W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Herbata z cytryną czy bez  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1700
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 28 Sty '09   Temat postu: Herbata z cytryną czy bez Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Niezależnie od poziomu cukru NIE należy pić herbaty z cytryną, gdyż po jej dodaniu zachodzą reakcje, w wyniku których powstają szkodliwe związki kadmu i aluminium, które kumulują się w organiźmie, a są trudno usuwalne z ustroju i prowadzą z czasem do groźnych patologii, które zresztą mało kto kojarzy z tym co człowiek spożywa..


jak to przeczytałem to się troche zdziwiłem bo lubie herbate z cytryną ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Upierz




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiaaaa ... najlepiej wogóle nic nie jeść.

Co to ma do tego niby? Czy wypijesz pierw herbate a potem zjesz cytryne. A czy wypijesz herbate z cytryna. Dla mnie bez róznicy. A dalej kierując się tą zasada nie powinno się tez jeść żadnych cytrusów gdy pije się herbate. Bez sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle herbat na świecie - zielone, czerwone, białe, yerby, jaśminowe... każda z nich w wielu odmianach. po co się zajmować tą smętną czarną która jeszcze musimy słodzić bo taki zwyczaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Znaczne upojenie alkoholowe może skutkować ostrym nieżytem żołądka, a nawet prowadzić do groźnego krwotocznego zapalenia żołądka. Spożywanie działa niszcząco również na wątrobę, początkowo powodując jej odwracalne stłuszczenie, a po wielu latach picia nieodwracalną marskość, co przekłada się na komplikacje w przetwarzaniu substancji odżywczych trafiających do organizmu podczas trawienia. Upośledzone są też wtedy procesy detoksykacji. Do objawów marskości wątroby należą obrzęki (zatrzymywanie płynów w ustroju), żółtaczka, podbarwienie skóry i białkówek oczu, puchlina brzuszna i krwawe wymioty.


jak to przeczytałem to się troche zdziwiłem bo lubie vodke Cool


http://pl.wikipedia.org/wiki/Alkohol_etylowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy wrzucisz cytryne do goracej herbaty powstaja zwiazki rakotworcze. Tyle pamietam, nie pamietam wszak, czy chodzi o cytryne ze skorka czy wogole. To temperatura wyzwala te zwiazki, nie sama herbata.
Tez lubie z cytynka Sad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Herbata z cytryną czy bez
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile