W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stop Loss - wyjście Smoka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1352
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 14 Sty '09   Temat postu: Stop Loss - wyjście Smoka Odpowiedz z cytatem

a tak sobie ciekawie zatytuowalem swoj temacik..
pozwoliłem sobie wyciac 'czesc' z mojego innego posta, bo niechcialo mi sie pisac od nowa..
ogladalem go juz dawno ale dzis mi sie przypomnial, i pomyslalem ze warto to tutaj przedstawic.

dzis proponuje film Stop Loss, nie wiem jak sie to po polsku nazywa..

film pt "Stop-Loss", pokazuje zycie "veterana"/przestepcy?.. szczegolnie chodzi mi o stan umyslowy tych ludzi.. to co pokazuje to tylko 1/4 tego co sie dzieje naprawde, mowi mi kolega.
kolesie biora ciezkie psychotropy jak ida na przpustke, zajebiscie silne srodki uspokajajce..
nie dziwilo was ze jakis wasz ziom po powrocie z misji jest taki spokojny, nie daja sie sprowokowac, chodza jak nacpani..
myslicie ze zolnierze usa zabijaja irackich zolnierzy? bo z tego co wiem na 1 zabitego partyzanta przypada 10 zabitych cywilow...
ten film swietnie ukazuje jak koles wyrąbal cala rodzine bezbronnych ludzi..nie byl żądny krwi, bal sie i zrobil to co najlepiej umial..

link do filmu http://www.imdb.com/title/tt0489281/


_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Bezmyślne szwadrony śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 15 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest z tych kart illuminati no nie...
ja pierdam.. zostaja jeszcze 2 karty
bron chemiczno biologiczna i atak obcych...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.mininova.org/tor/1522071

http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Stop-Loss&tp=Stop+Loss
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 02 Maj '09   Temat postu: Re: Stop Loss - wyjście Smoka Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:


film pt "Stop-Loss", pokazuje zycie "veterana"/przestepcy?.. szczegolnie chodzi mi o stan umyslowy tych ludzi.. to co pokazuje to tylko 1/4 tego co sie dzieje naprawde, mowi mi kolega.
kolesie biora ciezkie psychotropy jak ida na przpustke, zajebiscie silne srodki uspokajajce..
nie dziwilo was ze jakis wasz ziom po powrocie z misji jest taki spokojny, nie daja sie sprowokowac, chodza jak nacpani..
myslicie ze zolnierze usa zabijaja irackich zolnierzy? bo z tego co wiem na 1 zabitego partyzanta przypada 10 zabitych cywilow...



A jak odróżnisz partyzanta od niepartyzanta skoro wszyscy wyglądają tam tak samo i praktycznie każdy nosi pod kiecką kałacha ?
Nie popieram tej wojny, ale prawda jest taka że na miejscu tych chłopaków każdy starał by się po prostu przeżyć. Zabić żeby nie zostać zabitym. Taka już jest wojna. Słuszna czy nie słuszna. Ale takie już jest życie. Trzeba pamiętać że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Kiedy siedzisz sobie spokojnie i bezpiecznie w domu, łatwo jest ich osadzać. Ale zachowasz się inaczej w ekstremalnej sytuacji i okolicznościach kiedy chodzi o twoje życie lub śmierć . Z tej perspektywy wszystko wygląda inaczej.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 02 Maj '09   Temat postu: Re: Stop Loss - wyjście Smoka Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Fanalityk napisał:


film pt "Stop-Loss", pokazuje zycie "veterana"/przestepcy?.. szczegolnie chodzi mi o stan umyslowy tych ludzi.. to co pokazuje to tylko 1/4 tego co sie dzieje naprawde, mowi mi kolega.
kolesie biora ciezkie psychotropy jak ida na przpustke, zajebiscie silne srodki uspokajajce..
nie dziwilo was ze jakis wasz ziom po powrocie z misji jest taki spokojny, nie daja sie sprowokowac, chodza jak nacpani..
myslicie ze zolnierze usa zabijaja irackich zolnierzy? bo z tego co wiem na 1 zabitego partyzanta przypada 10 zabitych cywilow...



A jak odróżnisz partyzanta od niepartyzanta skoro wszyscy wyglądają tam tak samo i praktycznie każdy nosi pod kiecką kałacha ?
Nie popieram tej wojny, ale prawda jest taka że na miejscu tych chłopaków każdy starał by się po prostu przeżyć. Zabić żeby nie zostać zabitym. Taka już jest wojna. Słuszna czy nie słuszna. Ale takie już jest życie. Trzeba pamiętać że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Kiedy siedzisz sobie spokojnie i bezpiecznie w domu, łatwo jest ich osadzać. Ale zachowasz się inaczej w ekstremalnej sytuacji i okolicznościach kiedy chodzi o twoje życie lub śmierć . Z tej perspektywy wszystko wygląda inaczej.


Dlatego czas na zmiany... i o tym właśnie tu się mówi... wojna to najgorszy syf jaki znam...żal mi tych chłopaków-masz rację, są tam a my tu... ale czy życie musi być takie... może spróbujmy to zmienić... chociażby tu na forum szanując swoje zdania... choć czasami nie zgadzamy się z innymi. IMHO to wojna jest skutkiem tego że nie umiemy się dogadać z drugim człowiekiem... odo tego się zaczyna. Początkiem może być głupia sprzeczka w szkole podstawowej... bo on jest grubas, nosi okulary albo jest innej karnacji czy chodzi bawić się z kolesiem który nie ma dwóch palców prawej ręki . Zacznijmy od naszego podwórka... i nie chodzi tu o forum... a o rodziny, własne dzieci... o to że życiem i swoją postawą powinineś dawć przykład innym..., że mozna żyć beż najlepszej kamery na rynku alb samochodu z pojemnością 3 litry itp itd. Zresztą to jest myslenie przez pryzmat pieniądza, a nam nie o to chodzi starajmy się pójść jeszcze dalej i zrozumieć, że rzeczy są nam potrzebne do poprwienia komfortu, jakości i zdrowego trybu życia a nie celem w samym sobie. Jednak w tym porządku Świata jaki istnieje teraz jest to niemożliwe. Dzisiaj porządek jest tak ustawiony, że kilku ludzi żyje z milionów, którzy na nich pracują... czy to jest normalne. Oczywiście uprościłem to na potrzeby forum... Bo można uogólnić i powiedzieć że kraje bogatsze są bogate tylko dlatego, że kiedyś wykorzystywały inne slabsze kraje, nie dając im wzamian nic. Wystarczy spojrzeć w przyszłość i przypomnieć sobie Historię którą nawet w szkołach "systemowych" uczyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stop Loss - wyjście Smoka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile