W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lwy i bawoły   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 3191
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Mudrasim




Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 29 Sty '09   Temat postu: Lwy i bawoły Odpowiedz z cytatem

Koniecznie obejrzyjcie ten film ! Jest niesamowity ! Tego to jeszcze nie widziałem. Bawoły roznoszą w pył stado lwów. Nieprawdopodobne !

http://pl.youtube.com/watch?v=LU8DDYz68kM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. było
2. na samej górze sekcji Strony Internetowe jest temat pt. "Koniecznie przeczytaj zanim dodasz linka". nie zauważyłeś go?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda. Obstawiam zawsze koty, zawsze drapieżniki. Balonowe brzuchy trawiące blonnik, nadają się tylko do zeżarcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Mudrasim




Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zauważcie,że bawoły nie zostawiły na pastwę losu , a raczej lwów swojego bawolątka Smile i dały extra nauczkę drapieżnikom. W "kupie" siła mości panowie Smile
_________________
Ja w cuda nie wierzę, ja na nich polegam Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz musisz spojrzec na ten film symbolicznie. bydlo to my, koty to "elyta". w stado bawolow wstapil jakis duch. przez chwile poczuly empatie z malutkim i wkurw na oprawcow. w tym momencie mozna zacytowac za kaczmarskim "az zobaczyli ilu ich, poczuli sile i czas" Very Happy w zasadzie powinnismy czerpac z nich przyklad, bo to co zrobily bylo wspaniale i niezwykle. i nie schlebiaj tak kotom bo taka ich zasluga ze sa kotami jak to ze bawoly sa bawolami. psychopaci zwani elita tez sa jak te koty a my jak bydlo. to ze los postawil nas po przeciwnych stronach barykady na pewno nie jest dla nas ujma ani dla nich zaszczytem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee....ja tam bym nie antropomorfizował . Poza tym, durne przeżuwacze polazły jak te dupy, idealnie wręcz prowokując do ataku na swe małe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:28, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mocne, też bym tak chciał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
Tomkiewicz musisz spojrzec na ten film symbolicznie. bydlo to my, koty to "elyta".


A krokodyl to kto?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kabul14 napisał:
Al Kohol napisał:
Tomkiewicz musisz spojrzec na ten film symbolicznie. bydlo to my, koty to "elyta".


A krokodyl to kto?? Wink


reptylianin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
Kabul14 napisał:
Al Kohol napisał:
Tomkiewicz musisz spojrzec na ten film symbolicznie. bydlo to my, koty to "elyta".


A krokodyl to kto?? Wink


reptylianin


Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
reptylianin

To było kozackie ale swoją drogą to nie takie głupie.Bo krokodyle żyją w innym środowisku/rzeczywistości niczym reptylianie i czekają aż nadarzy sie okazja niczym pasożyty Smile No ale jakoś życ trzeba.Wiem wiem fantazja ale czasem można sobie tak humor poprawić
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyć ja nic innego na myśli nie miałem, jak już Al kohol wyjaśnił podział ról, trzeba tylko łaczyć ze sobą pewne fakty i wszystko stanie się jasne: bawlątko - dziecko, na które polują elity, żeby wychować je na bezmózgowca (obrazowo mówiąć - skonsumować), z tego co zdążyłem się dowiedzieć to w stanach pod ziemią żyje ok 800 reptylian żywiący się .. dziećmi! "Ich" cele mogą być podobne, lecz w efekcie różnią się diametralnie. Każda rasa walczy o to by przetrwać. Na filmie widać dokładnie tę samą sytuację.. Cóż, zdaje się, że autor filmu chciał nam coś przekazać!

myślę...
czytam...
słucham...
oglądam filmiki z youtube...
łączę wszystkie bajki w jedną...
zaczynam się przeciwstawiać...
lansuję sobie mózg...
ale mi to nie przeszkadza...
bo wydaje mi się, że myślę...
czytam...
słucham...
...


Niech nikt się nie obraża za ten żart Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta reptylianin był najlepszy, zaatakował wtedy kiedy się elita nawet nie spodziewała Smile. No samo życie, samo życie.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh szczerze mowiac jak po raz pierwszy ogladalem ten film to nie zauwazylem krokodyla Very Happy widocznie musialem na chwile odwrocic wzrok. reptylianin Very Happy dobre, bardzo dobre!
teraz obejrzalem filmik dokladniej i nie wiem czy zwrociliscie uwage ale zadyme rozkreca jeden bawol - to on najpierw rzuca sie w gonitwe za lwami a potem powraca i podrzuca rogami jednego kota. potem juz reszta sie osmielila. czyzby bawoli spartakus? Laughing bawolatko natomiast zostalo potem szamanem stada gdyz za mlodu mialo bliskie spotkanie ze smiercia. opowiedzialo wszystkim ze widzialo tunel i juz nie boi sie smierci. ciekawe jakie byly dalsze losy bawolego spartakusa? czy to trwale zmienilo jego swiadomosc? poczul sie drapieznikiem? gonil za lwami i rozgniatal je? Laughing a moze stworzyl bawoli gang i zaczeli jesc mieso lwow?

wczoraj bylem na madagaskarze - stad to wszystko Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawoly afrykanskie znane sa ze swoich zabojczych mozliwosci. Oprocz obrony sa strasznie pamietliwe i zdarza sie ze zraniony bawol potrafi wytropic mysliwego i go stratowac. Sa sporym zagrozeniem i schodzi sie im z drogi ... podobnie jak innemu zabijcy - hipopotamowi.
W naszych warunkach niebezpieczne sa niedzwiedzie , znane z tego ze tropione potrafia zajsc mysliwego od tylu. Rownie niebezpieczne sa rosomaki potrafiace rzucic sie na niedzwiedzia. Sa uparte , widzac gore na swojej drodze nie obejda - przejda wprost Smile.
Ogolnie sporo zwierzat ma ciekawe zachowania, raczej malo znane jesli ktos sie nie interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od symbolizmu przeszliśmy do ciekawostek z życia sawanny Smile
Al-Kohol, jak tam "Madagaskar2" ?????

Bo z Twojego świetnego humorystycznie tekstu wynika, że mocny ubaw ( ? )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz - jedynki nie widzialem, a zwazywszy ze to kontynuacja to nastawilem sie na syf (vide przypadek shreka z tej samej wytworni). oczywiscie bylo kilka zenujacych scen (waleczna babcia) i granie na emocjach banalami (spotkanie po latach dziecka z rodzicami), ale ogolnie dosc pozytywne zaskoczenie. jak dla mnie trzy i pół na 5 - mozna isc Smile ty na pewno nie bedziesz wobec niego obojetny bo glownym motywem filmu jest relacja ojciec - syn, czyli klasyczny patriarchat kontra ogolnie pojeta odmiennosc. ku mojemu zdziwieniu watek ten zostal rozegrany bardzo pozytywnie. najzabawniejsze akcje byly jednak z krolem julianem i pingwinami. nie wiem ile bylo tego julka w jedynce ale postac jest nietuzinkowa Very Happy ma chlopak stajla Laughing

hmm ale tak odnosnie jeszcze twojej wczesniejszej wypowiedzi odnosnie bawolow (ze polazly jak te dupy) to chcialbym tylko zauwazyc ze kazdy robi tylko to na co go stac. wobec czego wytykanie glupiemu glupoty jest rownie sprawiedliwe jak wychwalanie inteligencji inteligentnego, czyli wcale Smile bo ani pierwszy nic nie winien ze glupi ani drugi niczym nie zasluzyl ze inteligentny. dlatego chwalmy glupich dzieki ktorym madrosc blyszczy oraz dziekujmy roslinozercom ze pozwalaja zyc drapieznikom Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
hmm ale tak odnosnie jeszcze twojej wczesniejszej wypowiedzi odnosnie bawolow (ze polazly jak te dupy) to chcialbym tylko zauwazyc ze kazdy robi tylko to na co go stac. wobec czego wytykanie glupiemu glupoty jest rownie sprawiedliwe jak wychwalanie inteligencji inteligentnego, czyli wcale Smile bo ani pierwszy nic nie winien ze glupi ani drugi niczym nie zasluzyl ze inteligentny. dlatego chwalmy glupich dzieki ktorym madrosc blyszczy oraz dziekujmy roslinozercom ze pozwalaja zyc drapieznikom Wink


Zgadza się. O ile masz na myśli zwierzęta. Kufa, ale może nie ? Może one też ? Ja pierdzielę, znowu klin Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lwy i bawoły
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile