W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Grupa Millenium i NWO  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 2238
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 07 Lut '09   Temat postu: Grupa Millenium i NWO Odpowiedz z cytatem

GRUPA MILLENIUM I NWO


Dziekuje za list i gratuluje wnikliwosci godnej prawdziwego badacza wspolczesnej sytuacji geo-politycznej.
W lutym 1982 roku na terenie Wiednia(w Hotelu "La France") mialem spotkanie z Edwardem de Virnion(stryjeczny kuzyn Tadeusza de Virniona-adwokata z Warszawy i pozniejszego Ambasadora R.P. w Anglii).
Z racji mej funkcji w Komitecie Uchodzcow Polskich na terenie Austrii(bylem wiceprzewodniczacym Prezydium w/w Komitetu),spotykalem sie z wieloma przedstawicielami roznych Ambasad. Edward byl w tamtym czasie Prokonsulem RPA ds.Kontaktow z emigracja z Europy Wschodniej(czyli Bloku Sowieckiego).
Edward w wielogodzinnej rozmowie ze mna ujawnil mi,ze z polecenia MI6(brytyjski kontrwywiad) juz na poczatku lat siedemdziesiatych bral udzial w montowaniu tzw. Grupy "Millenium".
Skladala sie ona z wysokich funkcjonariuszy aparatu bezpieczenstwa z roznych krajow-m.in. z KGB,SB,Stasi i innych agencji z Zachodu,jak np. CIA,MI6,Mossad,
Ludzie ci podjeli juz wowczas dzialania w celu realizacji rozmontowania Bloku Sowieckiego i rozpoczecia "drogi ku Rzadowi Swiata"...mialo to byc poprzedzone utworzeniem Rzadow Kontynentalnych-takich,jak np. EU...
Mamy wiec do czynienia z czyms,co zaczelo sie na dlugo przed rokiem 1989!
W trakcie sledztwa przeciwko mej osobie...sledztwa,ktore prowdzil Kontrwywiad PRL-u...(pomimo,ze nigdy nie bylem nigdy w armii...)robiono wszystko,aby zamknac mi usta na ten wlasnie temat...
Nie jest "dzielem przypadku",ze Giscard d'Estaing jest glownym autorem tzw. Konstytucji Europejskiej...
Powiem wiecej...w roku 2025 jest planowane utworzenie Rzadu Federacji Europy i...do tego czasu w sklad tego Rzadu maja wchodzic rowniez...Rosjanie...
Do EU w miedzyczasie niejako,ma wejsc rowniez Izrael...
Istnieje "blue print"(Projekt) przyszlego..."New World Order" i jest on konsekwentnie realizowany od wielu lat.
Edward na moje pytanie o interesy Polski w tym calym ukladzie,odparl,ze od nas samych-Polakow_zalezec bedzie nasza przyszla pozycja...
Majac swiadomosc,ze mamy "elity" sprzedajne,mozemy przyjac,iz nasza pozycja bedzie bardzo slaba.
Upadek ZSRR,zostal zapowiedziany juz dawno temu-mnie sie tylko "przytrafilo" to powiedziec w wywiadzie z Markiem Baranskim w grudniu 1983 roku(przy okazji niejako skazania mnie na 4 lata pozb. wolnosci),ze ZSRR nie przetrwa nawet 7-miu lat...Jak wiemy w 1990 roku bylo...juz pozamiatane po ZSRR...
Sle Pozdrowienia.*****





Odpowiedź mojego znajomego z USA który przebywa na banicji politycznej od 84, za działania antykomunistyczne. Inwigilowany za swoją działalność do tej pory przez służby specjalne m.in USA. Odpowiedź dotyczyła moich podejrzeń nt planowanego rozmontowania ZSSR i udziału w tym pewnej grupy ludzi ( Komisja Trójstronna, założyciele i główni ideolodzy UE)


W tym wątku postaram się umieszczać naszą korespondencję na różne tematy. Warto znać te opinie i informację gdyż pochodzą z pewnego źródła. Człowiek ten krótko pisząc doskonale zna sytuację w USA, zna niektóre plany wywiadów bo ma kontakt z ludźmi powiązanymi ze służbami specjalnymi. Temat NWO zgłębia już od wielu lat.


W najbliższym czasie wkleję odp. nt sieci obozów FEMA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przydaloby sie bo mnie to moze tyczyc bezposrednio...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OBOZY FEMA

Naleze do ludzi,ktorzy o tym wiedza...
Mam kontakt z amerykanskimi patriotami,ktorzy juz dosc dawno temu...poczynili odpowiednie przygotowania...
Niestety,wiekszosc...ok.80% tutejszego spoleczenstwa...albo nie wierzy w tego typu-smiertelne-zagrozenie,lub nie ma o tym pojecia...
Chce jednoczesnie wskazac na element,o ktorym wie jeszcze mniej ludzi...
Europa wcale nie bedzie miejscem bezpiecznym!
Unia wprowadzi podobne "zasady" wobec spoleczenstw i Polacy,jako pierwsi wystapia przeciwko temu zbrojnie.
tereny Zachodniej Polski i miasta takie jak:
- Zielona Gora, Jelenia Gora,Szczecin,Walbrzych...ucierpia na tym,ze nowe...Europejskie Sily Zbrojne,uzyja sily wobec Polakow...

Mimo to,Polska bedzie miejscem,gdzie zacznie sie skuteczna walka z tzw. New World Order...Wielu Amerykanow,z ktorymi rozmawialem,przyznalo iz bedzie to Walka o Wolnosc Wasza i Nasza-patriotow polskich i amerykanskich,a przeciwko zwyrodnialemu systemowi BMN-u (Big Money Network).
Bedzie to nie tylko tzw.unrest spoleczenstw,ale poczatek wielkiego chaosu i walki z tworzacym sie rzadem Swiata...
Pojawi sie wowczas..."postulat niemiecki" przeciwko Polsce i Polakom...domagajacy sie naszej,fizycznej eksterminacji i przekazanie ziem polskich w rece nowych "europejskich" osadnikow...
Obozy w USA-Obozy FEMA-to w rzeczy samej sposob na przygotowywana eksterminacje wiekszosci ludzi w USA,ale to samo bedzie przygotowane w Europie...Komu uda sie zbiec do Europy,tego to samo spotka pozniej w samej Europie...
Wyjscie? Nalezy juz teraz sie samoorganizowac w tzw. GWP(Grupy Wzajemnej Pomocy),nie wolno przy tym sie ujawniac i rozpowiadac o celu takiej samoorganizacji...Dobierajac tylko takich ludzi,ktorzy "pojda na calosc"-czyli beda gotowi siegnac po bron i jej uzyc,gdy nastanie taka koniecznosc.
Publicznie nalezy przekonywac otoczenie do calkowitego bojkotu jakichkolwiek,proponowanych przez wladze..."wyborow"...
Brak poparcia powszechnego dla wladz bedzie powodowal skupienie sie wladz na probach pozyskania dla swych pomyslow opini publicznej i jednoczesnie pokaze ilu nas tak naprAwde jest...Jesli sprzeciw wobec "elit"-wyrazony poprzez bojkot-bedzie znaczny,to pozyskamy nieco wiecej czasu na przygotowania...
W USA jest to juz przesadzone,poniewaz demagog-czarnoskory faszysta,Husejn Barack Obama,oglupil wiekszosc ludzi dajac im zludne nadzieje...Ale tutaj tez dojdzie do gwaltownego sprzeciwu i to w najblizszym czasie...
Wbrew pozorom Europa i jej Agendy Unijne,rowniez przygotowuje sie do podobnych "rozwiazan"...
Sle pozdrowienia


dla tych, którzy jeszcze nie widzieli...







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RaaQ napisał:
Cytat:
Unia wprowadzi podobne "zasady" wobec spoleczenstw i Polacy,jako pierwsi wystapia przeciwko temu zbrojnie.
tereny Zachodniej Polski i miasta takie jak:
- Zielona Gora, Jelenia Gora,Szczecin,Walbrzych...ucierpia na tym,ze nowe...Europejskie Sily Zbrojne,uzyja sily wobec Polakow...

Mimo to,Polska bedzie miejscem,gdzie zacznie sie skuteczna walka z tzw. New World Order...Wielu Amerykanow,z ktorymi rozmawialem,przyznalo iz bedzie to Walka o Wolnosc Wasza i Nasza-patriotow polskich i amerykanskich,a przeciwko zwyrodnialemu systemowi BMN-u (Big Money Network).
Bedzie to nie tylko tzw.unrest spoleczenstw,ale poczatek wielkiego chaosu i walki z tworzacym sie rzadem Swiata...
Pojawi sie wowczas..."postulat niemiecki" przeciwko Polsce i Polakom...domagajacy sie naszej,fizycznej eksterminacji i przekazanie ziem polskich w rece nowych "europejskich" osadnikow...
Obozy w USA-Obozy FEMA-to w rzeczy samej sposob na przygotowywana eksterminacje wiekszosci ludzi w USA,ale to samo bedzie przygotowane w Europie...



Wiem od znajomego, że w MSWiA powiesili niedawno takie plakaty wojskowe. Z tym, że widnieje dodatkowo napis 1939-1989

http://www.wrzuta.pl/img/file/14zVXDxmIE/poland_first_to_fight

(polecam też Biuro Bezpieczeństwa Narodowego – Sesja Naukowa „Rola symboli narodowych we współczesnej Polsce”; 2 maja 2007 roku -

www3.bbn.gov.pl/download.php?s=1&id=1198 )


Słyszał też jak przechodził obok budynku jak puszczają My,pierwsza brygada!!!Strzelecka gromada!!!

http://www.youtube.com/watch?v=WcMqEf_kyt0&hl=pl



... udoskonalajmy swoje umiejętności; może odnajdujmy ukryte talenty, róbmy siłę, w sensie sprawności fizycznej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Grupa Millenium i NWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile