W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Free Bees - 911 a Lie Stayin Alive PL  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2077
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 12 Wrz '09   Temat postu: Free Bees - 911 a Lie Stayin Alive PL Odpowiedz z cytatem



Z dedykacją dla Fundacji Nautilius, pismaków z Onet.pl i Wirtualnej Polski Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre, ale raczej nie da się tego użyć w dyskusji Very Happy
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc świetny pomysł Very Happy thumleft
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko ładnie pięknie ... jedno małe ale

Ludzie widzą 911 was an inside job po czym wchodzą na DavidIcke.pl i dostają po oczkach czymś takim:



czy to uwiarygadnia przekaz zawarty w tym klipie?
Toż to prawie jak szykana teorii spiskowych z onetu



Ludzie tu trzeba sprawdzać REALNE osoby w politycznych agendach otwarcie forsujących procesy globalizacyjne, a nie ganiać za duchami. Tak samo z wykopem. Wrzucane były rzeczowe materiały, no ale jak się wyjeżdża z reptalianami no to efekt jest taki, że teraz prawie każda wrzuta jaką robi W1984 jest utożsamiania z Science Fiction fantazjami i każda nawet naukowe doniesienie dostaje łatkę absurdalnej teorii spiskowej. Skończy się na tym, że będziemy patrzyli w rozgwieżdżone niebo, wyczekując ataku od hooy wie kogo a dostaniemy w zamian z tyłu kosę od REALNEGO mafijnego kryminalisty, który poprzez takie reptaliańskie historyjki odwraca uwagę od siebie.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug, szkoda twoich postów, oni nie zrozumieją tego, są debilami... Oni maja misję, ich misją jest rozprzestrzeniać ich "słuszne" i "prawdziwe" poglądy. A na fanatyków niema siły Razz
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
wszystko ładnie pięknie ... jedno małe ale


Ten gościu akurat jest akceptowaną przez naukę wersją istoty inteligentnej która wyewoluowała z dinozaurów miłościwie na panujących, zanim Stwórca postanowił dać szanse małpie... Laughing (Wielki Błąd)..o ile w ogóle była to ewolucja.

No i w sumie nie ma nic wspólnego z Draco. Dla ścisłości. Ani z obcymi. To tylko alternatywa ewolucyjna.

Inaczej ten przemiły rysunek musiałbym zastąpić innymi brzydalami.
jak ten: http://davidicke.pl/images/forum/wraith%20feinde.jpg

Cytat:
Ludzie tu trzeba sprawdzać REALNE osoby w politycznych agendach otwarcie forsujących procesy globalizacyjne, a nie ganiać za duchami.


No to ja Wam zostawiam realnych ludzi a sam zajmę się duchami. Podział musi być. Cool
Jak komuś się nie podoba to trudno, ale ja nie używam słowa Teorie Spiskowe i sobie loga z miejsca zbrodni nie robię. To ich grafik jest kiepski nie nasz.
Obrazek nie decyduje o treści, równie dobrze mogli by objąć przeciwne stanowisko i też by dobrze pasował. Ważne jest co chcesz powiedzieć, i w jaki sposób to robisz.
Można też napisać jak ktoś z WP:

Cytat:
Neuropsychologia poznawcza dostarcza dowodów, że ludzkie umysły doszukują się wzorów, które świadczyłyby za istnieniem „grup trzymających władzę”. Z dostępnych informacji tworzą teorie spiskowe o osobach, które starają się umyślnie je oszukać lub wprowadzić w błąd.


To treść robi z ludzi idiotów a nie grafika...

M8 napisał:
Goldbug, szkoda twoich postów, oni nie zrozumieją tego, są debilami... Oni maja misję, ich misją jest rozprzestrzeniać ich "słuszne" i "prawdziwe" poglądy. A na fanatyków niema siły Razz


Daleko mi do nich ale Tobie znacznie bliżej, rozumiem znacznie więcej niż ty jesteś w stanie sobie przyswoić przez całe swoje życie. Nigdy nie napisałem że coś jest słuszne i prawdziwe, w żadnym poście.
Pomimo że napisałeś że interesujesz się: programowanie, psychologia, pirotechnika, duchowość, informatyka, ezoteryka, elektronika...
Nie kpij koleś z ludzi bo ani z duchowością ani z ezoteryką, ani z psychologią nie masz nic wspólnego...Raczej niedaleko ci do ograniczonego "wszystkowiedzącego" chama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:

M8 napisał:
Goldbug, szkoda twoich postów, oni nie zrozumieją tego, są debilami... Oni maja misję, ich misją jest rozprzestrzeniać ich "słuszne" i "prawdziwe" poglądy. A na fanatyków niema siły Razz


Daleko mi do nich ale Tobie znacznie bliżej, rozumiem znacznie więcej niż ty jesteś w stanie sobie przyswoić przez całe swoje życie. Nigdy nie napisałem że coś jest słuszne i prawdziwe, w żadnym poście.
Pomimo że napisałeś że interesujesz się: programowanie, psychologia, pirotechnika, duchowość, informatyka, ezoteryka, elektronika...
Nie kpij koleś z ludzi bo ani z duchowością ani z ezoteryką, ani z psychologią nie masz nic wspólnego...Raczej niedaleko ci do ograniczonego "wszystkowiedzącego" chama.

Jesteś śmieszny ^^ A to dlatego że:
1. Oceniasz kogoś po wiadomościach na forum i myślisz że możesz o nim wiedzieć wszystko ^^ To dowodzi tylko że jesteś tępym fanatykiem.
2. Twoja ocena jest masakrycznie nieadekwatna do rzeczywistości, ponieważ nie jestem ani ograniczony, ani tym bardziej wszystkowiedzący. Prawdopodobnie próbujesz projektować własne wady na innych. Sam przecież wyskoczyłeś z swoją "wszechwiedzą" na mój temat.
3. Po trzecie jesteś idiotą bo jak komuś nawrzucasz przez neta to czujesz się lepiej. Ale tu Cie rozgrzeszam, bo ja też tak mam.
4. Nie mówiłem do Ciebie bo do trzody się nie zwracam Razz

A i dziękuje Ci za to że dostarczyłeś mi rozrywki na wieczór Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To powyżej od adgolek jest żałosne, swoją drogą.


Z Redmulucem się zgodzę, - treść jest ważna, to czy jakiś tam ufok, czy inny gad spogląda z bannera, mnie to wisi - wisi i wam i wielu innym.
Pamiętajmy, że strony i portale fanów zjawisk paranormalnych dały tak naprawdę nowy 'bum" dla NWO, i pochodnych tematów. Na zawsze tym samym wpisując się w jego korzenie. A założę się, że wielu z nas pierwsze spotkania ze spiskową tematyką miała właśnie na takich portalach i stronach.

To ta sama już płaszczyzna dla wielu - zakazana, ośmieszana, nierozumiana, podejrzana, idiotyczna i głupia. Nie ma co się obrażać, że znajduje się w jednym worku z latającym talerzem - to takie podziemie teorii wszelakich i tym żyje. A temat UFO jest stary i ma już ugruntowaną, nawet intelektualną rzeszę zwolenników. Tym bym się nie przejmował, nie jest aż tak kompromitujący.

Gorzej jak zwolennicy NWO półnago skaczą po ulicy - to dopiero porażka i pytanie dla kogo ten facio pracuje?


M8, wszyscy w Gliwicach tacy są? Laughing Strasznie przeklinają, i co drugi dla nich to idiota - pozdro dla miasta, i ja tam byłem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 13 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
...dowodzi tylko że jesteś tępym fanatykiem.
4. Nie mówiłem do Ciebie bo do trzody się nie zwracam Razz


Nie jesteś aż tak bystry aby to stwierdzić, przeczytałem co miałeś do powiedzenia.

Cytat:
Oceniasz kogoś po wiadomościach na forum i myślisz że możesz o nim wiedzieć wszystko


Są inne metody.

Człowiek który "myśli" że rozwija się duchowo tak jak deklaruje na pewno by tak nie pisał.
Chyba że tylko tak udaje. Zresztą to TY masz problem nie ja. Ja nie nazwałem cię debilem robią to tylko ...bardzo prymitywni i niedojrzali emocjonalnie ludzie. Popracuj nad sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:46, 13 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie piosenki niczego nie zmienia, to jak slaczek do okola obrazka. Aby ludzie zaczeli zastanawiac sie troche nad tym co sie wydarzylo trzeba by ich zmusic do myslenia.
Niestety problem jest w tym ze ludzie robia wszystko co moga aby tylko nie myslec!
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:45, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jozo2009 napisał:

Gorzej jak zwolennicy NWO półnago skaczą po ulicy - to dopiero porażka i pytanie dla kogo ten facio pracuje?


Gościu z filmu adgolka jest ewidentnie przeciwnikiem a nie zwolennikiem NWO... Smile
i wg. mnie dla nikogo nie pracuje. no chyba że dla Jonesa.

(jest jeszcze opcja że elity myślą iż poprzez ośmieszenie tematu ludzie nie będą tego poważnie traktować. Więc wynajęli takiego typa który będzie dane zagadnienie odpowiednio ośmieszał). Tylko że obok jeszcze chodził inny ziomek z tabliczką 9/11 inside job.

hmm Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:47, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:

Niestety problem jest w tym ze ludzie robia wszystko co moga aby tylko nie myslec!


exactly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:10, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosnie tego polnagiego faceta. Jest jeszcze jedna opcja - nazywa sie to "pozyteczny idiota".
W takim wypadku facet moze byc przeciwnikiem NWO, ale pokazanie go w ten sposob osmiesza przeciwnikow NWO i to co oni glosza.
W technikach propagandy nie przebiera sie w srodkach. Wszystko jest dobre co jest skuteczne.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Free Bees - 911 a Lie Stayin Alive PL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile