W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Władcy marionetek   
Podobne tematy
Władcy Marionetek - Tomasz Sekielski1
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7705
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 14 Mar '10   Temat postu: Władcy marionetek Odpowiedz z cytatem

Czyżby narodziny polskiego Alexa Jonesa z TVN?Wink

Premiera "Władców marionetek" odbyła się w TVN24 o 11.30. Film zostanie powtórzony w poniedziałek w TVN o godzinie 22.35.

Cytat:
"Jak politycy nami manipulują? Czy kłamią, czy tylko nie mówią całej prawdy? I jak traktują wyborców poza kamerami? Odpowiedzi na te pytania szuka w swoim autorskim dokumencie "Władcy marionetek" dziennikarz TVN Tomasz Sekielski.

"Władcy marionetek" to półtoragodzinna podróż za kulisy polskiej polityki. Współautor "Teraz My!" Tomasz Sekielski pokazuje mechanizmy władzy: to, czym kierują się politycy, jak działają, jak manipulują, jak małe znacznie przywiązują do słów i obietnic, które składali przed wyborami.

Dziennikarz szuka odpowiedzi na pytanie: kto jest marionetką w tym świecie? Czy politycy w rękach specjalistów od marketingu, czy może wyborcy na "sznurkach" rządzących?"

http://www.tvn24.pl/-1,1647660,0,1,tusk-.....omosc.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 14 Mar '10   Temat postu: Re: Władcy marionetek Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Czyżby narodziny polskiego Alexa Jonesa z TVN?Wink

taaa. daj znać jak zrobi dokument o 11 września.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem... coś na kształt przypomnienia wszystkich afer i wpadek polityków głownie z PiSu, SLD. Co do PO to była tylko wzmianka o tym że postac pilęgniarki zarabiającej 1300 z hakiem premier lub jego spece od PR sobie wymyślili. Mało tego o PO wspomniano na początku tak by widz mógł sobie spokojnie w trakcie oglądania zapomniec - to tak apropos stronniczości, która nikogo nie powinna dziwic. Jak by nie było wybory się zbliżają. Podobały mi się konfrontacje zwyczajnych, poszkodowanych ludzi z politykami bezpośrednio bądź pośrednio za to odpowiedzialnymi, co poniektórym nagle brakowało elokwencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech ktoś to nagra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no kurwa,

aleksa jonsa można podejrzewać że jest podstawionym figurantem, ale ciężko o dowody na to .
"polski aleks jones" startuje z telewizji założonej przez SB i WSI będąca szmatą numer jeden jeśli chodzi o rzetelność dziennikarstwa,
tworzy jakiś propagandowy filmik pokazujący "niesamowite" rzeczy które krążą po necie od lat i które masa ludzi już dawno poznała, po prostu odświeża stare flaki nie wnosząc nic nowego.
A wy jak jak foki klaszczecie z radości.
Pierdoli mnie ta pielęgniarka, wolał bym wiedzieć dlaczego UE wyznaczyła na naszym terenie swoje główne wysypisko odpadów radioaktywnych.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

władcy marionetek - tytuł w sam raz opisujący Sekielskiego i spółkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągle leci, ciągle oglądam ale już powiem - powinni tym skurwysynom z Wiejskiej puszczać takie dokumenty co tydzień. Gdyby tv zamiast dupą Dody zajmowała się więcej tymi dwulicowymi kutasami, kto wie, może coś by drgnęło. Sporo ważnych tematów ledwo liźniętych i styl Moora, ale naprawdę jak na marionetkowe (nomen omen) media całkiem odważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WhiteRaven napisał:
Oglądałem... coś na kształt przypomnienia wszystkich afer i wpadek polityków głownie z PiSu, SLD. Co do PO to była tylko wzmianka o tym że postac pilęgniarki zarabiającej 1300 z hakiem premier lub jego spece od PR sobie wymyślili. Mało tego o PO wspomniano na początku tak by widz mógł sobie spokojnie w trakcie oglądania zapomniec - to tak apropos stronniczości, która nikogo nie powinna dziwic. Jak by nie było wybory się zbliżają. Podobały mi się konfrontacje zwyczajnych, poszkodowanych ludzi z politykami bezpośrednio bądź pośrednio za to odpowiedzialnymi, co poniektórym nagle brakowało elokwencji.


Pierdolicie Hipolicie, chyba przespałeś fragment o obietnicach wyborczych - 750 tys podpisów, referendum 4xTAK.
Dojebali tak samo PO (o ile nie najmocniej) jak i reszcie.
To, że taki film puścili to i tak szok.
Powinni to pokazywać CODZIENNIE. Polacy mają krótką pamięć i przydało by się przypomnienie wszystkich niespełnionych obietnic wyborczych. Ciekawe jaka była by frekwencja?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....menty.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do obejrzenia:



resztę znajdziecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

playlista: http://www.youtube.com/user/stopcenzurze#grid/user/E9C296BC5D9FDBE4
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w jednej całości dokument

http://wolnyobywatel.pl/?page_id=294
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałby się jakiś download tego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny jak na polskie warunki!

Elegancko przedstawiona sprawa Gruszki i Jego asystenta, modelowy montaż. Przydłoby się więcej 'mięsa' (film nie ma takiego efektu pewnie jaki chcial Tomasz Sekielski) ale obok Nocnej Zmiany i Plusów, pierwsza trójka politycznych dokumentów polskich. Mam nadzieje ze Sekiel nie spocznie na laurach i zrobi kolejne. Chocby o odpadach ;]
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteście niesamowici, to tak jakby gestapo robiło film dokumentalny o eksterminacji żydów,
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOWNLOAD:
http://rapidshare.com/files/364095862/W_adcy_Marionetek.part1.rar
http://rapidshare.com/files/364101902/W_adcy_Marionetek.part2.rar
http://rapidshare.com/files/364107637/W_adcy_Marionetek.part3.rar
http://rapidshare.com/files/364113220/W_adcy_Marionetek.part4.rar
http://rapidshare.com/files/364118766/W_adcy_Marionetek.part5.rar
http://rapidshare.com/files/364124841/W_adcy_Marionetek.part6.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no z takim dziennikarzem to już tylko kwestia czasu jak dowiemy się co naprawdę polskie wojsko robi w afganistanie. Laughing

tematyka a'la dupa maryny - System 09 był o wiele lepszy.

ci politycy praktycznie każdego dnia dopuszczają się łamania prawa za które grożą dłuugie lata więzienia.
a jedyne co im potrafi zarzucić polski alex jones to... że kłamią Smile
chyba abstrahujecie od punktu odniesienia.
bo czy znacie kogokolwiek kto by twierdził, że polscy politycy nie kłamią?
ja nie znam.
więc o jakiego rodzaju "przekrętach" ten film właściwie opowiada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zacząłem oglądać i film naprawdę jest dobry, Sekielski wykorzystuje swoje znajomości a potem robi z polityków idiotów...

pierwsze 10 minut jest o Tusku i jego wizerunku wykreowanym na potrzeby kampanii...

w 11 minucie Tusk pokazuje swoje prawdziwe oblicze mieszając sekielskiego z błotem, mówiąc w poddenerwowany sposób: "pana ludzie dzwonili do moich ministrów i mówili że ich zniszczą jeśli nie wystąpią w programie" UGH!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważcie jednak pewien ciąg

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_ta%C5%9Bmowa

Sekielski i Morozowski realizują tzw. "Taśmy prawdy" .Robiąc zadymę nastawioną tylko i wyłącznie na wyeliminowanie, ograniczenie, ośmieszenie itd. Samoobrony i PiS .Chociaż wszyscy normalnie myślący wiedzą że jeden chuj w polityce siedzi.


2. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....erwca.html

Wielkie ogłoszenie , że schodzi z anteny "Teraz my"

3. http://www.tvn24.pl/12690,1647352,0,1,to.....omosc.html

Sekielski realizuje i pokazuje " Władców marionetek"

4. ???

5. ???

Plan już dawno jest ustalony.Wybory za pasem.WSI24 ma power jak cholera, bo gadżeciarstwo jest modne.A lemingi cieszą się , że ich typ akurat jest deko lepszy od tego drugiego .
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie no z takim dziennikarzem to już tylko kwestia czasu jak dowiemy się co naprawdę polskie wojsko robi w afganistanie. Laughing

tematyka a'la dupa maryny - System 09 był o wiele lepszy.

ci politycy praktycznie każdego dnia dopuszczają się łamania prawa za które grożą dłuugie lata więzienia.
a jedyne co im potrafi zarzucić polski alex jones to... że kłamią Smile
chyba abstrahujecie od punktu odniesienia.
bo czy znacie kogokolwiek kto by twierdził, że polscy politycy nie kłamią?
ja nie znam.
więc o jakiego rodzaju "przekrętach" ten film właściwie opowiada?


E, Bimi, ten film nie był zrobiony dla ciebie ani dla nikogo kto zdołał dotrzeć na to forum. To jest film dla ludzi kompletnie nieuświadomionych i bardzo dobrze, że powstał.
I nie ma co go krytykować tylko trzeba upowszechniać.
Nie od razu Kraków zbudowano. Być może wkrótce doczekamy się czegoś naprawdę powalającego? A swoją drogą, takie tu zgromadzenie światłych umysłów i co? Żadnej twórczości? Słabo... Tylko krytykować i gnoić - jakie to typowe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no spoko - sam oceniłem jako dobry, bo jednak film w przystępny sposób pokazuje jak politycy łżą (czego mi akurat nie trzeba udowadniać).

mówię tylko że to co w tym filmie pokazali to zwykłe pierdoły, a nie żaden szokujący dziennikarski majstersztyk.
system 09 - to były zajebiste filmy, a nie taki ciecielski...
gdzie byłeś wtedy karkołomny jak trzeba było chwalić autorów? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie no spoko - sam oceniłem jako dobry, bo jednak film w przystępny sposób pokazuje jak politycy łżą (czego mi akurat nie trzeba udowadniać).

mówię tylko że to co w tym filmie pokazali to zwykłe pierdoły, a nie żaden szokujący dziennikarski majstersztyk.
system 09 - to były zajebiste filmy, a nie taki ciecielski...


Ludzie są tak odmóżdżeni, że to co nazywasz pierdołami dla niektórych jest jak objawienie. Jak rozmawiam teraz z wieloma osobami to widzę u niektórych przebłyski świadomości. To jest budujące.

Bimi napisał:
gdzie byłeś wtedy karkołomny jak trzeba było chwalić autorów? Smile


Byłem pochłonięty rozgryzaniem naszej rzeczywistości od strony finansów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dokument. Szkoda, że nie poruszył sprawy Afganistanu. A skoro poruszyłby sprawę Afganistanu to musiałby poruszyć sprawę 11 września. Może i chętnie by to zrobił tylko się tego boi. Nie ma tyle odwagi co niektórzy dziennikarze tacy jak Alex Jones.

W każdym razie każdy nawet mały krok, który uświadamia w czymś ludzi jest dobry, bez względu na to, czy twórca filmu był wynajęty czy nie przez służby specjalne i czy ma to jakiś grubszy cel.

Mnie najbardziej zainteresowała rozmowa z Marcinkiewiczem i jego słowa: "Na marketing idą grube miliony - reklamy w TV, bilboardy i pyskacze internetowi"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwrocilem uwage na maly fragmencik:
jak ten dziennikarz prosi Tuska o spotkanie w sprawie filmu, a Tusk mu odpowiedział: - I co jak nie przyjde to też bedziecie mi grozić, tak jak moim kolegom, że mnie zniszczycie jeśli nie przyjde?
(coś w ten deseń, nie nagrywalem, dokladnie nie zacytuje) ale mysle, że media - zwłaszcza TVN tez potrafia zgnoic kogos z premedytacja jesli maja w tym cel. Mysle tez ze to siega o wiele glebiej.

Odnosnie jeszcze do fragmentu o "pielegniarce" też mi kłastwo wysokiej wagi, kpina ze tvn takie cos wyciągał, Tusk oddał poprostu realia na usrednionym przykladzie i tyle. Wielka mi sensacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z ta pielęgniarką to chodziło o budowanie obrazu polityka bliskiego ludziom

fajne scenki z Kaczorem - odpowie mi pan na pytanie? - NIE! Smile

jeśli chodzi o scenke z Tuskiem - to raczej jakaś insynuacja, pamiętam jak zniesmaczyła mnie w trakcie debaty jego wypowiedź że jechał raz z Kaczorem windą i Kaczor wyciągnął pistolet i mu groził...

Jak na razie jedynym posłem który wypadł w miarę pozytywnie jest ziobro, który w 7 odcinku rozmawia z tym chorym a potem po chwili pyta go: to jest nagrywane tak? kamera pewnie jest w tych krzakach? xD

pozytywnie wypadł tez olejnik który przeprosił asystenta gruszki

mocna scenka z BUshem "the gift of our freedom to world is gift of god to humanity" a w tle lecą bombowce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:

Jak na razie jedynym posłem który wypadł w miarę pozytywnie jest ziobro, który w 7 odcinku rozmawia z tym chorym a potem po chwili pyta go: to jest nagrywane tak? kamera pewnie jest w tych krzakach? xD


Ziobro pozytywnie? Czy ty oglądałeś całość? Ja znam jeszcze lepsze numery jakie wywinął. Spektakularne niszczenie ludzi dla kariery - to mistrzostwo, którego nikt mu nie odbierze. I tu rzeczywiście - złoty medal!

Ogólnie jak pisałem wyżej. To film głównie dla polityków. Gdyby takich produkcji było więcej może nie musieli by z czasem robić z siebie idiotów jak u Sekielskiego. Teraz trudno będzie ich zobaczyć w "Teraz My". Ale wiecznie przed kamerami nie będą uciekać.
Ludność to co innego. Nieprzekonanych film nie przekona. A "Uświadomionych tylko miło połechce. Jednak jeśli powstanie jeszcze kilka podobnych być może w parlamencie znajdzie się wreszcie jakieś ugrupowanie spoza progu wyborczego. Bo te gęby już mi się przejadły. I nie mam na myśli egzotyki jak Jurek, czy Giertych. A czy to coś zmieni to inna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Władcy marionetek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile