W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Ahoj, hoo  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 2196
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 02 Lut '09   Temat postu: Ahoj, hoo Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie podania Wink.

Więc parę słów wstępu, bardzo mi się podoba ten portal i wysoki poziom merytoryczny w dyskusjach, gdzie w Polsce takich for o tej tematyce można policzyć na palcach jednej ręki.

O mnie: Mam 22 lata, interesują mnie rzeczy związane z komputerami(software, hardware), analiza rynku, po trochę:historia, religie, filozofia, a także paleoastronautyka.
Słucham muzyki z lat 80-tych(jeden z moich ulubionych utworów: Ultravox- Vienna http://pl.youtube.com/watch?v=7EIv1Lh_q0Y , oczywiście też Queen) i to co wpadnie w ucho, nawet muzyka electro.

Prowadziłem także swoje forum o ebookach(tak to wyglądało http://hoo.cba.pl/vb36/ [wcześniej było w jeszcze lepszej szacie graf.], ale straciłem już ochotę i motywację do prowadzenia).
Wcześniej przez w sumie ok. 4 lat(a intensywniej 2 lata) interesowała mnie tematyka paranormalna, gdzie działałem na forum NPN, jednak straciłem całkowicie ochotę w tej tematyce, interesują mnie teraz inne rzeczy takie jak: analiza ekonomii, polityki, spekulacje strategiczne, zakazana archeologia, ale również zdolności człowieka takie jak np. wg mnie niepodważalne jasnowidzenie Jackowskiego, czy 'remote view' i inne ciekawe sprawy, które zaliczają się do 'paranauki(w pozytywnym tego słowa znaczeniu), i generalnie większość wątków, których jest poruszanych na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 02 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niepodwazalne jasnowidzenie Jackowskiego? o co kaman ? bo ja nie wiedziec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zderzak napisał:
niepodwazalne jasnowidzenie Jackowskiego? o co kaman ? bo ja nie wiedziec


Chodzi po prostu o to, że jasnowidzenie Jackowskiego dla mnie jest niepodważalne, czyli nie dające się obalić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dooopie byl, goowno widzial.. j/k
ja tam mysle ze J. czasem widzi, a czasem bredzi..
a to i tak lepiej niz tylko paplać.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niepodwazalne, czyli nie dajace sie obalic, ?????? o co kaman?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem czego niektórzy ludzie oczerniają Jackowskiego, kryzys finansowy przewidział w gazecie pomorskiej ponad rok temu(wiadomo, ktoś powie, że byli inni, co przewidzieli ten kryzys na podstawie analizy rynku), ale przewidział dokładną datę na połowę września..
Może i mógł kierować się jakimiś przesłankami, ale nie wygląda na takiego, żeby się znał na ekonomii..
Podobno przewidział też zdarzenia z 11 września , tylko ta redaktorka czy dziennikarka nie opublikowała wtedy jego wizji w gazecie, no i zrobiła błąd...


A jeśli chodzi o jasnowidzenie to może być coś takiego, że Ci ludzie widzą jakieś wydarzenia na fraktalnej gałęzi czasu i jest prawdopodobieństwo, że się jedno z kilku, im lepszy jasnowidz tym trafniej przewidzi(tak jak np. Ojciec Klimuszko).
Niewiem po prostu uważam, że nie powinno się kwestionować jego daru jasnowidzenia, chociażby na sam fakt jego kartoteki(współpracy z policją przy odnajdywaniu zaginionych zwłok)

Cytat:
niepodwazalne, czyli nie dajace sie obalic, ?????? o co kaman?


zderzak trochę źle napisałem, po prostu ogólnie jasnowidzenie to nie są jakieś triki, sztuczki, czy czytanie z fusów, wg mnie są osoby, które są zdolne w pewnym ograniczonym stopniu odczytać przyszłość.


Cytat:
kartoteki? o co Ci kurwa kaman? sorry ale zmeczony jestem Confused daj ty chlopie mi cos albo przestan


Ja też zmęczony jestem i wyczerpałem już swój dzienny limit postów ;'..... więc Dobranoc ''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kartoteki? o co Ci kurwa kaman? sorry ale zmeczony jestem Confused daj ty chlopie mi cos albo przestan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra Laughing tez wale w kimono Wink snow przyjemnych wszystkim zycze albo horrorow jak kto lubi Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ahoj,   hoo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile