W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Manipulacja w mediach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10878
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 13 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet jest dziś jednym z najpopularniejszych mediów, kreujących opinię młodych ludzi . Co sądzicie o poniżej opisanej metodzie manipulacji w necie? Czy to możliwe, czy to zauważacie?
METODA
1. Zakładasz stronę internetowa , forum dyskusyjne , audycję z głosami widzów na żywo . Znajdujesz prowadzącego ten geszefcik , gotowego dla pieniędzy wypełniać twoje instrukcje dot. sterowania całością . Nazwijmy go ONE. ONE musi być oczytany , wyszczekany , służalczy wobec nas . Weźmy dla przykładu że jest to forum.
2. Strona ma mieć nazwę zachęcającą młodych ludzi o nieukształtowanym , plastycznym światopoglądzie , poszukujących wiedzy na tematy którymi MY chcemy manipulować .
3. Przekazujemy ONE dwie listy typów poglądów forumowiczów na forum : listę CACY i listę BE . CACY to będą myśliwi . Mają poglądy zgodne z naszymi . Z listy BE to zwierzyna – tematy które chcemy wyśmiać , oczernić , zmarginalizować .
4. Tworzymy pozory elitarności tego forum , ogólnodostępne są mało łasym kaskiem dla dzisiejszej narcystycznej młodzieży .
5. Rośnie liczba forumowiczów , zaczynamy programowanie . Będzie ono podobne do pewnej starej taktyki wojskowej .Ustalamy trzon naszej armii - grupę odpowiednio nastawionych forumowiczów , takich o poglądach z listy CACY . Im bardziej zaciekli i ostrzy w piórze , tym lepiej .
6. Wpuszczamy co jakiś czas na forum osoby z poglądami z listy BE . To zwierzyna . Nie można wpuszczać naraz zbyt wiele zwierzyny , bo się bydło zwącha , zbije w stado i rozniesie naszą armię .
7. Czekamy , aż myśliwi dopadną zwierzynę . Żeby im to ułatwić wprowadzamy limity postowe . Zwierzynie wysokie ( na początek , by się zagalopowała , rozwinęła , rozpędziła ) a jak już wdepnie – zmniejszamy do minimum . Pozbawić całkiem nie możemy , bo jęki dorzynanej , bezradnej zwierzyny są zapłatą dla żądnej zwycięstw , pragnącej poczuć zwycięstwo armii myśliwych . Myśliwym dajemy limitu skolko ugodno .
8. Limity postowe, dopuszczanie do głosu na antenie osób o znanych nam poglądach w odpowiednich proporcjach daje pożądany przez nas efekt . Większość Cacusiów zagryza, wyśmiewa, opluwa poglądy nam wrogie, poglądy Be.
::::::::::::::::::::::::::::::::
CO ZYSKUJEMY ?
Natura człowieka jest taka, że lubi trzymać z większością, ze stadem. Szczególnie osobniki młode, plastyczne. Opinie tak sterowanej większości stają się dla nich autorytetem, podłączają się więc do uformowanej przez nas WIĘKSZOŚCI ! Ugryziony przez będącą w większości grupę zombi – sam staje się zombi. By nie być odmieńcem, dziwolągiem , kimś krytykowanym i opluwanym przez ustaloną i dobraną przez ONE większość.
:::::::::::::::::::::::::::::::
Przy zachowaniu pozorów wolności wypowiedzi osiągamy swój cel. Rośnie grupa myśliwych, opluta zwierzyna i jej poglądy nikną w powodzi błota.
Np taki pogląd – rude laski są de best. A po takiej opinii seria wypowiedzi: nieprawda , rude są wredne, roznoszą syfa, a w ogóle to prawdziwych , naturalnych rudych tak naprawdę nie ma . Itd. Odpowiednia ilość takich opinii spowoduje, że młody o nieukształtowanej opinii widząc rudą pomyśli: kolejna szmata, do tego pewno jeszcze farbowana. BO WIĘKSZOŚĆ TAK MÓWI.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::
Cała wojna, jaka toczy się na świecie od zarania to WOJNA PRZECIW PRAWDZIE. Bo prawda wyzwala . Metody tej wojny są stale ulepszane, Ale cel wciąż jeden. Odwracanie uwagi od spraw najważniejszych , półprawdy, wyśmiewanie – kłamstwo ma szeroki wachlarz możliwości, wije się jak wąż. Prawda jest jedna, stała, niezmienna. Nie mutuje. Jest mało pstra, a zatem mało pociągająca.
UWAŻAM, ŻE BEZ UWZGLEDNIENIA DUCHOWEJ NATURY CZŁOWIEKA I WALKI TOCZONEJ NA ŚWIECIE O TO CO W NAS NIEMATERIALNE – NIE DA SIĘ W PEŁNI ZROZUMIEĆ TEGO CO SIĘ TU WYRABIA.
Prawda o naszej duchowej naturze i jej źródle z którego wychodzi jest najwyższą dostępną nam na świecie prawdą . To jej właśnie mamy nie poznać. Bo jedynie to, co niematerialne jest nieprzemijające . Reszta to gadżety, mamidła, szklane paciorki. Bardzo realne iluzje i nic więcej.
Tak chce naczelnik naszego więzienia, ten któremu służą ci, którzy rządzą światem. Tak chce Koziołek Matołek, którego ostatnio czczono na uroczystości otwarcia tunelu Gotarda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:58, 13 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Żeby im to ułatwić wprowadzamy limity postowe .


Znam kilkadziesiąt forów i to jest jedynie, które ma limit wpisów. Cały wiec Twój wywód ma znamiona zemsty na jego właścicielu. Natomiast nie wiem czy jest znany przypadek zmniejszenia limitu do zera. Ponadto to forum ma dział do gadania bez rejestracji.

Na innym forum za denerwowanie jego właściciela jest zwykle ban. Tutaj goście wyzywający właściciela maja co najwyżej limit 1 wpisu dziennie. Więc jest to dosyć unikalne zjawisko i akurat manipulację ciężko mu zarzucić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 13 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re FortyNiner
Świniopas napisał:
Cały wiec Twój wywód ma znamiona zemsty .....


Może po prostu nie lubię , jak mnie KTOŚ , (kto w życiu zajmuje się głównie klikaniem ) nawołuje do zabrania się do pracy . Od osiągnięci pełnoletności pracuję nieprzerwanie (więcej lat , niż ma niejeden z was) . Admin tego nie może tego wiedzieć ale ...WIE ! Widzenia są domeną duchowości , widzę tu więc niekonsekwencję .
WSZYSTKIE wstawki w POLITYKA NA WESOŁO są mojego chowu , łatwo to sprawdzić . Ale ..... PO CO ? Lepiej dokleić mi gębę pisiora . Potwierdza się to co pisałem wcześniej - WYŚMIANIE JEST SKUTECZNIEJSZE OD NAJBARDZIEJ WYSUBLIMOWANEGO WYWODU . Mi w gruncie rzeczy zależy na trafieniu tych rządzących sprzedawczyków prosto w jaja - i jak widać efekt osiągam . Robię tyle , ile mogę na smartfonie i tyle , ile mam czasu . To , że dupcia zaszczypała też o czymś świadczy .
Niemniej nie twierdzę , że to forum jest złe - ludziom o ukształtowanym kręgosłupie nie zaszkodzi , a wprost pomoże .
Ubliżać zaś nikomu nie będę , choć przychodzi mi to czasem z trudem . Dla mnie to forum jest wartościowe . Kropka .
Mściwy jestem - przyznaję , taką mam naturę . Próbuję coś z tym zrobić , ale to tródne .

SWINIOPAS
Co sądzicie o poniżej opisanej metodzie manipulacji w necie? Czy to możliwe, czy to zauważacie?

Nie odpowiedziałeś w swoim poście na to pytanie . To było meritum sprawy . Nie masz zdania , nie spotkałeś się w BEZ OGRANICZEŃ lub SZKŁO KONTAKTOWE z taką metodą ? To co prawda nie net , ale mówimy tu ogólnie o mediach .
pig
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 12:10, 13 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tylko powiem że podstawowym założeniem manipulacji jaką ja widzę jest to że człowiek po prostu nie myśli
masa emocjonalnych kotwic powtarzanych dookoła macieju że każdy polak odruchowo emocjonalnie reaguje np na hasła np
wydaje sie że oranie nam bani trudnymi sprawami daje rezultaty.
Beata szydło
NATO
Rosja
Demokracja
i to na każdej przestrzeni ale internet jest bardziej wymagającą kwestią dla manipulatora
Tu mamy brain wash po prostu.
I wykorzystywane jest nasze lenistwo .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 13 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawową zasadą manipulacji jest twierdzenie wynalezione przez Goebbelsa, że kłamstwo powtórzone sto razy jest prawdą.

Ponadto istotną sprawą techniką jest argumentum ad verecundiam. Bierze się jakiegoś przekupnego profesora lub doktora nauk i płaci się mu niekoniecznie w pieniądzach, żeby palnął jakąś bzdurę. A taki przeciętny Kowalski sobie duma: "Skoro profesór tak gada, to pewnie to racja." Tylko Kowalski nie wie, że profesora można przekupić, a tytuł profesorski kupić w promocji coś za około $US150...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 13 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic tak naprawde sie nie liczy. Nikt nie ma zamiaru nawet dociekac , co media mialy na mysli ? Co medilom kazano powiedziec !

Internet jest pelny dziennikarzy i roznej masci kontrolerow, ktorzy chlona wiadomosci od zwyklych ludzi. Nic nie jest tak wazne jak zdrowie. Ten rodzial zyciia jest kontrolowany bardzo dokladnie. Mam w tym spore doswiadczenie. Z jednej strony ten temat jest kontrolowany i likwidowany szybko, a z drugiej strony szuka sie ludzi, ktorzy prawdziwa medycyne maja w jednym palcu.

Swiat medycyny poplynal na miare ingerencji najnowszych technologii i na miare zarobkow oraz depopulacji. Nie ma lekarzy, nie ma lekarstw i zniknely choroby. Zostali ludzie, ktorzy wiedza sami, jak postawic banki w razie przeziebienia.

W gabinetach lekarskich jest utrudniony kontakt z uwagi na jezyk. Pracuje tylu emigrantow z roznych krajow z rozna znajomoscia jezyka obowiazujacego, ze strach sie odezwac. Malo ludzi dzisiaj potrafi nazwac czesci ciala i sprecyzowac swoje dolegliwosci. Jak sie na to wszystko patrzy, to tak naprawde, medycyna nie istnieje !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 14 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:01, 14 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko to forum nie ma moderatora. Ma właściciela. Masz z nim osobiste problemy, to czy to dobry sposób załatawiać je przy wszystkich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 14 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Dla tych, co jeszcze nie widzieli. Myślę, że warto.

Ludziom można wcisnąć wszystko , trzeba tylko wiedzieć JAK !

Re FortyNiner
PostWysłany: 06:01, 14 Cze '16 Temat postu:
Tylko to forum nie ma moderatora. Ma właściciela. Masz z nim osobiste problemy, to czy to dobry sposób załatawiać je przy wszystkich?


Dopiero co pisałem, ale powtórzę :

SWINIOPAS
Co sądzicie o poniżej opisanej metodzie manipulacji w necie? Czy to możliwe, czy to zauważacie?
Nie odpowiedziałeś w swoim poście na to pytanie . To było meritum sprawy . Nie masz zdania , nie spotkałeś się w BEZ OGRANICZEŃ lub SZKŁO KONTAKTOWE z taką metodą ? To co prawda nie net , ale mówimy tu ogólnie o mediach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 11 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Marsz Niepodległości przedstawiony jako marsz nazistów w zwiastunie hollywoodzkiego filmu?! 6/07/2016

foto: Youtube.com

W sieci pojawił się zwiastun nowego hollywoodzkiego filmu pt. "Imperium". Główny bohater (Daniel Radcliff - zasłynął jako odtwórca Harry'ego Pottera) jest agentem, który ma zinfiltrować środowiska neonazistów. Niestety, jedna scena budzi gigantyczne kontrowersje. Pokazany jest w niej marsz, który ma przywołać skojarzenia z nazistami. Problem w tym, że widać na nim ludzi noszących flagi... Polski. Ujęcie do złudzenia przypomina kadr z odbywającego się co roku na ulicach Warszawy Marszu Niepodległości.

Poniżej prezentuje zwiastun filmu "Imperium". Kontrowersyjne ujęcie zaczyna się na 1:08 minucie filmu. Ilość polskich flag nie pozostawia złudzeń, jakie wydarzenie uwieczniono w tym kadrze.

Zasadnym w tych okolicznościach jest zadanie pytania: Czy poprzez wywołanie skandalu dystrybutor planuje wzbudzić większe zainteresowanie filmem? Czy też może umieszczenie w zwiastunie kadru z mnóstwem polskich flag było pomyłką, za którą ktoś jednak przeprosi? A może jest jakieś inne uzasadnienie ukazania ludzi niosących flagi naszego kraju w zwiastunie filmu o środowiskach nazistowskich?

05.07.2016

Źródło: https://youtu.be/zlhg2lRj-a4
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03141.....zistow.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 12 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2016-07-11
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 12 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

08.06.2016
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 22 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Gazeta Wyborcza" zrobiła wywiad ze zmarłym księdzem Tischnerem! 20.08.2016

Gazeta Wyborcza foto: Super Express

Ludzka kreatywność nie ma granic, co czasem jednak przynosi zaskakujące konsekwencje. "Gazeta Wyborcza" chciała być kreatywna i zdecydowała się na publikację wywiadu, jaki rzekomo przeprowadzony został ze zmarłym wiele lat temu ks. Józefem Tischnerem. Księdza, który nie żyje od 16 lat, "zapytano" m.in. o Smoleńsk i rządy PiS. A w usta kapłana włożono jego dawne autentyczne cytaty. Wywiad zatytułowano "Polska znicestwiona - głos dla Tischnera. Co by powiedział, gdyby był z nami".

Jak to wyglądało? Ano np. tak:

"Wyborcza": A krzaki w podsmoleńskim lesie stają się rosyjskimi komandosami, zaś odgłosy dopalającego się wraku - jękami dobijanych, "zdradzonych o świcie" polskich bohaterów. Rozumiem efekt chwilowego szoku, ale to przekłada się przecież na tzw. śledztwo prowadzone przez "niezależnych ekspertów". Nie polega ono na zmierzaniu od argumentów i dowodów w stronę prawdy, ale na odwrót - szuka się drogi od prawdy, którą się dysponuje na zasadzie wewnętrznej pewności, do jej "potwierdzenia" w faktach. Jak to wytłumaczyć?
ks. Józef Tischner: Wyobraźnia bierze również w posiadanie rozum. Rozum zaczyna "kombinować". Jakie to spiski, jakie zmowy, jakie układy z piekieł doprowadziły do zwycięstwa przeciwników? Pytania są czysto retoryczne, ponieważ odpowiedź jest z góry dana. Brzmi: właśnie spiski, właśnie układy, właśnie z piekłem. [...]

"Wyborcza": Czy w związku z tym postulat "dobrej zmiany" nie jest synonimem zmiany radykalnej, która jako taka musi przebiegać właśnie tak, jak przebiega? Musi np. oskarżać o zdradę i cynizm tych, którzy przeciwko niej protestują?
ks. Józef Tischner: Schorowana wyobraźnia zawsze będzie oskarżać. Stąd płynie jej katastrofizm. Codziennie i na każdym miejscu wali się jej świat. Każda burza jest burzą ostatnią. Tuż za drzwiami czeka piąty rozbiór Polski. Gospodarka już leży w gruzach. Noce są we władaniu morderców. Leje się krew niewinnych dzieci. [...]

Na Twitterze błyskawicznie powstał hashtag "Wywiady Wybiorczej" a tam...:
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/gaz.....81345.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:07, 23 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym to już pobili rekord manipulacji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 17 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

NIEWIARYGODNE! TVN24 zrobił wywiad z „sobowtórem” pilota ze Smoleńska. „To nie ja!” (video) 10.09.2016



Choć wydaje się to niewiarygodne, to jednak faktycznie się wydarzyło. Dostaliśmy informację, że TVN24 zrobił wywiad z… „sobowtórem” porucznika Artura Wosztyla, pilota Jaka-40, który 10 kwietnia 2010 r. lądował w Smoleńsku. Sam zainteresowany mówi, że to nie on. Kim jest człowiek, z którym rozmawiała telewizja TVN24?

– Po premierze Smoleńska swoimi wrażeniami podzielił się również Artur Wosztyl, pilot Jaka-40, który 10 kwietnia lądował w Smoleńsku przed Tupolewem – zapowiedziała dziennikarka TVN24.

– To nie jest kwestia wiary, to jest kwestia nauki. Nauka wykluczyła kłamliwą wersję MAK-u, że samolot zszedł za nisko i rozbił się o brzozę – powiedziała osoba podpisana jako Artur Wosztyl.

Problem polega na tym, że to… nie był Artur Wosztyl. Nie wiadomo kim był ten człowiek.

– Od znajomych dotarły do mnie informacje, że wypowiadałem się na temat filmu „Smoleńsk” w reżyserii Pana Antoniego Krauze dla telewizji TVN zaraz po jego uroczystej prapremierze. Zdziwiony byłem tymi sugestiami i przy pomocy mi bliskich znalazłem ten materiał. Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu mediów, które kształtują opinię publiczną. Jestem zażenowany tym, że podaje się Polakom nieprawdę. Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie. Polecam uwadze ten krótki film i jednocześnie mam nadzieję, że telewizja TVN naprawi swój błąd, albo celowe działanie – mówi Wosztyl.

– Może dla zdezorientowanych zadam pytanie, czy ktoś wie kim jest ten Pan, bo na pewno nie Arturem Wosztylem. Poddaję w wątpliwość profesjonalizm stacji TVN! – dodaje.

[video]
http://pikio.pl/niewiarygodne-tvn24-zrob.....-ja-video/



Cytat:
TVN24 wreszcie komentuje wpadkę z „sobowtórem” Wosztyla Wrz 10, 2016



TVN24 zareagował na wpadkę w roli głównej z porucznikiem Arturem Wosztylem, pilotem Jaka-40, który lądował w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Stacja twierdzi, że to efekt nieuwagi dziennikarza.

O co chodzi? Wczoraj sieć obiegło nagranie, na którym reporter TVN24 rozmawia z mężczyzną, który opowiada, iż w Smoleńsku doszło do zamachu. Wywiad kręcono podczas premierowego pokazu filmu Smoleńsk. Rozmówca stacji podpisany i zapowiedziany był jako porucznik Artur Wosztyl. Problem polega n tym, że sam zainteresowany zaprzeczył, by udzielał wywiadu telewizji podczas premiery.

TVN24 przeprosił widzów oraz pilota. Winą za zamieszanie obarczono dziennikarza, który miał być nieuważny i zasugerował się podobieństwem.
NIEWIARYGODNE! TVN24 zrobił wywiad z „sobowtórem” pilota ze Smoleńska. „To nie ja!” (video)

– TVN24 przeprasza pana Artura Wosztyla za mylne przypisanie mu autorstwa wypowiedzi widza premiery filmu ‚Smoleńsk’, który na naszej antenie podkreślał naukowe podstawy filmu – komentuje stacja.

– Błąd powstał przez nieuwagę dziennikarza, który zasugerował się podobieństwem wypowiadającej się osoby do pana Wosztyla. Za błąd serdecznie raz jeszcze przepraszamy zainteresowanego oraz widzów – dodaje.
[video]
http://pikio.pl/tvn24-reaguje-na-wpadke-z-sobowtorem-wosztyla/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 17 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten film "Network" z 1976 roku - o tym jak działają media jest aktualny dziś jak nigdy do tej pory (zwłaszcza w Polsce)!
Naprawdę warto oglądnąć - wiele fragmentów tego filmu jest zamieszczanych ba różnych portalach.

https://www.rottentomatoes.com/m/network/



Nie zamieszczam linków do samego filmu, bo sobie znajdziecie pewnie sami, na Netflix jest jak by cośSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:48, 30 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rybiński: Rok rządów PiS i ... znaczący skok innowacyjności

Rzekomy dowód w treści artykułu:



Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 15 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta telewizja kłamie i szczuje na Polaków od lat! Co państwo polskie powinno z nią zrobić?




bo TVPis nie kłamie, nigdy
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 15 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj pala sie wiezowce na swiecie. Osrancom wiezowce nie sa potrzebne - boja sie jezdzic windami !

Moze media powiedza o Londynie i Nowym Jorku, ale jest tego znacznie wiecej !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 25 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak TVN manipuluje widzami by Max Kolonko


Wolne media Laughing
Szkoda tylko że w materiale nie było Hitlera Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 26 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A marksistowskie gówno można wygłaszać dowolnie, bo to nie "głupstwa".

Aha. Ślepi i śpiący.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 27 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Likwidujemy telewizje swiata z powodu klamstwa o krolowej angielskiej !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 02 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EVERY FOX NEWS INTERVIEW W/MUSLIM (FT HAMZA TZORTZIS)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 23:21, 09 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propaganda and Manipulation: How mass media engineers and distorts our perceptions

Z ostatnich 2 minut filmu:
- w 2013 roku było w Iraku 700 000 wdów i 500 000 bezdomnych dzieci,
- 1/7 ludności świata nie miała elektryczności,
- 1/6 ludności świata żyła w slamsach (ponad miliard ludzi),
- 1/7 ludności świata szła spać głodna,
- w ponad 22 krajach połowa populacji była niepiśmienna,
- połowa ludności świata żyła za mniej niż 2,50$ dziennie (jak wydajesz więcej niż 2,50$ dziennie to żyjesz ponad przeciętnie),
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Manipulacja w mediach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile