W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Klocki lego i ukryty przekaz   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 1898
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzicie o takim alfabecie?
Świetna sprawa, dzieciakom się spodoba!
30%
 30%  [ 4 ]
Całkiem fajna zabawa, ale wierszyk to lekkie przegięcie.
30%
 30%  [ 4 ]
Nie podoba mi się -To jest sposób na manipulowanie dziećmi.
15%
 15%  [ 2 ]
No i następny idiotyczny temat
23%
 23%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 26 Sty '09   Temat postu: Klocki lego i ukryty przekaz Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sami i oceńcie, właśnie się zorientowałem, że mój syn całkiem biegle czyta te hieroglify - a jakoś dziwnie nie chce mi się wierzyć, że taki tekst mógłby polecieć normalną czcionką. Moim zdaniem na klockach powinno być oznaczenie PEGI.




Tak pół żartem - pół serio: W jakimś holyłódzkim gniocie występowały chrupki halucynogenne, po których dzieciaki zakładały okularki (z opakowania) i w ulubionych bajkach mogły widzieć przekazy - rozkazy.
A teraz mój syn pokazuje mi jakieś dziwne znaczki w gierce i pyta czy wiem co tam jest napisane( Shocked !?) - okazuje się, że stoi tam jak byk: "lego shop" Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda nieco podobnie jak wzory związków chemicznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wszystkie Bionicle i Exoforcy wypuszczane na rynek przez LEGO - szczerze mówiąc mnie podłamały. Przecież to są klocki dla debili - 10 klocków. Złożyć robota i koniec. No bo z tego nic innego już się nie da zrobić. Ewidentna wyłuda grosza. Przy Bioniclu DUPLO ma wyższy poziom komplikacji niż TECHNICS miał do zwykłego LEGO za moich czasów. Laughing

Tak więc z tej perspektywy - taką małą dawkę abstrakcyjnego myslenia jaką jest ten alfabet przyjmuje jako dobrą monetę i znak, że LEGO w końcu się opamiętało. Tak na dobrą sprawę - te "krzaczki" wyglądają lepiej niż nasze literki. Jeśli to ma być przemycany przez NWO nowy alfabet Wink - to ja się pod nim podpisuje obiema ręcami i nogami Mr. Green

Chociaż nie powiem - MINDSTORM całkiem fajna zabawka - tylko, żeby kurwa trzy serwomotory, kalkulator z interfejsem pod USB i parę klocków kosztowało ponad tysiaka... No panie - to ja już wolę statek piracki z pewexu Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No sporo w tym prawdy Aqualinespirit - po prostu dbają o to żeby dzieciaki miało jak się porozumieć z przybyszami których już wkrótce zobaczymy...Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Klocki lego i ukryty przekaz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile