W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przemyślenia zwykłego, szarego obywatela  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 977
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esday




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 01 Lut '09   Temat postu: Przemyślenia zwykłego, szarego obywatela Odpowiedz z cytatem

Siema.
jestem nowym użytkownikiem (jeśli oczywiscie czytasz ten temat)
Przeczytałem kilka może kilkanaście tematów z tego forum i zastanawiam
się nad tym co tutaj piszecie
Czy to aby na pewno prawda...
Większość z was zapewne nie wierzy w Boga (bo przecież go nie widzę,
nie mogę dotknąć--> więc go nie ma), to dlaczego co chwile gdy widze temat
o końcu świata jest zaraz cytat z biblii? Biblię rozprzestrzenił
kościół, a skoro nie wierzysz w Boga to i nie możesz wierzyć w kościół, bo
przeciez to kościół "opiekuje" sie Bogiem...wg. mnie paradoks
podobna sprawa z przepowiedniami, w ogolnopolskim dzienniku "fact" co jakiś
czas ukazują sie przepowiednie, albo "uzdrawiające dłonie" dr X, temu
też wierzysz?
Jeśli kościoł jest prawą ręką tych iluminatów, (czy jak ktoś
napisał jest może i ponad nimi) to zapewne też i wierzysz ze Jan Paweł II był w
to związany ( i to pewnie z własnej woli) a chciałbym wiedziec czy
oglądałeś pogrzeb, lub czy było Ci żal tego człowieka, jeśli nie to trzymasz
się swojego poglądu, jeśli natomiast tak to wg. założeń ktorymi zyjesz
było ci zal złoczyńcy...
Nastepnie moze o tej grupie trzymającej władzę...
Jeśli oni istnieją to dlaczego to forum, wiele stron (ktorych odnośniki
tutaj się znajdują) także istnieje? Czy nie dali by sobie radę z cenzurą?
Albo dlaczego na youtubie jest tyle o tym materiałów i praktycznie
wiekszosc do przegladania (nie mowie o sporadycznych zakazach).
Teraz o NWO. Skoro uwazasz ze to sie zbliza, to co robisz aby temu zapobiec?
Zapewne chodzisz do pracy, uczysz sie, studiujesz -więc żyjesz tak jak by
świat nie miał się skonczyc w 2012...Znalazłem na forum PLAN DZIAŁANiA,
no okey ale przypomina mi to naszych polityków-->tylko gadanie, zadnych
kroków (chociaz działania opisane są wg. mnie dobre w celu osiągnięcia
rozgłosu) to jakoś cięzko znalezc w internecie (już nie mowie o stronach
porali typu onet.pl bo pewnie "zaraz bylaby cenzura") oprócz tego forum (bez
wiekszego zaangażowania) nie znalazłem info o tych sprawach (chodzi mi o to, ze
jako SZARY uzytkownik internetu spacjalnie nie wyszukuje info o tych
sprawach, bo albo o tym nie wiem, albo mnie to nie interesuje...
Jeśli ta grupa trzymajaca władze istnieje, to dlaczego spotyka się w
tajemnicy, skoro mogłaby urzadzic taką impreze jak teraz mamy w DAVOS. jakoś
nikt nie sądzi ze w davos debatują o tym, jak zgładzić ludzkość, tylko o
"pomocy" dla swiata (chociaz wg. mnie i tak kazdy stara sie tylko o siebie,
biedny i tak pozostanie biedny). podam to moze na przykładzie o co
dokladnie mi chodzi:
Jesli zoabczysz ze nocą twoj maz idzie do sasiadki (ktora albo jest
singlem, albo mąż jej wyjechał) to zaraz pewnei wpadniesz w furie i osadzisz go o
zdrade, ale jesli twoj maz w dzien powie ci ze idzie złapac mysz do
sasiadki, gdyz ta dzwonila i prosi o pomoc, na pewno go puscisz i nie posadzisz o
zadną zdradę...
Wiec dlaczego by mieli oni zbierać się na jakis tajnych naradach, skoro
dla świetego spokoju (społeczenstwa i swojej ) urzadzili by spotkanie pod
pretekstem zapobiegania ociepleniu klimatycznemu.....(chociaz co do ocieplenia
klimatu mam podobne zdanie co do was (ze chodzi tylko o nabicie kasy) ale wg.
mnie do własnych kieszeń wielikch mocarstw , UE) aby złagodzić kreyzys,
którego sami sa sobie winni...i ktory predzej czy pozniej i tak by
przyszedl...

Oczywiscie jest wiele tematów o ktorych tazke nie wiem co myslec (chocby
lądowanie na księzycu, wtc) ale chodzi mi o to, ze jako ZWYKŁY CZŁOWIEK nie
bardzo interesujący się "potencjalnymi" zagrożeniami, ciezko jest mi w to
wszystko uwierzyc...
zapewne wielu z was zaraz mnie zrówna z błotem,, ale przeciez w planie
działania macie za punkt piorytetowy przekonac wlasnie do uwierzenia takich
ludzi jak ja, wiec do dziełaSmile
forum istnieje od połowy 2005 roku, jest was (nas) niecałe 800, więc
chyba nie za bardzo sie staracie...(bez urazy) Wink
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym ze trzeba sie zaglebic w dana tematyke zeby dostrzec dzialalnosc pewnych grup. Nikt nie jest alfa i omega, wiec trudno sledzic wszystkie dziedziny w ktorych sie cos dzieje - a dzieje sie sporo.
Specjalisci od gospodarki widza zapewne mechanizmy ktore zagrazaja gospodarce i sa odpowiedzialne za obecny "kryzys". Malo ktory ma odwage powiedziec glosno dlaczego to sie dzieje, poniewaz zagrozona jest jego pozycja w "swiatku" - posadza go o urojenia i w koncu srodowisko sie odsunie od "odmienca". To skutecznie uciszy wyrywnych i prawych, a reszta ktora to dostrzega zostawi to dla siebie i zajmie sie swoim interesem w tym balaganie.

"Grupa trzymajaca wladze" , brzmi groznie i fantastycznie zarazem. Myslisz ze dla ludzi wtajemniczonych w mechanizmy regulujace "cywilizacje" (rzady. gospodarke itd.) jest problemem wplywanie na nasza rzeczywistosc ? To kwestia doboru ludzi na odpowiednio wysokie stanowiska - maja myslec i dzialac zgdonie z "nasza" wola. Kontrola i selekcja elit wystarczy zeby wszystko sie krecilo wokol wlasnego interesu.

Dlaczego spotykaja sie w tajemnicy ... no coz , mysle ze nie uwazaja za stosowne dzieleniem sie swoimi planami z reszta ludzkosci. Zakladajac ze daza do przejecia pelnej kontroli nie oczekujmy ze nas o tym powiadomia. Nie wiemy dokladnie o czym debatuja na swoich spotkaniach, lecz samo to ze sa to tajne spotkania jest jak dla mnie dziwne. Skoro to sa tacy wspanialomyslni ludzie , chca dla nas tylko dobra to dlaczego otwarcie nie wyjda i nie poinformuja nas o swoich planach ? Czy rzezni informuje sie krowy/swinie o tym co je czeka ? Nie , karmi sie , szprycuje chemia i na koniec zabija. Tu moze byc podobny mechanizm - wiemy co jest dobre dla swiata i do tego dazymy.

Materialow jest juz sporo, mozna powiedziec ze taka moda. Mozliwosci internetu daja zwyklemu szaraczkowi szanse wypowiedzenia sie. Pomiedzy tym jest tez pewnie sporo falszywych materialow, wypuszczonych przez zainteresowanych - taka dezinformacja. Trudno jest do konca ocenic kto czym sie kierowal przy tworzeniu. To pozostawia spore pole dla manipulacji. Czy to jest zagrozenie dla "ludzi na gorze" ? Nie sadze. Mozemy sobie tu siedziec i dyskutowac , a to i tak niewiele zmienia. Dla naszych "nadzorcow" to nie jest problem. Wystaczy ze monitoruja dzialania "opozycji". Wprowadzenie cenzury by tylko zwrocilo uwage ze cos jest na rzeczy. Lepiej zostawic nas w spokoju i przyczepic latke "teorii spiskowej". Wiekszosc ludzi i tak "wymieknie" gdy trafi na wzmianke o "reptilianach", bez wzgledu na to jakie do tego momentu znajdzie fakty. Zajmujemy margines w multimediach, wiekszosc wierzy w to co sie mowi w TV/Radio. Garstke odszczepiencow mozna tolerowac.

Sporo czasu czytalem tylko forum i w koncu sie zarejestrowalem zeby podyskutowac z innymi. Nie mam zamiaru na sile nikogo przekonywac do swoich racji/pogladow. W "Matrixie" byl podobny problem poruszony - uwalniali tylko tych ktorzy do tego "dojrzeli". Z tematyka forum jest podobnie. Dostrzegamy ze cos jest nie tak w otaczajacej nas rzeczywistosci i o tym tu dyskutujemy. Zauwaz ze spotyka sie tu ludzi o skrajnych pogladach, jednak przy glownym temacie NWO wiekszosc jest zgodna ze cos w trawie piszczy. Watpie czy ktos jest w stanie ci zagwarantowac ze to co czytasz to "jedyna i sluszna prawda". Piszesz:
Cytat:
zapewne wielu z was zaraz mnie zrówna z błotem,, ale przeciez w planie
działania macie za punkt piorytetowy przekonac wlasnie do uwierzenia takich
ludzi jak ja, wiec do dziełaSmile
forum istnieje od połowy 2005 roku, jest was (nas) niecałe 800, więc
chyba nie za bardzo sie staracie...(bez urazy)

To dlaczego tu jestes ? Jezeli uwazasz ze to wszystko to stek bzdur i paranoiczne majaki to dlaczego sie zarejestrowales i tu piszesz ? Smile

Wroce jeszcze na koniec do NWO:
Cytat:
Teraz o NWO. Skoro uwazasz ze to sie zbliza, to co robisz aby temu zapobiec?
Zapewne chodzisz do pracy, uczysz sie, studiujesz -więc żyjesz tak jak by
świat nie miał się skonczyc w 2012...Znalazłem na forum PLAN DZIAŁANiA,
no okey ale przypomina mi to naszych polityków-->tylko gadanie, zadnych
kroków

Sam nic nie zrobie, moge jedynie sie troche przygotowac na nadejscie takich dni.
Chodzi o to ze jesli plany sie powioda i wprowadza to cale NWO beda tylko 2 drogi:
- przylaczyc sie (na co wiekszosc sie z ochota zgodzi)
- odlaczyc sie (na co nieliczni sie zgodza)
Watpie czy swiat jako taki sie skonczy w 2012r. , ale nasza rzeczywistosc moze sie zmienic i w to jestem w stanie uwierzyc. Nie podoba mi sie wizja spoleczenstwa wylaniajaca sie z planow NWO. Nie chce miec chipa i bezustannej kontroli na kazdym kroku.
Wiekszosc ludzi nie zastanawia sie na tym nawet przez chwile. Ciezko jest myslec o takich sprawach gdy po ciezkim dniu pracy trzeba sie borykac z problemem nowej diety bananowej braci Mroczkow , a zagubieniem emocjonalnym Rysia z Klanu. Mlodziez goni za gadzetami i moda (iphone`y, nowa plyta Dody czy wyczyny Paris Hilton), bo bedzie obciach w szkole/na podworku jesli sie nie jest na czasie. Fqakt ze coraz wiecej kamer , reklamuja chipy w TV powoli - chca dla nas dobrze , wiadomo ze gdzies czaja sie rzadni krwii Talibowie (mowia o tym w TV). Po co zaprzatac sobie glowe GMO skoro tego DNA nie widzialem , swinie znam z TV a zarcie znajde w markecie (przeciez zawsze tam jest). Kogo obchodzi skad to pozywienie jest , co w sobie zawiera ... przeciez by nie dopuscili gdyby bylo cos nie tak. Wiec po co tracic czas na bezsensowne myslenie skoro mozna podziwiac kolejne gwiazdy tanczace na dachu wiezowca TVN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum.
Znalazles sie tutaj wiec przebudziles sie.Teraz zacznij sam dociekac prawdy i wyrabiac "nowy" swiatopoglad.Trudno uwierzyc ...wiem ale fakty sa nieublagane.Nikt na "sile" nie bedzie Ciebie do niczego przekonywal.Radze przeczytac tutaj wiecej tematow niz kilkanascie.Wbrew pozorom uwazam ze to forum nie jest katolickie jak uwaza wiele osbob poprostu poszukujemy prawdy.Jestes katolikiem buddysta czy kimkolwiek innym to jest bez znaczenia.
Pozdrawiam i zachecam do poszukiwan tez na wlasna reke.
_________________
Tylko skur..el chce wladzy nad innymi a sa tacy ktorzy maja wladze nad Twoja dusza.Wszystkich ich trzyma za morde pieniadz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esday




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakty fakty, hmm ale powiedz gdzie są dokładnie te fakty?
Linki do filmow, gdzie jakis nieznany( dla mnie, a zapewnie i dla nie zwiazanych z forum ludzi) profesor gada cos przez godzinę czy dwie to nie fakt
albo pismo podpisane przez dr prof xy to tez (j.w. )nic nie znaczy
Skoro problem (wg. Was) jest oczywisty to dlaczego nie zainteresuje się tym jakas medialna osoba (chocby jakis polityk w przemowieniu na zywo), chyba nie kazdy jest zwiazany z NWO
mnie jest w to ciezko uwierzyc (chociaz troche poczytalem i poogladałem) a co dopiero czlowiekowi, ktory zadne z tego nie wykonał
Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktem jest np. inwazja na niepodlegle panstwo Irak. Faktem jest polityka swiata wobec Afryki. Faktem jest 9/11 i zburzenie WTC. Pewnie ludzie obracajacy sie w bankowosci itp. widza wiecej faktow manipulacji rynkami i zwiazkiem z kryzysem. WYkrycie szczepionek z rtecia jest faktem. GMO jest faktem , tak samo jak samobojstwa chlopow w Indiach nabitych przez koncerny w butelke. Ale o faktach sie mowi bardzo malo w mediach - media maja inne zadanie.
Tutaj na forum ludzie wrzucaja rozne materialy i mozna polemizowac czy sa faktami czy manipulacja albo jakims medialnym chlamem.

Medialne osoby nie chca sie w to grzebac poniewaz mozna stracic prace, zlamac sobie kariere itp. Bardzo latwo kogos uciszyc w glownych mediach ktore docieraja do "szaraczkow". Z politykami jest podobnie. Nawet jesli jeden z drugim poruszy jakis temat jest osmieszany i niewiele z tego wychodzi. Garstka ludzi moze mu przyzna racje , ale to wszystko.

Nie da sie na sile przekonac ludzi , musza sami zobaczyc i odczuc. Wez pod uwage ze to sa w wiekszosci teorie. Nawet jesli wieksza czesc swiata uwaza za zle zajecie Iraku czy okupacje Afganistanu - to jakos to nie przeszkadza prowadzic tych procederow. Sa manifestacje, marsze i odczyty, politycy debatuja ... i na tym sie konczy. A tam gina ludzie czesto nie wiedzac wogole dlaczego. Ktos/cos za tym stoi, ma w tym interes i dazy do prowadzenia tego. O tym wlasnie tu mowimy - to jest ta "mroczna sila" kontrolujaca rzeczywistosc.
Jest polityk - Ron Paul. I nic to nie zmienia , chociaz facet gada do rzeczy. Korwin Mikke cos tam tez przebakuje , chociaz nie wiem czy nie pod wrazeniem Zeitgeista. To jest margines, reszta zajmuje sie swoimi sprawami i patrzy tylko zeby nie nadepnac komus na odcisk.
Teoria ze JFK zostal zabity bo otwarcie sie przeciwstawil tej "sile" ma sens ... ale to tylko teoria.

Pozostaje nam sledzic to co sie dzieje i myslec do czego to prowadzi. Nikt za nas tego nie zrobi. To forum i podobne zmusza co niektorych do szukania i myslenia - a to jest wazne. Nie masz co liczyc na "przywodcow", ze ktos ci powie ze to i to jest jedyna sluszna prawda - to juz przerabialismy (Hitler, Stalin). W koncu pewnie dojdzie do konfrontacji i wtedy kazdy bedzie mial okazje opowiedziec sie po ktorejs stronie ... z takich czy innych powodow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esday napisał:
Fakty fakty, hmm ale powiedz gdzie są dokładnie te fakty?

Witaj esday.
Co do faktów - to masz jak na dłoni chemtrails - patrz
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=80&highlight=.

Skoordynowana na całym świecie akcja rozpylania przez samoloty smug chemicznych o bliżej nieznanym składzie i w nieznanym bliżej celu, o której oficjalnie nikt nic nie wie. Jeżeli będziesz uważnie obserwował niebo, to masz duże szanse zauważyć to zjawisko w swojej miejscowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przemyślenia zwykłego, szarego obywatela
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile