W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
tvp reklamuje mikroczipy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 1180
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 17 Lut '09   Temat postu: tvp reklamuje mikroczipy Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=ab8c8ckebTE&feature=channel_page
może już było, ale szczęka mi opadła. nawet w fox news są jakieś pozory problemowego ujęcia tematu, a tu normalna reklama. film chyba pochodzi sprzed ponad roku, czyli zdaje się za urbańskiego.

kto zleca, produkuje i zatwierdza taki materiał? służby specjalne? jak to działa? to chyba niemożliwe, żeby pracownicy tvp na poważnie traktowali to jako luźną ciekawostkę i sympatyczny zwiastun przyszłego spoko-systemu płatności.

od pewnego czasu mam problem ze zrozumieniem pewnej fundamentalnej kwestii - czy nasi dziennikarze są:
- tak tępi
- tak wysoko opłacani
- tak zastraszeni
- takimi szmatami, które uświadamiają sobie bieżące przemiany, ale akceptują je ze względu na komfortową pozycję społeczną, jaką zajmują (ta opcja pewnie dotyczy takich głupich cyców jak lis, ale co z drugą ligą?)

kombinacja powyższych wariantów?
jakieś inne koncepcje?

natomiast gawryluk należałoby ryj skapiszonować za ten jowialny wyraz twarzy. wciąż mną telepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stare ale jare. Ten filmik należy pokazywać, każdemu idiocie, który na ostrzeżenia o Rządzie Światowym i RFIDach reaguje .... eeee to tylko teoria spiskowa.

I zgodzę się całkowicie, bardziej od polityków wdrażających ten cały technototalitaryzm wnerwiają mnie te sprzedajne szumowiny z mediów. Jakim trzeba być krótkowzrocznym sprzedawczykiem, aby za parę srebrników pozwolić na propagowanie czegoś czego skutkiem będzie niewolnictwo ich samych oraz ich dzieci i wnuków.

Ogólnie można by zrobić jakąś mailową akcję spamerską "uświadamiającą" trybiki medialne, że kręcą 1984 bat nie tylko sobie ale i swoim najbliższym. Może któregoś do k#%@y nędzy ruszyłoby sumienie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:39, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak przypadkiem na youtube wyświetlił mi się w polecanych taki film http://www.youtube.com/watch?v=9oC001ffimc

A tu jest jeszcze ciekawa strona http://www.wethepeoplewillnotbechipped.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maestro




Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można to porównać do globalnego obozu koncentracyjnego. Każdy będzie miał swój numer, niezła powtórka z rozrywki.
Jak myślicie w jakim czasie RFID będzie wprowadzony ? Jak ma sie to do projektu pl.id ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na BBC dzisiaj caly dzien RFID-owa propaganda Confused oczywiscie malymi kroczkami.. dzisiaj mowili o tym jak to "super-fajnie-wypas" Smile, ze Barclays Bank wprowadza juz w przyszlym tygodniu contactless technology- czyli karte, ktora sobie pomachasz przed czytnikiem i nie musisz wpisywac pinu na tranzakcje do 10 funtow, czyli drobne zakupy (wiecej tutaj: viewtopic.php?t=4262&highlight=contactless+technology)..

Mowiono tez, ze za 5-10 lat wszystkie tego typu tranzakcje beda tak wygladaly.. (hehe no proste, ze wszystkie- jak bedziesz mial chipa zaimplantowanego w dloni to chyba za bardzo nie bedzie wyboru).. pokazywali rowniez telefon (Nokia) gdzie po przystawieniu go do czytnika pieniadze sa automatycznie pobierane za twoje zakupy Sad ale najbardziej to przerazila mnie jednak 'scenka z przyszlosci', gdzie sprzedawca zwrocil sie do reportera ze slowami "pieniedzy juz nie przyjmujemy" Sad

(chcialam wrzucic filmik, ale obawiam sie ze te filmiki ze strony bbc spoza UK nie sa dostepne, bo juz kiedys probowalam..)

tu wyzej wspomniana bezstykowa karta Barclays



widac, ze ludzie juz sa zachwyceni Shocked tylko spojrzcie na to Evil or Very Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie ciężko, ale zawsze pozostaje nam to z czego nasz naród (nasi dziadowie i pradziadowie) był dawniej znany na całym świeci...mianowicie - konspiracja Smile. Myślę że nie obejdzie się mimo wszystko bez ludzi, którzy zejdą do podziemia. Ja tam już zacząłem ostrzegać znajomych, że w razie przymusu wszczepiania RFID schodzimy do lasu Smile. Także panowie szykujcie się na walkę Smile

Mało czasu 10 lat Sad ... ale z drugiej strony lepiej być partyzantem w sile wieku niż w wieku emerytalnym !


Ale żałosna reklama karty bezstykowej, obawiam się że do reklamy RFID będą zatrudniane najseksowniejsze modeliki i najprzystojniejsi faceci (wyobraźcie sobie nastolatki które wyczytają że ich idol ma RFID w ręce i że to jest Trendy Very Happy), sam jestem ciekaw jak będzie wyglądała reklama tego syfu ... skoro już ma wejść to na pewno zobaczymy pełną plejadę psychologicznych zagrywek reklamowych oraz manipulacji popędami Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Gdyby taka nowinke odrzec ze spiskowych teori, i potraktowac te innowacje jak np. pralke automatyczna w stosunku do tarki i rzeki - moze ulatwic zycie...
2. Moze nasi dziennikarze maja wlasnie takie podejscie i stad ten material, nie koniecznie majacy wcisnac nam znamie szatana (ktore notabene wiekszosc ludzi juz ma w postaci kart bankomatowych/kredytowych).

Nie wiem, zastanawiam sie tylko. Z jednej strony jest to uproszczenie, z drugiej strony jest to system kontroli. Ale nie oszukujmy sie, tak samo pod Orwella mozemy podpiac wspomniane karty, telefony komorkowe, czy Internet, w ktorym kazdy uzytkownik zostawia swoj odcisk w postaci adresu IP.

Zona wlasnie zrelacjonowala mi jedna z wiadomosci z UK, wg ktorej, juz niedlugo mozliwe bedzie placanie przez skanowanie telefonu komorkowego.
Niedoslyszala jedynie, czy na abonament, czy bez...

A. Nie zapomnijmy, ze jestesmy watazkami bardzo zakorzenionymi we wlasnym pozytywnym egocentryzmie. Jak by co, Polacy dadza rade Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet telefon możesz wyłączyć kartę wyrzucić..to żaden system kontroli już większym systemem kontroli jest zameldowanie i pesel Smile. łatwiej chyba dojść konkretnych nazwisk przez wykaz zameldowanych osób niż przez IP, prawda :> ??

RFID wyłączyć się nie da, ma to służyć jako twoja karta i twój dowód osobisty...i to jest ten system kontroli o którym mówimy. Co do komórek i neta prosta zasada nie chcesz nie masz !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat do mnie latwiej dojsc przez IP niz meldunek - kompa uzywam w miejscu, gdzie mieszkam, zameldowany jestem a wiele setek mil z tad... Ciekaw jestem, jak wytrzymasz z wylaczonym fonem pracowniczym, albo swoim wlasnym. Zapominasz tez, ze meldunek nie daje zadnego pojecia o twoich ruchach, a juz od jakiegos czasu mozna postawic zarzuty np. morderstwa na podstawie danych od operatora kom - z ktorych wynika, w obrebie jakiego nadajnika byles wtedy i wtedy. Wiec przemysl sobie glebiej ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym że nikt nikomu telefonów komórkowych nie narzucał Smile, dawniej jakoś ludzie bez tego też pracowali i nie było "żadnego halo" o to. Internet można wyłączyć i tez nikt do niego nie zmusza, internet sam w sobie jest nawet alternatywą dla systemu kontroli społeczeństw bo trudno wpłynąć na niego, za to wpłynąć na TV nie jest ciężko Smile, problem pojawia się w chwili wejścia dowodu osobistego który ma być w twojej skórze ! Dowód osobisty musisz posiadać, gotówkę także.... coś przecież jeść musisz !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, przeprowadz sobie sondarz wsrod znajomych, zaproponuj im, by wylaczyli telefony/komputery na miesiac. Potem sprawdz anonimowo, ilu wytrzymalo i bedziesz mial obraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Jasne, przeprowadz sobie sondarz wsrod znajomych, zaproponuj im, by wylaczyli telefony/komputery na miesiac. Potem sprawdz anonimowo, ilu wytrzymalo i bedziesz mial obraz.


Logiczne, że przeważająca większość ludzi nie potrafi bez tego żyć i to właśnie tacy niepoinformowani ludzie są groźniejsi od samych twórców jebanej inwigilacji bo zgadzając się na wszystko wygrywają większościowo...

Ciekawe czy łatwo zmienić numer w takim chipie na inny i dzięki temu czyścić innym konta z pieniędzy bo przecież nie potrzeba pinu, ani podpisu więc jest to łatwiejsze... A gdy chipy się spopularyzują i hakerzy dobiorą się do nich to mam nadzieję, że szybko zostaną obalone.

Co do chipów wszczepianych pod skórę to zauważyłem na róznych filmach, że są dość płytko umieszczane pod skórą więc napewno będą osoby pomagające w usuwaniu tego syfu. Przecież rentgenem lub czymś podobnym w ciągu chwili zlokalizujemy ten syf i poprzez małe nacięcie będzie można się pozbyć... Z drugiej strony to ludzie powinni wiedzieć, że jak trafią na złodzieja to stracą tylko kartę, ale za to nie stracą ręki Very Happy A może ktoś zmodyfikuje chipy i będziemy mogli sobie wszczepić ze swoim numerem, ale będziemy też mogli wyłączać ten chip na przykład telefonem komórkowym? Wiadomo, że po usunięciu chipa nic nie będziemy mogli zrobić, kupić, ale mniejsza z tym bo kto z obecnych tutaj będzie chciał żyć w takim państwie zwanym inwigilandią?

Ja tam rfid w kartach się nie boję bo zanim ludzie pozwolą sobie wszczepiać to może zobaczą jeszcze jakie problemy będą z kartami gdy ktoś się tym zajmie, a mam nadzieję, że osób takich nie braknie.

Dopóki bogiem większości społeczeństwa jest telewizor to mamy małe szanse na walkę z rfid Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Logiczne, że przeważająca większość ludzi nie potrafi bez tego żyć i to właśnie tacy niepoinformowani ludzie są groźniejsi od samych twórców jebanej inwigilacji bo zgadzając się na wszystko wygrywają większościowo...


Zgadzam się telefon komórkowy to nie chleb !! Bez niego da się przeżyć i mam gdzieś sondaże wśród znajomych! sam nie używam komórki od roku chyba że w nagłych przypadkach np jak widzę wypadek ! Oduczyłem też ludzi dzwonienia do mnie w błahych sprawach. RFID w ręce to już inna bajka ponieważ brak tego syfu w organiźmie ma nam ograniczyć możliwość życia ! Nie trzeba informować ludzi o komórkach bo na to już jest za późno poza tym nie należy tego sprzętu aż tak demonizować, podobnie internetu, ciekawe ilu poszukiwaczy prawdy wiedziało by o RFID i 9/11 gdyby nie tenże namierzający ich internet ? Dzisiaj juz trzeba informować ludzi o chipach aby w odpowiednim momencie na nie nie pozwolić, marzeniem byłby ruch społeczny który by wymusił ustawę zabraniającą wprowadzanie obcych ciał służących identyfikacji do organizmu ludzkiego, i zabraniałby tego typu inwigilacji ! Aby taka ustawa powstała w Polsce potrzeba 100 tys obywateli myślących podobnie (chyba da się zrobić) ! I pomyślnego rozpatrzenia ją przez sejm (a z tym to już gorzej Smile )!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko mowie, ze cos na miare rafidu juz dawno jest... Smile.
I zapominasz o jednym, internet nie tylko mowi o Twojej danej pozycji geograficznej, ale takze o Twoich pogladach, antypatiach, spojzeniu na zycie, itp... Mozna antycypowac, ze JESLI (bo ja wciaz sie zastanawiam - po co?) NWO zrealizuje plany, o ktore sie go tu podejzewa, to uzytkownicy takich portali beda pierwsi na celowniku "walki z czyms tam - terroryzmem?". I to nie dzieki numerom pesel, czy zamldowaniu. Wrog po prostu - bedzie juz znany.
Kumacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djkl




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikrochipów też nie będą musieli nam zbytnio narzucać. Już widać propagandę jakie to fajne itd. Do tego mogą zrobić np. promocje cenowe dla płacących przy pomocy RFID i jest sprawa pozamiatana, bo wówczas większość ludzi na to poleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


tvp reklamuje mikroczipy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile