W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy jerzyS to  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 3086
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy JerzyS to...
Krytykant i człowiek o zaburzeniach osobowości?
11%
 11%  [ 3 ]
Nieszkodliwy wariat, potrafiący wzbudzić interesującą dyskusję?
19%
 19%  [ 5 ]
Prawdziwy patriota, który powinien być dla nas wzorem?
69%
 69%  [ 18 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:50, 10 Lut '09   Temat postu: Czy jerzyS to Odpowiedz z cytatem

Czy JerzyS to sfrustrowany krytykant i człowiek o zaburzeniach osobowości?
Czy nieszkodliwy wariat, potrafiący wzbudzić interesującą dyskusję?
Czy prawdziwy patriota, który powinien być dla nas wzorem?

Sam się zastanawiam i liczę na opnie - myślę, że pan Jerzy także.

Trochę głupie takie szufladkowanie - bo przecież: "Nie ważne kto mów - tylko co mówi."
Ale z drugiej strony - ciekawe jaka jest opinia forum, o użytkowniku, który jak się przekonałem, często robi za wizytówkę forum (oczywiście oprócz Bimiego - który jednak nie jest aż tak wyrazisty i medialny Wink )
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:56, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy przekazuje treści, które nie wszystkim mogą się podobać.
Rozumiem intencje i nie ukrywam, że czytam jego posty.

I tak na marginesie, po chuj ten post?
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inecki , ale żeś temat wymyślił Rolling Eyes
No po kim jak po kim , ale po Tobie się takiego nie spodziewałam...szufladkowania...
Związku z powyższym bojkotuję go i przyłączoną ankietę.
Natomiast wystawie ocenę wątkowi:= 1 Very Happy


P.S Pozdrawiam SmileWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego posty są na pewno ciekawe - ale ankieta jest tendencyjna, a możliwości dość skrajne, więc chyba nie zagłosuje. Tym bardziej, że JerzegoS nie uważam, ani za człowieka o zaburzeniach osobowości, ani za wariata (tu - niezależnie od tego czy jest to wersja szkodliwa czy też nie), a patriotyzm... no cóż - ostatecznie trzeba być raczej naiwnym, żeby myśleć, iż za jakieś dwa tysiące lat Polska Flota Międzygwiezdna wystrzeli w kosmos kolejny statek kolonizacyjny. Pod tym względem idea NWO wydaje się logiczna, jeżeli podbijać kosmos to tylko jako planeta, a nie każde państwo z osobna - co oczywiście nie usprawiedliwia sposobu w jaki "Pogańscy Wyznawcy Słońca" zamierzenia NWO realizują. Wink Do czego zmierzam - nie umiem myśleć w kategoriach patriota, nie-patriota. Cool
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dozylismy do czasow gdy partiotyzm jest kojarzony z wariactwem.
Na szczescie ja takich skojarzen nie mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy sonda ineckiego to przykład:
- krytykanctwa i zaburzeń osobowości?
- nieszkodliwego zwariowania
- prawdziwego patriotyzmu?

Jak widzisz łatwo szufladkować nawet twoją sondę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo inecki. Smile Jeżeli chciałeś zrobić z siebie pośmiewisko i zapewnić sobie utratę szacunku przez sporą część użytkowników forum, to w pełni ci się udało. Wink

Tak przy okazji - co ci zrobił JerzyS, że tak go nie znosisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle to chyba nie zrozumieliście Ineckiego. Napisał wyraźnie w drugiej części posta o co mu nie chodziło, a Wy napisaliście jakby właśnie o to mu chodziło, ale to tak przy okazji.
Ciekawe natomiast jest inne zjawisko. Mianowicie ocena wątku. Wynika z niej jednoznacznie, że ankieta denna, a jednak zagłosowało już jedenaście osób. Skoro zagłosowaliście - i to dość jednoznacznie - to skąd taka ocena? Mechanizm wyparcia znowu zadziałał? Czyżby strach przed tym, że ktoś może mieć inne zdanie? Ostatecznie Inecki nic nie zasugerował, dał - chujowy bo chujowy, ale zawsze - wybór. Tedy jeżeli ktoś stwierdził, że ilość i jakość opcji jest zdecydowanie zbyt niska, po co w ogóle głosować? Czy może niektórym wadzi fakt, iż ktoś może mieć odmienne zdanie w tak - patrząc na ankietę - jednoznacznej kwestii?

Ni ponimaju. Rolling Eyes
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszo slysze ze JerzyS to wizytowka forum. bardziej bym pod wizytowke Waldka podpial albo wahe. a temat bez sensu. pelno w nim nienawisci Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqa
no ja nie wiem czy jestem w domu wariatów czy co Very Happy
Aqa:
Cytat:
W ogóle to chyba nie zrozumieliście Ineckiego. Napisał wyraźnie w drugiej części posta o co mu nie chodziło, a Wy napisaliście jakby właśnie o to mu chodziło, ale to tak przy okazji.


Co tu jest nie do zrozumienia:
Inecki napisał sam wyraźnie w drugiej części Very Happy

Cytat:
Trochę głupie takie szufladkowanie - bo przecież: "Nie ważne kto mów - tylko co mówi."
Ale z drugiej strony - ciekawe jaka jest opinia forum, o użytkowniku, który jak się przekonałem, często robi za wizytówkę forum



Napisał OPINIA O UŻYTKOWNIKU!
sam napisał ,że jest to trochę głupie...(dla mnie bardziej niż trochę w gwoli ścisłości) i do tego dodał jeszcze opcje wyboru etykietek. No ludzie...
Czyli w ankiecie nie oceniamy tego co mówi Jerzy S , a ''kim jest'' wg nas przy możliwych opcjach:
Krytykant i człowiek...
Nieszkodliwy wariat...
Prawdziwy patriota....
I właściwie ja mam odpowiedź Jerzy S to człowiek.

Tak naprawdę to nie wiem co do łba strzeliło Inckiemu Very Happy ale zdarza ,się zdarza...Inecki to w końcu też człowiek Very Happy
A zaiste jestem bardzo ciekawa co On tam w tej głowie sobie wymyślił dlatego oczekuję wyczerpującego wyjaśnienia z jego strony celu założenia tego wątku i dlaczego dał tak denną ankietę i po co ją w ogóle dał.
I czy być może wszyscy nawzajem powinniśmy o sobie założyć taki wątek i zrobić do tego ankiety i się wzajemnie wypytywać jaka jest Twoja opinia na mój temat taka , czy taka , a może taka...
Brick wall
No nie wiem Panie Jerzy jak Pan to czyta jak Pan się czuję?( to jest pytanie retoryczne co by się nad tym niektórzy zastanowili)
Pomyślałeś o tym Inecki jak czuję się ktoś gdy się o kimś robi taką ankietę na forum?
Z całą sympatią do Twojej osoby,ale weź no się tu teraz spowiadaj. Very Happy
Powiedziałeś A to powiedz B.
Może Cie rozgrzeszymy Laughing albo będziesz miał lincz publiczny Laughing Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem temat do smietnika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca, czy Tobie "U" się na klawie zacięło czy to tak specjalnie, bo to zdaje się już któryś raz Wink Nie żebym miał jakieś obiekcje, ale co na to nie spojrzę - widzę nie Aqa a Aga i cholera nie wiem teraz czy zboczenia jakiegoś nie mam Laughing

Ja to co Inecki napisał trochę inaczej widzę. Stwierdzenie, że szufladkowanie jest głupie rozumiem jako wytłumaczenie potencjalnego zagrożenia jakie ogólnie stwarza postawienie takiego pytania. Natomiast sam motyw stojący za tym pytaniem tłumaczyłbym właśnie chęcią poznania opini forum o Jerzym. Jeśli chodzi o kolejność - czyli, czemu nie napisał najpierw, że chce poznać opinię, a dopiero potem, że wie, iż to głupie tłumaczyłbym tym, że zdawał sobie chłop sprawę, że może to wywołać burzę, dlatego najpierw podkreślił, że właśnie wie, iż może to być głupie.

No i zrobiłem z tego semantyczny bełkot. Wink

Inecki przyznaj się o co Ci chodziło. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu wydawało mi się, że Jerzy Ulicki zrobił sobie multikino Rolling Eyes .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie wizytówką forum jest Tańcząca z Wilkami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się za często na forum nie wypowiadam, ale dodać muszę jedno. Ineckiemu niezamierzenie udało się zrobić jeden z najmilszych i najbardziej rodzinnych tematów na forum Smile
Jakoś tak miło się to wszystko czyta, nie ma tu jadu Wink
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już spotyka mnie krytyka, to może po starej znajomości, ktoś odważy się na więcej niż takie dąsy?
Jakie zasady pisane i niepisane złamałem? Co jest podłe w takim postowaniu? Czy jest tu coś nielegalnego w obec forum?
Poszukuję prawdziwego zdania - szukam prawdy, czy to mnie nie usprawiedliwia?

Ważna sprawa, przepraszam, że w temacie imię napisałem małą literą - nie zrobiłem tego celowo i gdyby dobry mod mógł to poprawić, to będę zobowiązany.


P.S.
Pan Jerzy jest twardym meżczyzną i z pewnością traktuje ten topik z obiektywizmem i rozumie moje prawo do zadawania pytań.
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem inecki że lubisz się uważać za lepszego od innych, ale to Cię nie usprawiedliwia żeby pisać o kimś w taki sposób za plecami. Jeśli lubisz plotkować /podobno mężczyźni są większymi plotkarzami od kobiet/, to możesz pisać prywatne e maile. Albo o wiele uczciwiej jest wygarnąć w twarz, co się o kimś myśli. Tak jak ja to robię. Ty też nie budzisz sympatii inecki /mojej na pewno/. Wyczuwam w Tobie manię wyższości. Osobiście nienawidzę takiej cechy charakteru. I nie masz żadnej samokrytyki i do tego to ironiczne - co ja takiego zrobiłem? Kompletny cynizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:22, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Mnie wizytówką forum jest Bimi . Niekonwencjonalna, szlachetna postać. Guru, boss, master . Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:17, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i.niecka
powiedz no tylko bracie co stało się powodem podjęcia tego wątku?
to o czym mówi Jerzy, to jak mówi, to jak często mówi, czy w końcu jak monotematycznie?
gdzie Lachów dwóch tam zdań trzy i pięć opinii to nie tajemnica - bo każden ma prawo mieć swoje!
ale odpowiedz, co chciałeś zasugerować Twisted Evil
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inecki

Cytat:
ktoś odważy się na więcej niż takie dąsy?

A co tu ma odwaga do rzeczy?
i kto tu się dąsa ...chyba Ty w powyższym poście...

Inecki
Cytat:
Co jest podłe w takim postowaniu?


A kto Ci napisał ,że jest podłe? nikt nie użył takiego słowa więc nie przeinaczaj.

Inecki

Piszesz
Cytat:
Poszukuję prawdziwego zdania - szukam prawdy


Rozumiem ,że celem wątku jest poszukiwanie prawdziwego zdania na temat JerzegoS....

Nie sądzę ,że ktoś dostarczy Ci takie prawdziwe zdanie, a najbliższą prawdy osobą o JerzymS jest najprawdopodobniej sam P.JerzyS więc ja osobiście szłabym do źródła w poszukiwaniu prawdziwej prawdy.


No i najlepszy kawałek:
Inecki
Cytat:

P.S.
Pan Jerzy jest twardym meżczyzną i z pewnością traktuje ten topik z obiektywizmem i rozumie moje prawo do zadawania pytań.

A jeszcze niedawno były inne sugestie:
Krytykant i człowiek o zaburzeniach osobowości?
Nieszkodliwy wariat, potrafiący wzbudzić interesującą dyskusję?

Nie mam pojęcia jak (biorąc pod uwagę Twoją opinie) ,
''Pan Jerzy jest twardym meżczyzną i z pewnością traktuje ten topik z obiektywizmem ''

może być zarazem człowiekiem o ,,zaburzeniach osobowości,,
Bo skoro wiesz -, gdyż używasz słowa z pewnością ,że to twardy mężczyzna kierujący się obiektywizmem to nie rozumiem podanych przez Ciebie opcji wyborów w ankiecie.
Bo jedno kłóci się z drugim.
Chyba ,że powstała jakaś nowa teoria o zaburzeniach osobowości.
P.S
Powiem Ci tak jak w realu bym Ci powiedziała:
Chłopie przestań rżnąć głupa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Wiem inecki że lubisz się uważać za lepszego od innych, ale to Cię nie usprawiedliwia żeby pisać o kimś w taki sposób za plecami. Jeśli lubisz plotkować /podobno mężczyźni są większymi plotkarzami od kobiet/, to możesz pisać prywatne e maile. Albo o wiele uczciwiej jest wygarnąć w twarz, co się o kimś myśli. Tak jak ja to robię. Ty też nie budzisz sympatii inecki /mojej na pewno/. Wyczuwam w Tobie manię wyższości. Osobiście nienawidzę takiej cechy charakteru. I nie masz żadnej samokrytyki i do tego to ironiczne - co ja takiego zrobiłem? Kompletny cynizm.


OK - przyjmuję do wiadomości, że pisanie o kimś "za plecami" jest tanie i należałoby nawiązywać dialog - bo on może coś zmienić, a przekonywanie stron trzecich buduje front.


Nie wiem jak mam Was przekonać, że pytanie nie jest ironiczne, ani cyniczne.
Chciałbym usłyszeć literalnie co złego, nieprawidłowego zrobiłem i dlaczego.

Wydaje mi się, że na forum jest mnóstwo takiego podejścia jakie reprezentuję tutaj. Co się zmieniło?

Przecież pytam o Wasze opinie.
Nie łamię regulaminu forum.
Nie oceniam - tylko próbuję sobie wyrobić zdanie na temat postrzegania p. Jerzego.
Mam manię wyższości? - może i tak, ale przecież to na tym forum, co chwila ktoś piszę, że 80% Polaków to debile, albo nabija się z czyichś przekonań i t.p.
Zrobiłem ankietę, w której dość sporo osób zagłosowało zgodnie ze swoim sumieniem.

Może ktoś w końcu przyjmie na chwilę, że poważnie trzeba mi coś wytłumaczyć - może jak dziecku - i powie jakie normy złamałem, albo przekroczyłem w korzystaniu z wolności wypowiedzi.
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inecki, skoro nie masz poczucia samokrytyki, na nic pójdą przekonywania Cię co zrobiłeś źle. Z mojego punktu widzenia złem jest wybranie sobie kozła ofiarnego JerzegoS i znęcanie sie nad nim, żeby pokazać swoją wyższość. To bardzo niskie zachowanie. A Ty inecki kim jesteś że chcesz osądzać innego człowieka? JerzyS nie zrobił ani nie powiedział nikomu nic złego. Uważam że jedyna rzecz która nauczyła by Cię rozumu i samokrytyki, to to gdyby ktoś napisał taki wątek o Tobie. Ciekawe czy byłoby Ci przyjemnie. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Inecki, skoro nie masz poczucia samokrytyki, na nic pójdą przekonywania Cię co zrobiłeś źle. Z mojego punktu widzenia złem jest wybranie sobie kozła ofiarnego JerzegoS i znęcanie sie nad nim, żeby pokazać swoją wyższość. To bardzo niskie zachowanie. A Ty inecki kim jesteś że chcesz osądzać innego człowieka? JerzyS nie zrobił ani nie powiedział nikomu nic złego. Uważam że jedyna rzecz która nauczyła by Cię rozumu i samokrytyki, to to gdyby ktoś napisał taki wątek o Tobie. Ciekawe czy byłoby Ci przyjemnie. Wink


Co za różnica czy znęcam się nad człowiekiem z forum, czy nad człowiekiem, czy grupą ludzi z poza forum?

Wybrałem sobie kozła ofiarnego - celne
Czy się nad nim znęcam? Nie sądzę. Ankieta pokazuje wyraźnie, że ma silne poparcie forum, czyli raczej powinien czuć się z tym dobrze.


Nadal nie wiem, jakie normy złamałem. Nie rozumiem w jaki sposób jestem krzywdzący?


P.S. Co do ankiety o mnie, to naprawdę moja miłość własna zostałaby bardzo połechtana gdybyś taką założyła. Tylko to będzie coś innego - bo mnie o tym uprzedziłaś i nie do końca będę ofiarą.... ale za to może wymyślisz jakieś szczególnie bolesne pytania ? Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz świadomości jakie normy złamałeś /a złamałeś normy stosunków miedzyludzkich/, to jesteś ułomny. I powinieneś nie odzywać się ze wstydu Silenced Albo przeprosić JerzegoS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za co? Mam powiedzieć:"Panie Jerzy przepraszam za złamanie norm stosunków międzyludzkich?"

Przecież to ca tu robię to niewiele ponad standard na tym forum, tyle że celuję w kogoś z wewnątrz.

Lara dobrze piszesz, ale daj proszę kilka postów przerwy, bo nie daj Bóg JerzyS się odezwie, powie, że wcale się nie gniewa i skończy temat.

Nie rozumiem o co się wkurzacie, przecież na tym forum wolno ranić uczucia innych?! Jeśli ktoś nie jest chamski i szuka prawdy, to jest wolność słowa...

Niektórzy palną kilka razy w jednym poście - ja palnąłem temat, co w tym złego?

Przecież nie kłamię...

Lara - jeszcze raz proszę, daj kilka postów innym, bo chcę posłuchać krytyki. Obiecuję, że nie zabiorę głosu w tym temacie tak długo jak Ty. (proszę)
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy jerzyS to
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile