W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Za porwaniem dziecka stoi marihuana  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 672
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 16 Lut '09   Temat postu: Za porwaniem dziecka stoi marihuana Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[...]

Do porwania noworodka doszło około godziny 3:15 w nocy z piątku na sobotę. Kobieta podszyła się pod pielęgniarkę, weszła do jednej z sal oddziału położniczego i pod pretekstem konieczności zabrania chłopca na badania, wyniosła go z sali. W torbie, do której włożyła noworodka, miała dziecięce ubranka i pieluchy. Przez nikogo niezatrzymywana wyszła ze szpitala i pojechała do mieszkania swojej przyszłej teściowej (pojawiła się w nim około 8:00 nad ranem). Tam została zatrzymana przez policjantów.

Kobieta przez ostatnich kilka miesięcy oszukiwała członków swojej rodziny i chłopaka, że sama jest w ciąży (poroniła w sierpniu ubiegłego roku). Dwa dni temu poinformowała wszystkich, że jedzie do szpitala by urodzić. Kiedy zatem 21-latka pojawiła się w mieszkaniu matki swojego chłopaka, ta była przekonana, że widzi wnuczka.

[...]

Według śledczych, Ewelina G. w chwili, gdy porywała chłopca ze szpitala w Nowej Hucie była pod wpływem marihuany.

[...]

Bezrobotna mieszkanka Nowej Huty trafiła do aresztu w sobotę po południu. Jednak około godziny 22 bardzo źle się poczuła i została szybko przewieziona do szpitala psychiatrycznego. - Doszło do kryzysu psychicznego. Lekarze określili jej stan psychiczny jako bardzo ciężki - mówił w niedzielę TVN24 Dariusz Nowak, rzecznik małopolskiej policji.

[...]



http://www.tvn24.pl/12690,1586403,0,1,po.....omosc.html


Trzeba przyznać, ze jak na wariatkę i ćpunkę ( Laughing ) porwanie wyszło jej całkiem sprawnie. Wink

Swoją drogą ciekawe w jaki sposób śledczy ustalili, że akurat w chwili porwania była pod wpływem marihuany...
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od dziś palacze marihuany będą nazywani w polsce, kidnaperami, albo jeszcze gorzej
tylko patrzeć jak zaostrzeeniu ulegnie prawo antynarkotykowe
kilka więcej takich przypadków nagłośnionych w mediach i mamy przyzwolenie społeczne na surowsze karanie 'ćpunów'
o_O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 16 Lut '09   Temat postu: Re: Za porwaniem dziecka stoi marihuana Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:

Swoją drogą ciekawe w jaki sposób śledczy ustalili, że akurat w chwili porwania była pod wpływem marihuany...


A na to jest prosta odpowiedz, wmówili jej to, bądź pomogli naprowadzając ją, że jak to palnie to będzie miała mniejszy wyrok albo coś. Ja będąc na przesłuchaniu byłem w podobnej sytuacji, za wszelką cenę wmawiali mi że to ja coś zrobiłem gdzie ja uchlany do nieprzytomności, nic nie pamiętałem. To teksty typu uchlałeś się film ci się urwał nie pamiętasz ale my pamiętamy i widzieliśmy co zrobiłeś, na szczęście na monitoringu było ze nic nie zrobiłem. Mimo to patrol który tam przyjechał na miejsce tego zdarzenia zatrzymał mnie i wpisał w notce ze zdarzenia jako jednego ze sprawców, gdzie ja swoich danych nie byłem wstanie podać.... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no ćpunka po prostu Very Happy
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://przeklej.pl/d/0000jj65abq4/przekroj2.jpeg bardzo dobry artykół z Przekroju o marihuanie i beznadziejnej prohibicji... tylko mieć nadzieje że ludzie nie dadzą się manipulować hasełkami typu " agresja i przemoc" po marihuanie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem jak do tego doszli, tak jak zawsze Very Happy Robią badania krwi, które wykrywają czy w ciągu ostatnich 3 tygodni się paliło, jeśli wyjdzie, że tak to od razu przestępstwo obwołane zostaje "dokonanym pod wpływem marihuany". Ot, jakie proste i użyteczne ;]
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, to już nie jest wstęp nawet, to kontynuowanie demonizowania marihuany - powiem szczerze - jak Hicks - tyle razy paliłem ganje, w rzeczy samej, nigdy nie chciało mi się robić coś złego drugiemu człowiekowi...Dokładnie, _nie chciało mi się_ Wink To chyba ten syndrom amotywacyjny Razz
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kobieta przez ostatnich kilka miesięcy oszukiwała członków swojej rodziny i chłopaka, że sama jest w ciąży (poroniła w sierpniu ubiegłego roku). Dwa dni temu poinformowała wszystkich, że jedzie do szpitala by urodzić.


byla czy nie byla pod wplywem... wydaje mi sie ze najwazniejsze jest to co zacytowalem, a ze palila to sprawa drugorzedna... moze sobie pociagnela dla uspokojenia, aby nabrac odwagi... akcja niezla, tylko szkoda rodzicow tego uprowadzonego dziecka. przecierz w takim stresie w jakim byla ta kobieta mogly sie wydarzyc rozne rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Za porwaniem dziecka stoi marihuana
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile