W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Tajemnica sukcesu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 2226
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 15 Lut '09   Temat postu: Tajemnica sukcesu Odpowiedz z cytatem

Oto moje podanie o zarestrowanie na forum:
Temat: Jestem z wami.

Hej Bimi,
Od kilku miesiecy jestem Waszym skrytoczytaczem i generalnie podzielam Wasz Porzadek Swiata. Mieszkam od kilkunastu lat w Niemczech i chetnie pomoge Wam w tlumaczeniu tekstow z niemieckiego na polski i odwrotnie. Nie moge jednak moich wypocin wklejac do filmow, bowiem slabo znam sie na kompach i programowaniu. Chcialbym, o ile nie ma lepszych - byc Waszym specjalista od niemieckiego. Ale oczekuje tez wspolpracy i zaangazowania kogos bardziej "informatycznego" niz ja.
Pozdawiam - Wojtas

Jezeli ktos znalazl cos po niemiecku i trzeba to przetlumaczyc na "nasze" to zawsze sluze rada i pomoca.
W.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, tak się składa, ze w dziale Multimedia zamieściłem temat "One World Government RFID 666" viewtopic.php?t=5802 Znalazłem również w necie 2 filmy, które były emitowane w niemieckiej TV: "RFID - Wie ein Chip die Welt verändert" http://www.youtube.com/view_play_list?gl=DE&hl=de&p=27C9CCE03F23DE87 oraz "RFID - Die Zukunft der Menschheit" http://www.youtube.com/watch?v=ysyTlWNHHhk&hl=pl Jeżeli mógłbyś po ich obejrzeniu napisać na ich temat kilka zdań byłbym wdzięczny (chyba inni także). Czy warto może przetłumaczyć te dokumenty? Może znajdziesz na niemieckich stronach dyskusyjnych jak zostały one odebrane w Niemczech?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tajemnica sukcesu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile