W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kościół katolicki - spółka z oo  
Podobne tematy
Historia Kościoła Katolickiego 22
kkk-kasa,kosciol,ksieza38
Rola KRK w tworzeniu NWO40
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 34762
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 29 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

akurat z potępieniem "Powstań" się zgadzam bo daliśmy sie po wielokroć podpuścić zachodnim służbom specjalnym aby uwiązać Rosję w dodatkowych problemach. Podobno około 1880 "szyli" jeszcze jedno powstanie ale ludzie byli już mądrzejsi i zapewne zmęczeni. Niepodległość odzyskuje się na innych " priorytetach" (to terminologia KOB - ....ha! no ładnie - chciałem podać link do filmu wyjaśniającego i... usunęli mi go! - a chyba ze 3 lata wisiał na YT. No to chyba zaczyna się "wolność" https://www.youtube.com/watch?v=7D8uWCueEqE ). W każdym razie płaszczyzna (priorytet) ekonomiczna jest trwalsza niż siłowa (najmniej trwała). Wzorem powinien być życiorys pana Henryka Cegielskiego albo na przykład książka "Nad Niemnem".
p.s. (edycja) - dziwne, oglądam poprzez blog i działa. https://michalxl600.blogspot.com/2017/07.....stwem.html
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 28 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę tak jest dziś w Polsce, że glina prawie uklękną przed facetem w sukience?
Przecież oni mają coś tam na pagonach, a to klecha ich przesłuchuje...

Ja pierdole, jakie średniowiecze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 29 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chory klerykalno-mafijny kraj, co tu więcej mówić :/
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 08:07, 30 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy by ludzie zamiast spekulacyjnego światopoglądu chrześcijańskiego wymienili go na humanizm świecki. Chrześcijaństwo nie ma monopolu na moralność. Nie jest łatwo wymienić światopogląd spekulatywny -chrześcijański na racjonalny bowiem tak mocno wrósł on w bios ludzkiego umysłu że czasem chcąc nie chcąc będzie dawał o sobie znać w postaci schematów myślenia. Ale możliwe jest przeprogramowanie się i w miejsce spekulatywnego światopoglądu chrześcijańskiego można wgrać humanizm świecki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 14 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 27 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 22:28, 29 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rada tak zwanych biskupów, ustaliła, że przy kościołach powstaną ośrodki do leczenie LGBT .
Czekamy na inkwizycję i pierwsze stosy.
Egzorcyści w Polsce mają dziś raj, kwitną, jest ponad 50 ośrodków egzorcyzmów.
Dochodzi do tego, że szkoły wysyłają "niegrzeczne" uczennice do... egzorcysty a nie do psychologa czy do pedagoga.
Tak było w jednej ze szkół w rejonie Gdańska, gdzie dyrektorka szkoły niegrzeczną 15 latkę wysłała do egzorcysty.
Na złożoną skargę Kuratorium przeprowadziło kontrolę i dochodzenie. Wynik: Nagroda dla dyrektorki, która za wczas pokonała szatana próbującego zagnieździć się w szkole.
Jedna ofiara egzorcyzmów, dziś kobieta 21 letnia, opisuje, jak przez ponad rok, była przez egzorcystów i postronnych ludzi gwałcona, mając 16 lat.
Sprawa umorzona...
Inkwizycja reaktywacja, kiedy stosy?
XXI wiek. A ludzie nadal w Polsce ciemni jak 100 lat temu, a co gorsza stają się coraz bardziej ciemni.

Trzaskoskie i reszta tak zwanej opozycji - gdzie jesteście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 29 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy egzorcyzmy to właściwa metoda, natomiast homoseksualizm i inne zboczenia seksualna to zwyczajnie choroba i w tym sensie – tj. możliwości leczenia – biskupi mają rację.
Od zarania dziejów homoseksualizm słusznie uważany był za odchyłek od normy. Do 1973 roku figurował w USA na liście chorób i zaburzeń psychicznych Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM), również do 1975 uważany był za chorobę psychiczną przez American Psychological Association. Wykreślono go z list pod presją wpływowego lobby homoseksualnego (wielu wpływowych ludzi bywa dewiantami seksualnymi). Niektórzy spośród lekarzy specjalizowali się w pomaganiu takim osobom (w Ameryca przodował zdaje się dr. Socarides) i wiele z nich skutecznie wyleczono. Tutaj tylko parę z licznych świadectw osób wyleczonych z tej przykrej przypadłości:

https://www.henrymakow.com/homosexuality.html
https://www.henrymakow.com/2015/06/gay-reparative-therapy.html
https://www.henrymakow.com/2019/06/how-america-went-gay.html
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 30 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Nie wiem czy egzorcyzmy to właściwa metoda, natomiast homoseksualizm i inne zboczenia seksualna to zwyczajnie choroba i w tym sensie – tj. możliwości leczenia – biskupi mają rację.


Od kiedy to homoseksualizm to "zboczenie seksualne" i choroba?
Człowieku mamy XXI wiek nie średniowiecze. Może warto trochę rozszerzyć wiedzę a nie tkwić w czarnej dziurze katolickiej?
Ja wiem, ze w Polsce ludzie się cofają, i co powie klecha to tak ma być.

Największą dewiacją i zboczeniem, to ślepa wiara w dogmaty. Głównie w religijne dogmaty.
Generalnie cała wiara to jest zboczenie i powinno się to leczyć. Bo religie przynoszą tylko zacofanie, biedę, i nienawiść. Religia niszczy, bo religia nie znosi konkurencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 30 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Dochodzi do tego, że szkoły wysyłają "niegrzeczne" uczennice do... egzorcysty a nie do psychologa czy do pedagoga.
Tak było w jednej ze szkół w rejonie Gdańska, gdzie dyrektorka szkoły niegrzeczną 15 latkę wysłała do egzorcysty.
Na złożoną skargę Kuratorium przeprowadziło kontrolę i dochodzenie. Wynik: Nagroda dla dyrektorki, która za wczas pokonała szatana próbującego zagnieździć się w szkole.
Jedna ofiara egzorcyzmów, dziś kobieta 21 letnia, opisuje, jak przez ponad rok, była przez egzorcystów i postronnych ludzi gwałcona, mając 16 lat.
Sprawa umorzona...


Możesz podać źródła odnośnie tej uczennicy poddawanej egzorcyzmom, bo nie powiem brzmi ciekawie i przerażająco zarazem.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 30 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*post*grzecznościowy*post*grzecznościowy*post*grzecznościowy*post*grzecznościowy*post*grzecznościowy*post*grzecznościowy*

Korzystając z okazji wtrącenia się w dyskusję, i ze względu na limit postów kolegi @good why , przedstawiam w trybie przyspieszonym arrow interpelację dla użyszkodnika @gorol_ :

"
Z jakichś tajemniczych przyczyn, raczyłeś @goral_ całkowicie pominąć zasadniczą część mojej wypowiedzi, w której notabene zawiera się częściowo odpowiedź na twoje pytanie (dziwnie wybiórcza ta twoja riposta):
Cytat:
Od zarania dziejów homoseksualizm słusznie uważany był za odchyłek od normy. Do 1973 roku figurował w USA na liście chorób i zaburzeń psychicznych Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM), również do 1975 uważany był za chorobę psychiczną przez American Psychological Association. Wykreślono go z list pod presją wpływowego lobby homoseksualnego (wielu wpływowych ludzi bywa dewiantami seksualnymi). Niektórzy spośród lekarzy specjalizowali się w pomaganiu takim osobom (w Ameryca przodował zdaje się dr. Socarides) i wiele z nich skutecznie wyleczono. Tutaj tylko parę z licznych świadectw osób wyleczonych z tej przykrej przypadłości:

https://www.henrymakow.com/homosexuality.html
https://www.henrymakow.com/2015/06/gay-reparative-therapy.html
https://www.henrymakow.com/2019/06/how-america-went-gay.html


gorol_ napisał:
Od kiedy to homoseksualizm to "zboczenie seksualne" i choroba?
Człowieku mamy XXI wiek nie średniowiecze. Może warto trochę rozszerzyć wiedzę a nie tkwić w czarnej dziurze katolickiej?
Ja wiem, ze w Polsce ludzie się cofają, i co powie klecha to tak ma być.

Od zarania ludzkości zboczeńcy i dewianci byli traktowani jak odszczepieńcy i dziwolągi. I nic w tym zdrożnego, podyktowane to było przetrwaniem wspólnoty (pierwotnej, bo ów atawizm sięga aż tak daleko wstecz, do prehistorii) – populacja złożona w całości czy choćby w większości z homoseksualistów skazana była na wymarcie po jednym, góra dwóch (zależy ile normalnych heteroseksualnych par by się uchowało) pokoleniach. Widać człowiek (już ten pierwotny) podświadomie przeczuwał, że z takimi osobnikami jest coś nie tak i stosownie do tej swojej wrodzonej intuicji ich traktował. Poza nielicznymi wyjątkami (np. Grecja czy Rzym starożytny, gdzie owszem – związki homoseksualne były obecne [co nie znaczy powszechne], praktycznie wyłącznie wśród klas uprzywilejowanych, ówczesnych plutokratów, czyli ludzi w każdej epoce świata najbardziej podatnych na zepsucie moralne – ale były one jedynie objawem choroby obu cywilizacji w momencie, kiedy te chyliły się już ku upadkowi) homoseksualizm czy pederastia zawsze były traktowane z odrazą, i to uniwersalnie w każdym systemie religijnym czy cywilizacji.
Jak przytoczyłem powyżej (co taktycznie postanowiłeś przemilczeć), homoseksualizm traktowany był przez całe milenia jako nienormalność, a w XX wieku po ukonstytuowaniu się psychiatrii jako odrębnej dziedziny medycyny – wręcz jako choroba psychiczna. Wykreślony został jedynie pod presją bardzo już wówczas wypływowego lobby homoseksualnego lub może raczej jego niekoniecznie homoseksualnych potężnych patronów i mecenasów, którzy mieli (dzisiaj już dla nas ewidentny) konkretny cel w promowaniu tej dewiacji.


gorol_ napisał:
Największą dewiacją i zboczeniem, to ślepa wiara w dogmaty. Głównie w religijne dogmaty.
Generalnie cała wiara to jest zboczenie i powinno się to leczyć. Bo religie przynoszą tylko zacofanie, biedę, i nienawiść. Religia niszczy, bo religia nie znosi konkurencji.

Nawet byłbym w stanie przychylić się do takiej opinii. Nie wiem tylko co to ma wspólnego z DSM czy dr. Socaridesem. Rolling Eyes

" Koniec cytatu good why




A tak wyglądał przyczynek do niniejszej apelacji:

Aniołek napisał:
good why napisał:
A pytam bo chciałem temu tchórzowi intelektualnemu odpowiedzieć w głównym temacie, ale z 1 postem na dobę muszę czekać cały dzień :/
dziadek od filmów disneya napisał:
Od kiedy to homoseksualizm to "zboczenie seksualne" i choroba?
Człowieku mamy XXI wiek nie średniowiecze. Może warto trochę rozszerzyć wiedzę a nie tkwić w czarnej dziurze katolickiej?
Ja wiem, ze w Polsce ludzie się cofają, i co powie klecha to tak ma być.

Największą dewiacją i zboczeniem, to ślepa wiara w dogmaty. Głównie w religijne dogmaty.
Generalnie cała wiara to jest zboczenie i powinno się to leczyć. Bo religie przynoszą tylko zacofanie, biedę, i nienawiść. Religia niszczy, bo religia nie znosi konkurencji.
A co chciaueś odpisać?? No faktycznie dziad nie kuma że pedalstwo to zboczenie? Rolling Eyes ... hehe staremu już sie zupełnie od tej lewizny we łbie poprzestawiauo... głupi tępy pierdziel... HAHA .. jaki debil -pomieszał wiarę religijną ze zdrowym podejściem do kwestii pedalstwa... i z zagadnieniami medycznymi w ogóle... Nie rozumie kretyn pojęcia "NORMA",.. "ZBOCZENIE"? Albo że homoseksualizm wynika z arrow ZABURZEŃ W ROZWOJU.? Confused Rolling Eyes Ludzie!! Ludzie się cofają bo CO?? Niech lepiej on pokaże jaki jest postępowy i jak przez to daje sobie wkładać kutasa w odbyt Shocked ) ?
Jebany fanatyk (anty)religijny... Co to ma w ogóle jedno z drugim wspólnego?? Confused O ile się nie mylę takiemu np. Jabłonowskiemu chyba ciężko zarzucić nadmierną dewocję katolicką? Confused Co ma w ogle piernik do wiatraka? "Pan Aleksander tłumaczy jak radzić sobie z pedałami"

"rozszerzyć swoją wiedzę " ..... no on już ma ROZSZERZONĄ ,, nawet ROZWARTĄ na OŚCIEŻ , jak drzwi od stodoły ... Rolling Eyes


Ale jestem mimo wszystko bardzo ciekaw tej "Rozszerzonej Wiedzy Gorolskiej" ....tych "odkryć" ..nowoczesnej epoki .. że homoseksualność (ale także "trans", "queer" .. czy co tam jeszcze się lęgnie) to nie jest -wcale a wcale- żadne tam znowu zboczenie (psychofizyczne zaburzenie rozwoju) -i po jakich badaniach naukowych do tego doszli?? Rolling Eyes Question
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 30 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
goral_ napisał:
Dochodzi do tego, że szkoły wysyłają "niegrzeczne" uczennice do... egzorcysty a nie do psychologa czy do pedagoga.
Tak było w jednej ze szkół w rejonie Gdańska, gdzie dyrektorka szkoły niegrzeczną 15 latkę wysłała do egzorcysty.
Na złożoną skargę Kuratorium przeprowadziło kontrolę i dochodzenie. Wynik: Nagroda dla dyrektorki, która za wczas pokonała szatana próbującego zagnieździć się w szkole.
Jedna ofiara egzorcyzmów, dziś kobieta 21 letnia, opisuje, jak przez ponad rok, była przez egzorcystów i postronnych ludzi gwałcona, mając 16 lat.
Sprawa umorzona...


Możesz podać źródła odnośnie tej uczennicy poddawanej egzorcyzmom, bo nie powiem brzmi ciekawie i przerażająco zarazem.


Dostałem kilka tygodni czy miesięcy temu jakiś link do materiału z telewizji Polsat o egzorcystach. Był to chyba wywiad z jakimś autorem reportażu.
Niestety, nie znajdę tego linka.
Ale wskazówką jest Polsat i ten autor reportaż o egzorcystach. Na pewno było to z tego lub ubiegłego roku.
Jak znajdę chwilę to spróbuję poszperać, może znajdę.
Między czasie dostałem też linka do tego:
https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/nie-bylo-.....y,260,4527

Czytając to, czy oglądając reportaże, czytając ludzi z Polski. Mam wrażenie, że w Polsce ludziom jebło na dyńkę.
Jak by ktoś urządził średniowiecze w XXI wieku w środku Europy. Na pewno dobrze się to nie skończy.

To może być ten materiał, ja do niego nie mam dotępu.
https://www.polsatnews.pl/wideo/cala-pra.....0_6755829/


@Chemilcoo ja nie oglądam jakiś idiotów typu Jabłoński. Znam lepsze kabarety. Ale tobie się nie dziwię... Wszak ty wierzysz w bajki Disneya...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:02, 31 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha a ten dalej z tym Disneyem, jak zdarta płyta Laughing
Cytat:
@Chemilcoo ja nie oglądam jakiś idiotów typu Jabłoński. Znam lepsze kabarety. Ale tobie się nie dziwię... Wszak ty wierzysz w bajki Disneya...

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:30, 31 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Hahaha a ten dalej z tym Disneyem, jak zdarta płyta Laughing
Cytat:
@Chemilcoo ja nie oglądam jakiś idiotów typu Jabłoński. Znam lepsze kabarety. Ale tobie się nie dziwię... Wszak ty wierzysz w bajki Disneya...
Po prostu ten stary pierdziel to zwykły ZBOCZENIEC INTELEKTUALNY.. Z myśleniem, logiką ...czytaniem ze zrozumieniem (czego się uczą dzieci w podstawówce) jest na bakier, ..sam widzisz że wyskakuje z jakimiś bajkami, straszy "dogmatami katolickimi" jak oparzony na mózgu Rolling Eyes Zupełnie jakby miał jakąś automatyczną lampkę alarmową pod deklem: gonią towarzystwo LGBT? - To pewnie muszą być moherowi dewoci spod znaku krzyża! Laughing

taniec kowida napisał:
@Chemilcoo ja nie oglądam jakiś idiotów typu Jabłoński. Znam lepsze kabarety. Ale tobie ( ... bla bla bla)
I nikt ci nie każe kretynie.. To nawet nie było i nie jest przeznaczone dla twoich oczu i uszu, bo jeszcze by dziadziuś zawału dostał. Rolling Eyes Gorolek - duży chłopczyk, musi teraz bardzo uważać na nadmiar emocji..


Cytat:
Naprawdę tak jest dziś w Polsce, że glina prawie uklękną przed facetem w sukience?
Przecież oni mają coś tam na pagonach, a to klecha ich przesłuchuje...

Ja pierdole, jakie średniowiecze.
Nieee, no i bardzo DOBRZE.. Mamy przykład jak postępować, ..bo Wam - lewakom ekstremy kulturowej - to się pewnie marzy państwo polincyjne, w którym każdy obywatel klęka a nawet pada krzyżem przed mundrowym smerfem (wzgl. "strażnikiem zdrowia miejskiego") ? Rolling Eyes Brawo ksiądz Michał!
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 31 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skandal w Tyńcu. Rozebrany do pasa mężczyzna wszedł na ołtarz



Cytat:
Profanacja w tynieckim klasztorze benedyktynów. Półnagi mężczyzna wszedł na ołtarz – podaje "Dziennik Polski".
Do incydentu doszło w trakcie koncertu Krakowskiego Kwintetu Harfowego i organisty Dariusza Bąkowskiego-Koisa. W tym samym czasie w okolicy tynieckiego klasztoru odbywał się festiwal muzyki techno – Egodrop Rave OA.


całe: https://dorzeczy.pl/kraj/151830/skandal-.....ltarz.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 31 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Ja pier#$#$dole ...chcą bić zwyrodnialców... Confused ...to już jest .........faszyzm pełno gębo Surprised ...... . . . . Laughing
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 31 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
chcą bić zwyrodnialców

Kto chce bić? I czy to jest na poważnie?
Sam sobie odpowiem - nie, nie jest na poważnie, zwykłe internetowe gówno, zbierają lajki, liczą suby od swoich fanów pokroju aniołka Smile Niepełnosprawny po prawnej nikogo bił nie będzie, a Jabłonowski dostanie wpierdol przy pierwszej lepszej okazji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 15:09, 31 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie :
https://m.youtube.com/watch?v=2c8p3wuZsBQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 31 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zbierają lajki,



aż żyłka ci spkacze o te lajki... Zazdrościsz im co nie? Powiem ci coś: NIE zesraj się z tymi "lajkami"... Zdradze ci tajemnice: gówno są warte te wszystkie lajki wiesz? Tak naprawdę do srania one są i o niczym nie decydują -zabierz im wszystkie lajki, a chłopcy w trzy dni je odbudujo Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 01 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Zobaczcie :
https://m.youtube.com/watch?v=2c8p3wuZsBQ


Ale jaja Laughing Szurbohaterzy się pobili Laughing
Lepiej jakby ludzie pokroju Jabłonowskiego nie uczestniczyli w wydarzeniach publicznych, niech siedzą w swoich norach i nadają patostreamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 01 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bp Edward Janiak łamie papieski zakaz przebywania w diecezji kaliskiej



Biskup Edward Janiak. Fot. BP KEP

Zawieszony ordynariusz kaliski zachowuje się tak pewnie, jakby miał wkrótce ponownie objąć rządy w diecezji.
Jak dowiaduje się „Więź” z trzech niezależnych od siebie źródeł, pomimo zakazu nałożonego przez papieża Franciszka bp Edward Janiak przyjeżdża do Kalisza. Bywa zarówno w swojej rezydencji, jak i w kurii diecezjalnej.

Przypomnieć trzeba, że 25 czerwca 2020 r. najpierw Watykan ogłosił, że abp Grzegorz Ryś został mianowany przez papieża Franciszka administratorem apostolskim sede plena diecezji kaliskiej, a następnie Nuncjatura Apostolska w Warszawie opublikowała komunikat wyjaśniający sytuację prawną w diecezji kaliskiej w związku z nominacją administratora. Punkt trzeci komunikatu stwierdza jasno: „Bp Edward Janiak otrzymał polecenie przebywania poza diecezją kaliską na czas prowadzenia dochodzenia w sprawie zaniedbań. Oznacza to, że nie może w niej przebywać fizycznie, jak również w jakikolwiek sposób ingerować w kierowanie diecezją kaliską”.

Jednak wedle źródeł „Więzi”, w ciągu ostatnich tygodni bp Janiak co najmniej dwukrotnie przyjeżdżał do kaliskiej kurii diecezjalnej. Ostatnio miało to miejsce 25 sierpnia br. Nic sobie nie robiąc z zarządzenia Stolicy Apostolskiej, zawieszony biskup kaliski rozmawiał z pracownikami kurii.

W tej sytuacji z pewnością można mówić o złamaniu przez bp. Janiaka jednoznacznego papieskiego zakazu fizycznej obecności w diecezji kaliskiej na czas prowadzenia dochodzenia w sprawie jego poważnych zaniedbań. Można też przypuszczać, że bywając w kurii, a także podczas nieformalnych spotkań ze współpracownikami, np. w swojej rezydencji, zawieszony ordynariusz usiłuje wywierać wpływ na kierowanie diecezją kaliską. Tym samym łamie prawdopodobnie oba zakazy nałożone nań przez papieża Franciszka.


dalej: http://wiez.com.pl/2020/08/31/bp-edward-.....kaliskiej/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 01 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
niech siedzą w swoich norach i nadają patostreamy.
A Ty nadawaj swoje patoposty ...choćby z lasu Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 01 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azizami napisał:
zibimark napisał:
Zobaczcie :
https://m.youtube.com/watch?v=2c8p3wuZsBQ


Ale jaja Laughing Szurbohaterzy się pobili Laughing
Lepiej jakby ludzie pokroju Jabłonowskiego nie uczestniczyli w wydarzeniach publicznych, niech siedzą w swoich norach i nadają patostreamy.


Jabłonowski to prymitywne i nieokrzesane indywiduum, więc czego się tu dziwić.

A ten Wróbel to kto to jest, bo jego ze środowisk szurowskich akurat nie znam?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 01 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh, i mówi to człowiek który sam chwali się że niejednemu jest gotów pociągnąć z liścia albo z piąstki Very Happy
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14   » 
Strona 10 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kościół katolicki - spółka z oo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile