W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Walka o Prawdę 9/11  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1353
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 22 Sty '09   Temat postu: Walka o Prawdę 9/11 Odpowiedz z cytatem

Przedstawiam wam film z polskim lektorem na temat 9/11.

Jest to jedyna tego typu produkcja z jaką się do tej pory spotkałem, która pozbawiona jest kłamstw i manipulacji. Podawałem ten film już raz w innym wątku, ale został zignorowany, a zasługuje on na swój własny temat. Dokument ujawnia prawdziwe problemy dotyczące wydarzeń 11 września, które powinny być wystawione na światło dzienne.

http://video.google.com/videoplay?docid=4658229366557116298

11 września. Walka o prawdę - 9/11 Press For Truth (2006)

film dokumentalny
USA, 2006, 53 min.
reżyseria: Ray Nowosielski
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 22 Sty '09   Temat postu: Re: Walka o Prawdę 9/11 Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:


Jest to jedyna tego typu produkcja z jaką się do tej pory spotkałem, która pozbawiona jest kłamstw i manipulacji.



Autor dok wydaje się że chciałby coś więcej powiedzieć na ten temat ale robi to niezbyt oficjalnie, szczególnie za krótko wspomina o tym w jaki sposób i dlaczego zawaliły się WTC.
Poza tym film obstaje przy wersji że świat ma problem z terroryzmem i al kaida.
Ogólnie tak sobie ale przynajmniej pokazali beznadziejne podejście komisji i polityków (którzy są trzymani jak na smyczy przez ludzi "wyżej") do sprawy i to że oficjalna wersja to wielka gówno prawda!
Ale pisząc to co zacytowałem tak naprawdę sam poddałeś się manipulacji bo o wielu rzeczach w tym filmie się nie wspomina, więc trudno oceniać materiał tak jak ty to robisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wspomina się o rzeczach, na które nie ma dowodów, a sa jedynie wymysłami.

W filmie nie powiedzieli też o Reptylianach, czy to ma być zarzut?
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Nie wspomina się o rzeczach, na które nie ma dowodów


Na co nie ma dowodów?? za dowody uznasz coś co zostanie oficjalne potwierdzone? rozbrajasz mnie...

Gdyby takie dowody ujrzały światło dzienne to byłaby to katastrofa dla USA.
Rząd USA katem własnego narodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można gdzieś zassać ten film? od dawna szukałem go w necie bez rezultatu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ściągnij z google programem save2pc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lub po prostu keepvid.com
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Nie wspomina się o rzeczach, na które nie ma dowodów, a sa jedynie wymysłami.

W filmie nie powiedzieli też o Reptylianach, czy to ma być zarzut?

To właśnie ten film jest zmanipulowany, tyle się mówiło o dezinformacji i właśnie teraz podaną ją nam na tacy. Proponuje ludziom zobaczyć te pozycje: http://www.youtube.com/watch?v=awy8cmcuBlk
Dowodów na 9/11 in side job zostało zebrane wiele na samym forum tutaj.
Początek filmu pokazuje nam, ze niby coś nie gra w oficjalnej wersji oraz że media pomagają w uwalnianiu informacji nie ich retuszu, pod koniec cały spisek zamieniony zostaje w niekompetencje rządzących, a głównym winowajcą okazuje się sam prezydent.
Może dla osób nieznających pozostałych faktów, karmionych bullshitem z tv taka wersja wydarzeń przejdzie ale jeżeli zastanowimy się nad resztą pominiętych faktów to trzeba być naiwnym, żeby to łyknąć. Równie dobrze można by było to załączyć do tego wątku: viewtopic.php?t=4661
2 sprawa nie wszystko co leci na plnete musi być święte, to stacja jak każda z tym, że nie przekazują oni tak wąskiego spektrum poprawności informacji jak np. konkurencyjne Discovery (o których btw. powinno się otworzyć osobny temat)
I teraz deser przy takiemu łączeniu faktów jak w/w tylko się pogrążasz, w NLP to się zwało psychologiczną taktyką skrajności, czyli podawaniem maksymalnie skrajnej informacji w celu przebalansowania twierdzenia w mało logiczną mrzonkę i tak właśnie wygląda w/w cytat w którym przebalansowałeś nie wspomniane dowody o 9/11 do poziomu poszukiwania reptalianów o których nie było w ogóle mowy w tej tematyce.
Boże, że ja się muszę tak produkować ludzie zacznijcie ogarniać sprawy całościowo.
W innym temacie agresywnie nawołujesz do przyłączenia się do stowarzyszenia AntyNWO, a jak się okazuje to sam wierzysz w oficjalna wersje, ba w/w stwierdzeniem zanegowałeś wszystkie spostrzeżenia i dowody wymienione na tym forum, które dokładnie stwierdzają co innego.
łączymy kropki dalej, myślimy całościowo nie koncentrujemy się tylko na fragmentach, mam nadzieje, że nie tylko ja zauważam to zjawisko na forum.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonic3

Ten film przedstawia suche dokumenty i dowody, bez zadnej manipulacji. Chyba ze sadzisz, ze Osama i terrorysci w ogole nie istnieją. Kazdy moze sam wyciagnac wnioski. I nie wiem co z tym filmem ma wspolnego planete, jak dla mnie to argument do kosza. Tak samo po co wspominasz o innym watku? Krytykujesz przedstawione w filmie FAKTy, czy mnie?

Polecam dokument, bo zasluguje na to by byl obejrzany. (Jest Kissinger i reszta ekipy.) Nie potrzebuje ładunków wybuchowych, by udowodnic przestepstwa rzadzacych.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmuszasz mnie do tego bym obejżał tę prosukcje jeszcze raz i tak:
film pomija fakty tj. budynek7, pentagon, brak szczątków samolotów, szybkość opadania wierz i wiele innych, które były na tym forum wiele razy przedstawiane.
I widzisz ty to dalej robisz, przedtem porównałeś brak dowodów do braku informacji na temat reptalianów, a teraz uważasz obalanie poprawności tego filmu z prawdą równa się nie istnieniem terrorystów. Film nie przedstawia przestępstw rządzących, a tylko ich niekompetencje odnośnie przeoczenia porwania i rozbiciu 4 samolotów pasażerskich. No i co z tego, że jest wzmianka o
Kissingerze skoro niema wzmianki, że brał on udział w zleceniu wysadzenia wierz.
Sama produkcja jest niekompetentna względem dowodów jakie zostały pominięte, jak w samym filmie stwierdzono tylko na 30% pytań oficjalnie udzielono odpowiedzi i te 30% widzimy w filmie.
Bynajmniej tak formułujesz zdania w zamkniętych kontekstach, chyba odskocznia od twierdzenia powinna brzmieć: czy sądzę, że to Obama zlecił ten atak swoim ludziom.
Forma w jakiej piszesz świadczy o ignorancji albo manipulacji odnośnie tematu, z czego to pierwsze może być związane z brakiem wiedzy na ten temat, albo może o coś innego ci chodzi?
bo podpieranie się frazą "Jest Kissinger i reszta ekipy" świadczyć może, ze nawet tej produkcji nie obejrzałeś dokładnie, film borni tych ludzi przed prawdziwymi zarzutami nakrywając maskę niekompetencji o Kissinger raptem kilka wzmianek.

Dowody same wskazują, czym ten atak był wystarczy się im przyjrzeć dlatego tez podałem linka do w/w tematu. nie będę się 2 razy produkował na ten sam temat.
Co do terrorystów. Istnieją i pochodzą z zachodniego świata, każda bardziej obeznana osoba w faktach wie kto jest terrorystą numer jeden. to co ty piszesz na ten temat i przedstawia ten film może sobie łyknąć osoba, która nie potrafi wiązać faktów w całość albo nie zna faktów.
Manipulacją jest oficjalna wersja wydarzeń, ile razy będziemy to koło Macieja obracać, może czas się dokształcić w tematyce, dowodów nie brakuje może co najwyżej chęci.

I druga sprawa przyczepiłem się do tematu ponieważ jestem wyczulony na informacje przedstawiane w charakterystycznej formie sugestywnej, a twoje posty wydają mi się szczególnie znajome pod tym kontem
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo interpretujesz, zamiast analizować fakty. Jesteś pewien tak wielu rzezy, a nie masz na nie dowodów żadnych.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Za dużo interpretujesz, zamiast analizować fakty. Jesteś pewien tak wielu rzezy, a nie masz na nie dowodów żadnych.

śmieszne w tobie jest to że czekasz na gotowe, piszesz że sonic3 nie ma dowodów na to co twierdzi bo tego nigdzie z oficjalnych źródeł się nie dowiedziałeś.

Tak więc twoje sugestie w innych tematach, działania na rzecz "anty-nwo" jest po porostu ironią, pewnie nawet nie wiesz co dokładnie określa termin Nowy porządek świata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Walka o Prawdę 9/11
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile