W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Icke - Wogan Show 2008 (PL)  
Podobne tematy
David Icke - Consciousness & DNA [PL]19
David Icke PL19
[RS] Alex Jones - Bankowe Przejęcie Ameryki (PL)28
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4407
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 22 Sty '09   Temat postu: David Icke - Wogan Show 2008 (PL) Odpowiedz z cytatem

Wywiad Davida Icka udzielony w Wogan Show 2008


napisy dołączone do pliku video
http://rapidshare.com/files/187797958/David_Icke_-_Wogan_Now_and_Then_PL.rar

Inna wersja tego wywiadu:
Doskonała wizytówka Davida Icka.
DAVID ICKE - TOP BRITISH HERO
http://rapidshare.com/files/187805697/DAVID_ICKE_-_TOP_BRITISH_HERO_PL.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:10, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Icke on Wogan Now and then (PL)

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry przykład zmiany świadomości ludzi. Teraz to prowadzący show wydaje się dziwny, że wierzy w te swoje naiwne banały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Icke - Top British Hero (PL)

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jednak Mistrz Świata, dzięki Krzysiek za tłumacznie i Waldek za wklejke ! Prezenter wydaje co najmniej niekompetentny ^^ ;]
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Icke - The Hidden Illuminati Hand Sign (PL)
http://www.dailymotion.pl/Waldek1984/vid.....ti-ha_news
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po obejrzeniu tego filmu zastanawia mnie zatem, jak ustosunkowuja sie osoby popierajace Icke'a co do wczesniej wypowiadanych przez niego slow? Wysmiano go tam- prawda, ale on mowil w koncu, ze jest synem Boga i nie metaforycznie, tylko doslownie ze jest nastepca Chrystusa i przyszedl kontynuowac jego dzielo aby zbawic swiat.. co o tym myslicie? jedyne co uslyszalam w innym filmiku na ten temat (film dokumentalny- David Icke viewtopic.php?t=5554&highlight=..) to to jak Icke mowil, ze slyszal rozne glosy w swojej glowie, ktore mu to wszystko mowily, co tez nie dodaje mu za bardzo wiarygdnosci..

Edit: redmuluc, ja nie mowie, ze odrzucam to co stara sie nam przekazac Icke- ja chce tylko to weryfikowac jak i zarowno jego osobe.. skoro dostal 'olsnienia' na poczatku co do tego jak wyglada swiat i mechanizmy nim sterujace, to skad wzielo mu sie wogle te cale 'jestem mesjaszem'..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
po obejrzeniu tego filmu zastanawia mnie zatem, jak ustosunkowuja sie osoby popierajace Icke'a co do wczesniej wypowiadanych przez niego slow? Wysmiano go tam- prawda, ale on mowil w koncu, ze jest synem Boga i nie metaforycznie, tylko doslownie ze jest nastepca Chrystusa i przyszedl kontynuowac jego dzielo aby zbawic swiat.. co o tym myslicie? jedyne co uslyszalam w innym filmiku na ten temat (film dokumentalny- David Icke; mozna znalezc- wkleilam na forum..) to to jak Icke mowil, ze slyszal rozne glosy w swojej glowie, ktore mu to wszystko mowily, co tez nie dodaje mu za bardzo wiarygdnosci..


Czytałem coś innego... reszta w Was He Right. Jak sam wspomina miał kontakt z wysoką duchową istotą - channeling. 2 razy. Czy ty na początku swojej drogi zawsze miałaś rację ?

Nie obchodzi mnie co było przedtem, przekazuje Informacje.
Icke jest jedną z tych informacji. I na tym koniec. Każdy sam to interpretuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierze w takie brednie.
Nie ekonomiczniej z punktu widzenia "tych istot" byłoby aby każdemu dały taką wiedze ,a nie tylko Panu Ickowi?

Jeżeli wtedy sie mylił to może teraz też sie myli o tych gadach?

I tak w kółko.
A książki sie sprzedają ,kaska leci ,cel w życiu jest, Redmulce i Waldki go tłumacza .

Interes sie kręci.....

Życie życie..
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:

A książki sie sprzedają ,kaska leci ,cel w życiu jest Redmulce i Waldki go tłumacza .

Interes sie kręci.....

Życie życie..


Nie masz POJĘCIA KIM JESTEM I NIE ZNASZ MOJEGO CELU !!! Oceniaj SAMEGO SIEBIE!!!
Nikt z Nas na tym nie zarabia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
gnosis napisał:

A książki sie sprzedają ,kaska leci ,cel w życiu jest, Redmulce i Waldki go tłumacza .

Interes sie kręci.....

Życie życie..


Nie masz POJĘCIA KIM JESTEM I NIE ZNASZ MOJEGO CELU !!! Oceniaj SAMEGO SIEBIE!!!
Nikt z Nas na tym nie zarabia.


Wow.
A czy ja cokolwiek powiedziałem o Tobie?
Czy stwierdziłem tez ,że cokolwiek na tym zarabiasz?
Może najpierw zacznij czytać ze zrozumieniem nim rozwiążesz zagadki tego świata.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy jest mesjaszem Smile I to miał na myśli. Każdy loguje się do tej rzeczywistości i od narodzin aż do śmierci jest w niej głównym bohaterem. Nie wiadomo dlaczego większość ludzi zamiast zrozumieć kim się jest i grać w tą grę jak główny bohater zachowują się jak statyści.
Facet (a zwłaszcza jego historia) jest niebanalny i za to go cenię. Nadmieniam od razu, że nie oznacza to że wierzę w jaszczury Smile Podoba mi się po prostu jego przekaz, jest w tym optymistyczny akcent którego brakuje u wielu innych przekazujących podobne informacje.
I jeszcze jedno. Icke w przeciwieństwie "szanowanych postaci polityki" nie forsuje ustaw nakazujących wierzyć w to co mówi i nic więcej pod groźbą kary grzywny lub pozbawienia wolności. Tak więc besztanie go w celu odstraszenia innych chętnych wysłuchania tego co mówi jest zupełnie dla mnie niezrozumiałe, tym bardziej że przekazywane przez niego informacje nikomu tak na prawdę nie szkodzą.

Jeżeli ktoś jest naiwny i wierzy we wszystko co usłyszy to jego problem. Nie można takich ludzi chronić przed ich upośledzeniem szykanując wszystkich których arbitralnie uznaliśmy za "niewiarygodnych".
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Każdy jest mesjaszem Smile I to miał na myśli..



......ale przemawiają tylko do niego (Icka) i Jezusa Laughing
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
JackBlood napisał:
Każdy jest mesjaszem Smile I to miał na myśli..



......ale przemawiają tylko do niego (Icka) i Jezusa Laughing


No wiesz, moim i Twoim postępowaniem też "COŚ" kieruje. Icke ma po prostu inną definicję tego czym jest to "COŚ". Może to z powodzeniem nazwać Bogiem i nikt nie jest w stanie udowodnić, że tak jest i że tak nie jest. A że ma tupet, żeby nie tylko tak myśleć, ale żeby o tym mówić to chwała mu za to. Dzięki temu stał się popularny. Może to było zagranie PR, kto wie, nie takie sztuczki stosuje się w show bussinesie i polityce.
Palikot robi z siebie jeszcze większego pajaca ale w przeciwieństwie do Icke jego intencje są zgoła odmienne i z pewnością znacznie mniej szlachetne.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@JackBlood

Chyba mylisz 2 rzeczy.

Icke mówi wyrażnie o channelingu , a Ty co najwyżej o losie ,szcześciu ,itp.

Do mine np nikt nie przemawia i nie mówi żebym zbawiła świat.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
@JackBlood

Chyba mylisz 2 rzeczy.

Icke mówi wyrażnie o channelingu , a Ty co najwyżej o losie ,szcześciu ,itp.

Do mine np nikt nie przemawia i nie mówi żebym zbawiła świat.


To akurat nie dziwi.
Jak czytam takie wypowiedzi to zaczynam myśleć że całe to NWO i zagłada świata jaki znamy może przynieść tylko korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej chyba jest coś negować niż samemu do czegoś dojść.Najlepiej jest nic nie robić i krytykować,za to ludziom płacą o dziwo Gnosis Smile A tak na poważnie to nieistotne jest to czy to przyjmiemy czy nie,każdy ma chyba w sobie jakiś rodzaj energii a ten kto nie potrafi ją wykorzystać woli ośmieszać tych co coś propagują.Wiem ,że to co napisałem zalatuje fanatyzmem jakoby traktując to niczym doznanie a priori ale może chodzi tu o to,ze nasze zmysły nie widzą wszystkiego jak sie wydaje.Skoro naukowcy potrafią stworzyć anty-cząstke jako przeciwieństwo cząstki to może jest także świat niematerialny który nie możemy zmierzyć instrumentami świata materialnego.To tak jakby mierzyć ciśnienie za pomocą telefonu komórkowego czy zegarka.Musimy uruchomić odpowiednie instrumenty a może wtedy zrozumiemy nieco więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie mówi ale ja to nazywam instynktem samozachowawczym - wolą przetrwania, obawą o bezpieczeństwo najbliższych. Spojrzałem na historię z większej perspektywy, patrzę na to co się dzieje dzisiaj i na tej podstawie szkicuję w umyśle przyszłość. To co widzę nie tyle co mi się nie podoba co wręcz mnie przeraża. To co mi dzisiaj grozi za mówienie tego co mówię jest niczym w porównaniu z tym co spotka mnie i wszystkich których znam jak dziś będę milczał. Można więc powiedzieć, że robię to ze strachu. Wink
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:

Wow.
A czy ja cokolwiek powiedziałem o Tobie?
Czy stwierdziłem tez ,że cokolwiek na tym zarabiasz?
Może najpierw zacznij czytać ze zrozumieniem nim rozwiążesz zagadki tego świata.


Przepraszam Cię bardzo , miałem bardzo zły dzień. Nie miałem prawa na Ciebie tak naskakiwać Sad Masz rację powinienem być bardziej uważny a nie się unosić. taka moja wada. Powiem Ci tylko że nie obchodzi mnie kim był przedtem , ważne jest kim jest Teraz. I też mam nadzieję że historia z Reptilianami okażę się bajką. Inaczej mamy naprawdę poważne kłopoty.
Zresztą to On tego nie wymyślił, to historie ujęte w każdej legendzie na Ziemi od kultury Ubaid począwszy. On to Tylko poskładał. Jest tez w tej historii Inny czynnik, wiem że trudno to zrozumieć. Jednak różnice w postrzeganiu świata uniemożliwiają Nam zobaczenie wspólnego akceptowalnego mianownika.

Napisałeś "Do mine np nikt nie przemawia i nie mówi żebym zbawiła świat."
No to się ciesz, że nikt Ci nie skomplikował życia.

Cała historia była taka , Icke powiedział ze jest synem boga że każdy nim jest. Znana koncepcja filozoficzna która jest niema dokładnie opisana w książce Michaela Newtona "Przeznaczenie Dusz" . Potem prasa to przeinaczyła, pisząc nieprawdziwe sformułowanie porównując go do Chrystusa, czego sam nie powiedział, nie wiem skąd to wzięła Gerwazjana. Ludzie na sali nie śmiali się na początku zrobili to po chwili kiedy to Wogan zrobił, potem owce to podchwyciły. Opowiadał o kataklizmach które w sumie mieliśmy i będzie ich coraz więcej ze względów aktywności słońca i możliwego przebiegunowania.
Niektóre lotniska już są do tego przygotowane ! Modyfikując sprzęt aby mógł się natychmiast przestawić. Instruuje się już pilotów. Dotyczy to w szczególności lotnisk wojskowych. Reszta historii to ośmieszenie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Nie wierze w takie brednie.
Nie ekonomiczniej z punktu widzenia "tych istot" byłoby aby każdemu dały taką wiedze ,a nie tylko Panu Ickowi?

Jeżeli wtedy sie mylił to może teraz też sie myli o tych gadach?

I tak w kółko.
A książki sie sprzedają ,kaska leci ,cel w życiu jest, Redmulce i Waldki go tłumacza .

Interes sie kręci.....

Życie życie..

Skup się tylko na tym wywiadzie i nie świruj, brak ci argumentów że musisz przytaczać inne teorie Icke? W tym wywiadzie nie mówił o niczym niemożliwym, chyba że nie znasz historii masonerii czy iluminatów to nawet nie ma o czym z tobą gadać.

Co do kwestii tłumaczeń to rozumiem że jak się nawet 'fuck' nie potrafi przetłumaczyć to aż w dupie ściska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:

czego sam nie powiedział, nie wiem skąd to wzięła Gerwazjana.


Gerwazjana to wziela z youtube Smile (chociaz teraz juz nie ma tego odcinka nigdzie w sieci, szukalam.. Confused) polecam w ogole poszukac starych programow z Davidem glownie z lat 90-tych, wtedy jego tresci sie nieco roznily.. jesli ktos znalazlby ten caly odcinek u Wogana z 1991 r. to bylabym wdzieczna za wrzucenie go tutaj.. dobry jest tez wywiad Fern Britton z Davidem (mozna na YT znalezc..)

to co mowi (lub mowil- niewiem czy dalej przy tym stoi) David jest jeszcze bardziej skomplikowane, on twierdzi/l ze nieliczni na tej planecie zostali stworzeni bezposrednio przez samego Boga i nazywa sie ich 'Corki i Synowie Boga' i on tak sie sklada, ze sie do nich zalicza, ze jest synem Boga i Jezus Chrystus tez nim byl.. reszta ludzkosci zostala stworzona niebezposrednio (tj. my na przyklad..), czyli przez owe corki i synow..

redmuluc domyslam sie, ze szukasz autorytetu wsrod roznych guru, z tym ze problem polega na tym, ze jak juz komus zawierzymy, bo czesc ideologii tej osoby bardzo zgadza sie z nasza i generalnie bardzo ja popieramy, a nie ma innej osoby ktora propagowalaby takie tresci, to wtedy sklonni jestesmy przymrozyc oko na te pozostale poglady ktore ta osoba przedstawia i niemalze 'wybielic' ta osobe tlumaczac wszystko co by nie zgadzalo sie z naszym tej osoby postrzeganiem- troche zamotalam, ale mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi.. de facto jest to metoda, ktorej uzywaja rozni agenci sluzb (nie twierdze ze David nim jest) tak bylo ze mna i dalej jest z niektorymi popierajacymi np. JKM-a .. faktem jest ze mowi on czasem z sensem przedstawiajac swoje pomysly gospodarcze, ekonomiczne czy nt. UE (a poza nim nie ma u nas w kraju rownie popluarnej osoby ktora takowe przedstawia) dyskredytuje sie natomiast zupelnie kiedy zaczyna mowic na inne tematy.. sama czesto probowalam go bronic, ze nie jest on rasista czy szowinista i widze, ze obecnie wiele osob to robi, mimo ze jego slowa same go pograzaja .. rozumiesz do czego zmierzam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

17 lat później na idiotę wyszedł prowadzący Smile

tak przy okazji - ubieranie się w fioletowe dresy zdradza objawy zaburzeń psychicznych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
17 lat później na idiotę wyszedł prowadzący Smile

tak przy okazji - ubieranie się w fioletowe dresy zdradza objawy zaburzeń psychicznych...


Hehe... Taka była moda. Pamiętam jak znajomi naście lat temu ubrani w takie fioletowe kreszowe dresy stali na targowisku i handlowali podróbkami z Turcji. Dzisiaj już nie pracują... są właścicielami jednej z bardziej znanej w Polsce marki odzieży. Interes kręci się sam a oni tylko pobierają dywidendy i zwiedzają świat. Smile Co nie zmienia faktu, że Icke zdecydowanie nie podpada pod określenie "normalny". Przynajmniej nie w tym dzisiejszym "normalnym" świecie.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
17 lat później na idiotę wyszedł prowadzący Smile

tak przy okazji - ubieranie się w fioletowe dresy zdradza objawy zaburzeń psychicznych...


jak juz cos to turkusowy Smile.. David przez jakis czas odmawial noszenia innego koloru niz wlasnie turkusowy- brytyjskie media sie z niego za to nasmiewaly .. w sumie kazdy ma w sobie jakiegos swira, ja kiedys ubieralam sie na rozowo Embarassed Laughing Brick wall .. z reszta nawet na jego stronie jest artykul, ze sie z niego za to naigrywali, a niedawno jakis naukowiec odkryl, ze turkusowy to kolor wszechswiata czy cos takiego.. normalny to on do konca nie jest, ale ak wspomnial Jack taka byla chyba moda na poczatku lat 90-tych..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 24 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:

redmuluc domyslam sie, ze szukasz autorytetu wsrod roznych guru, z tym ze problem polega na tym, ze jak juz komus zawierzymy, bo czesc ideologii tej osoby bardzo zgadza sie z nasza i generalnie bardzo ja popieramy,... rozumiesz do czego zmierzam?


No cóż. Nie szukam Takich autorytetów. Wszytko czego potrzebuję Jest Już We Mnie. Ten etap, mam dawno za sobą. Miło jest oczywiście słyszeć dobre słowa i czytać list z podziękowaniami nie tylko z Polski ale i Europy. Daje to siły do pracy. Wielu ludziom to się podoba. Zresztą jak widzisz nie tylko koncentrujemy się na tłumaczeniu Davida Icka, będą materiały Dana Wintera, Everarda, niedługo Grega Bradena, Texe Marsa, Tsairona, Wilcock'a. Postanowiliśmy się z nimi podzielić i tyle. Inaczej zostaniemy z "Tańcem z Gwiadami" i Dodą w telewizji. Mam obsesję na punkcie poszukiwania tajemnic i nigdy się nie zatrzymuję. Moje osobiste cele są zupełnie inne i wykraczają daleko poza jakiekolwiek tematy z tego forum. Daleko poza Davidem Ickiem i wszystkim tymi ludźmi. Wszyscy Ci ludzie nie zajmują się rozwojem duchowym, ich informacje tak naprawdę, nie są mi potrzebne. Bardziej cenię takich ludzi jak Songjal Rinpocze Osho czy Michael Newton.

Etap przekazywania informacji zakończy się za jakiś czas...dokładnie nie wiem kiedy.
Niedługo nadejdzie inny Czas... ale zanim ten Czas nadejdzie, postanowiłem wrzucić trochę informacji do obiegu i zobaczyć co z tego wyniknie.
Enigmatycznie napisałem, ale inaczej nie wiem jak to ująć.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Icke - Wogan Show 2008 (PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile