W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zachipowany pies wykrwawił  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 816
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 04 Lut '09   Temat postu: Zachipowany pies wykrwawił Odpowiedz z cytatem

Właściciele psa byli zobligowani przez prawo Los Angeles.
Kilka godzin po rutynowej operacji wszczepienia chipu pies zdechł pomimo wysiłków doktora, który wykonał ta operacje by zatrzymać krwotok.
Doktor był zaskoczony, ze w tym miejscu i z tak malutkiego otworu powstał tak ekstremalny krwotok.
Pies kilka tygodni temu miał bezproblemowo usunięty ząb.
Właściciele psa sa zdewastowani.
To nie jedyny przypadek komplikacji po zachipowaniu. Chipy zmieniają lokalizacje i powodują infekcje. Był również przypadek wystąpienia raka w okolicy wszczepienia.
Słowa właścicielki:
„To straszne żyć w kraju, gdzie twoje prawo wyboru zostało zabrane i nie możesz decydować o twojej rodzinie i własnym życiu. Politycy nie powinni zabierać mojego prawa czynić to, co uważam ze jest najlepsze dla mojego psa”

http://rense.com/general84/dog.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to własciciele kazali temu psu wszczepić chipa? czy bez ich wiedzy go psu wszczepili? bo jezeli bez ich wiedzy to lol :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba takie informacje zbierać i upubliczniać aby ludzie zobaczyli też te złe strony i nie dali się zachipować...

A co do zwierząt to nie jest taki wymóg w niektórych krajach? Albo jak chcesz przekroczyć z psem lub innym zwierzęciem granicę kraju? Coś mi się obiło o uszy, że dawniej potrzebna była książeczka zdrowia z niektórymi szczepieniami, a teraz są to chipy które te informacje pamiętają. Nie pamiętam o który kraj chodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie to cenne informacje, szkoda jednakże tych biednych zwierzaków, które i tak choruja i bez tego gówna.

Czyli jak zresztą było do przewidzenia skutki są negatywne dla zwierzaków, nie inaczej będzie z ludźmi; tymi którzy z radością przyjmą znamię specjalnie bym się nie przejmował ale tych, których będą chcieli przymusowo zaimplantować to naprawdę szkoda.
Wyleje lit to owrzodzenie i katastrofa. Na pewno pierwsze takie przypadki będą bagatelizować i przede wszystkim ukrywać ale jak słoneczko przygrzeje (sztorm słoneczny) kto wie jak to zareaguje, może się zagotuje tak jak satelity?

Ciekawy też jestem jakie potencjalne interakcje mogą wystąpić w pobliżu np. nadajnika umts, kuchenki mikrofalowej i innych promieniujących mikrofalowo (EM) lub termicznie urządzeń.

Jest szansa, jest nadzieja, że nie damy sobie wcisnąć tego gówna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa
Cytat:

ale to własciciele kazali temu psu wszczepić chipa? czy bez ich wiedzy go psu wszczepili? bo jezeli bez ich wiedzy to lol


Jesli by nie dali zachipowac to najpierw dolary a potem do 6 miesiecy pudla (dla wlascicieli).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko jaszcze 10 lat i będą ludzi czipować.
Ja już teraz trenuje jak unikać tego kurestwa.

Qrwa w życiu tego gówna swemu bydlęciu nie wsadzę
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

spoko jaszcze 10 lat i będą ludzi czipować.
Ja już teraz trenuje jak unikać tego kurestwa.

Qrwa w życiu tego gówna swemu bydlęciu nie wsadzę


No i jakies pomysly / wyjscia juz masz.
Ja to podejrzewam ze trzeba bedzie sie wyniesc do ameryki pdn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Ja to podejrzewam ze trzeba bedzie sie wyniesc do ameryki pdn.


dokladnie tak samo mysle.. analizujac sytuacje w poszczegolnym krajach, wydaje mi sie ze Ameryka Pld. w ostatecznosci bedzie najlepszym i nieuniknionym rozwiazaniem.. jak wszystko inne zawiedzie, to trzeba bedzie uciekac to dzungli amazonskiej chyba Confused dziwne, ze wlasnie wiekszosc bylych liderow politycznych i kryminalistow zawsze ucieka do Am. Pld. najlepsza to chyba Wenezula by byla, ale niewiadomo jak jeszcze dlugo Chavez pociagnie.. przeciez Aaron Russo mowil w jednym ze swoich filmow, ze Wenezuela to jeden z targetow USA..

a co do microchipa- po dobroci sobie nie dam tego wszczepic.. nawet swojemu psu bym nie pozwolila tego wszczepic.. najwyzej do jakiegos lewego weterynarza mozna zaprowadzic pieska i czip wcale nie potrzebny.. kruwa! do jakich rzeczy sie trzeba obecnie uciekac to jest skandal Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zachipowany pies wykrwawił
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile