W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rewolucje czym były i czym są  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1025
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 16 Lut '09   Temat postu: Rewolucje czym były i czym są Odpowiedz z cytatem

oglądcałem film emitowany w tv a dotyczący rocznicy okrągłego stołu jestem zaskoczony okazuje się że liderami NZS byli M.Meller P.Piskorski i wielu innych dziś znane nazwiska kim byli liderzy przed a kim są po. czy są to biedni studenci rzucający się w wir walki ryzykując swoim życiem karierą czy też odpowiednie osoby mające zadanie do wykonania .
cytuję Darkktecha
"Pomysł tworzenia opozycji, przez tajną policję, został po raz pierwszy zastosowany w praktyce przez carską "Ochranę". Koncept był w zasadzie genialny dzięki swej prostocie. Jak wiadomo, w każdym ustroju opartym na przemocy, będzie się tworzyć opozycja jako, że zawsze znajdzie się kilku odważnych, gotowych do największych poświęceń ludzi. Po co tracić czas na odnajdywanie dysydentów, śledzenie ich i podsłuchiwanie – najlepiej samemu zainicjować opozycję poprzez odpowiednio wyszkolonych agentów i najtrudniejsza cześć roboty z głowy. "
i się zastanawiam czy to forum nie jest również takim tworem skonstruowanym po to by poznać ewentualną opozycję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto tu politykiem zamierza zostac ? znaczy tu obecnych, bo na moj pomyslunek to nikt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

politykiem to napewno nikt ale czyje poglądy są inne odmienne niebezpieczne to akurat można byłoby kontrolować
adres ip adres e-mail dane osobowe -takie dywagacje mam nadzieję że się myle a nawet gdybym się nie mylił mam nadzieję że ktoś inny przez przypadek pozna troszeczkę prawdy może to w czymś pomoże może opozycja wreszcie wyrwie się spod kontroli i naprawde zamiesza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert przeczytaj ten temat od tego momentu co będziesz widział klikając w ten link:

viewtopic.php?p=73200#73200

To da Ci do myślenia, czym są rewolucje, czym były.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zderzak napisał:
a kto tu politykiem zamierza zostac ? znaczy tu obecnych, bo na moj pomyslunek to nikt


Mnie złożono w zeszłym tygodniu propozycję dołączenia do lokalnych (w budowie) struktur Polska XXI i zaproszono do
budowy programu lokalnego. Sam nie wiem co o tym myśleć, bo propozycję otrzymałem od faceta który postawił się
lokalnemu bossowi PO...Przejdę się i zobaczę co mają do zaproponowania Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
[...]Przejdę się i zobaczę co mają do zaproponowania Wink


Ja ideologicznie jestem anarchistą, ale jeżeli nie zbrzydła Ci cała demokracja to zasuwaj.

Cytat:
One of the penalties for refusing to participate in politics, is that you end up being governed by your inferiors
Wink

Więc gra jest warta świeczki. Plus - zawsze możesz być szpiegiem w szeregach wroga Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
Ja ideologicznie jestem anarchistą, ale jeżeli nie zbrzydła Ci cała demokracja to zasuwaj.


A jam, nie tylko ideologicznie Wink Oczywiście że pójdę, chce znać naturę wroga, taka wiedza na pewno mi się przyda Wink A jaki rodzaj anarchizmu wydaje Ci się najbardziej korzystny ? Politycy nie przebierają w środkach, dlaczego my mielibyśmy to robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:

[...]A jaki rodzaj anarchizmu wydaje Ci się najbardziej korzystny ? [...]



Jeśli chodzi o mnie to moja koncepcja anarchizmu jest skrzyżowaniem wielu nurtów. Osobiście uważam, że najłatwiej byłoby zrealizować pewnego rodzaju formę anarchii klanowej. Zastąpić model obecnej rodziny klanami - czyli pójść w stronę zupełnie odwrotną niż NWO, który dąży do likwidacji rodzin w ogóle i pogłębić kontakty rodzinne oraz poszerzyć zakres współpracy. W każdym klanie całkowita niezależność od zewnętrznych warunków w sprawach podstawowych takich jak pożywienie czy medycyna. Objawiało by się to tym, że klany byłyby głównie farmami produkującymi pożywienie i zioła. Nie wchodząc w szczegóły - w klanach byłby pewnego rodzaju podział na kasty - "szamańska" od chorób fizycznych i psychicznych, ogólnie medycyny, "farmerska" wiadomo papu rosnące i pełzające Wink i "rozwojowa" gdzie tu zajmowanoby się edukacją najmłodszych (zdecydowanie przyspieszoną, bo przy stosowaniu technik NLP i mniejszej liczbie w "grupie" obecny poziom wiedzy dostępny po studiach byłby w zasięgu ręki kilkunastolatków), opracowywaniem trendów rozwojowych w klanie i przede wszystkim wymianą technologiczną i zasobową, w tym także materiałem nasiennym z lokalnych upraw z innymi klanami.

To tak z grubsza - i tak offtop poszedł. Ale jakby co - z chęcią o tym podebatuje w osobnym wątku. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Aqualinespirit

eee to polecam poczytanie książek autora piętaszka i władcy marionetek (tam jest ciekawszy system opisany, pobocznie wprawdzie ale jest - nazwiska nie napisze teraz bo napruty jestem i kaleczyc nie chce:))
@ zderzak
jeżeli chcemy coś zmienić to niestety ktoś polityką zająć będzie się nusiał chyba że liczysz na nibiru lub masowe wymieranie spowodowane co2 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 16 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert
Cytat:

i się zastanawiam czy to forum nie jest również takim tworem skonstruowanym po to by poznać ewentualną opozycję


Mysle ze spokojnie mozna zalozyc ze wladza ta i tamta kontrolowala i bedzie starac sie kontrolowac owce.
Ale Twoje obawy ida w zlym kierunku.
Bac to sie nalezy tego zeby sie bac.
Ponadto w tej rewolucji ktora sie dzieje chodzi o wyzwolenie umyslow a nie o krwawa rewolucje. Wladza nie jest wrogiem. Wrogiem jest zniewolenie umyslowe.
Forum nie jest opozycja ale narzedziem wyzwalania i budowania swiadomosci obywatelskiej.
Jesli ta swiadomosc dojrzeje do wolnosci to ta wladza bedzie musiala rownierz dojrzec i moze pewnego dnia bedziemy wszyscy zyli szczesliwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rewolucje czym były i czym są
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile