W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Podziękowania dla Bimiego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1614
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Time




Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 29 Cze '07   Temat postu: Podziękowania dla Bimiego Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wyrazić moje poparcie dla Twojej działalności, dla tego forum i dla ludzi, którzy Ci pomagają. Pisze to żebyś nie stracił poczucia sensu prowadzenia tego forum, bo czasem każdego coś takiego dopada.
Poznając te wszystkie sprawy, które dzieją sie dookoła można odnieść wrażenie, że nic już nie można zrobić. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko miało gdzieś swój początek i zwykle zaczyna się na pozór niewinnie i powoli. Dzięki takim stronom jak ta zasiewa się pewną myśl, poddaje pod wątpliwość to co do tej pory wydawało się niepodważalne i skłania ludzi do refleksji.
Jeżeli choć kilka osób zmieni swoje dotychczasowe myślenie i dowie się o pewnych faktach to być może w sytuacji kiedy pojawi się nakaz wszczepiania bio-chipów noworodkom nie będą mieli wątpliwości, że to zły pomysł. Wtedy będą rozumieć dlaczego inni biegają po ulicy z kamieniami i może dołączą do nich.
Sugerowałbym, aby każdy pojętny człowiek zainteresował się w jaki sposób działają sieci komputerowe, szczególnie internet i nauczył się w nich poruszać w sposób inteligentny. Niektóre wizje przedstawione w Matrix nie są tak bardzo odległe\\
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 29 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje, to bardzo miłe.

Ale musze powiedzieć, że ta strona to nie jest tylko moje dzieło...

Przede wszystkim na pewno strona by nie powstała gdyby nie Antenka - niegdyś moja pierwsza dziewczyna, a dzis juz ukochana żona Smile
Gdyby nie to że pare lat temu powiedziała mi że warto załozyć taką stronę to pewnie nigdy bym tego nie zrobił.

No a potem to już wyłącznie czekanie...

Strona z roku na rok staje sie coraz popularniejsza, jeśliby wierzyć poszlakom, zaczęły nas "monitorować" (a raczej drażnić) słuzby specjalne. Nie wiem po co, gdyz moim zdaniem wykonują syzyfową pracę, ale co tam... niech i oni poznaja prawdę.

W każdym razie chciałbym żeby było jasne, że ja zajmuję się tą stroną tylko od strony technicznej - w całej reszcie każdy może mieć nie mniejszy udział. O ile nie sieje dezinformacji, co prędzej czy później zawsze wychodzi na jaw.

Ja więc dziekuje wszystkim którzy są z nami, długo czy krótko...
Kusi mnie by wymienić nicki, ale na pewno kogoś bym pominął, więc nie zrobię tego. Zresztą mam nadzieję, że każdy a nas, podobnie jak ja, robi ot bardziej dla siebie, niż dla innych, więc generalnie nie ma za co dziękować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 29 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samorealizacja to coś wspaniałego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 29 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam również do wyrazów uznania dla Bimiego i Antenki. Oczywiście, robimy to przede wszystkim dla siebie, aby odreagować kłamstwa oficjalnej propagandy. Ale wielu ludzi jednak to czyta i coś z tego w ich umysłach pozostaje, przynajmniej wątpliwości, a to już jest dużo, bo pozwala oprzeć się manipulacji przez media i skłonić do pójścia własną drogą myślenia. I o to własnie chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 29 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kawal dobrej roboty:)))pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 29 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni popieram ...


Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 29 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 29 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór i wolna wola,to bardzo wspaniałe możliwości ale i bardzo niebezpieczne dla nas samych.Wydaje mi sie jednak,że dużo bardziej niebezpieczne dla ludzi pijanych od władzy.Wiele osób na tym forum zachowuje dystans do zagadnień związanych z wyznaniami i religią,szeroko pojętą.Szanuję to i doceniam za posiadanie własnego zdania.Tak naprawdę, ludzie którzy nazywają się ''wierzącymi'' narobili najwięcej szkody i kreciej roboty aby zniechęcić ludzi do szukania prawdziwych Założycieli gatunku ludzkiego .Dostaliśmy wolność ,ja osobiście w to wierzę,ludzie stosują własne zakazy i prawa,wmawiając że pochodzą od Boga aby ludzie lepiej znieśli taki stan rzeczy.W ten sposób wszystko zostało przekręcone i wywrócone do góry nogami i umajone zwyczajnym kłamstwem i bluźnierstwem. Teraz wykorzystują Boga jako alibi.(sic!) Jeżeli to co dowiadujemy sie ,przybliży nas do stanu trzeźwego rozważania , a tak jest z tym forum, to ok.Fajnie że są takie ''miejsca'' jak to.Pozdrawiam Bimiego,jako znak sympatii,za opiekę i pomysł. Formowiczów za ciekawe wątki które zmusiły mnie do myślenia.
Pozdrawiam oczywiście tych którzy sobie tego życzą a drugich szanuje .
Dodaje swoje poparcie j.w.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:58, 01 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile i ino ja też
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 01 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ... Gratuluje Laughing Laughing Laughing p.s Brainwash... czy ty przypadkiem nie jesteś tym dzieckiem neostrady z onetu, który się wszędzie podpisuje j.w ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 01 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja też się podpisuję, jedyne forum jakie czytam i czasem coś tam nabazgrze;]

Hallelyah! Can I hear a couple of halleluyahs?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 01 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bimi ... Gratuluje p.s Brainwash... czy ty przypadkiem nie jesteś tym dzieckiem neostrady z onetu, który się wszędzie podpisuje j.w ???

Tak mocno wrosłeś w obecny stan rzeczy ,że zwyczajna prostota razi cię w oczy.Któż wie lepiej jak się zachować w takiej sytuacji ?Tylko ignorant.Jesteś nim ? Uważasz stan deprywacji sensorycznej za coś normalnego i godnego uwagi ? Czarujesz jak magik ,ale z cylindra zamiast królika wyłazi ,megaloman.Cokolwiek robisz w swoim życiu ,widać że to twoja dewiza.Tematy religijne nie są mi obce,więc do wielu spraw podchodzę z mojego punktu widzenia.To jest śmieszne ?Moje wypowiedzi mogą razić prostotą i taki mają cel.Mam na tyle odwagi i przynajmniej nikogo nie udaje ,a Ty ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 02 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trzymać!!
"Najwięcej użytkowników 69 było obecnych Nie Cze 24, 2007 10:35 pm"
Zainteresowanie rośnie!!
Gratulacje.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Podziękowania dla Bimiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile