W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy premier przewiduje zamieszki w Polsce?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3788
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 18 Lis '11   Temat postu: Czy premier przewiduje zamieszki w Polsce? Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałem się dzisiaj, że premier obiecał od przyszłego roku podnieść pensje wojsku i policji.
Nie wiem czym motywuje te podwyżki płac?
Czyżby w ciągu następnych lat przewidywał zamieszki i więcej pracy dla tego typu służb?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shanyo




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 18 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"
Wysłany: 12:21, 12 Lip '11
Bimi jakieś dwa lata temu nudziłem się i napisałem poniższy tekst na n-k. Wtedy wszyscy mieli polewkę, bo wszystko wydawało się absurdalne i śmieszne.

Osiem miesięcy temu siedzieliśmy z szwagrem przy flaszce, zastanawiając się do jakiej partii się zapisać. Przy drugiej doszliśmy do wniosku że nie ma partii na obecnej scenie politycznej godnej naszego zaufania. Trzecia butelka okazała się przełomowa, doszliśmy (choć trafniejsze określenie doczołgaliśmy się) do konkluzji: założymy własną. Niezwłocznie przystąpiliśmy do działania. Opracowaliśmy statut partii, który skracając stanowił, że ja jestem prezesem a szwagier skarbnikiem, obie funkcje są nie zbywalne i dożywotnie. Sprawę programu partii jako mało interesującą zostawiliśmy na później. Zapaliliśmy po skręcie i przeszliśmy do haseł wyborczych. Hasła są istotne gdyż pozwolą nam dostać się do parlamentu.
1. Całkowite zniesienie podatku od osób fizyczny, by rodziny mogły się rozwijać!!!! Szwagier przytomnie zauważył że drastycznie spadną wpływy do budżetu. Uradziliśmy podwyżkę VAT na żywność z 3% do 20% , bo VAT szybciej i skuteczniej można ściągnąć i wpływy do budżetu wzrosną. Pisać o tym nie będziemy co by ludziom w głowach nie mieszać. Teraz jak mamy więcej kasy możemy nią dzielić ))
2. Podwyżki dla emerytów, bo starość wymaga godności !!!! Co roku będziemy podnosić wiek emerytalny tylko o rok, nowych emerytów nie będzie a za jakieś 15 lat problem sam się rozwiąże.
3. Podwyżki dla policji, wojska i służb mundurowych, ojczyzna musi wynagradzać swoich obrońców nie tylko medalami ale i godną płacą !!!! Na tych nie ma co oszczędzać i jak coś to mieć po swojej stronie.
Szwagier powoli przysypiał, wzieliśmy po ścieżce i rzuciliśmy rześkim okiem na efekty:
1. Całkowite zniesienie podatku od osób fizyczny, by rodziny mogły się rozwijać!!!!
2. Podwyżki dla emerytów, bo starość wymaga godności !!!!
3. Podwyżki dla policji, wojska i służb mundurowych, ojczyzna musi wynagradzać swoich obrońców nie tylko medalami ale i godną płacą !!!!
Mucha nie siada, wszystkie inne partie będą nam zazdrościć, a elektorat pójdzie za nami jak w dym. I zaczęło się , wpadła szanowna małżonka: że trzecia w nocy, że się wydzieramy, że jutro do pracy a ja w trzy d.... pijany. Przytomnie patrze na stół, czwarta flaszka do połowy pełna to zaczynam : że to napaść polityczna, że to tłumienie demokracji, że zawiadomienie do proku .......... niestety nie dokończyłem.
Gdy się obudziłem, język z uporem maniak macał miejsce po jedynce, jakby miała wyrosnąć nowa. Tak, polityka to rzecz trudna i wymagająca poświęceń.
"
I są dwa rozwiązania:

1 jestem wizjonerem Shocked

2 jestem w ekipie rządzącej Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu to wklejasz. to jest logiczne, że prawica będzie zawsze trzymać sztamę ze służbami mundurowymi. mnie to właśnie dziwi, że znowu to obiecuje i że aż 25 lat! nie wierzę, że prawica kiedykolwiek zrobi cokolwiek dobrego dla ludzi, ale fakt na czas kryzysu bycie bezdusznym śmieciem sprawdza się rewelacyjnie. w tv mówią coś o wielkim sercu premiera, zwłaszcza kobiety(główny elektorat Pojebanej Oligarchii), którym doda +7 lat gratis żeby kwoki zbytnio się nie nudziły na stare lata.

będą kwiczeć aż miło Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdura!
W Polsce żadnych zamieszek nie będzie, bo TV powie, że to nieudacznictwo i sami lesery co chcą za darmo od państwa.
A ludzie w Polsce pobożni i w to co TV powie wierzą bezgranicznie (vide ostatnie wybory).
Ja nie wiem o jakich podwyżkach mówi, ale podwyżki dla wysokich oficerów są cały czas, krawężniki dostają tyle ile pies warta.
I tu się raczej nie ruszy, zwłaszcza, że ruszono emerytury mundurowe.
Jedyne zamieszki w Polsce to ustawki kiboli w stylu my się nazwiemy prawica wy lewica i lejemy się.
Zwłaszcza jak będą niewygodne sprawy w kraju. Tak jak to miało miejsce rok temu kiedy Boni (PO) podnosił VAT to niby opozycja PiS zamiast wyprowadzić ludzi pod sejm, robiła szopkę medialna pt. Obrona Krzyżyka pod pałacem prezydenckim.
Innymi słowy Polskie pokolenie młodych jest za głupie na bunty. A starzy mają to już w dupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ dobrze prawi Smile

Pokolenie naszych dziadków i rodziców (po części) już się za "wolną i niepodległą" nawalczyło. Pierwszym ta walka nic poza osobistą satysfakcją i czystym sumieniem nie dała, a drugim pozwolono na pozorną i ściśle kontrolowaną niepodległość, z pozorną demokracją i niby-wolnością. Jedynym okresem od 1772 r. kiedy kraj nasz był niepodległy był okres 20-lecia międzywojennego - jak się ta niepodległość skończyła, wszyscy doskonale wiemy. Zarówno przed, jak i po II WŚ sytuacja geopolityczna nam nie sprzyjała, teraz też nie sprzyja. Wtedy wychędożono nas militarnie, dziś zostaniemy wessani przez finansową czarną dziurę. Nie wykorzystaliśmy należycie obu okresów naszego 20-lecia i nic nie zapowiada, by na horyzoncie pojawić się miał "mąż stanu" na miarę naszych dziadków-pradziadków.

W sejmie zasiada stado kurw i złodziei zarządzające kartofliskiem, a społeczeństwu Polskiemu, jak i reszcie narodów Słowiańskich, przypadła rola białych murzynów.

Społeczeństwo (ogromna jego część) zostanie w domach nawet, gdy na ulicach zaczną ginąć ludzie. 11 Listopada 2011 r. pewnie kilka osób by zginęło, gdyby nie policja. Nie pochwalam ich działań, ale takie są fakty. Jesteśmy jako społeczeństwo podzieleni, jak na początku wieku XX i przed rozbiorami w wieku XVIII - nic się w tej materii nie zmieniło - 90% dzisiejszego młodego pokolenia woli poddać się w zamian za pozorne wygody, woli marnować czas na oglądanie pojebanych treści w internecie które nie niosą za sobą żadnego przekazu - pokolenie lemingów z wyparnymi mózgami. Oni nie wyjdą na ulicę, chyba że po mleko. To jest pokolenie, które nie potrafiło by sobie poradzić w ekstremalnie trudnych warunkach, np. wojennych.

Pozostała garstka środowisk zwanych patriotycznymi jest podzielona i nie jest w stanie się zjednoczyć - nie mają siły przekazu medialnego, bez której w dzisiejszych czasach nie da się dotrzeć do świadomości społecznej. Kiedyś do kontroli nad narodem potrzebny był karabin. Dziś wystarczy TVN24, TVN, TVP, 3 gazety i obecny system edukacji, doprawiane sukcesywnie socjotechniką.

Z kraju należy spierdalać, o ile ktoś ceni "zachodni styl życia"

Lub kupić ziemię i wieść prosty żywot, srając , o ile się da, na system Smile

A odpowiedź na pytanie - tak, przewiduje, a zaczną się 11 listopada za rok Smile

ups... rano zapuka do mnie ABW, , CBA, CBŚ i Sanepid - namawiam przeca do terroryzmu w internecie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następna okazja do wykazania się policyjnych prowokatorów już niebawem, 13 grudnia w okrągłą 30-tą rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.

Po Marszu Niepodległości następne osoby przekonały się o manipulacji mediów działających na zlecenie. Dostrzegli, że marsz w którym uczestniczyli, to zupełnie inne wydarzenie niż to które było relacjonowane w telewizji i gazetach.
A potem nastąpił medialny samobój. Po nachalnej promocji kontrmanifestacji, nazywaniu faszystami (lol) tych co będą świętować rocznicę odzyskania niepodległości, okazuje się, że prawie połowa zatrzymanych to...niemieccy antyfaszyści, zaproszeni przez organizację sponsorowaną pośrednio przez partię rządzącą. Trochę ludzi zadało więc sobie pytanie: what the fuck? Policyjni prowokatorzy działający na zlecenie rządu kontra zagraniczne bojówki zaproszone przez organizację opłacaną przez rząd.

@góral
Nie wszyscy Polacy to lemingi zaczynające dzień od lektury gazety wyborczej a kończące go na dzienniku telewizyjnym tvn. Sporo ludzi pamięta jeszcze walki z milicją za komuny i nie zapomniało jak to się robi. Siła napędowa tych zadym byli wtedy kibole, tak jak i teraz są oni siłą napędową demonstracji antyrządowych. Teraz manipulatorzy starają się przekształcić konflikt rząd-kibice na konflikt lewacy-faszystowscy kibice, tak jak to miało miejsce we wczesnych latach 90-tych gdy młodzież wyładowywała swoją energię w subkulturowych konfliktach skini-punki (mimo, ze słuchali tej samej muzyki i nienawidzili rządzących), a politycy w tym czasie spokojnie ich okradali. Zobaczymy też co zrobią lewacy, którzy zostali wykorzystani w tym konflikcie jako mięso armatnie.

Po wczorajszym expose gdzie przedstawiony został plan optymistyczny dla Polski, dołączenie do Grecji to tylko kwestia czasu, więc wierna rządowi policja i wojsko jak najbardziej będą potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
90% dzisiejszego młodego pokolenia woli poddać się w zamian za pozorne wygody, woli marnować czas na oglądanie pojebanych treści w internecie które nie niosą za sobą żadnego przekazu - pokolenie lemingów z wyparnymi mózgami.


lemingi żyjące w systemie wykreowanym przez postkomunistycznych idiotów, którzy dali się wydymać, a teraz dają przyzwolenie rządowi, bo nie mają wyjścia i muszą udawać, że wszystko mają w dupie. absolutnie nie czuję, aby roczniki wychowujące się w komunie, mające wpływ na ten popierdolony ustrój, na najlepszy czas gospodarczy polski, wielką transformację, by mogli zrobic cokolwiek dobrego. zwykli zagubieni pozoranci. ludzie z tych czasow nie potrafią nawet przyzwoicie wyslowic sie po polsku, a co dopiero w innym jezyku.. Very Happy nie mieli takiego naporu wiedzy jak teraz, korzystają z wiedzy innych, często własnych dzieci nie przyznając się otwarcie do tego, udają wielkich patriotów, ktorymi nigdy nie byli. patriotą to był mój pradziad pułkownik AK, albo moja prababka, która przetrwała sybir i zupę z trawy lub pokrzyw. to byli prawdziwi wojownicy. malo tego, ja czuję to bardzo mocno, że im dłużej walczę tym bardziej zwalczają mnie tchórze, więc po co.. to wam zabraknie emerytur, zdrowia ja mam sily by spierdalac, wy juz nie. ilosc manifestacji jest rekordowo wysoka. nie chodzi o to, by rozpierdolic pol miasta, tylko by cos zmienic na lepsze manifestowaniem swoich praw. mozecie sie schowac, mędrki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy premier przewiduje zamieszki w Polsce?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile