W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Inwestuj i pożyczaj lepiej niż w banku  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 5255
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mojej opinii Kokos.pl to w tej chwili najlepszy portal do udzielania niskoprocentowych i nie za wysokich pożyczek przede wszystkim dlatego, że jest od ludzi dla ludzi bez pośredników...Po przeczytaniu forum na Kokosie nie spotkałem się z jakimiś rażącymi i negatywnymi komentarzami na temat portalu...
Pozdrawiam
_________________
Zapraszam do rejestracji na nowym i oddolnym portalu informacyjnym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra biore pozyczke na 1k i jej nie splacam w ogole, co dalej?
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:59, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest nasyłana na ciebie firma windykacyjna, która ma za zadanie odebrać cały dług...
_________________
Zapraszam do rejestracji na nowym i oddolnym portalu informacyjnym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Właśnie zostałem pozytywnie zweryfikowany i na próbę zaciągnąłem pożyczkę, jeżeli są tu użytkownicy tego portalu to zapraszam na aukcje numer(9387).
Pozdrawiam
_________________
Zapraszam do rejestracji na nowym i oddolnym portalu informacyjnym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskusja ucichła, a portal kokos trwa Smile (pona 80tys użytkowników). Popieram Cię chemik87 odnośnie pozytywnej oceny kokos.pl. Jestem zwolennikiem omijania banków, a mamy XXI wiek i wszelkie możliwości ku temu.
Lichwa nie wchodzi w rachubę, bo aktualnie max % to 20/rok. Zatem bardzo przyzwoicie, biorąc pod uwagę brak ukrytych opłat.
Natomiast oszczędność czasu - bezcenne Smile.

PS. Wszelkie wycieczki odnośnie Twoich ewentualnych korzyści materialnych są bez sensu. Za edukację forumowiczów nikt Ci nie zapłaci. Za utratę nerwów na utarczki słowne z "nawiedzonymi" - tym bardziej.
Popieram Cię w temacie. Na pohybel bankom!
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 08 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Dyskusja ucichła, a portal kokos trwa Smile (pona 80tys użytkowników). Popieram Cię chemik87 odnośnie pozytywnej oceny kokos.pl. Jestem zwolennikiem omijania banków, a mamy XXI wiek i wszelkie możliwości ku temu.
Lichwa nie wchodzi w rachubę, bo aktualnie max % to 20/rok. Zatem bardzo przyzwoicie, biorąc pod uwagę brak ukrytych opłat.
Natomiast oszczędność czasu - bezcenne Smile.

PS. Wszelkie wycieczki odnośnie Twoich ewentualnych korzyści materialnych są bez sensu. Za edukację forumowiczów nikt Ci nie zapłaci. Za utratę nerwów na utarczki słowne z "nawiedzonymi" - tym bardziej.
Popieram Cię w temacie. Na pohybel bankom!


Pociągnij z kokosa – nowa akcja reklamowa Kokos.pl

Cytat:
Jak już kiedyś wspominałem, Kokos.pl rozpoczyna akcje promocyjną w TV. Akcja przebiega pod wspólnym hasłem: Pociągnij z kokosa. Wink. Spoty dostępne są na kanałach: DISCOVERY, DISCOVERY WORLD, TVN STYLE, TVN 24, DISCOVERY SCIENCE, DISCOVERY TRAVEL & LIVING, TVP KULTURA, ANIMAL PLANET, TVN METEO. Kampania rozpoczęła się 19 kwietnia 2010 i potrwa do 30 kwietnia włącznie.

Patrząc na listę programów TV w których będzie można zobaczyć reklamy, kampania adresowana jest raczej do ludzi wykształconych i posiadających trochę grosza… Więc czemu nie ma w reklamach słowa o możliwości inwestowania?

http://dobranowina.biz/2010/04/pociagnij-z-kokosa-nowa-akcja-reklamowa-kokos-pl/

Cennik reklam tylko dla przykładu WSI, tfu ITI Smile
http://reklama.tvn.pl/6902,1608408,cennik.html

Adam Polo napisał:
Za edukację forumowiczów nikt Ci nie zapłaci. Za utratę nerwów na utarczki słowne z "nawiedzonymi" - tym bardziej.
Popieram Cię w temacie. Na pohybel bankom!


Nie, no pewnie , w TVN reklamy wykupuje bidny polski żuczek, ciułacz i reklamuje swój biznes ...jako portal społecznościowy Laughing Dobre bajki nigdy nie były złe.
Teraz przekonaj mnie , że to super pomysł, ten kokos, i normalnie nie wie co zrobić z kasą , i se ją wydaje w WSI, tfu, TVN. Pewnie jeszcze by żyło się lepiej, wszystkim Laughing
Możesz mnie nazwać nawiedzonym, oszołomem itp., No, już, oświecony, myślący pewnie jeszcze z wielkiego miasta Laughing Nie odbieraj tego jako atak, Cool
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno ktos zrobil to w czynie spolecznym, zamiast oddac biednym to stworzyl kokosa Razz

Co w tym zlego jesli ktos widzi (konkretnie tworcy) w tym pomysle jakis sposob na zarobek (chociaz nie wiem w jaki sposob) skoro moga na tym skorzystac wszyscy, choc podejmuje sie ryzyko. Chcesz wziac kredyt to bierzesz, chcesz dac komus kredyt na piec przed zima czy opal to dajesz, mozesz tez dac dzieciakowi na chuja mu potrzebne mp4. kogo co boli? jest to umowa zawarta miedzy dwiema osobami, a nie czlowiekiem i instytucja bioraca kase z powietrza.

widzialem podobna brytyjska platforme dajaca kredyty ludziom z 3 swiata.

najlepiej to nie zadluzac sie, a i pozyczanie jest malo rozsadne bo mozna ta kase powiekszyc w inny, korzystniejszy sposob no i nie trzeba sie uzerac z ludzmi, ktorzy z roznych wzgledow nie chca splacic kredytu. Dlatego wydaje mi sie, ze poza chcecia znikomego zarobku czesc ludzi pozycza bo rzeczywiscie chca komus pomoc. Predzej dadza Ci kase na wstawienie okien czy wylanie posadzki niz jakies pierdoly.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uookasz




Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 18 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś o pożyczkach społecznościowych z Dziennika Gazety Prawnej (2010-04-21)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Inwestuj i pożyczaj lepiej niż w banku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile