W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Who the fuck is Allen  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 22 Paź '11   Temat postu: Who the fuck is Allen Odpowiedz z cytatem

Temat ten poświęcam szeroko rozumianej masie ekspertów . Którzy to kreują rzeczywistość obywatelom . Jak i również przerabiają masę ludzką , na bydło/mydło .

Za chwilę wkleję cały tekst z pewnej opinio twórczej gazety . Zważcie na to kim są ci tajemniczy eksperci .


Cytat:
Ekspert CNN od spraw Kościoła: Krzyż zostanie pewnego dnia zdjęty


Co, u licha, się u was dzieje? Słyszałem, że do parlamentu weszła partia antyklerykałów - mówi w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" ekspert CNN od spraw Kościoła. Dodaje on, że nie wie jaki będzie rezultat bitwy o krzyż w polskim Sejmie, ale jego "długoterminowa prognoza dla Polski jest taka, że ten krzyż pewnego dnia zostanie zdjęty".

"Najważniejsza rzecz, która dzieje się w chrześcijaństwie zachodnim, czyli w Europie i USA, to przekształcanie się religii jako siły kształtującej kulturę większości w chrześcijaństwo jako mniejszość. To dzieje się od pewnego czasu, ale teraz zbliżamy się do punktu kulminacyjnego. Kiedyś chrześcijaństwo oddawało przekonania, wartości i pragnienia większości. Dziś chrześcijaństwo na Zachodzie zaczyna stanowić subkulturę. Benedykt XVI nazywa to chrześcijaństwem jako kreatywną mniejszością" - uważa Allen.

Jego zdaniem tak samo jest w Polsce i dodaje, że "chrześcijanie będą musieli przyzwyczaić się do tego, do czego Żydzi są przyzwyczajeni od wieków".

Ekspert CNN odniósł się także do postulatu Ruchu Palikota, który chce usunąć krzyż z sali sejmowej.

"Nie wiem, jaki będzie rezultat tej bitwy. Ale moja długoterminowa prognoza dla Polski jest taka, że ten krzyż pewnego dnia zostanie zdjęty" - mówi Allen. Tłumaczy, że "w innych krajach Europy symbole religijne zniknęły z publicznych miejsc wiele lat temu". "I jestem gotowy założyć się, że stanie się to także w Polsce. Dni potężnego, uprzywilejowanego, korzystającego na współpracy z państwem chrześcijaństwa się kończą" - dodaje.

Jego zdaniem sam Kościół jest odpowiedzialny za postępującą sekularyzację. Jako powody takiego stanu rzeczy wymienia m.in. fakt, że Kościół zbyt długo nie uznawał autonomii państwa. "To sprawiło, że wielu ludzi zaczęło postrzegać Kościół jako instytucję polityczną. A polityka, jak wiadomo, dzieli" - ocenia Allen.

Poza tym "Kościół w krajach takich jak Hiszpania i Polska przez setki lat był monopolistą. A monopoliści są leniwi. Nie mają ochoty niczego zmieniać. Kościół w Polsce musi się nauczyć rywalizacji, konkurencji. Musi się zmienić" - uważa ekspert CNN.
Źródło: Wprost

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/a.....djety.html

Tekst został celowo wklejony cały . Żebyśmy się mogli zapoznać z myślą która przyświeca rządzącym , w robieniu z nas bydła z mydłem w bani .
Kim kurwa jest Allen ? Co to kurwa za wróżbita, jakiś średniowieczny astrolog się teleportował ? O co kurwa chodzi ?
A no chodzi byśmy wiedzieli , że w sumie on ma rację , i kościół musi kiedyś upaść . To jest wręcz pewne. chuj że nie znamy przyszłości kiedy to nastąpi , ale już możemy robić zapasy przed kolejną 30letnią wojną religijna .
I tak wygląda dziennikarstwo . Jakiś Dziennik publikuje artykuł z Wprost ,( nie będę sprawdzał czy Wprost chociaż nazwisko eksperta drukowało ) .
Czyż nie jest to prawda objawiona Wink
Łykajcie plankton krewetki , co by was grube ryby wpierdalały w swoich restauracjach Wink


kim my kurwa jesteśmy aby robić z nas mydło . A no bydłem krówko , ano bydłem Wink


A tak na marginesie ten Allen to jakiś żyd.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 22 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A tak na marginesie ten Allen to jakiś żyd

To nie zmienia faktu, że instytucje budujące swoje bogactwa na mitach nie powinny zostać sprowadzone do poziomu zwykłego przedsiębiorstwa świadczącego w tym wypadku usługę religijną (jeśli jest na nią popyt). W przypadku gdy popyt na nią byłby zbyt niski firma by upadła - i tego czarni się boją.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale , czasem możemy się dowiedzieć czegoś więcej na temat Allenów , ekspertów komentatorów :

Cytat:
Choć trwają próby wznowienia negocjacji pokojowych między Izraelem a Palestyńczykami, coraz więcej osób mówi, że jest już na nie za późno. Były przewodniczący Knesetu Awraham Burg uważa, że między Morzem Śródziemnym a Jordanią może powstać tylko jedno państwo.

- I nie będzie ani nasze, ani ich, ale wspólne - napisał Burg, który był także szefem Światowej Organizacji Syjonistycznej►, a obecnie jest komentatorem politycznym i pisarzem.
Święte słowa Laughing

Cytat:
Dlatego coraz częściej słychać o tzw. rozwiązaniu jednopaństwowym. W jednym kraju rozciągającym się od Morza Śródziemnego do granicy z Jordanią mieszkaliby Żydzi i Palestyńczycy. Pomysł, jak określił to Burg "jest tuż przed poczęciem", więc trudno mówić o szczegółowych rozwiązaniach. Dyskusja o rozwiązaniu jednopaństwowym toczy się głównie na izraelskiej lewicy. Ale i prawica ma swoją wizję Izraela rozciągającego się na terytoria okupowane. Choć kierują nimi różne pobudki, nie jest wykluczone, że lewica i prawica spotkają się kiedyś w tej kwestii - powiedział Burg.
I już wiemy co naprawdę planują Syjoniści , i wcale się z tym nie kryją .

reszte tekstu również można rozebrać na słowa klucze http://swiat.newsweek.pl/izraelski-polit.....0,1,1.html


A skoro Allenowie się ujawniają , to znaczy, że czują się pewniej . Czują się silni . A to znaczy , że się mniej pilnują . Trza tylko wkupić się w towarzystwo i w nocy podusić poduszkami Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 12 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny ekspert, w sprawie żydów mogą wypowiadać się tylko żydzi

Najlepsza jest ta bezczelność dziennikarzyn, kiedy nawet nie przedstawią swego rozmówcy, ale i tak na początku tekstu dowiadujemy się że jest żydem . I ten fakt ma ustosunkować nasze podejście do tekstu.


Cytat:
François Hollande szokuje rodaków, mówiąc, że Francuzi mieli duży udział w Holokauście. To prawda, ale sęk w tym, że uratowali też najwięcej Żydów w Europie.

NEWSWEEK: Nauczył się pan liczyć, zapamiętując numer obozowy ojca, wytatuowany na przedramieniu:( hardkor roku Laughing , jak nauczyć żyda liczyć , kazać mu zapamiętać obozowy numer ojca ( wszystkich członków rodziny ) - nowy kawał Smile ) 159721. Ojciec znalazł się w 1943 r. w Auschwitz, ponieważ został zadenuncjowany. Po czymś takim można czuć się w pełni Francuzem?
DOMINIQUE MOISI: Historia mojej rodziny jest jeszcze bardziej dramatyczna. W 1940 r.ojciec został odznaczony Croix de Guerre [Krzyżem Wojennym – przyp. red.] za odwagę na froncie. Trzy lata później francuscy żandarmi zabrali go do obozu przejściowego w Drancy, skąd Żydzi trafiali do obozów zagłady. To zaostrzyło u niego poczucie zdrady: mój ojciec bije się o Francję, a potem Francja wydaje go na śmierć. Ale nigdy nie czułem się z tego powodu w mniejszym stopniu Francuzem. Po prostu nabrałem dystansu do państwa i jego symboli.
reszta tekstu


Z tytułem tematu można zadać sobie pytanie Who the fuck is DOMINIQUE MOISI .
Żydzi naprawdę odpierdalają syzyfową pracy by poprawić swój wizerunek


Pierdolona elita
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 13 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozszerzam temat na anonimowych urzędników którzy kreują nasz strach Wink

Cytat:
AFP: Atak na konsulat był zaplanowany


Atak na konsulat USA w Bengazi był zaplanowany - podała w środę francuska agencja AFP, powołując się na wypowiedź amerykańskiego urzędnika rządowego, którego tożsamość nie została jednak ujawniona.


Według tego źródła, atak na konsulat nie był przypadkowym efektem działań wzburzonego tłumu. Urzędnik powiedział agencji AFP, że ekstremiści wykorzystali demonstrację, by dokonać zaplanowanego ataku na amerykańską placówkę, o czym może świadczyć fakt, że byli uzbrojeni w broń strzelecką i granatniki.

Przewodniczący komisji wywiadu w Kongresie USA Mike Rogers, którego wypowiedź dla stacji CNN cytuje agencja AFP, stwierdził, że wiele przesłanek wskazuje na to, że za atakiem w Bengazi stoi Al-Kaida.

Tymczasem urzędnik Pentagonu, którego tożsamość także nie została ujawniona, nie potwierdził tych spekulacji. Jego zdaniem, na razie jest za wcześnie, by "wiązać ludzi spoza Libii z tym atakiem".

Śledztwo, które wyjaśni wszystkie okoliczności tego incydent, przeprowadzi m.in. FBI.

Według anonimowej urzędniczki Departamentu Stanu, którą cytuje niemiecka agencja dpa, nadal jest wiele niejasności co do przebiegu wydarzeń w Bengazi. Na przykład nie wiadomo, kto zabrał ambasadora Chrisa Stevensa z płonącego konsulatu do szpitala i czy w chwili przybycia do kliniki dyplomata jeszcze żył.

W ataku na amerykański konsulat w Bengazi zginęło czterech Amerykanów, w tym ambasador USA w Libii.
http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/afp-atak-na-konsulat-byl-zaplanowany

I dobry komentarz pod tekstem
Cytat:
TalkingDuck

Typowa Redakcyjna Papa….
...“Atak na konsulat USA w Bengazi był zaplanowany - podała w środę francuska agencja AFP, powołując się na wypowiedź amerykańskiego urzędnika rządowego, którego tożsamość nie została jednak ujawniona.”.....
.....
....“Tymczasem urzędnik Pentagonu, którego tożsamość także nie została ujawniona”.....
....
....“Według anonimowej urzędniczki Departamentu Stanu”.....
..........
TalkingDuck powie wiecej i to bez anonimowosci….
...ze amerykanskiemu anonimowemu urzednikowi rzadowemu, ktory przekazal informacje francuskiemu AFP….. ta informacje przekazal anonimowy handlarz koz z zachodniej Turcji….. ktory z kolei ta informacje otrzymal od anonimowego Aborygena z Papui Nowej Gwinei….
....
I tak powstaje dzis wiarygodny NEWS…..
Smile


A ja się pytam gdzie ci amerykańscy żołnierze byli, gdzie pan był panie pułkowniku Childers , bo pana fani byli pod ambasadą Wink


W Libii , po tzw wyzwoleniu , całe mnóstwo broni pozostaje w rękach obywateli i nikt tego nie jest w stanie kontrolować .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 22 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy ekspert from Izrael czyli who the fuck is Jonny Daniels . Zacznijmy od nazwiska , czyż nie kojarzy się nam ono dobrze , nie wiem jak wy ale ja lubię Jacka Danielsa , i chyba o to chodzi bo Żyd z typowo żydowskim nazwiskiem nie kojarzyłby się z niczym miłym .

Gdzieś w necie przeczytałem że jest to nasz nowy Dyzma tylko że z Izraela , wiemy o nim tyle ile on sam udostępnił . Nie specjalnie szukając informacji o nim natrafiam na niego to jak fotografują go z polskimi ministrami , to jakiś wywiadów udziela , to gdzieś do studia go zapraszają . Pozuje na obrońcę polaków , mówi o pojednaniu i inne górnolotne pierdoły , z tym że najgorsze w tym wszystkim jest to , że Polacy nie potrafią się sami obronić i musi nas "bronić" syjonista . Oczywiście potrafimy się sami obronić , tylko nikogo ( media głównego nurtu ) to nie interesuje , bo rzeczową rozmowę ucina się krótko - "pan jest antysemitą nie będę z panem dyskutował , po czym można wyjść ze studia i jeszcze przygłupie polaczki będą biły brawo takiemu Żydowi .

Przeglądając Gazetę Prawną natrafiłem na artykuł który zapewne jest sponsorowany , tekst naszego nowego eksperta ( rozłożę go na części ) .
Tytuł :
Cytat:
Jonny Daniels: Holokaust łączy Żydów i Polaków

O jak miło , coś nas z żydami łączy szkoda że tylko cierpienie .

Cytat:
Nazywam się Jonny Daniels. Mam 32 lata i jestem dumnym Żydem, z polskimi i izraelskimi korzeniami, obywatelstwem Wielkiej Brytanii i Izraela. Odsłużyłem trzy lata w izraelskiej armii, a przez dziesięć pracowałem z przedstawicielami międzynarodowego biznesu i polityki w branży public relations. Od czterech lat prowadzę fundację „Z głębi” i z tego powodu dzielę czas między Polskę – kraj, który pokochałem i na którym mi zależy – i Izrael, żydowską ojczyznę.

Rasowy Syjonista . Oczywiście nie jest polakiem , ma jakieś tam korzenie co kompletnie nie ma znaczenia tudzież ma nikłe znaczenie . Jak dla mnie jest typowym agentem wpływu , umieszczonym przez syjonistyczny twór w polskiej rzeczywistości medialno-politycznej .

Cytat:
Od kiedy przebywam w Polsce, zacząłem lepiej rozumieć i wczułem się polski punkt widzenia. Pojąłem bezmiar polskiego cierpienia i zrozumiałem, jak głęboki i wciąż obecny jest to ból.

O tak , najpierw trza się przypucować odbiorcy , ale niezbyt wylewnie , wystarczy jedno zdanie , w końcu jest Żydem , a odbiorcy to goje .

Cytat:
Holokaust łączy Żydów i Polaków bardziej niż cokolwiek innego. Niestety, zarazem jest to coś, co nas dzieli. Jesteśmy dwoma narodami, które wycierpiały wystarczająco dużo, każdy na swój sposób. Podczas Holokaustu Żydów mordowano brutalnie za to, że byli Żydami. Z kolei Polacy żyli w ciągłym zagrożeniu mordem i śmiercią za to, że byli Polakami.

Dobra teraz łączymy , ale zważcie w jaki sposób . "Żydów mordowano brutalnie" , Polacy natomiast "żyli w ciągłym zagrożeniu mordem i śmiercią". Czyli Słowianie nie byli mordowani brutalnie , ale żyli w ciągłym zagrożeniu śmiercią , wspaniała nowomowa .

Cytat:
Nie możemy jednak ograniczać się wyłącznie do przeszłości. Relacje polsko-żydowskie miały się świetnie, turystyka kwitła, podobnie związku biznesowe. Wierzę, że możemy przywrócić ten stan.

Oczywiście że nie możemy się ograniczać do przeszłości , ale jak sobie czegoś dwóch gości nie wyjaśni to zwada wyjdzie w przyszłości z podwójną siłą . Żydzi chcą żyć miłością , ale to nas ma boleć dupa .

Cytat:
My, Żydzi, musimy dostrzec polskie cierpienia, zaś Polacy muszą zrozumieć głębokie i kluczowe dla naszej tożsamości rany, jakie wciąż noszą Żydzi. Obydwa narody są głęboko poranione, jak gdyby wojna skończyła się wczoraj. Musimy więc okazać sobie nawzajem więcej zrozumienia i empatii.

I ten ton MY , niczym sprawcy gwałtu . Oczywiście Oni muszą dostrzec , ale to my musimy zrozumieć . Dalej nawija o cierpieniach jakie to my narody umęczone jesteśmy .
My, Słowianie nie odbieramy cierpienia w taki sam sposób co wy . My nie robimy o tym setek filmów , nie chwalimy się że nasz mordowano , i nie budujemy naszej przyszłości na naszych krzywdach .

Cytat:
Na Bliskim Wschodzie jest taka tradycja, która nazywa się „Sulcha”. Słowo to oznacza nowy początek – nie tylko przebaczenie, ale pokojowy restart. Polacy i Żydzi to zbyt dumne narody, żeby powiedzieć „byliśmy w błędzie” lub „nie rozumieliśmy w pełni, na co wrażliwa jest druga strona”. Nie jesteśmy jednak aż tak dumni, aby nie zatrzymać się i nie zacząć od początku.

No no , będą nas uczyć swoich tradycji . I jeszcze restart im się marzy Laughing .
A u nas jest taka tradycja jeszcze piastowska , że jak łżesz psie to ci język upierdolimy .

Cytat:
Zacznę więc od prośby o przebaczenie za generalizowanie tematyki, która absolutnie nie powinna być generalizowana i proszę o przebaczenie za niedostateczną wrażliwość zarówno dla polskiej, jak i izraelskiej strony. Polacy i Żydzi, jako ludzie dobrej woli i dobrej wiary, powinniśmy skupić się na wygaszeniu sporu i dokonaniu „sulchy”.

Na koniec trza się pokajać , za pierdolenie górnolotnych kocopołów . No ale trzeba podkreślić bezstronność - proszę o przebaczenie za niedostateczną wrażliwość zarówno dla polskiej, jak i izraelskiej strony . http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1105.....lakow.html


Normalnie kurwa słodziak , taki wyważony głos w tym całym zalewie nienawistnego szamba , aż miło się go słucha Laughing

to jest dobre :

Już sobie przywłaszczają .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 22 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Co za hucpa... Fajnie by było to zdjęcie zestawić z informacjami nt. strasznego ajwaj, jakie podniosły środowiska żydowskie na forum Ligi Narodów w związku planami utworzenia Polski. Żydostwo wówczas robiło wszystko, by zablokować odrodzenia państwa polskiego, lub – gdyby (B-że uchowaj!) już do tego doszło – do maksymalnego jego okrojenia i naturalnie przyznania żydostwu zamieszkującemu na ziemiach polskich autonomię z własną administracją, językiem urzędowym, itd. lub (lepiej) dominującą pozycję polityczno-ekonomiczną we wspólnym państwie (Judeopolonia).
https://web.archive.org/web/201408110241.....e_645.html
https://web.archive.org/web/201011271613.....e_808.html
https://www.salon24.pl/u/pawelwieciech/8.....sci-polski

P.S. Wam też się na tym archiwalnym zapisie Naszej Witryny wyświetlają chińskie krzaczki zamiast polskich diakrytyków? Sqrwysyny znalazły sposób... Kilka lat temu zablokowali/usunęli domenę, ale jeszcze parę dni temu kopia z Wayback Machine była bezproblemowa... a dzisiaj wchodzę i proszę bardzo: taki zonk. Teraz odnalezienie na naszejwitrynie czegokolwiek przy użyciu wyszukiwania Google będzie graniczyło z cudem. Good job kikes!
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 22 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona jego fundacji : https://www.fromthedepths.org/ .

Wiecie co się rzuca w oczy , gość dużo jeździ i wszędzie szuka śladów "martwych" żydów . Znacie jakąś inną nacje co by tak robiła ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 23 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@good why

Odnośnie "krzaczków" na archiwalnych stronach internetu pod tymi linkami, które podałeś, to też mi się wyświetlają.
Spolszczyłem kilka zdań z tych tekstów i wrzuciłem w gugla.
Dostałem między innymi taką ciekawą linkę.:
http://info.peritusnet.eu/index.php/2018.....e-polskim/

Warto chyba sobie zapisać całą stronę na swoim dysku twardym, bo zamieszczony tam tekst może zostać "zniknięty".
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 28 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy pamiętacie Tomasza Maciejczuka ? Na stronie 156 tematu Antymajdan wspominałem o nim . Otórz jest to "nasz ekspert" który jeździ po Ukrainie i Rosji . U jednych fotografuje się z banderowcami przedstawiając ich jako bohaterów , u następnych wyzywa i obraża , a nawet da sobie mordę obić w TV .
Oto nasz bohater :

Który ma problemy w Rosji .


Cytat:
Tomasz Maciejczuk zatrzymany w Rosji (wideo)

Funkcjonariusze rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych przeprowadzili rewizję w podmoskiewskim mieszkaniu Tomasza Maciejczuka, skandalicznego gościa rosyjskich programów telewizyjnych.
https://pl.sputniknews.com/swiat/2018022.....ja-Moskwa/

Cytat:
Mytiszczyński Sąd Obwodu Moskiewskiego zwolnił polskiego dziennikarza i blogera Tomasza Maciejczuka, którego Federalna Służba Migracyjna Rosji chciała pociągnąć do odpowiedzialności za naruszenie prawa migracyjnego.
https://pl.sputniknews.com/swiat/2018022.....iennikarz/

Cytat:
Rosja: „Tomek w tarapatach”


Jak informuje rosyjski portal lenta.ru, hiobowe nieszczęścia posypały się na głowę znanego prowokatora Tomasza Maciejczuka, którego z kolei polskojęzyczne przekaźniki niemieckie bezpodstawnie łączą z naszym portalem i z organizacją Falanga. Mieszkanie Maciejczuka zostało poddane rewizji, a on sam aresztowany pod – jak się nieoficjalnie mówi – zarzutem wzbudzania waśni pomiędzy narodami.

Nie jest to początek kłopotów Maciejczuka, który po raz pierwszy dał się nam bliżej poznać w czasie gorącej fazy powstania w Zagłębiu Donieckim w 2014 r. Przedstawiający się bezpodstawnie jako „polski dziennikarz”, Maciejczuk żebrał wtedy na swoim profilu na Facebooku o pieniądze na wyposażenie batalionów ukraińskich nacjonalistów walczących z powstańcami. Cieszył się wówczas sympatią oszołomskiej czołówki polskich neokonserwatystów z redakcji sakiewiczowej „Gazety Polskiej Codziennie”. Z ukraińskimi nacjonalistami żył w tak intymnej bliskości, że pozwolili mu oni nawet zrobić sobie zdjęcie z weteranem odpowiedzialnej za ludobójstwo na Polakach UPA, którym Maciejczuk chwalił się później w internecie, zarazem przedstawiając się bezpodstawnie jako polski narodowiec i ideowy spadkobierca myśli Romana Dmowskiego i Narodowej Demokracji.

Wobec tak wyraźnego pogubienia się przez naszego bohatera w labiryntach najwyraźniej przerastającej jego intelektualne możliwości poznawcze myśli nacjonalistycznej, najnowszej historii ziem ukrainnych i stosunków ukraińsko-polskich, mniej zaskakujące jest, że w kilka miesięcy później lał publicznie krokodyle łzy, że w Polsce grożono mu pobiciem i że musiał wynająć ochronę. Nie tylko Polacy nie polubili jednak Maciejczuka, bo rozprawić się z nim fizycznie zapowiedzieli też ukraińscy nacjonaliści, po tym jak po kilkumiesięcznym z nimi harmonijnym współżyciu, z cicha pęk ujawnił nagle, że posługują się oni symboliką i odwołaniami nazistowskimi i neonazistowskimi.

Znękany brakiem uznania u obcych i u swoich, Maciejczuk postanowił wtedy nawiedzić jeszcze jeden kraj słowiański, mianowicie Rosję. I tu również naszemu osamotnionemu i zagubionemu młodzieńcowi, nie udało się znaleźć przyjaciół. Informacje na jego temat docierały do naszego kraju głównie w postaci filmików, na których mamy wątpliwą przyjemność oglądać, jak „blokuje twarzą” wymierzone w siebie ciosy pięści w kolejnych rosyjskich programach publicystycznych, wykrzykując niestety przy tym na prawo i na lewo że jest Polakiem, i obrażając przy okazji wulgarnie i na wszelkie możliwe sposoby swoich rosyjskich gospodarzy.

Po jednym z takich incydentów, Maciejczuk wyzwał na pojedynek bokserski rosyjskiego politologa Rusłana Ostaszko, który spacyfikował go wcześniej fizycznie, po tym jak nasz nieszczęsny bohater znieważył publicznie pamięć Rosjan broniących swojej ojczyzny w czasie ostatniej wojny z Niemcami. Na różnych konferencjach i w wypowiedziach w internecie poprzedzających pojedynek, Maciejczuk wyzywał wulgarnie swojego oponenta i zapowiedział że „obije mu mordę”, ostatecznie jednak przegrał w fatalnym stylu mecz bokserski ze starszym od siebie o 19 lat przeciwnikiem. Dla Polaków tym bardziej przykre było, że nasz zupełnie nietrafiony „reprezentant” najpierw zaprezentował wątpliwy „kunszt” bokserski wymachując łapami jak cepem na klepisku, po czym złapał zadyszkę i zaczął pocić się jak miech już w trzeciej rundzie, po przegranej zaś – nakrył się demonstracyjnie polską flagą.

Postać Tomasza Maciejczuka można by uznać za nieszkodliwego klauna rodem z marnej amerykańskiej kreskówki, gdyby nie fakt że wielu Rosjan zaczęło sobie przez pryzmat jego wyczynów budować stereotyp „typowego Polaka” i „polskiego nacjonalisty”. Co jednak jeszcze bardziej żałosne, również wielu co bardziej poczciwych polskich patriotów zaczęło brać Maciejczuka na poważnie i dawać wyraz swojemu dla niego uznaniu i sympatii, gdy tymczasem jedyne zasadne w odniesieniu do niego pytanie, to dla kogo pracuje i komu aż tak bardzo zależy na skompromitowaniu Polski zarówno wśród Ukraińców, jak i przede wszystkim w Rosji?

Jaka by jednak odpowiedź na to pytanie nie była, to widmo Maciejczuka powinno zdecydowanie przestać krążyć po Europie Słowiańskiej i straszyć tutejsze ludy Polską i Polakami. Panu Tomaszowi możemy zaś radzić, by po tak dramatycznych zagranicznych przygodach, tak jak jego imiennik i zarazem bohater utworu Alfreda Szklarskiego którego tytułem posłużyliśmy się w nagłówku tej notki, zamiast szukać przygód w egzotycznych krajach – wrócił do szkoły. Na naukę nigdy nie jest za późno, ignorancję i głupotę da się zaś podobno wyleczyć.
http://xportal.pl/?p=33251

Pytanie jest proste , kto go sponsoruje ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Who the fuck is Allen
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile