W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Meteoryt Planety X?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
43 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 43839
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak na marginesie dodam, że jeśli nie w 2012 to już nigdy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 04 Lut '09   Temat postu: Meteoryt Planety X? Odpowiedz z cytatem

Kto to pisał o cyklicznych falach gorąca wywołanych przez zwiększoną aktywność słońca,
i o tym że ostatnia była w 2007 a na ten rok zapowiada się cisza?
Otóż cisza może i się zapowiadała,ale...

http://www.voanews.com/english/2009-01-31-voa17.cfm

Cytat:

Wildfires and Deaths as Southeast Australia Bakes in Record Heat
By Phil Mercer
Sydney
31 January 2009


Southeastern Australia has endured some of the hottest temperatures in a century, which have fanned fires that have destroyed homes and strained emergency power and transport services. At least 20 people may have died from heat stroke as temperatures soared past 46 degrees Celsius in some areas for a third consecutive day. Hundreds of thousands of homes and businesses are without electricity.

More than a dozen homes have been lost as bushfires burn across parts of the southern Australian state of Victoria.

The flames have been fuelled by a vicious cocktail of strong winds, low humidity and scorching temperatures. It's thought some outbreaks have been started deliberately by arsonists.

Residents in the fire zone have felt the sheer brutality of nature. "It's probably a little like a war zone without the bullets," said a resident.

"A big fire ball ripped through," said another one. "It's burned down our neighbour's house. It started to burn down our house and my husband got out of there. He went back this morning and nearly everything, all the houses are gone."

Towns and cities across southeastern Australia including Adelaide have sweltered in furnace-like conditions.

An explosion at an electrical substation in Melbourne saw the rail network fall into chaos and power was lost to 500,000 homes and businesses.

To make matters worse, railway lines have buckled as temperatures reached record highs, leaving commuters stranded.

Authorities fear that several elderly people may have died due to the heat wave, after 22 "sudden deaths" in Adelaide on Friday. Autopsies will determine whether the victims' fatal heart attacks and strokes were related to the heat.

Officials have advised people to drink plenty of water, stay indoors and refrain from consuming alcohol and taking part in strenuous exercise.

The scorching weather has played havoc with the Australian Open Tennis Tournament, with several tennis stars forced to retire in the exhausting conditions.

The unusual warm spell has been caused by a high pressure system over the Tasman Sea that is pushing warm and dry northerly winds over the southeastern corner of the Australian continent.

Although temperatures have eased slightly in the last 24 hours, the region's hottest period since 1908 seems set to continue. More unpleasantly hot weather is forecast in the week ahead.



I jeszcze coś w kwestii Filipka i jego wizji na temat 9/9/9.
Otóż chyba ktoś z UK potraktował ją poważnie i zaczął przygotowania na najgorsze.

http://www.projectavalon.net/forum/showthread.php?p=88268#post88268

Cytat:

I have got permission from the original senders of this message to post it now out in the open forum because they have taken steps to ensure that as of this morning, they are out of the Uk and well out of reach from any repercussions.

The warning is thus; In 2009, end of August, start of september and lasting for 3 months, maybe a bit less, is a 'coming event' that has made some very serious professional people take their lives and uproot and move entirely out of the UK to areas more remote. These people are throwing away 10, 15 years of government work in defense, technology and nuclear power as well as other arms and have as of this morning, gone.

This event I am told and its causes are being very carefully hidden from view by a manufactured crisis in our banking system / world system. They themselves do not know the exact reason or the exact event, but it is according to them being very well prepared for at senior government levels world wide.

Their warning was thus; be safe and store enough food for 3 months. Store water and other goods you will need. Their will be no help for at least 3 months, maybe more. Depending on its severity, other steps may need to be taken.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mowilem ze jak na razie to cisza ale 2009 dopiero sie zaczal..

cos w tym artykule nt fireballa jest, hmm jestem prawie pewien ze to mogl byc satelita.. kuwa nieciekawie sie robi...
u nas w Pn usa non stop pada snieg i sa chmury, ludzie mowia ze to nienaturalne zeby tak dlugo lezal/padal snieg - zgadzam sie.
byc moze HAARP i chemtrailsy oslaniaja potege przemyslową północnowschodniej usa..?
wiecie bylem sceptyczny do 2012 itp choc uwazalem je za najbardziej mozliwe, teraz to juz hopla i zakrećka mam.. nie wiem co robic i mysleć
;]
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 04 Lut '09   Temat postu: Re: Meteoryt Planety X? Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
..."
Otóż cisza może i się zapowiadała,ale..."



Mam prośbę, możecie tak w skrócie streścić co tutaj Prrivan przytoczył?? (oczywiście z Filipkiem...). Bym był bardzo wdzięczny.

Hej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 04 Lut '09   Temat postu: Re: Meteoryt Planety X? Odpowiedz z cytatem

Ripsonar napisał:
Prrivan napisał:
..."
Otóż cisza może i się zapowiadała,ale..."



Mam prośbę, możecie tak w skrócie streścić co tutaj Prrivan przytoczył?? (oczywiście z Filipkiem...). Bym był bardzo wdzięczny.

Hej


Chodzi o tzw. Plamy słoneczne z ang. Sunspots.
Plamy możesz monitorować na http://www.spaceweather.com/

Dzisiaj np:
The sun is blank--no sunspots.
Credit: SOHO/MDI

O cyklach słonecznych to ja pisałem ale nie wiem czy o to pytacie:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3227&highlight=perfect+solar+storm

I temat franka12
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5291
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 05 Lut '09   Temat postu: Meteoryt Planety X? Odpowiedz z cytatem

@Ripsonar

To gwoli wyjaśnienia dodam tylko od siebie że niejaki Filipek-a właściwie to Filip Fediuk-był jasnowidzem z Kotliny Kłodzkiej który co do dnia przewidział powódź z 1997 roku.
Konkretnie przepowiednia brzmiała:
„KIEDY SPOTKAJĄ SIĘ TRZY SIÓDEMKI KATAKLIZM PRZYJDZIE - WÓWCZAS I WILK SIĘ WODY W KłODZKU NAPIJE. ALE OSTATECZNY POTOP NADEJDZIE GDY TRZY DZIEWIĄTKI STANĄ OBOK SIEBIE, bo I LEW KłODZKI PYSK W WODZIE UMOCZY...”,
a tak się złożyło że 7 lipca 97 roku wielka woda sięgnęła dokładnie pyska wilka na jednej z kłodzkich kamienic.W Kłodzku jest też i lew,tyle tylko że położony 30 metrów wyżej od wilka.
Naprawdę tylko kataklizm o wielkiej skali mógłby spowodować podniesienie się wody na taką wysokość.Poszukaj na stronie startowej http://nautilus.org.pl/ artykułu "Trzy Dziewiątki"

A co do artykułu dotyczącego UK który umieściłem,pisze tam że ludzie pracujący dla armii,wywiadu i przemysłu kosmicznego wyprowadzają się z wysp jako że pewien tajny raport twierdzi że na początku września ma dojść do "wydarzenia" o zasięgu globalnym które spowoduje zniszczenia nienotowane od czasów prehistorycznych.Nie jest podane o jakie wydarzenie chodzi,ale stwierdzone jest że światowy kryzys jaki mamy obecnie to przykład mydlenia ludziom oczu które ma za zadanie ułatwienie elitom zapewnienia sobie ratunku.Jest również napisane iż wskazane jest zgromadzenia na początek września zapasów wody i żywności na minimum 3 miesiące.Każdy niech sam wyciągnie wnioski.

A tymczasem w przestrzeni dzieje się coś ciekawego.Otóż znajdująca się w pobliżu Ziemi Kometa Lulin...straciła ogon który od tej pory porusza się po nowej,jeszcze niewyliczonej orbicie.

http://spaceweather.com/



Cytat:

DISCONNECTED TAIL: On Feb. 4th, a team of Italian astronomers witnessed "an intriguing phenomenon in Comet Lulin's tail." Team leader Ernesto Guido explains: "We photographed the comet using a remotely-controlled telescope in New Mexico, and our images clearly showed a disconnection event. While we were looking, part of the comet's plasma tail was torn away."

Guido and colleagues believe the event was caused by a magnetic disturbance in the solar wind hitting the comet. It's a plausible hypothesis. Magnetic mini-storms in comet tails have been observed before--most famously in 2007 when NASA's STEREO spacecraft watched a CME crash into Comet Encke. Encke lost its tail in dramatic fashion, much as Comet Lulin did yesterday.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest artukuł na temat Filipa:

http://www.archiwum.gildia.pl/teksty/kormak/filipek

Przepowiednia ciekawa a komentarze do artykułu z nautilusa raczej przerażające Smile

Poszperałem w necie na temat Kłodzka i położenia geograficznego, oto co znalazłem:

Województwo dolnośląskie
Powiat kłodzki
Położenie (punkt)
50° 26' 16 '' N
16° 39' 10 '' E

Wysokość 300-370 m n.p.m.

Powódź, fala tsunami ???
Moim zdaniem niemożliwe ale pożyjemy zobaczymy.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okolice Kłodzka to wielka kotlina. Intensywne długie opady mogą spowodować tak szybkie wezbranie wody (w końcu tam są góry), że nie będzie ona nadążać z odpływem Nysą Kłodzką. Nysa wypływa z kotliny małą przełęczą w górach bardzkich, więc jak najbardziej wydaje mi sie to możliwe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Okolice Kłodzka to wielka kotlina. Intensywne długie opady mogą spowodować tak szybkie wezbranie wody (w końcu tam są góry), że nie będzie ona nadążać z odpływem Nysą Kłodzką. Nysa wypływa z kotliny małą przełęczą w górach bardzkich, więc jak najbardziej wydaje mi sie to możliwe Wink


Prawda ale opady musiałyby być ogromne i trwać bardzo długo, toż to przecież 30 m.
Ja rozważałem tą przepowiednię biorąc pod uwagę Marsjanina Boriske i inne opowiastki z komentarzy nautilusa. Wg. mnie zalanie europy mogło by nastąpić z 3 przyczyn:
a) Do Atlantyku spada sporej wielkości kamyk - 400 m chyba wystarczy np. ten (1999 AQ10)
b) Erupcja mega wulkanu na dnie Atlantyku.
c) Natarcie płyt tektonicznych, trzęsionko i Tsunami.
Ale nie wydaje mi się aby te 3 zdarzenia wystąpiły do września.

Choć jedna sprawa mnie nurtuje - prehistoryczny poziom oceanów. Oglądałem dawno temu parę dokumentów na ten temat i zastanawiam się co mogło spowodować tak wysoki poziom wody ???
Chyba kanion kolorado jest tego dowodem (ale głowy nie dam – chodzi o warstwową budowę skał).
Więc jeśli macie jakąś wiedze na ten temat to się podzielcie.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@forrest_ - dzięki za linki, sporo nowum, które tylko pobieżnie wiedziałem:)

@Prrivan - dzięki za wytłumaczenie (szczególnie odnośnie ...; co do artykułu dotyczącego UK..."Smile) o to mi najbardziej chodziło.....

Choć z drugiej strony dziwię się że treść tej informacji nie zauważyłem w polskich info (Interia, dziennik, TVN24 itp... Sad- na interii zawsze coś lakonicznie piszą o ciekawostkach a o tym (Kometa Lulin) tym bardziej nic, hmm


Szczerze pomysł aby woda korytem rzeki z Bałtyku przepchała odpowiednią ilość wody (fala pływowa) na wysokość jak forrest_ obliczył około 300 m.n.p.m do Kłodzka raczej uważam jest bez urazy abstrakcyjna. Bym był skłonny uwierzyć w szybki napływ wody raczej z gór- odwilż, opady deszczu itp.. niż tak katastroficzne tezy przytaczacie.

P.S- odnośnie tych wielkich wysokich poziomów wód i tworzenie kanionów, to mam gdzieś film o tym, jak znajdę to dam namiary (Z Discovery chyba- ale powiem wam że na dokumenty z Discovery ostatnio patrzę trochę z rezerwą....)
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nienawidze discovery, te programy o zbrojeniach ;/ i jak to pięknie amerykanscy żołnierze pomagają cywilą i jak to wszystko jest pięknie i jak ludnośc miescowa się cieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieks Prrivan za linka do angielskiego forum. Przeczytalem wszystkie watki, i pomimo, ze zrozumialem jakies 50% ogarnia mnie przerazenie. Notabene, zalozyciel watku - Sol Invictus - nie odzwya sie od jakichs dwoch miesiecy. Akurat tu/tam mieszkam. I akurat rozwiazanie zony przypada na wrzesien. Namawiwlem Ja do porodu w UK, ale teraz chyba podziele Jej zdanie, by rodzila w Polsce. Choc z drugiej strony, co szykuje sie "dla kraju tego gdzie kawalek chleba, podnosza z ziemi przez poszanowanie - dla daru nieba" - nie wiadomo. Poznan jest o wiele nizej polozony niz Klodzko. Mam dylemat. I prosbe - czy ktos moze zalozyc temat odwolujacy sie do linku Prrivan'a informujacy o nastrojach angielskich 'poszukiwaczy'? Na pewno jest tu gro osob mieszkajacych w UK, informujmy sie nawzajem co znalezlismy. Przepraszam za offtop, ale jako maz i ojciec mam teraz zbyt duzo obaw.
P.S. Kompletny offtop - zauwazyliscie, jak ludzie na tamtym forum rozmawiaja ze soba? Zero inwektyw, zero agresji, zero wysmiewania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez dzieki za linka, tamto forum jest naprawde na wysokim poziomie.. musze sie w nie zgłebic, ale mam wrazenie ze wiekszosc ludzi z Project Avalon Forum, wie ze gówno już leci w kierunku wiatraka i podejmuja fizyczne przygotowania, a my polacy jak zwykle czekamy az oberwiemy, tylko ze tym razem moze sie nie podniesiemy....
ide zajarac bo mnie glowa boli od myslenia, a pracy nie ma i juz szajby dostaje...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:11, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok wiec przypomniala mi sie teoria Dark Rift..
Chodzi ogolnie o to ze super czarna dziura w srodku naszej galaktyki dzieli nasza galaktyke na dwie czesci - tym przedzialkiem jest wlasnie Dark Rift (dolną i górną czesc, jesli patrzec z boku /horyzontalnie) - cienkim jak zyletka zkondensowanym polem grawitacyjnym...

tutaj filmik wyjasniajacy -->
Filipinscy naukowcy mówią:

Cytat:
Filipino Scientists are aware of what could be the scenario on 2012 - The Galactic Alignment of our planet, our solar system, sun and the center of the Milky Way Galaxy. In an interview with Nonoy About, weather forecaster of Philippine Atmospheric Geophysical and Astronomical and Services Administration (PAG-ASA) said, they are aware of the 2012 Galactic Alignment as predicted by the Mayan Calendar. But the astronomers could make more explanations about it. He also confirms of the gradual Polar Shifting, causing some extreme weather disturbances on Planet Earth. About says we expect to experience EXTREME WEATHER DISTURBANCES such as destructive storms and devastating floods not just because of the Global Warming but the gradual changes of Polar Orientation.


Teraz biorąc pod uwage fakt ze im blizej do tego Dark Rift tym ciasniej w kosmicznej przestrzeni.. w filmiku wyjasniaja ze bedzie wiecej meteorytow, trzesienia ziemi..
napomkneli tez o tym ze slonce bedzie niewidoczne przez jakis czas.. cos mi sie wydaja ze ktos juz mial teorie na to, polączoną ze smiercia Jezusa/Horusa i innych.. na 3 dni..


ogolnie rzecz biorac duzo rzeczy pasuje.
-----------------------------------------------

zobaczcie jakie ciekawe filmy odnalazlem, planowane na niedaleka przyszlosc..
The Dark Rift

polecam takze zapoznac sie z innymi filmami tej wytwórni... glebiej w ww. stronie...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 06 Lut '09   Temat postu: Meteoryt Planety X? Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim bardzo przepraszam wszystkich za tak pesymistycznie brzmiące posty.
Nie jestem jakimś fanatykiem chaosu czy też totalnego końca cywilizacji lecz po prostu chcę być przygotowany na to co ma nastąpić.Jeżeli nawet nie nastąpi i we wrześniu świat dalej będzie zajęty bailoutami,kredytami,upadłościami,etc,to chcę mieć poczucie że byłem gotowy i że zrobiłem wszystko co było w mojej mocy żeby poinformować innych ludzi.

Osobiście obstawiam teorię asteroidy,niezbyt wielkiej jak na kosmiczne warunki,góra 500-700 metrów średnicy,która wpadnie do Atlantyku.Dlaczego małej?Bo raport stwierdza o przygotowaniu zapasów na 3 miesiące co w przypadku asteroidy porównywalnej przykładowo do tej która wybiła dinozaury byłoby czasem przynajmniej kilkadziesiąt razy za krótkim.
Dlaczego do Atlantyku?Bo naukowcy ewakuują się na zachodnie wybrzeża Ameryki,do Australii a w Europie do Rumunii w Karpaty.To świadczyłoby o niecałkowicie globalnym charakterze "wydarzenia".Dlaczego asteroida?Bo to właściwie jedyny element katastroficzny którego wystąpienie da się przewidzieć ze sporą dokładnością-do dni lub godzin.

O ile nadchodzące "wydarzenie" będzie miało podłoże naturalne,a nie będzie wywołane przez ludzi,oczywiście.

A co w tym temacie mawiał inny polski jasnowidz,o.Klimuszko?

"Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój".

"Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Gibraltarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą [...]"

"Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża [...]"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj pisząc post o zalaniu europy, byłem sceptyczny.
Aż tu dzisiaj znalazłem kolejne info które zmieniło mój światopogląd.
Okazuje się że może to nastąpić poprzez zmianę (odchylenie) ziemskiej osi obrotu.

Cytat:
The researchers say the melting would change the balance of the globe in much the same way that tsunamis move huge amounts of water from one area to another.

They say that could mean water migrating from the southern Atlantic and Pacific Oceans north toward North America and into the southern Indian Ocean.


Toż to jakaś masakra jest.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne, żeby woda przeważyła nad przechyleniem osi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk. Równik galaktyki to my minęliśmy w 1998 roku - oczywiście nic się nie stało. Nie wiem co odmierza dokładnie ten kalendarz, który się kończy 21 grudnia 2012, ale na pewno nie jest to przejście przez Dark Rift.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
Fanalityk. Równik galaktyki to my minęliśmy w 1998 roku - oczywiście nic się nie stało. Nie wiem co odmierza dokładnie ten kalendarz, który się kończy 21 grudnia 2012, ale na pewno nie jest to przejście przez Dark Rift.


Tez o tym czytalem ale kto i na jakiej podstawie stwierdzil iz ta a ta linia wtym miejscu to rownik galaktyki ?
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://prawda2.info/viewtopic.php?p=73460&highlight=#73460


A jak dalekie czasy prehistoryczne masz na myśli?
Trzeba wziąść dwie rzeczy pod uwagę:
1. To, że kiedyś na Ziemi bywały okresy, gdzie nawet bieguny były porośnięte lasami (0 lodowców), więc poziom mórz było 50 m wyższy i,
2. to, że miliardy lat temu na Ziemi w ogóle nie było lądów. Mówię już o czasie, kiedy uformowały się oceany. Wyobraździe sobie kulę, na której wylana jest 3 km warstwa wody - to była Ziemia kiedyś. Przez miliardy lat przez ruchy górotwórcze rzeźba dna się coraz bardziej zmieniała i wypietrzała. Powstawały pierwsze lądy aż w końcu powstały kontynenty Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tylko teoria, wszystko jest oparte na teorii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobię małego offtopa na temat Filipka

Zwróciliście uwagę ze on umarł wtedy gdy "spotkały się trzy dwójki"? Jeżeli to tylko przypadek to bardzo zastanawiający.
Sam myślę jednak, że w tym może być coś nadnaturalnego - lubił rząd trójek.

1992-02-02 (rząd dwójek) + 1997-07-07 (rząd siódemek) = 2009-09-09 (rząd dziewiątek)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA
Dzięki za wyjaśnienie.
Nie pamiętam dokładnie o jaki okres chodziło w tych dokumentach.
Pamiętam tyle że geolodzy znajdywali wysoko w górach szczątki zwierząt morskich.

Naznaczony
Dziwne, żeby woda przeważyła nad przechyleniem osi

Tia teoria dość kosmiczna ale tak twierdzą naukowcy z University of Toronto.
http://prawda2.info/viewpost.php?p=73747
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woda nie ma najmniejszych szans zmienic katu nachylenia ziemi..
to ze kiedys cala ziemia byla pod woda to pikuś, przeciez i tak 99% masy ziemi to "nie woda", a jesli ktos mysli ze 3/4 ziemi to woda to sie duuuuuuzo myli LOL.

moim skromnym zdanie chodzi o przebiegunowanie..
czyli jezeli (+,np. biegun Pn) nachyla sie do slonca (wieksze przyciaganie), to logiczne ze jak (+) zmieni sie na biegun Pd, to Ziemia kiwnie sie w druga stronę...
to tylko napredce nakreslona teoria, ale jakze pasuje?!

do Prrivan:
jesli to bylby tak maly meteoryt ~600m, to nic wielkiego, raczej powstanie fala tsunami, ktora raz dwa przeleci kilka razy glob ale glebiej nie dojdzie, wystarczylyby zapasy na miech. ( tak mysle, ale pewnie sie myle ), jesli juz to musialby to byc asteroid od 3-4++km (i to po wejsciu w atmosfere) i wiecej, zeby mobilizowac caly swiat..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Cytat:
http://prawda2.info/viewtopic.php?p=73460&highlight=#73460


2. to, że miliardy lat temu na Ziemi w ogóle nie było lądów. Mówię już o czasie, kiedy uformowały się oceany. Wyobraździe sobie kulę, na której wylana jest 3 km warstwa wody - to była Ziemia kiedyś. Przez miliardy lat przez ruchy górotwórcze rzeźba dna się coraz bardziej zmieniała i wypietrzała. Powstawały pierwsze lądy aż w końcu powstały kontynenty Wink.


Mnie bardziej interesuje to:

Cytat:
With the help of 31 maps that span the centuries, this scholarly but readable text posits a geographical catastrophe about 9600 B.C. that may explain mysteries from the frozen mastodons of Siberia to the apparent water erosion of the Sphinx.

źródło: http://www.flem-ath.com/?page_id=99

Erosion of the Sphinx
http://www.perceptions.couk.com/sphy.html
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31   » 
Strona 4 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Meteoryt Planety X?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile