W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tzw. świeże powietrze  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 927
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 13 Lut '09   Temat postu: Tzw. świeże powietrze Odpowiedz z cytatem

Wcześniej tego typu zjawiska zdrowotnego nie miałem tym samym nie odczuwałem i nic takiego do tej pory mi nie dolegało.

Zaczęło pojawiać się w 2008 r. po częstym (zaczętym w 2007 r.) pryskaniu chemtrails w moim dużym mieście.

Będąc w domu nie mam takich dolegliwości ale jak tylko wyjdę z domu (ale nie w każdym przypadku) to w niedługim czasie pobytu na tzw. "świeżym" powietrzu mam mdłości, nudności oraz odruch wymiotny, mało płuc nie wypluję krztusząc się przy tym. Nie miałem dotychczas metalicznego posmaku, przynajmniej na razie.

Czy ktoś z Was ma podobne doznania?

może to tylko u mnie i jest związane np. z jakąś chorobą układu oddechowego ale jeśli powtarza się u innych osób to już jest coś innego na rzeczy. Prawie nawet wiadomo co (ewentualnie i potencjalnie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kefir




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:57, 14 Lut '09   Temat postu: Re: Tzw. świeże powietrze Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
Wcześniej tego typu zjawiska zdrowotnego nie miałem tym samym nie odczuwałem i nic takiego do tej pory mi nie dolegało.

Zaczęło pojawiać się w 2008 r. po częstym (zaczętym w 2007 r.) pryskaniu chemtrails w moim dużym mieście.

Będąc w domu nie mam takich dolegliwości ale jak tylko wyjdę z domu (ale nie w każdym przypadku) to w niedługim czasie pobytu na tzw. "świeżym" powietrzu mam mdłości, nudności oraz odruch wymiotny, mało płuc nie wypluję krztusząc się przy tym. Nie miałem dotychczas metalicznego posmaku, przynajmniej na razie.

Czy ktoś z Was ma podobne doznania?

może to tylko u mnie i jest związane np. z jakąś chorobą układu oddechowego ale jeśli powtarza się u innych osób to już jest coś innego na rzeczy. Prawie nawet wiadomo co (ewentualnie i potencjalnie).


Kolego proponuje wizyte u lekarza i to szczerze ci radze. Drogi oddechowe to nie przelewki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 14 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, czy siak (tzn. albo to robota chemitrails, albo masz chłopie jakąś alergię, albo inne świństwo), w podskokach zasuwaj do pana doktora. I mean it!

L.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 14 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, pan doktor przepisze flegamine i valium, zebys za duzo nie myslal...
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qski




Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 138
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 14 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz jakieś zdjęcia z pryskania chemistrals w Twoim dużym mieście? Pokaż please, bo często to robią to na bank masz jakieś dowody Smile
_________________
"Źle się wywdzięcza mistrzowi, kto zawsze tylko jego uczniem zostaje." F. Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 14 Lut '09   Temat postu: właśnie Odpowiedz z cytatem

właśnie przeczytałem twój post i jestem zaniepokojony dziś rano godz 5.00 wstałem z łóżka, otworzyłem wszystkie okna wietrząc mieszkanie, zrobiłem sobie cherbatkę i zrobiło mi sie niedobrze (wymioty) nigdy wczesniej nie zdarzały się takie przypadki żeby normalny człowiek bez wódeczki w dużych ilościach zatruł się świerzym powietrzem. nie kojarzyłem tego faktu z niczym ale teraz czytajac ten post jestem zaniepokojony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 14 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie musi to byc chemtrails.
Wezcie pod uwage to ze jest zima i w powietrzu jest znacznie wiecej zwiazkow chemicznych(smogu) niz latem.CO jedzie pelna para a ludzie pala w piecach wszystkim co popadnie poniewaz nie kazdego stac na wegiel. Stad dziwne zapachy w powietrzu wlasnie nad ranem i nie ma tu znaczenia czy to duze miasto czy mala wioska.

Smog ma wlasciwosci alergiczne i nie nalezy tego lekcewazyc.
Smogu wlasnie najwiecej jest rano(wschod slonca) oraz wieczorem(zachod slonca) oraz zwiazana z tym zmiana temperatury otoczenia w naszej strefie klimatycznej.

Jesli taka reakcji pojawi sie w lecie w malym miescie (pod warunkiem ze nie jest sie alergikiem) wtedy mozemy miec podstawy aby podpiac to pod chemtrails.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spierniczać na wieś? polecam w miarę możliwości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę wdychać najgorszy smog, niż żeby mi gnojówką zajeżdżało. No i na wsi nie ma lanserskich lokali ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ba! Co ja mam powiedzieć? Wiecie ile już lat gwiazd na niebie nie widziałem? Very Happy

Jedynie ciekawie wygląda.


A tak poważniej mówiąc - prócz opadającego na miasto dymu (mimo sporej wysokości kominów) i jego smrodu (najczęściej jak zgnile jaja, gnojówka lub spaliny samochodowe) - mocnym przykładem, jak Orlen truje miasto jest porównanie wieku zmarłych na nagrobkach sprzed wybudowania koncernu i po tym fakcie. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uroki cywilizacji, samochodów, komputerów rozwoju.... przecież taki wspaniały ten rozwój technologiczny miał być Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> Kefir, Lech i inni:

Dzięki za odzew i porady Smile

Na wszelki wypadek dla pewności porobiłem różne badania i są na razie idealne.
Jeszcze nie koniec na tym bo kolejne wkrótce.

Tak czy inaczej dalej będę obserwować reakcje swojego organizmu na wszędobylskie tzw. "świeże powietrze".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego wierzysz ze badania pokazuja prawdziwy stan twojego zdrowia.
czy wierzyc lekarzom zapewniajacym nas ze wszystko ok lub nie ok na podstawie prymitywnych badan...~
przeciez nie sprawdza ci poziomu aluminium w np watrobie i innych o. - jedynie co sprawdza to czy zgadza sie np ilosc leukocytow we krwi, ekg ecf itd itp. ile zmienila sie medycyna przez 100+ lat?
wiem ze latwo to mowic, jendak nic na to sie nie poradzi..
medycyna naturalna to najlepsze wyjscie. wiekszosc innych metod to metody inwazyjne (lacznie z chemicznymi lekami), ktore zabija tylko symptomy.
ach troche sie rozpisalem nie na temat.. sory
w kazdym razie polecam poprobowac ziol czyszczacych organizm z toksyn, metali i innych dragow.. nawet jesli sie jest zdrowym.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprobuj wycieczek.
Nawet 30 km moze dac ogromnqa roznice.
Sprawdz klimat gorski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także polecam Ci morze albo góry Smile zawsze daje efekt. Co do odruchu wymiotnego to mam go jak wcześnie wstanę i od razu zabiorę się za jedzenie Laughing . Jak pale z rana to po fajce też dostaje czasami takiego odruchu Laughing .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tzw. świeże powietrze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile