W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Boga nie ma - ciesz się życiem  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3402
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1866
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 06 Sty '09   Temat postu: Boga nie ma - ciesz się życiem Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z autobusów będą reklamować ateizm

ateizm | Dawkins | Wielka Brytania
Z autobusów będą reklamować ateizm Fot. atheistbus.org.uk

Kampania obejmie całą Wielką Brytanię.

Nowa kampania reklamowa ma przekonać Brytyjczyków, by otwarcie mówili o swoim ateizmie.

Boga prawdopodobnie nie ma. Teraz przestań się martwić i ciesz się życiem - to hasło znajdzie się na brytyjskich autobusach.

Autorką kampanii jest znana producentka komedii Ariane Sherine. Jak tłumaczy na swoim blogu:

kampania ma być odpowiedzią na religijne slogany grożące niewierzącym piekłem i potępieniem.

Pomysł wsparł autor "Boga urojonego" Richard Dawkins i British Humanist Association.

Kampania została sfinansowana z internetowej zbiórki. W ciągu dwóch dni darczyńcy przekazali aż 140 tysięcy funtów, choć organizatorzy liczyli na najwyżej 6 tysięcy.

Reklamy pojawią się na 200 autobusach w Londynie i 600 pojazdach w innych częściach kraju. Dodatkowy tysiąc reklam pojawi się w londyńskim metrze.


c l i c k
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sfora.pl/Biblia-wersja-z-XXI-wieku,wp,259

Skandaliczna Biblia ?

Bible Illuminated. Celowa profanacja ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jakie bedą miny tych ludzi ktorzy wylądują w piekle i dostaną w piernik za odciągnięcie tylu dusz od Boga : P -> wystarczy sie chwile zastanowic i wyciągnąć wnioski że Bóg to fakt... moim zdaniem ludzie to ignorańci i nic ich nie obchodzi oprucz czubka własnego nosa i dlatego mówią że Boga nie ma a moze jest i ich wlasciwie to nie obchodzi aby mieli na flaszke... odnosnie nowodów to ludzie uziemieni (1 czakra) dążą za materializmem itd itp a ludzie ktorzy mają połączenie z Bogiem przez 7 czakre to idą do Boga no to logiczne... nie byłoby na swiecie księży i innych ludzi kotrzy pomagają bezinteresownie gdyby nie np 4 czakra serca ktora wylewa współczucie na innych... nie modliliby sie ludzie ktorzy mają połączenie przez 7 czakre z Bogiem a jednak to robią! dlaczego? bo Bóg to prawda a takie dzialania jakie oni robią to dzieło szatana i teraz wielu moze powiedziec jaki sredniowieczny pogląd przedstawiam ale czy to aby na pewno sredniowieczny? co jest sredniowieczne w 21 wieku? odwieczna prawda? wielu wierzy tylko w wypicie piwa i dobrą zabawe na imprezce i dla nich to jest prawda ostateczna... ostateczne objawienie i sens istnienia... tylko aby sie nie zdziwili jak staną przed Bogiem i im powie "cożeście uczynili dla innych" a wtedy nie bedą mieli co powiedziec bo mysleli tylko o sobie : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 1.600 mBTC

PostWysłany: 22:32, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tyle ... te kampanie przypominają mi naganianie na jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych lub na kredyty hipoteczne tuż przed krachem! Czyli ubieranie ludzi na górce! Lucyferianie budujący New World Order sami jakoś bawią się w religijne obrzędy i oddawanie pokłonów swoim bóstwom, a masom wciskają ateo-ciemnotę. Zapieprzają jak mróweczki sukcesywnie realizując swój wielki plan i przygotowując zaplecze na przyjście Antychrysta i miejsce jego panowania w odbudowywanej po 2500 lat III Świątyni Salomona w Jerozolimie. Kto się lepiej orientuje w temacie o co w tym wszystkim biega oni, czy Pan Dawkins, który obecnie sobie może jedynie pospekulować bo dopóki nie kopnie sam w kalendarz i nie wróci z raportem to empirycznie nic nie udowodnił? Taki Marks gada o "religii jako opium dla mas", a sam jako satanista śmigał na klęczkach przed swoim "czarno mszalnym" ołtarzykiem. Powiązań NWO elity z sektami satanistycznymi jest od groma. Radzę się tym zainteresować, bo w NWO z całą pewnością nie chodzi tylko o władzę i kontrolę, ale o coś więcej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug zauważyłem dokładnie to samo. Super porównanie do tej nagonki na fundusze Lucyferianie, najcześciej bardzo wpływowi i co się z tym wiąże inteligentni ludzie paradują w Bohemian Grove np przed jakimiś posągami, wierzą że to daje im władze nad pospólstwem, albo sami masoni wyznają wiarę w Wielkiego Architekta a ciemny lud chcą całkiem pozbawić duchowści i moralności. Chcą z nas zrobić Zombie którymi kierują tylko instynkty bo takimi łatwo rządzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Chcą odwrócić uwagę przeciętnego zjadacza chleba od źródła wiedzy dającego im przewagę i de facto czyniącego z nich top elitę. Ja sam zanim dowiedziałem się o NWO miałem ateistyczne ciągoty. Ale po tym zacząłem drążyć temat i nie ma bata ... Bohemian Groove jak Bohemian Groove ... ewidentnie są powiązania między NWO, a ruchem satanistycznym, stwierdziłem, że ni kuta ktoś mi tu próbuje sprzedać trefną ideologię . Samo logo JP Morgan np. jest wręcz dokładnie odzwierciedleniem loga i symboliki jednego z kościołów satanistycznych w USA z odłamu którego powstał następnie kościół Scjentologiczny. Niestety dokładnej nazwy już nie pamiętam, musiałbym na nowo pogrzebać ... w każdym razie nie są to przypadkowe rzeczy bo sama instytucja JP Morgan też miała powiązania z tym kościołem. Polecam także sprawdzić organizację Lucis Trust, wcześniej nazywany Lucifer Trust, która jest doradcą duchowym Organizacji Narodów Zjednoczonych. Część szefostwa UN też należy do Lucis Trust ... jest tego dużo dużo więcej ... to nie są przypadki. Zwróćcie też uwagę jak np. Sarkozy ilekroć mówi o poszanowaniu symboli EU, czy typ podobnych globalistycznych odnośników używa



albo 666 w postaci odpowiednio ustawionych palców. Wielokrotnie swoim wzrokiem ukierunkowanym na dłoń dodatkowo podkreśla nieprzypadkowość takich gestów. To są akurat takie pomijalne rzeczy i dla niektórych mogą się wydać nadinterpretacją, ale idealnie wpasowują się w całość bazującą na kapitałowych i ideowych powiązaniach elity NWO, z lucyferiańskimi organizacjami. W NWO nie chodzi jedynie o władzę ...
ale jak to George Bush powiedział:
"Zło znalazło swoje wierne sługi".

No i te jak mróweczki realizują plan przygotowawczy na ostateczne starcie dobra ze złem.

P.S.
Śmiesznie to wszystko wygląda. Ci, którzy do niedawna byli wyśmiewani przez cywilizowany świat jak np. Amisze jako ciemnogród itd. obecnie dzięki swojej niezależności i samowystarczalności są jedną z lepiej przygotowanych i zorganizowanych grup na kryzys ekonomiczny, zaś ich "paranoja" z chipowaniem i bronieniem się przed tym obecnie okazuje się urzeczywistniać na naszych oczach. Chichot historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupuję tego choćby reklamowali na czym i ile tylko chcą; silnej woli trzeba się uczyć a wiedzę zdobywać przy czym nic na siłę.

Wystarczy obejrzeć filmik w temacie na forum: "Podróż po Wszechświecie" by zdać sobie sprawę z absurdalności tezy, że nie ma czegoś / kogoś co stworzyło to wszystko co nas otacza; nie mówię o tworach materialnych stworzonych przez ludzi.

Ktoś powie: ale mnie stworzyła mama; no dobrze a kto stworzył mamę, DNA, atomy, nasz układ słoneczny, wszechświat etc. - robot kuchenny?

po drugie ktoś kto wmawia sobie, że nie istnieje cokolwiek co dało możliwość zaistnienia jego samego zaprzecza... sam sobie.

Jak jakaś niedola dopadnie to pierwszy się modli, a w obliczu śmierci - co mogą potwierdzić świadkowie ostatniego namaszczenia - wymiękają jak niemowlęta po jedzeniu i sr... w portki.

Ateopropaganda będzie się nasilać mając na celu wpojenie, że nie ma siły stwórczej
ale za to jest ich bożek taki czy inny, ciekawe jak to się dalej potoczy.

Stwórca i Wszechświat trwają miliardy lat i zapewne mają się dobrze a największe nawet imperia upadają i znikają z ziemi jak marny pyłek.

Z siłą stwórczą jeszcze nikt nie wygrał ale niech próbują dalej; zapewne dlatego trzymają ludzi w ryzach i z dala od kłopotliwej wiedzy - ale to nie przejdzie.

Czyli nwo walczy ze Stwórcą? - Nie było nas był las, nie będzie nas będzie las...

p.s. ciekawe jak nwo poradzi sobie z naszymi moherkami Rolling Eyes
oj będzie się działo, jeszcze nie wiedzą z kim zadzierają Laughing


edit:

Wiele mówiący - o celach nwo - fragment z wstrząsającej i porażającej książki Johna E. Macka p.t. "Uprowadzeni - bliskie spotkania IV stopnia" (CEIV)

Cytat:
Sara (...) opisała ogromną, złowieszczą chmurę przesłaniającą całe niebo, której magnetyzm odczuwała jako "czarną, smolistą powłokę nad głową".

Chmura była w jej przekonaniu projekcją negatywnych wibracji ludzkiej świadomości.

Jej wpływ był obezwładniający, wyraźnie negatywny.

Opar ten maskował prymitywny statek kosmiczny - dzieło ludzkich rąk.

Emitował negatywne wibracje a pilotował go... CZŁOWIEK.


W opinii Sary było to skrajną głupotą...

Powiedziała, że przeznaczeniem tego obiektu była "pozorowana wojna".

Nie chodziło o zabijanie ludzi.

To wojna z ludzkimi umysłami...

wojna o władzę.


To tyle w kwestii wszechobecnego zła na świecie i jego przyczyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="p4lm"]
Cytat:
Z autobusów będą reklamować ateizm

Myślę, że to jest jakiś tam etap testowania na ile zagubieni są ludzie, przede wszystkim na ile zmieniono już im światopogląd i jaka to jest masa ludzi. Zbieranie statystyki. Np. to się przyda do tego, by wiedzieć w jakiej skali charaktery ludzi są już tak beznadziejne i np. czy w związku z tym sąsiad za jednego funta podpierdoli sąsiada, a brat zadenuncjuje siostrę, czy za dziesięć funtów.
Wydaje mi się, że ta akcja z samą religią i bogiem nie ma w rzeczywistości zbyt wiele wspólnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
ciekawe jakie bedą miny tych ludzi ktorzy wylądują w piekle i dostaną w piernik za odciągnięcie tylu dusz od Boga : P ->

Niekoniecznie, wystarczy, że się nawrócą i bóg przyjmie ich z większymi honorami niż tych którzy całe życie w niego wierzyli ! Nie znasz przypowieści o synu marnotrawnym. Smile

Cytat:
wystarczy sie chwile zastanowic i wyciągnąć wnioski że Bóg to fakt...

Lub zastanowić się nieco dłużej niż chwilę... i wyciągnąć wniosek, że to fikcja... Smile

Cytat:
moim zdaniem ludzie to ignorańci i nic ich nie obchodzi oprucz czubka własnego nosa i dlatego mówią że Boga nie ma a moze jest i ich wlasciwie to nie obchodzi aby mieli na flaszke...

Tak się składa, że ateiści to raczej nie margines społeczny, tylko ludzie nauki, lekarze (jak np Z. Religa) lub ludzie kultury. Dużo nauczycieli, profesorów, bardzo dużo studentów.
A to fakt, że każdy dba o swój interes, jak w życiu.

Cytat:
odnosnie nowodów to ludzie uziemieni (1 czakra)

Miało być o dowodach, a tu o czakrach! Smile

Cytat:
nie byłoby na swiecie księży i innych ludzi kotrzy pomagają bezinteresownie

Księża pomagają bezinteresownie ?
Właśnie ruszają na coroczną kolendę !
To chyba dowcip był ? Smile

Cytat:
tylko aby sie nie zdziwili jak staną przed Bogiem i im powie "cożeście uczynili dla innych"

A ja odpowiem "cóżeś taki ciekawy, ciekawość to pierwszy stopień do piekła, to nie jesteś wszechwiedzący ?" Smile

Co do tej akcji, to moim zdaniem bardzo dobra rzecz. Ma na celu raczej wywołanie myślenia co u niektórych. Nie wiem nawet czy chodzi o katolików, bo z tym w anglii to raczej problemów nie ma. Prędzej jest to skierowane do islamistów, którzy jak wiadomo są jeszcze bardziej wierzący i zabobonni niż ogół katolików.
A przepychanka oczywiście między państwem i kościołem jest, i była od zawsze.
Tylko wszystko delikatnie i w granicach zdrowego rozsądku, żeby baranków nie wypłoszyć.
Ostatni przykład to święto trzech króli w Polsce.
Kościół chciał w ten dzień czerpać zyski z wiernych, tego samego chciało również i państwo. W tym przypadku państwo wygrało.
To się wszystko przelicza na pieniądze.
Wiadomo, że jak religia przegrywa to zyskuje państwo i politycy. Jak państwo traci zyskuje religia. Ale jedni i drudzy rozumieją, że muszą współpracować... i współpracują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1866
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może po prostu przyszedł czas na legalną rewolucję naszych umysłów.
"Nie jest miarą zdrowia byc dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa."
- J. Krishnamurti -

może w końcu poszerzy się świadomość tych, którzy są włóczeni jak te śpiące owce i odnośnikiem prawdy i mądrości przestaną być instytucje takie jak kościół, czy rząd.

ludziom brakuje dobrych wzorców. Jezus już się nie sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ludziom brakuje dobrych wzorców. Jezus już się nie sprawdza.


Wzorców?Rolling Eyes

Nie szukaj wzorców!

Nie szukaj nauczycieli szukaj tego czego oni szukali.
*Powiedzenie Zen...nie pamiętam źródła.

Cytat:

Jezus się nie sprawdza...


Tu wyraźnie użyłeś swojego subiektywizmu w podejściu do sprawy.
Dla jednych się sprawdza dla innych nie.
Wszystko zależy od posiadanego doświadczenia.

Nie wiem skąd tą myśl wziąłeś p4lm naprawdę nie wiem.
Bardzo tendencyjna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1866
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to było ironicznie do poprzedniego zdania o owieczkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm: Jezus sie nie sprawdza? bo nikt za nim nie idzie! To człowiek sie nie sprawdza w swoim rozwoju duchowym... interesuje go juz tylko to co przyziemne przed czym Jezus przestrzegał ale kto by tam go słuchał! przecierz jest nam ludziom tak wygodnie z naszym ziemskim zyciem i naszymi przyjemnosciami ze kto by sie tego pozbywał! eh : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro, a ja mam znajomych matematykow, z wyksztalcenia i z milosci(pasji). I oni w duzej
wiekszosci - wierza w Boga. Znasz prawdziwsza nauke od matematyki? Pomysl:
ludzie naleza do zbioru "Planeta Ziemia"; Planeta Ziemia nalezy do zbioru
"Uklad Sloneczny"; Uklad Sloneczny naley do zbioru "Droga Mleczna". Itd. Jednak
wg matematyki nie ma wielkiego "Zbioru Wszystkich Zbiorow". A przeciez
wszechswiat (wszechswiaty) w czyms istnieje. Musi wiec byc jakies "Zbior Wszystkich
Zbiorow". I to wlasnie Bog. Takze wg moich przyjaciol.
Nie szukac wzorcow, tylko szukac tego, czego szukali mistrzowie... Coz, to tak nie do konca, bo najpierw nalezy wybrac sobie mistrza, by szukac tego, czego szukal i On.
Wogole mierzi mnie uznawanie wszystkich Katolikow za noszacych przyciasne berety mocherowcow. Bog, Jezus, to - wbijcie sobie do glow -nie koniecznie kosciol. Trzezwy Katolik wie, ze czarni nie sa swieci, ze to wszystkoto LUDZIE.
Co do samych autobusow - smieszna sprawa. Mieszkam w UK, wczoraj widzialem w 'wiadomosciach' krotka wzmianke na temat tej akcji. Na koncu bylo ujecie z takimz autobusem i zblizenie na przednia szybe, pulpit kierowcy, a tam - koles powiesil sobie Krzyz... Takze krotka sada nie wykazala wielkiego entuzjazmu podroznych.
No i czy zadaliscie sobie pytanie, czy cieszyc sie zyciem mozna jedynie nie wierzac w Boga? Pismo Swiete, jakkolwiek zmienione, kosciol - jakkolwiek manipulujacy - nie zmienia to jednego najwazniejszego przeslania: zyj w milosci do Bliznich. A Jezus powiedzial dlaczego, i pokazal jak. I nikt i nic nie moze tego zmienic.
Stary Dekalog wystarcza za wszystko. Gdzie w tym wszystkim zabobon, ciemnota?
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że Bóg będzie nas pytał - "wierzyłeś we mnie człowiecze?!" i na tej podstawie nas osądzi?

Świat jest tak skonstruowany, że stymuluje rozwój w tym duchowy. Ci którzy to uświadamiają
żyją inaczej, ale czy rozmawiam z ateistą, czy z człowiekiem wierzącym - z religijnym, czy nie religijnym - to jakoś kluczowe wydaje mi się to czy cierpi, czy kocha i czy jest kochany.
Czy jest bardziej czy mniej dobry.

Jeśli z wiary w Boga mogłoby wynikać coś złego - na przykład wojny, to rzeczywiście sam Bóg nie chciałby chyba aby w niego wierzono Wink

Konfliktów nie wywołują wierni i ich wiara, ani poddani i ich posłuszeństwo.

... chyba Wink

@Goldbug - szykują, szykują - a ja wierzę, że jak zwykle wszystko się obróci przeciw nim i więcej dobrego z tego wyjdzie. Fakt jednak, że od kilkudziesięciu lat jest budowana rewolucja i wygląda na to, że tym razem już poddanym Baala wydaje się, że są tuż tuż u celu ...

A moje królestwo nie jest z tej ziemi Laughing
Zostawmy nekromancję tym którzy sami duchem pomarli i cieszmy się życiem.
Ja tam jestem mega happy, że możemy spotykać się na tym forum Very Happy
i jestem przekonany, że daje nam to więcej satysfakcji i poczucia mocy i kontroli
niż Rotszyldom i Bildbergom ich knucia.

Serdecznie pozdrawiam Wszystkich salut

P.S. RaQu - mnie to wygląda na celowe ośmieszanie biblii przez Lucyferian (Illuminatich).
Ośmieszenie to najlepsza metoda dyskredytacji. Tak jak pisze Gldbug, ścielą sobie pod jakieś większe rozdanie. Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba lepiej cieszyć się życiem, niż umartwiać się w kościele i myśleć o sądzie bożym. A swoją drogą ludzie i tak żyją jakby Boga nie było. A najgorsi są chyba Ci, którzy deklarują się bardzo wierzący. Hitler też powoływał sie na Boga i uważał się za wierzącego. Bush również. Cała światowa elita lubi afiszować się religią. Pinochet był przyjacielem naszego "świętego" Jana Pawła II. Boga stworzyła elita. A illuminaci, to też kościół. Priorat Syjonu, prawdopodobnie został połączony z Kościołem od czasow Jana XXIII. Przedtem kościół tępił masonerię, a Jan XXIII ogłosił że katolik może być masonem. Priorat Syjonu ma 1000 lat i już kilkaset lat temu głosił odnowienie świata, stworzenie nowego porządku i połączenie wszystkich państw w jedną monarchię illuminatów pod przewodnictwem lidera czystej krwi merowinga z linii Jezusa. I Kościół o tym wie. Naiwni wierzący ludzie są oszukiwani. I nie bądźmy hipokrytami. Te reklamy stwierdzają tylko to, co już jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haloocyn




Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdura. typowe samouwielbienie i arogancja "kultur" uk. swoja droga smutne. jedyny jezyk ktory anglicy rozumieja - reklama. to nie proba nawiazania do dialogu o bogu ale stanowisko tych, ktorzy sa anty. przeciaganie liny.

haslo powinno brzmiec - wylacz tv, zacznij szukac. nie ma znaczenia czy bog jest czy go nie ma kiedy jego pojmowanie zostalo wypaczone. milosc, wiedza i prawda. ciesz sie zyciem, mysl za siebie.
_________________
"na swiecie sa tsy prowdy. jest swieto prowda, tys prowda i gowno prowda."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elity wymyśliły Boga i dlatego sami oddają przed nim pokłony bawiąc się w rytualne okultystyczne obrzędy. A "oświecona" LARA XD wie lepiej od nich co jest prawdą a co nie ... tylko tak się składa, że oni mają większą wiedzę dlatego to oni są na szczycie piramidy i nazywają się ILLUMINATED!

Ty mi lepiej odpowiedz na pytanie na ile nasze obecne poznanie ma się do całkowitej wszechwiedzy o rzeczywistości? Oczywiście nie znasz odpowiedzi na to bo nikt nie wie gdzie są granice poznania i jak wiele zostało jeszcze do odkrycia.

A co jeżeli nasza wiedza reprezentuje obecnie np. tylko 0,01% całej wiedzy? Jakim więc prawem chcesz teraz na podstawie takiego znikomego wycinka znajomości rzeczywistości i nie znania szeregu innych danych wejściowych orzekać, czy Bóg jest czy go nie ma i jeszcze podpierać się LOGIKĄ Laughing. Mówię o tu o Bogu w sensie genialnego matematyka, uniwersalnym bycie abstrahując od obecnego uosobienia Boga jako srogiego, sędziwego dziadka.

To tak jakby jakaś osoba dysponując świeżo wynalezionym mikroskopem twierdziła, że atomy nie istnieją bo nie może ich zobaczyć, a przecież używa "naukowych narzędzi" i nawet wnioskuje logicznie na podstawie swoich obserwacji. A cały wniosek jest g. wart bo zbiór wejściowych informacji na jakich operowała nie uwzględniał czegoś, co jeszcze nie było poznane.

Ateizm staje się obecnie tak samo trendy jak kiedyś lumpenintelektualistyczne TVN, GW i PO. Z czasem wyszło, że Ci którzy kupili ten schlebiający im marketing w postaci bycia "intelektualną elitką" i "prawdziwymi Europejczykami" okazali się być największymi owcami, której sprzedawano trefny towar w super opakowaniu wykorzystując efekt łaskotania ego. Ja tam widzę pewne podobieństwa w tej ateomodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haloocyn - brawo, dobrze powiedziane.
Lara, nie wiem, do jakiego kosciola chodzilas. Choc troche racji musze Ci przycnac - tutaj, w UK chodze do kosciola, w ktorym proboszcz ma zupelnie inne podejscie (rzymskokatolicki). Na kazdym kazaniu jest jakis dowcip, nie straszy a jedynie tlumaczy ludziom Slowo Boze. I kazda Eucharystja jest przyjemna. Proboszcz ma swoja przeciwwage, starszego wikarego prowadzacego zreszta kolko medytacyjne. Ale i ten nie straszy, co najwyzej przypomina, ze bycie Chrzescijaninem to nie tylko radosc np. z tego faktu - ale tez i obowiazki. Obowiazek kochania bliznich i dbania o wlasna dusze. Ale straszenia pieklem to nawet w Polsce - dawno nie slyszalem.

Jeszcze sie tak zastanawialem nad tematem mafii watykanskiej i ew. jej udzialu w illuminati.
Nie czytalem na ten temat, ale na zdrowy rozsadek - cos sie nie zgadza. Illuminati sa za "filozofia smierci" - za aborcja, rozwiazloscia seksualna, promowaniem homoseksualizmu, kara smierci czy eutanazja. A Watykan stoi przeciez twardo w opozycji do tego wszystkiego. Nawet kondom jest nielegalny Wink.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinieneś był już to zauważyć, że i opozycja może być kontrolowana z tego samego źródła podobnie jak np. działania wojenne.

"Nieważne na kogo głosujecie i tak głosujecie na nas!"
Stalin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution - czyli i Ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaaasne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł angielskich ateistów tak się spodobał Hiszpanom, że i oni zaczęli umieszczać taki napis na autobusach w Barcelonie. Wierzący nie chcieli być gorsi i oni również zamieścili napis na autobusie "Tak, bóg istnieje". Jak widać cel uświęca środki. Ale to ateiści byli kreatywniejsi. Very Happy
www.pardon.pl
Ps. Ciekawe czy się to rozniesie na inne kraje. Gdyby takie napisy pojawiły się również w Polsce, byłoby zabawnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 10 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce to raczej niemożliwe zbyt konserwatywne społeczeństwo. Zresztą i dobrze ,ci ateiści muszą mieć jakieś kompleksy skoro tak bardzo muszą się afiszować ze swoim brakiem wiary.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:26, 10 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieprawda. Najbardziej widać wierzących. Nie znam osoby która by uważała się za ateistę, albo krytykowała kościół. Oprócz mojej mamy i mnie. Smile W Polsce jak się przyznasz komuś do swoich antyreligijnych poglądów, to patrzą na Ciebie dziwnie. Mnie się tak zdarza. Uważam że takie reklamy bardzo by się w Polsce przydały. Bo tych religijnych mamy aż za dużo. Nie wiem jak komu, ale mnie przeszkadzają reklamy z akcentami religijnymi. Są idiotyczne i świadczą o naszym niskim poziomie intelektualnym. Obserwując Polaków z daleka, naprawdę wyglądamy bardzo śmiesznie z tą naszą religijnością. Poza tym mamy rzekomą wolność i demokrację, czy się mylę? Bo jeśli w Polsce nie mogą jeździć takie autobusy, to do dupy z taką demokracją. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Boga nie ma - ciesz się życiem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile