W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nasza Produkcja  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6032
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 14 Sty '11   Temat postu: Nasza Produkcja Odpowiedz z cytatem

Czy jest ktoś chętny to zmontowania większej produkcji? bo sam nie dam rady. Chodzi mi o film z prawdziwego zdarzenia, polski lektor, oprawa muza itp. coś dla nieświadomego polaka co skłoni przynajmniej do namysłu. Od razu mówie żadnych „chemi trials” czy innego ufo. To ma być film dla przeciętnego widza rozmów w toku, tak żeby się zastanowili przez chwile i po cichu powiedział „Coś w tym jest do chuja” Tematy głownie to gospodarka, kreacja pieniądza, 11 września, wojny, banki, kryzys. Ludzie to wszystko widzą, czują że coś jest nie tak, niestety czekają na gotowe odpowiedzi i liczą ze będą to optymistyczne odpowiedzi, a to daje im TV. Chce pokazać im w jak wielkim są błędzie. Pisze trochę bez sensu Wink , ale jak ktoś skumał o co mi chodzi i ma pomysły to niech pisze.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skumalem o co chodzi i sadze, ze to swietny pomysl. Mysle, ze film powinien zawierac duzo rzeczy z naszego wlasnego podworka bo dla Polakow to najwazniejsze. Nie obchodzi ich, ze gdzies za dalekim oceanem jest be. Wazne, ze w TV mowia, ze u nas jest cacy. Niestety nie umiem robic filmow ale deklaruje szeroko idace wsparcie i pozdrawiam.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
s.i.c.




Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajny pomysl, rzeczywiscie warto raczej skupic sie na naszych problemach, ewentualnie nawiazac w szerokim aspekcie do wydarzen na swiecie. musi to byc material dobrej jakosci i zrobiony w miare profesjonalnie, inaczej ludzie nie beda tego ogladali bo uznaja ze to kolejny jakis wywrotowy film. w razie czego moge pomoc jesli bedzie potrzeba.
_________________
==> silence is consent <==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montażowo się zgłaszam i do grafik ewentualnie też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lektor... i wszystko jasne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że na naszym „podwórku” nic się nie dzieje, nie chce robić filmu politycznego za lub przeciwko tej czy innej partii. Jak dla mnie wszyscy oni to śmieci i nie warto kręcić o nich filmu. A już na pewno nie takiego który pokazuje co zrobił by pan K. jak by dalej rządził. Polityka to szopka dla proli, tak aby myśleli że żyją w cudownym systemie w którym ich jeden mały głosik znaczy wiele. Laughing Więc nie wiem co konkretnie macie na myśli mówiąc o wydarzeniach z naszego podwórka.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Polityka to szopka dla proli, tak aby myśleli że żyją w cudownym systemie w którym ich jeden mały głosik znaczy wiele. Laughing Więc nie wiem co konkretnie macie na myśli mówiąc o wydarzeniach z naszego podwórka.


I o tym zrobić film należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejam tu propozycje kolegi z pierdolni, mysle, ze jest warta uwagi: Witaj. Ja myślę, że wszyscy jak tu jesteśmy na tym forum, niezależnie od poglądów, czy podejścia do różnych tematów, możemy zgodzić się w jednej fundamentalnej kwestii: media kłamią.
Wg mnie właśnie to powinno być punktem wyjścia każdego dobrego "filmu prawdy"; spośród wszystkich spisków, ten chyba najłatwiej zauważyć, od tego więc powinny się rozpocząć dalesze poszukiwania - zadawanie pytań takich jak "dlaczego?", "w jakim celu?", etc. I tutaj powoli zaczęlibyśmy przed widzem odkrywać świat "teorii" spiskowych, uchylać rąbka tajemnicy. Główny nacisk położyłbym na obnażenie manipulatorskiego, propagandowago, brainwashingowego charakteru mediów gł. nurtu. Możnaby na przykładzie jakiegoś programu telewizyjnego (był nawet taki filmik "Neurolingwistyczne programowanie") pokazać jak prezenterzy tv omamiają publikę przy użyciu arsenału różnej maści sztuczek, czy to retorycznych, czy erystycznych, czy podstępnych sofizmatów, gestykulacji, itp., najoględniej mówiąc: trzeba uświadomić widzowi, że jesteśmy cały czas atakowani, także (a może zwł.) nie będąc tego świadomymi (na poziomie podprogowym) całą masą socjotechnicznych zabiegów, mających na celu sprawienie, byśmy myśleli dokładnie tak, jak tego sobie życzę osoby za tą manipulacją stojące (i tutaj radziłbym odłożyć "na potem" kwestię tego, czy są to Illuminaci, UFO, żydzi, masoni, czy inni cykliści - to mogłoby szybko zniechęcić potencjalnego, a niezaznajomionego z tematyką widza do dalszego oglądania) - czyli innymi słowy: wypranie nam mózgów. Trzeba uświadomić ludziom, że istnieje coś takiego jak "inżynieria społeczna", że jesteśmy jako społeczeństwo traktowani z góry, jak szczury w laboratorium. Człowiek został zredukowany do obiektu badań, ot choćby socjologów - akurat w tym przypadku (social engineering). Having this said, możnaby się dopiero zastanowić, jaki jest tego powód, co te osoby, czy grupy osób chcą przez to osiągnąć.

W zasadzie przychodzi mi też na myśl i druga zasadnicza kwestia: to, że jesteśmy niewolnikami. To akurat nietrudno będzie udowodnić. Życie przeciętnego człowieka wygląda dziś jak życie robota: pobudka-praca(szkoła)-(chwila odsąpnięcia)-spać-pobudka-praca...
Tutaj będzie nam chodziło o to, aby pokazać, że bogactwo jednych, zawsze jest kosztem drugich, oraz że b. mała garstka osób zgromadziła większość światowego bogactwa. Tutaj trzebaby obnażyć bez pardonu skurwysyństwo "naszych panów" i to, że dalej żyjemy w średniowiecznym ustroju feudalnym, czy jak kto woli: nadal, mimo usilnego zapewniania mediów, od wielu już dekad, że na świecie panuje egalitaryzm i wszyscy ludzie są równi, nadal istnieje tej czy innej wody, tfu, "arystokracja", w wyjebanym w kosmos ego, ciemiężąca zwykłych ludzi i majaca ich za bydło.

To tak tytułem wstępu, potem możemy przejść do bardziej szczegółowych rzeczy, ale uważam, że te kwestie muszą być poruszone jako fundamentalne.
Pozdrawiam
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nadesłane




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 81

PostWysłany: 17:45, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie towarzysze doli, niedoli Smile Jestem bacznym obserwatorem Waszego forum od lat. Nie chcę się rejestrować, bo nie mam zbyt wiele do dodania w poruszanych tematach, natomiast w związku z wątkiem "nasza produkcja" chętnie przyłączę się do tej produkcji tworząc do niej muzykę. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy, rzecz jasna nieodpłatnej. A.
_________________
Powyższa wiadomość została nadesłana mailem na adres redakcji.
redakcja@prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiercipietek




Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam się też.
Mogę zrobić muzykę (skomponować), wyprodukować ją i zrealizować (studio, nagrania, miks, te sprawy)
Jak jest kilku chętnych na dział: muzykę to dobrze, razem coś lepiej zlepić.
_________________
"Gdyby gówno miało jakąkolwiek wartość,
żebracy rodzili by się bez dziury w dupie"
Henry Miller
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna czekam na taki film po polsku. Zgadzam się z przedmówcami, w żadnym wypadku nie powinno się atakować przeciętnego Kowalskiego wywodami na temat popularnych teorii spiskowych. Tematy takie jak UFO, HAARP, lądowanie na księżycu, czy 11/9 będą mało sugestywne, wręcz plotkarskie.
Moim zdaniem należy skupić się na naszym życiu i tym co nas bezpośrednio dotyczy.
Tematy główne: gospodarka, kreacja pieniądza, wojny, banki, kryzys, polityka, zdrowie, żywność, religia ale z rozwagą.

Należy operować faktami i dowodami. Jeżeli będzie mowa o polityce, to nie pluć na konkretne partie - zwrócić uwagę na porozumienie ponad podziałami. Pokazać kto jest/był kim, skąd pochodzi i za co jest odpowiedzialny w naszym kraju. Zadać pytanie dlaczego każdy obywatel ma jakiś dług, skoro nic od nikogo nie pożyczał. Dlaczego nie oddają ci co pożyczali. Trzeba poruszyć w kilku zdaniach kwestie podatków, bo nie każdy wie za co tak na prawdę płaci.

Należy dosadnie pokazać ludziom że są dymani przez swoich wybrańców, którzy zamiast ponosić pełną odpowiedzialność za swoje czyny, czują się bezkarni i robią co im się podoba.

Nie ośmieszać religii - pokazać jak to działa od strony finansowej (konkordat) Zadać pytanie dlaczego księża nie płacą podatków od swoich odpłatnych usług.

Nie trąbić o depopulacji, natomiast powiedzieć do czego prowadzi uchylenie się od zaszczepienia dziecka szczepionką o wątpliwej skuteczności, za którą nikt nie bierze odpowiedzialności (pogróżki z sanepidu i nakładanie sankcji karnych)
Trzeba jasno powiedzieć że w pewnych przypadkach (np wymyślona epidemia) grozi:
Cytat:
Art. 36.
1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarnoepidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby bez jej zgody.


Moim zdaniem na takich i podobnych przykładach należy pokazać w jaki sposób jesteśmy traktowani.
Zdaję sobie sprawę że proponowane przeze mnie kwestie nie do końca są rzetelne i fachowo opisane. Do tego przedsięwzięcia potrzeba co najmniej kilku osób z odpowiednią wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie przy takiej działalności trzeba podzielić się na to co kto i jak będzie robił. Jak już wspomniałem chętnie udzielę swojego głosu. Proszę więc osobę która będzie zajmować się dźwiękiem, muzyką itp o kontakt na priv.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy jest bohater. Ja myślę, że zamiast przekonywać widza stronniczym zalewem faktów, lepiej jest pokusić się o pokazanie dwóch stron, obiektywnie i aby poruszyc mózgownice.
Może oprzeć go na wywiadach z zawodowcami (w ekonomii, finansach, może posłem, a także szarymi i z obydwu opcji przedstawicielami tłumu - komu na czym zależy i dlaczego, ...). Bardzo uwiarygadnia bohater poszukujący odpowiedzi, rozmawiający z fachowcami zadający konkretne pytania - żeby nie było komentarza autorskiego.
Nie sądzę by film rodzaju Zeitgeist PL był trafionym wyjściem. Nie w Polsce i nie z tymi możliwościami realizacyjnymi.
Tutaj, moim zdaniem, zadziała pokazanie wiarygodnych bohaterów mówiących sensowne rzeczy. Prosto, tanio i konkretnie.
O ile dobrze pamiętam, dobrym przykładem takiej konstrukcji jest film pana Pilisa, o upadku Tupolewa ("List z Polski" - chyba taki tytuł). Napiszcie jakie wg Was są propozycje konstrukcji filmu. Dobry pomysł, prosty i tani, z minimum środków, sterylna bardzo konkretna treść, prosta konstrukcja i dobrzy bohaterowie.
Może tu na Forum powstanie scenariusz? ;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że powinno to być właśnie coś w stylu Zeitgeist. Inaczej wyjdzie reportaż jakich w telewizji pełno. Film powinien "ryć beret" i trafić także do młodych.

W miarę wolnego czasu postaram się pomóc przy grafice, ale nie ma się co palić, do póki nie będziemy mieli jakiegoś sensownego storyboardu i listy dialogowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja moze zapodam to, co mnie osobiscie pobudzilo do poszukiwań, a mianowicie cyfry... a są nimi 20 i 40... 20 lat nauki i 40 lat pracy... czyli mniej wiecej tak... uczysz sie 20 lat (najlepsze lata twego życia), a kolejne 40 pracujesz na chleb swoj i chleb dla swej rodziny (lata które mógłbyś poświęcić na prawidziwy rozwój/poszukiwania/odnalezienie siebie) i po tym czasie, gdzie jestes? JESTES, czy MASZ?

Nie wiem, ale byc moze taka prawda ubrana w jakis fajna historie opowiadajaca o czlowieczku, ktory sobie to uswiadamia i sie budzi... sam nie wiem, luzny pomysl Wink Co myslicie? Smile

----

chodzi mnie bardziej o pokazanie zrodla, zrodla naszych trosk i problemow codziennych, ktorym wydaje sie byc przekonanie ze jednak "bliżej ku celom posiadania", a czy mieć jest prawdziwsze niż być? czaicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o sprawy z naszego podwórka proponuje dodać wycinki z filmu ' Nocna Zmiana'.
Co do mediów pokazać życiorys Michnika, współpraca z WSI itd .
Dobrze by było obiektywnie ukazać zdarzenia ze smoleńska.
Nie przedstawiać tego jako zamach itd, tylko same fakty i dowody oraz medialne kłamstwa na przestrzeni tych kilku miesięcy po tragedii, aby ludzie trochę ruszyli banią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można różne manipulacje mediów pokazać np. nie wpuszczenie JKm do programu forum i głos w słuchawce pani redaktor mówiący "zmień temat"
http://www.youtube.com/watch?v=7-abGUMRzdg
http://www.youtube.com/watch?v=Dh0ZaAqkQkQ
_________________
Zapraszam do rejestracji na nowym i oddolnym portalu informacyjnym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Jak dla mnie wszyscy oni to śmieci .


Mam nadzieje, że w gruncie rzeczy jednak rozróżniasz siły polityczne w tym kraju nie tylko z nazwy ale i z tego co robią i które do czego są skłonne bardziej a które mniej. Wrzucanie ich do jednego worka i wylewanie równo pomyj to idealna sytuacja dla tych, przeciwko którym się tutaj zbieramy. Wystarczy spojrzeć na nas, część to malkontenci ale są też i tacy co chcą działać - jak byś się czuł gdyby nas wszystkich ktoś wrzucił do jednego wora i powiedział - banda zjebów wierzących w UFO choć przecież wielu z nas ma ufo w nosie. Tak samo jest nieprawdziwe twierdzenie że każdy polityk to świnia i złodziej. Siły które atakują świat przekonują do tego społeczeństwa aby w efekcie końcowym odseparować jak najbardziej polityków od społeczeństwa i skazać nas jedynie na przekaz telewizyjny który jak wiemy jest bardzo miarodajny.

Taki mały wykład ale sądzę że warto tą przestrogę wypowiedzieć Wink

Dla przykładu sprawa GMO - gdyby nie wsparcie PiSu PO dawno by to przepchnęło - taki mały przykład z podwórka na którym się znam i stale w nim uczestniczę. A no i kolejny news - 25 stycznia komisja rolnictwa robi posiedzenie w senacie nt Codex Alimentarius - będą tam nasi ludzie zadający niewygodne pytania a także kamery - będzie wesoło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:

Mam nadzieje, że w gruncie rzeczy jednak rozróżniasz siły polityczne w tym kraju nie tylko z nazwy ale i z tego co robią i które do czego są skłonne bardziej a które mniej.



Jak pojawi się siła polityczna która zacznie porządki od siebie to zmienię zdanie. Ale narazie nie słychać żeby jakaś partia zaproponowała obcięcie diet poselskich np. do średniej krajowej, tak aby do polityki szli ludzie który mają jakiś cel a nie banda frajerów którym pasuje 10tyś co miesiąc i pewna posada. Nikt też nie porusza tematów tzw „konspiracyjnych” no może JKM.


SzewczykDratewka napisał:

Wrzucanie ich do jednego worka i wylewanie równo pomyj to idealna sytuacja dla tych, przeciwko którym się tutaj zbieramy. Wystarczy spojrzeć na nas, część to malkontenci ale są też i tacy co chcą działać - jak byś się czuł gdyby nas wszystkich ktoś wrzucił do jednego wora i powiedział - banda zjebów wierzących w UFO choć przecież wielu z nas ma ufo w nosie.


A ja mam w nosie to że ktoś mnie wrzuci do wora razem ze „zjebami UFO” co i tak robią pisząc artykuły o Teoriach spisku. Traktuje to jako element manipulacji, więc nie ma się co złościć bo to normalny trik socjotechniczny.

SzewczykDratewka napisał:

Dla przykładu sprawa GMO - gdyby nie wsparcie PiSu PO dawno by to przepchnęło - taki mały przykład z podwórka na którym się znam i stale w nim uczestniczę



Nie słyszałem wypowiedzi polityków PIS o GMO , monsanto itp. Więc traktuje to jedynie jako element taktyki Kaczyńskiego, cokolwiek zrobi PO róbmy odwrotnie. Utkwiło mi w pamięci jak PIS w lutym 2009 grzmiał na to że Tusk nie chciał pożyczki od MFW chodziło o ponad 200 miliardów, które zdaniem Kaczyńskich miało uratować Polskę przed zagładą. Wiec nadal sądze że politycy to śmieci i nie ma sensu o nich robic filmu a już tym bardziej zachwalać tej czy innej strony. Ludzie mają raczej wyrobione opinie o politykach i w 95% nie są to dobre opinie, więc jak zobaczą w filmie wzmianke o tym, jak to Tusk czy Kaczynski to jedyny obrońca Polskości zaczną krzywo patrzeć na cały film.
[/quote]
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia z człowieczkiem wydaje się być dobrym pomysłem. Można go pokazywać co jakiś czas w roli narratora na tle innych wydarzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:51, 16 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samozwancze media

Media, ktore posiadaja licencje, niebardzo moga klamac, bo bardzo latwo mozna je zaskarzyc, a to moze je kosztowac miliony. Media nie moga przekazywac wszystkich wiadomosci, ale to co przekazuja, jako oficjalne firmy, to biora na siebie odpowiedzialnosc, za to co pisza i co mowia. Zawsze sa w stanie podac zrodlo informacji, ktora przekazuja. Tym zrodlem moze byc obca prasa, obce media czy wlasne dociekanie oraz zalecenia rzadu, partii, firm, fundacji i dzialu reklamy.

Dla kazdego wiec, cenne powinno byc korzystanie z oficjalnych zrodel informacji !!!

Dobre intencje wolontariuszy moga byc mydleniem oczu ! Ludzie maja pieniadze i w rozny sposob je wykorzystuja, albo dostaja tez pieniadze na wykorzystanie ich w niecnych celach.

Prosze poszukac w sieci artykulu pt. "Nawrocenie brytyjskiego agenta".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 16 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Samozwancze media

Media, ktore posiadaja licencje, niebardzo moga klamac, bo bardzo latwo mozna je zaskarzyc, a to moze je kosztowac miliony. Media nie moga przekazywac wszystkich wiadomosci, ale to co przekazuja, jako oficjalne firmy, to biora na siebie odpowiedzialnosc, za to co pisza i co mowia. Zawsze sa w stanie podac zrodlo informacji, ktora przekazuja. Tym zrodlem moze byc obca prasa, obce media czy wlasne dociekanie oraz zalecenia rzadu, partii, firm, fundacji i dzialu reklamy.

Dla kazdego wiec, cenne powinno byc korzystanie z oficjalnych zrodel informacji !!!

Dobre intencje wolontariuszy moga byc mydleniem oczu ! Ludzie maja pieniadze i w rozny sposob je wykorzystuja, albo dostaja tez pieniadze na wykorzystanie ich w niecnych celach.

Prosze poszukac w sieci artykulu pt. "Nawrocenie brytyjskiego agenta".

Weź Ty się ogarnij.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 16 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym dodał coś na temat manipulacji a właściwie to w jaki sposób się manipuluje,jakie są techniki itp.
Dodatkowo może coś na temat strachu itp. Nam się tylko wydaję ,że nic nie możemy jednak rządzący się nas boją i stąd wszystkie te zamachy na WTC, Madryt, Londyn. One mają na celu znalezienie uzasadnienia działań polityczno-militarnych na świecie.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pumpkinhead




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po dluższej przerwie, widzę że w końcu coś ciekawego się dzieje Smile

Z chęcią dodam swoje trzy grosze jeśli chodzi o oprawe muzyczną (produkcja, obróbka).
Jeśli mi wolno to również z chęcią pomogę przy skrypcie. Wartoby było, ale to oczywiście decyzja Smoke'a zrobić to w formie otwartego (no może nie do końca Wink dokumentu)
Po części zgadzam się się z autorem tematu że nie warto babrać się w naszą krajową 'politykę', choć oczywiście pewne zależności i nieznane fakty wartoby przytoczyć. Pozdrawiam aktywnych! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SirMarciniak




Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 17 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za granicą. Mogę po przeprowadzać wywiady z ludźmi którzy wyjechali(uciekli) z Polski. Dlaczego itp. Wiele fajnych rzeczy mówię można się dowiedzieć.
_________________
My tattoo dragon with sentece =>
"Odi profanum vulgus et arceo"
Next tattoo with sentece =>
"Que, que scelesti ruitis"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nasza Produkcja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile