W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dlaczego ludzie wierzą w dziwne rzeczy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1688
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 07 Lut '09   Temat postu: Dlaczego ludzie wierzą w dziwne rzeczy Odpowiedz z cytatem








polecam obejrzeć ,pomyśleć w skupieniu ... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem, pomyślałem i doszedłem do wniosków, że nie powiedział on tak naprawdę nic ciekawego Wink
Różdżka za 900 dolarów wyprodukowana gdzieś w USA do sprawdzania marihuany. Toż to od razu wiadomo- ściema totalna. Dlaczego nie zajmie się czymś poważniejszym? Nie twierdzę, że różdżkarstwo to fakt, ale ten facet swoim występem zdecydowanie tego nie obalił.
Kręgi w zbożu. Był tu na forum cały temat o tym, dosyć ciekawy i przedstawiono tam w cholerę naprawdę interesujących piktogramów. Michael oczywiście skupia się na beznadziejnym logo zrobionym w photoshopie. I jeszcze pyta ironicznie dlaczego kosmici mieli by robić kręgi na polu nieznanego farmera. A gdyby zrobili je na polu należącym do McDonalds ( nie wiem, czy oni mają jakieś pola, taki przykład), to byłyby one bardziej wiarygodne? Szczerze wątpię.
Argument o tym, że ludzie wszędzie widzą twarze całkiem dobry. Chociaż to takie raczej logiczne Wink
Następnie zaczyna temat o rozmowie ze zmarłymi i ni stąd ni z owąd, olewając zupełnie sprawę, przechodzi do Led Zeppelinów. No dlaczegóż?
Końcówka z Katie Melua to już typowy żart. Niech się gawiedź pośmieje.
Tak więc nic ciekawego to on nie powiedział. Starał się ośmieszyć temat, i nie ukrywajmy, nie wyszło mu Smile Stara taktyka, gdy nie możesz czegoś obalić, wyśmiej to.
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dlaczego ludzie wierzą w dziwne rzeczy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile