W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zdalnie sterowane chrząszcze   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3265
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 21 Lut '09   Temat postu: Zdalnie sterowane chrząszcze Odpowiedz z cytatem

A wracając do tematu zwierząt używanych jako broń,właśnie okazało się że Amerykanie wyhodowali coś o nazwie "mysz plagi" i puścili dwa osobniki w obieg:

http://www.foxnews.com/story/0,2933,489595,00.html

Cytat:

2 Mice Carrying Plague Disappear From New Jersey Lab, FBI Says No Public Health Risk

Saturday, February 07, 2009

TRENTON, N.J. — The frozen remains of two mice injected with the organism that causes plague have not been accounted for seven weeks after being discovered missing at a University of Medicine and Dentistry of New Jersey facility in Newark, the university said Friday.

The FBI investigated and determined there was no risk to public health or any indication of the terrorist link.

It wasn't the first time plague-infected mice have disappeared from the New Jersey facility. Four years ago, in September 2005, three live mice infected with bubonic plague bacteria disappeared from various cages. Officials later said they believed the rodents had died.

UMDNJ's Public Health Research Institute issued a four-paragraph statement about the December incident late Friday saying it believes the red hazardous waste bag containing the dead mice was sterilized and incinerated along with another bag.

"Although the mice in the missing bag were used in vaccine experiments involving the bacteria Yersinia pestis, the organism that causes plague, UMDNJ has no reason to believe that this situation poses a risk to the safety or health of UMDNJ staff or the community at large," the university said in its prepared statement.

University spokesman Jerry Carey said he did not know why UMDNJ waited seven weeks to disclose the missing mice.

Bryan Travers, a spokesman for the FBI office in Newark, told The Star-Ledger of Newark that the FBI determined there was "no nexus to terrorism or risk to public health."

The U.S. Centers for Disease Control and Prevention also investigated after the Dec. 19 discovery that mice were missing. A CDC spokesman had no immediate information on the status of its investigation.

Dr. David Perlin, director of the research institute, said the experiment was part of a National Institutes of Health bioterrorism program to test a vaccine for plague. The infectious disease often caused by bites from rodent fleas is of interest to researchers because of its potential for use by bioterrorists.

Perlin said when mice die during an experiment, they are double bagged, labeled then sprayed with a disinfectant before being placed in a freezer for storage, where they are kept for the duration of the research. Afterward, the bagged remains are sterilized then shipped offsite for incineration.
Related Stories

* Mice Carrying Plague Vanish From Lab

"Any time you are putting something wet in the freezer, there's a chance bags can stick together, and frequently they do," he said of the disinfectant-sprayed bags.

The rodents had been infected with the plague, Perlin said, but he said they posed no threat to research staff or the public in part because they were dead. They were also housed in a secure facility that follows protocols for a biohazard site, he said.

Millions of people died from plague in the Middle Ages, when homes and work places were inhabited by flea-infested rats. Antibiotics are effective against plague, but the disease can be fatal if an infected person is not treated quickly, the CDC Web site says. There is currently no vaccine.

Perlin said the institute has begun taking inventory of all logged hazardous waste bags before sterilization following the incident.


FBI stwierdziło autorytatywnie że nie ma ryzyka.Do pierwszych zachorowań oczywiście Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Cytat:

Jeśli faktycznie Jezus wcielił demony w świnie po to żeby je zgładzić (potopić) to oznacza, że takie istoty energoinformacyjne istnieją


Jestem w trakcie czytania serii ksiażek DEIR (najpierw kupilem jedna- potem jeszcze 5).
Niesamowita - wlasnie o "istotach energoinformacyjnych". My tez jestesmy nimi.
Ten DEIR zasluguje na odrebny temat.
Z ciekawości zajrzałem na internecie w to DEIR i właściwie to nic specjalnie nowego. Kolejny sposób na zarabianie pieniędzy. Tym razem naczelnik, człowiek z "demobilu", umoczony po uszy w paranormalności, okultyźmie i tajnych badaniach sowieckich w sprawie kierowania podświadomościami ludzkimi, radzi sobie poprzez sprzedaż swojej wiedzy. Na forum typowe wypowiedzi podstawionych pewnie osób do naganiania i zachęcania. Nic konkretnego nie omawiają. No bo wiedomo tajemnica musi być. Zapłacisz to cię to wtedy olśni po przeczytaniu jakiejś tam wiedzy. Może to być pewnie coś o ćwiczeniach na świadomy sen.
Najwięcej się ubawiłem, jak na stronie demo naczelnik rzekł:
"Okazuje się że podstawowe i najważniejsze funkcje ludzkiego bytu zabezpiecza i kontroluje podświadomość. Są to:
1/ Zadowolenie z podstawowych produktów -woda, powietrze, jedzenie
2/ Bezpieczeństwo - mieszkanie
3/ Rozmnażanie
4/ Ekspansja -rozprzestrzenienie się na dużym terenie
5/ Więzi socjalne -żyjemy w kolektywie"

A ja o tym wiem nie z podświadomości, ale z logiki i praktycznej mądrości.
Mało tego wiem więcej. Pominięto tu aspekt życia wiecznego wraz z ciągłością czasową. Wtedy to właśnie tracą byt pojęcia rozmnażania i ekspansji.
Wspominałem parę postów wcześniej, że już to ktoś zapewnił. Wystarczy się tylko zastanowić kto to zrobił i jaki jest sposób na to, aby tę wiedzę już móc poznać, a w przyszłości zaistnieć w takim doskonałym systemie. Jeszcze raz przypomnę. ludzie choćby się zwijali i skręcali sami tego nie osiągną, bo są jak na razie chciwi i nie mają ku temu mocy, aby poradzić sobie z tymi ciemnymi mocami pochodzącymi od "tymczasowych" Nadzorców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
> Rep

Też tak właśnie uważam, że DEIR zasługuje na oddzielny temat i w wolnej chwili i / lub za jakiś czas napiszę odnośnie tego zagadnienia tym bardziej, że już wkrótce będzie to rozwiązanie problemu niezwykłej wagi.
Brzmi zachęcająco tak jakby miała być tu podkrecana sprzedaż podręczników.
Chętnie usłyszałbym o tych wagowych problemach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin
Wyjatkowo Ci odpowiem.
Jak cos wiecej sie dowiesz o DEIR i zastosujesz to wtedy moze bedziesz mial podstawy do rzeczowej krytyki.
Trzymaj sie dalej biblii i poczytaj sobie jeszcze wiecej o zyciu wiecznym i zbawieniu.
Wszystko inne to okultyzm, paranolmalnosc a wiec jest zle.

PS Ja nie jestem podstawiona osoba "do naganiania i zachęcania."
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rep! No dzięki za podjęcie tematu, choć nic w zasadzie nie piszesz konkretnego. Tak sobie może i przekornie odebrałem i naświetliłem to DEIR. No cóż wyszlo jak wyszło. Co! Nie może być taka interpretacja?
Choć "parano" i okultyzm jest mocny, bo ma jakąś tam siłę i daje pewną wiedzę i jakieś moce, to jest mało konkurencyjny, jeśli chodzi o perspektywy na przyszłość strategiczną - bardziej odległą. Czy okultyzm podaje rozwiazanie zagadnienia dziadostwa w postaci starzenia się i śmierci? Spróbój odpowiedzieć. Jest mało konkurencyjny. Nie daje tutaj rozwiązań dla klientów. Jaki mają tzw "produkt" do zaoferowania? Czy umiesz odpowiedzieć? Ja wiem, że jeśliby nawet coś tutaj proponowano, to jest to optymalnie gorsza wersja. A wyglada na to, że do wersji o której wspominałem nie mają nawet prawa autorskiego, bo by ta korporacja w założeniu ideologicznym splajtowała w nadzorczych rozgrywkach.
Ja swoją logiką racjonalności wybieram lepszy produkt. Siebie jako człowieka rozumię, a bycie owadem, nadistotą, krążącą informacją w jakiejś substancji lub czymkolwiek innym jest kiepskim rozwiązaniem na przyszłość dla mnie jako człowieka. Tak ci to więc przedstawiam. I gadki o jakimś zbawieniu są zmydlaniem wiedzy. Co to za slogan! Pasuje do wszystkiego i właściwie nie wiadomo co oznacza. Ja nie klepię o jakimś zbawieniu na podstawie Bibli, tylko o ciągłości czasowej w istnieniu człowieka. A wiec brak śmierci na podstawie ciągłości czasowej. Czas biegnie i nie przestajesz istnieć w formie materialnej nigdy. System to zapewnia. To jest "produkt" bezkonkurencyjny. Czy ty tego nie dostrzegasz? Lubisz znikanie i przeobrażanie się w niewiadome lub coś inne? Albo znikanie na zawsze wraz z śmiercią?
Twoja zapowiedź:
wkrótce będzie to rozwiązanie problemu niezwykłej wagi.
miała wydźwięk jakby chodziło o życie każdego z nas. Cóż może mieć najwyższą wagę dla naszych problemów jak nie nasze istnienie i w bezpieczeństwie, a nie w strachu?
Odsłoń więc te wagowe problemy. Chętnie poczytamy tu na tym forum. Wszyscy tu chcemy znać jak najwięcej z prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zdalnie sterowane chrząszcze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile