W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rok 1945, 3 Rzeszy upadek?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1881
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 16 Lut '09   Temat postu: Rok 1945, 3 Rzeszy upadek? Odpowiedz z cytatem

Szukając jakiegoś ciekawego filmu sci-fi trafiłem na film o bardzo dobrej ocenie.
Produkcja: Finlandia
Tytuł: Iron Sky

W filmie tym nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie związek z pewną teorią spiskową... Otóż mamy rok 1945, Hitler wydaje ostatni rozkaz ubootom i swojej tajnej armii. Tyle wiemy z oficjalnej wersji. Tutaj pojawia się film...:
"Rok 1945. III Rzesza chyli się ku upadkowi. Z tajnej bazy na Antarktydzie, naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Po ciemnej stronie ziemskiego satelity, zakładają kosmiczną bazę w której znajdują schronienie. Mijają lata. W roku 2018 rozpoczynają inwazję na Ziemię."

No i właśnie... Ten fragment wyżej sugeruje związek z Projektem Chronos, czyli teorią spiskową związaną z nazistowskimi spodkami. Kilka faktów z rzeczywistości (nie teoria spiskowa):
- Hitler faktycznie wydał rozkaz ubootom wypłynięcia gdzieś (nie wiadomo gdzie, teoretycznie Nowa Szwabia - region na Antarktydzie).
- Ubooty pojawiają się w Argentynie, a stamtąd wypływają... nie wiadomo gdzie.
- W 1947 zostaje wysłana ekspedycja w rejon Nowej Szwabi przez amerykańską marynarkę. Żaden statek nie wraca...
- Świadek lecący samolotem nad tym rejonem widział ubooty wpływające do tuneli wydrążonych w lodzie.

Co ciekawe producentem filmu jest... Finlandia - współpracownik Nazistów podczas 2 wojny.
Fantazja reżysera? Może i tak... ale wiążąc kilka faktów robi się ciekawie...
Oto trailer filmu (jakby ktoś znalazł skąd film ściągnąć wklejać!):



Można obejrzeć w HQ.
Dobra... a teraz na dokładkę co jeszcze znalazłem ciekawego pod hasłem Iron Sky:
Cytat:
An all powerful monetary conglomerate led by a Hearst style industrialist covertly controls America and decides to become overt




To częśc 1. To chyba raczej nie ten film, ale warto obejrzeć.

Może znajdziecie ten film i jakieś jeszcze ciekawostki z tym powiązane ?

P.S. Ja chyba wariuje Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midnight




Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już w połowie 2008 roku słyszałem o tym filmie, przez jakiś czas pamiętałem, że muszę go gdzieś dorwać ale umknęło mi z pamięci ... do dzisiaj, hehehe Laughing . Film miał być freeware, dostępny w necie dla każdego. Do tej pory jednak cisza...po wpisywaniu przeróżnych kombinacji w google...nic a nic Embarassed , więc dołączam się do prośby Kolegi powyżej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rok 1945, 3 Rzeszy upadek?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile