W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sama tarcza nie wystarczy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 939
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 24 Sty '09   Temat postu: Sama tarcza nie wystarczy Odpowiedz z cytatem

Musimy jeszcze zainwestowac w burdele!

http://www.pardon.pl/artykul/7546/podstawa_sojuszu_z_usa_zdrowe_prostytutki

Tam gdzie są żołnierze, nie braknie również handlujących wdziękami kobiet. To wiedzą wszyscy. Nie każdy jednak ma pojęcie o tym, że prostytucja stać się może podstawą politycznego sojuszu.

Byłe prostytutki z Korei Południowej oskarżają rząd swojego kraju, a także armię Stanów Zjednoczonych, o stręczycielstwo.

Chociaż płatny seks jest w Korei nielegalny, od lat 60-tych do 80-tych funkcjonować miał nadzorowany przez polityków system zapewniający pracującym w burdelach kobietom
regularne badania i leczenie - aby nie zarażały sojuszniczych żołnierzy.

Rząd fundował prostytutkom również lekcje angielskiego i etykiety, by poprawić jakość oferowanego Amerykanom "towaru".

Portal "Gazety Wyborczej" przytacza za "The New York Times" słowa 58-letniej Kim Ae-ran:

- Nasz rząd był jednym wielkim alfonsem dla armii amerykańskiej. Kazali nam sprzedawać się amerykańskim żołnierzom tak często, jak to było możliwe i mówili o nas "patriotki zarabiające w dolarach".

Badacze historii Korei wyjaśniają, że motywacją rządu był strach. Południowokoreańscy politycy nie chcieli, by amerykańska armia wycofała się z ich kraju i robili, co było w ich mocy, żeby do tego nie dopuścić.

Rządowe starania nasiliły się szczególnie, gdy w roku 1969 prezydent Richard Nixon ogłosił plany zredukowania liczebności sił amerykańskich w Korei Południowej.

Jak opowiada dziś 71-letnia Joan, która przez lata pracowała przy amerykańskiej bazie wojskowej jako prostytutka:

- Im więcej myślę o moim życiu, tym częściej uważam, że kobiety takie jak ja złożyły największą ofiarę w imię sojuszu Korei ze Stanami Zjednoczonymi. Moje ciało nie należało do mnie, tylko do rządu i armii Stanów Zjednoczonych.

Cóż, domy publiczne sąsiadujące z obozami wojskowymi to żadna nowość. Tak było od wieków i z pewnością tak pozostanie. Ale skala interwencji państwa w ten proceder to interesująca kwestia.

Szczególnie w kontekście lokowania amerykańskich baz w naszym kraju.

Czy w razie potrzeby polski rząd również tak się zaangażuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:49, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polski rzad juz sie zaangazowal we wszystko, co amerykanskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno burdeli w polsce nie brak ...
dokladnie co i jak nie wiem bo nie korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sama tarcza nie wystarczy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile