W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

No i znalazłem nautilusa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 6508
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:38, 20 Sty '09   Temat postu: No i znalazłem nautilusa Odpowiedz z cytatem

Ola amigos!

Jules Verne to mój ulubiony pisarz i tak się wszystko u mnie zaczęło, nie mogłem po przeczytaniu 20.000 mil pod poziomem morza wykminić czemu ktoś tak inteligenty i bogaty jak nemo miałby uciekać pod wodę, no ale jak widać znalazłem.

Mam 20 lat i studiuje na Sgh, jak zaczynałem studia byłem na tyle naiwny by wierzyć, że uda mi się jakoś zmienić system monetarny w Polsce, kreacje pięniądze i takie tam, od zawsze interesowałem się pieniędzmi, jako, że plan okazał się totalną porażką, zacząłem dużo wolnego czasu (uczelnie olalem, jade na samych 3 ale też jest fajnie) inwestować w szukanie prawdy (wiem, że słowo nie pasuje, ale chyba każdy wie o co chodzi). Jako, że nie wiem do czego NWO prowadzi tak naprawdę i czy pojawienie sie filmów otwierających oczy nie jest przypadkiem także w planach Illuminatów (dopiero dzisiaj zarejestrowałem się na forum i nie zdążyłem się porozglądać dokładnie, więc nie wiem czy jestem przt dobrym stanie rzeczy, a jutro egzamin a już jest 5,30 więc trzeba się powoli kłaść spać), postanowiłem przyjąć postawę stoika jak na tą chwilę i trochę poobserwować. Wydaje mi się, że całkiem nieźle wychodzi mi pisanie, więc międzyczasie pisze książke, na temat wiadomo jaki oraz prace licencjacką na "Kierunki Globalnego rozwoju wyznaczone przez ONZ, Aspekt Społeczny" też wiadomo czego będzie dotyczył, ciekawy jestem jak zareaguje mój promotor jak zobaczy o czym będę pisał, no ale to chyba bez znaczenia.

Co obiecuje sobie po forum. Otóż uwielbiam kiedy ktoś udowadnia mi moją nie wiedzę, będę się więc starał pokazać co mi w głowie gra, a was proszę, o szczerość bo co więcej, przynajmniej tutaj można. Na sgh na swoim roku mam może 10 osób,które sie mniej więcej orientują co się dzieje a reszta nic. Nawet o inflacji, ludzie studiujący ekonomie nie mają pojęcia, że najprostszym wytlamczeniem jest zwiekszenie liczby pieniądza, ale to już szczegół, ważne, że nie każdy jest głąbem.

A i od razu zapytam. Nie żebym był jakimś arogantem, ale lubię się dzielić tym co mam, więc do tej książki o której wspomniałem, może pozwolicie, że od czasu do czasu wrzuce kawalek, który mi się będzie podobał i ocenicie.

Czy coś jeszcze? Piłsudzki super ziomem był. Nie wiem czy komuś się będzie chciało czytać ksiązki na temat tego kolesia. (Wiem wiem niektórzy mówią, że był austryjackim szpiegiem inni, że nie, ale to chyba bez znaczenia). Ważne w tej postaci jest, że był w podobnym miejscu gdzie my teraz jesteśmy, musiał zawalczyć o wolność Polski, my o świata, ale sposoby jakie stosował nie są wcale takie głupie.

Elo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa Lata Wakacji podobało mi się bardziej, ale ja pewnie jestem większym odludkiem - grunt, żeby odciąć się od świata Wink

Zostaje życzyć powodzenia w "prawdowaniu" i mocnych argumentów, żeby przekonać promotora. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nemo uciekl od swiata bo zrozumial ze nawet wszystkie pieniadze swiata ludzi nie zmienia..

Cytat:
Jules Verne to mój ulubiony pisarz i tak się wszystko u mnie zaczęło, nie mogłem po przeczytaniu 20.000 mil pod poziomem morza wykminić czemu ktoś tak inteligenty i bogaty jak nemo miałby uciekać pod wodę, no ale jak widać znalazłem.


Po przeczytaniu tego powyzej i kilku innych twoich zdan, boje sie myslec o tej twojej ksiazce..
ale to nie moj problem.. wazne ze prubujesz Smile

"20 000 mil podmorskiej zeglugi" bluznierco Wink a po za tym slabo czytales chyba skoro nie zrozumiales tej powiesci..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:
[...]
ale to nie moj problem.. wazne ze prubujesz Smile
[...]


próbujesz Wink

Jest takie stare porzekadło:
Przyganiał kocioł garnkowi. Razz
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no miło, że ktoś jeszcze kto ekonomię zna od strony uczelni będzie na tym forum Smile. Również lubie jak ktoś mi udowadnia moją niewiedzę, więc się możemy nieźle zgrać Wink. Jednak jestem zaskoczony czymś...

Cytat:
Mam 20 lat (...) prace licencjacką na "Kierunki Globalnego rozwoju wyznaczone przez ONZ, Aspekt Społeczny"


Praca może być ciekawa... Jednak jestem zaskoczony wiekiem. 20 lat?! Przeskoczyłeś klasę, dwie klasy w podstawówce? A może sprawdzasz spostrzegawczość forumowiczów (sugeruje się 20000 mil pod poziomem może itp)?

P.S. Co do Piłsudskiego... To był twórca obozów koncentracyjnych nie wiem czy wiesz:>?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłsudski obalił legalnie wybrany rząd, mordował ludzi, wprowadził dyktaturę i właściwie totalitarne państwo. W dodatku kłamca bo przypisał sobie zasługę opracowania planu bitwy nad Wisłą który pracował Rozwadowski.

"Polacy są narodem idiotów." - J.Piłsudski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 20 Sty '09   Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Co do Piłsudzkiego, to nie oceniam czy był dobry czy zły, dla mnie takie rzeczy nie mają zbyt wielkiego znaczenia gdy leżą w przeszłości. Chodzilło mi tylko o to, że całkiem nieźle chyba mu wyszło przejęcie władzy i że warto wiedzieć w jaki sposób to robił. Naprzykład wydając Robotnika propagandową gazetę antyrządową i wszyscy na to lecieli.

Co do tego, że mam 20 lat i licencjat to nie test, wcześniej do szkoły mi się poszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:00, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpadles, oj podpadłeś kapitanie...
a ty aqualine czego sie czepiasz.. ja za literówki sie nie czepiam, tylko za forme i tresc.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czepiam się, bo właśnie gdybyś literówkę poprawił - można założyć, że działasz w dobrej wierze, ale Ty nie dość, że na dzień dobry facetowi serwujesz wycieczki osobiste (no bo jak inaczej nazwać cyt. "Po przeczytaniu tego powyzej i kilku innych twoich zdan, boje sie myslec o tej twojej ksiazce.." ?) to jeszcze piszesz to, gdy chłopak ma na swoim koncie, aż dwa posty. Tak właśnie, będę się czepiać, bo przez takie szufladkowanie ludzi na podstawie wyrobionych pobieżnie opini ten świat wygląda tak jak wygląda.

Zresztą nawet gdybyś miał mieć rację - przez grzeczność takie opinie zachowuje się dla siebie.


No i znowu złamałem swoją zasadę nie wpieprzania się w nie swoje interesy Brick wall
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 28 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi obserwuje co ja napiszę. Bimi, idź ty do grobu, nawet nie chcę gadać ci o trumnie.

Bimi, jesteś debeściakiem, pognaj swoich rodziców do grobu. Zapytaj się swoich rodziców,
kto bliżej jest grobu.

powiedz nam Bimi, Ty chujodawco weź znajdź się i zacznij grzebać w dupie. Upaliłeś się za bardzo, twój pakec, gdzie ty nim grzwebałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 28 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi załóż jakiś osobny temat dla swoich fanów, bo srają tylko ludziom w tematach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leon




Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 28 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebek2k napisał:
Bimi załóż jakiś osobny temat dla swoich fanów, bo srają tylko ludziom w tematach Smile

Racja.
Niektórzy na tym forum to są zdrowo poyebani. Laughing
A myślałem że ja mam lekkie ubytki - teraz myślę że jestem prawie idealny. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 01 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten "Ja" z poniższych wypowiedzi, to jakaś dżdżownica w porównaniu do dzisiaj Razz

Jeszcze troszkę i będę motylkiem XD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 01 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a o czym pisałeś, bo właśnie nie chce mi sie tamtego czytać, możesz napisać jeszcze raz swoimi aktualnymi słowami Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 02 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mój obecny limit postów uniemożliwia mi skuteczną komunikację.

To zbieżność kanałów komunikacji jest kluczowa - używane obecnie przeze mnie słownictwo nie ma większego znaczenia - to jak w krótkofalówce - dopiero na tym samym kanale można się dogadać. Nic skomplikowanego.

A jednak modne jest na forum by nadawać do siebie na różnych częstotliwościach i nazywać to dyskusją.

Czemu nie rozmawiać za pomocą onomatopei, jeżeli skutek będzie ten sam:
miau, hau, bzzzzz Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 03 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitan_Nemo napisał:
Niestety mój obecny limit postów uniemożliwia mi skuteczną komunikację.


W jednym zdaniu :... I okazało się , że nautilus nie istnieje ...:
Wszystko jest złudnie . Dopiero kiedy śmierć w szkarłat odziana zapuka do nas . Kiedy przyprze nas do muru , a my jej spojrzymy głęboko w oczodoły . Odkryjemy moc życia . I będziemy w stanie coś zrobić , nie tylko pierdolić na forum Wink

Wracając do tematu . Nic lepszego nie mogło mi się trafić na tym forum ( no chyba , że pszeku który zadebiutował na forum przeze mnie Wink ) niż zmniejszenie limitu do 1/24h . Napisałem co miałem do powiedzenia , teraz będę się tylko powtarzał . Zasadniczo to się cieszę , bo limity przestały mnie ograniczać . Nie mogę mieć mniej niż 1/24h Laughing , mogę sobie popłynąć morzem jadu , a może nie muszę . Śmiać się mogę do woli .
Zresztą o jakiej my komunikacji mówimy . Komunikacja jest wtedy kiedy przynajmniej widzisz twarz rozmówcy , nie wspomnę o spojrzeniu w oczy . Tutaj mamy komunikaty . Wszyscy porozumiewają się za pomocą komunikatów .


I pamiętaj, mniej czasu na forum to więcej czasu dla ciebie , człowieku Wink
Powiedz co masz do powiedzenia i puść jakąś muzyczkę , może dobre kino poleć , sztukę z morałem , książkę ( na margines -> Fort Pillow 1864 - Michał Staniszewski ) Wink
Gadając o wojnie, pedałach i innych rzeczach wzbudzających złe emocje , poznajemy się od dupy strony . Chuja się znamy , drugiego człeka nie poznasz . W ogóle człowieka nie widzisz i tym bardziej go nie poznasz . Więc czasu nie marnujmy , no chyba że chcemy się pośmiać . A wiadomo śmiech to zdrowie . A czego to człowiek nie robi dla zdrowia Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 03 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Jak możemy coś zmienić jak nawet tutaj rzucamy sobie kłody pod nogi - jednego pniura nie możemy ruszyć???

Jak pewien schemat rozumowania wejdzie w krew, może on być powielany na różnych skalach - dlatego wydaje mi się, że nie ma większej różnicy czy forum czy real i tak zagadka do zgadnięcia ta sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


No i znalazłem nautilusa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile