W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska hamuje rozwój UE  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2658
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
"Ojciec Rydzyk o Polakach i brudasach."
www.youtube.com/watch?vnrKpo752Pf8

Ptak który nie brudzi własnego gniazda. Laughing Laughing Laughing



sorry Lara, ale to twoj idol ze sie na nim wzorujesz?SmileP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Bou o ile sobie przypominam, to w jednej Twojej wypowiedzi powoływałaś się na Nasz Dziennik. Poza tym leży Ci na sercu czystość rasy, więc poglądy Rydzyka są bliższe Twojemu sercu. Zwróć uwagę że Rydzyk brudasami nazywa takich jak ja, którzy się nie nawracają i nie dają mu pieniędzy. Laughing Przypominam że prezydentową Kaczyńską też kiedyś nazwał szambem, bo się w czymś z nim nie zgadzała. A powiedz mi czy mieszanie z błotem rodaków o innych poglądach nie jest antypolskie? Więc wszyscy jesteśmy antypolakami. Wink Medal ma dwie strony. Lepiej myślmy o Polsce jako o kraju mlekiem i miodem płynącym, tolerancyjnym, gdzie nie ma bezrobocia, gdzie ludzie są dla siebie mili i uśmiechnięci, gdzie nie ma korupcji, służba zdrowia i świadczenia socjalne na wysokim poziomie, nie ma bezdomnych, głodnyćh dzieci, Orkiestry Świątecznej Pomocy i są piękne drogi i autostrady i gdzie rząd się troszczy o ludzi, a nie o swoje dupy i dupy księży. Wtedy na pewno wszyscy zostaniemy prawdziwymi Polakami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara powolalam sie na nasz dziennik, w sensie takim ze czasami mozna sie czegos dowiedziec, o czym gdzie indziej nie pisza. powtarzam raz jeszcze ze nie jestem katoliczka, a rydzyk mnie ani ziebi ani grzeje. zakonczmy ten temat bo do niczego nie prowadzi. zalozylam nowy watek sekcji czlowiek i medycyna "zdrowe mieszanki", zapraszam do dyskusji. mam duzo ciekawych przepisow na poprawianie zdrowia i urody, moze ty tez masz i sie podzielisz

pozdrawiam cie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 22:21, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moim slownictwem jest jak z dobra reklama, jest dostosowane do odbiorcy:)

i jak to mowi Cejrowski " Z glupkami sie nie dyskutuje, glupkow trzeba zaatakowac"

P.S. milo bylo poczytac jak sie Lara pieni:D..... bez odbioru:)
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, parę dni mnie na forum nie było a tu jak wesoło, oj wesoło. Wrzućcie na luz proszę. Wulgaryzmów BIMI nie zabrania, ale można ich używać w innym celu niż obrażanie użytkowników. Milej by mi było poczytać coś o cipie-Bolku, kurwie Zbigu Brzezińskim czy mendzie Donaldzie:) I o nich piszcie "niech wypierdalają" a tutaj trzymajmy się razem. Nie musimy zgadzać się z poglądami innych, ale szacunek powinien pozostać!
Dziękuję za dostosowanie sięSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Laughing Bou o ile sobie przypominam, to w jednej Twojej wypowiedzi powoływałaś się na Nasz Dziennik. Poza tym leży Ci na sercu czystość rasy, więc poglądy Rydzyka są bliższe Twojemu sercu. Zwróć uwagę że Rydzyk brudasami nazywa takich jak ja, którzy się nie nawracają i nie dają mu pieniędzy. Laughing Przypominam że prezydentową Kaczyńską też kiedyś nazwał szambem, bo się w czymś z nim nie zgadzała. A powiedz mi czy mieszanie z błotem rodaków o innych poglądach nie jest antypolskie? Więc wszyscy jesteśmy antypolakami. Wink Medal ma dwie strony. Lepiej myślmy o Polsce jako o kraju mlekiem i miodem płynącym, tolerancyjnym, gdzie nie ma bezrobocia, gdzie ludzie są dla siebie mili i uśmiechnięci, gdzie nie ma korupcji, służba zdrowia i świadczenia socjalne na wysokim poziomie, nie ma bezdomnych, głodnyćh dzieci, Orkiestry Świątecznej Pomocy i są piękne drogi i autostrady i gdzie rząd się troszczy o ludzi, a nie o swoje dupy i dupy księży. Wtedy na pewno wszyscy zostaniemy prawdziwymi Polakami.

Nikt nie mówi, że polska jest krajem miodem i mlekiem płynącym. Wszyscy narzekają na korupcję, na bezrobocie, na polityków - ale to wciąż nasz kraj. A ojczyznę kochać trzeba i szanować, nie deptać flagi i nie pluć na godło. Tak samo możesz powiedzieć, że twoja matka jest niewykształcona, że ma zaściankowe poglądy i że zapomina często spuścić wody w kiblu i będzie git. Ale jak powiesz, że twoja stara jest starą idiotką to będzie to bardzo chujowe stwierdzenie. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym, że Cejrowski to z dupy wyjęty autorytet.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou napisał:
kto wie, kazdy osadza wg swojego srodowiska.

raczej według własnego charakteru.
dla mnie kołtuństwo i patriotyzm to 2 zupełnie odmienne sprawy.

Bou napisał:
mialam okazje obserwowac emigrantow w roznych miejscach na swiecie. i zauwazylam jedna prawidlowosc. jezeli dany czlowiek pluje na swoj kraj, niestety obraca sie nie tylko przeciwko danej narodowosci, ale przeciwko niemu samemu. ludzie gardza kims takim. jak inni moga nas szanowac, jezeli sami sie nie szanujemy?

mialam okazje obserwowac emigrantow w roznych miejscach na swiecie i nigdy nie spotkałem się z przypadkiem żeby ktoś pluł na swój kraj.
ale to pewnie dlatego, że mamy odmienna definicję "plucia" Smile

jak inni mogliby nas szanować gdybyśmy nie byli szczerzy nawet wobec siebie samych?
jak wy chcecie zmienić polskę na lepszą skoro dla was wymienianie jej wad to "plucie"? Smile
a może uważacie, że polska jest już doskonała, nie ma wad i nie trzeba w niej już nie zmieniać?
jeśli tak to współczuję Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co innego byc szczerym wobec wobec siebie samych, co innego opluwac panstwo i nacje za granica.
swego w stanach chodzilam do klasy z trzema osobami z meksyku. z rozmow po angielsku, jezeli dot. ich kraju zawsze mozna bylo wywnioskowac ze kochaja swoj kraj, szanuja, i sa dumni. chociaz zdarzalo mi sie "pdsluchac" jak rozmawiaja ze soba i wiele rzeczy im sie nie podobalo.
tak wiec zastanow sie, zanim powiesz gdzies w swiecie, ze nacja polska jest taka, smaka, czy owaka, bo mowisz wtedy takze o sobie i sobie wydajesz swiadectwo. poza tym takie generalizowanie jest bardzo niesprawiedliwe.
jakkolwiek mowiac ze polska jest ...jakas tam mowimy o sobie, bo polska to przede wszystkim my polacy, a nie urzednicy ktory sie zmieniaja.
jeszcze jedna uwaga, za komuny w rosji rosjanie jak najbardziej byli przeciwni rezimowi, rzadowi, partii, ale narod i swoich rodakow szanowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzmi jak jakiś religijny bełkot.
sam się lepiej zastanów nad tym jaki jest twój kraj.
a gdy ktoś ci powie, że jest zacofany, nietolerancyjny i skorumpowany to pomyśl sobie że może gość ma racja zamiast mu się rzucać do gardła, bo ty swoje brudy wolisz prać za zamkniętymi drzwiami...
niestety umieszczenie 40mln ludzi za zamkniętymi drzwiami żeby sobi pogadali jest technicznie niewykonalne.
a więc tak czy owak, gdy będziesz chciał się zwrócić do wszystkich polaków nie unikniesz tego ze usłyszą cię i inni.
i co z tego?
polak powinien być dumny z tego, ze jest mądry i zdaje sobie sprawę ze swoich wad. a nie z tego, że siedzi cicho udając, iż żadne wady nie istnieją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha dobre:)

Proponuje w na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawca pochwalic sie "jestem leniwy jak diabli ale zdaje sobie z tego sprawe"Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:

Nikt nie mówi, że polska jest krajem miodem i mlekiem płynącym. Wszyscy narzekają na korupcję, na bezrobocie, na polityków - ale to wciąż nasz kraj. A ojczyznę kochać trzeba i szanować, nie deptać flagi i nie pluć na godło. Tak samo możesz powiedzieć, że twoja matka jest niewykształcona, że ma zaściankowe poglądy i że zapomina często spuścić wody w kiblu i będzie git. Ale jak powiesz, że twoja stara jest starą idiotką to będzie to bardzo chujowe stwierdzenie. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę.


Jest pewna różnica pomiędzy matką a ojczyzną. Matka sprowadza Cię na świat, kocha Cię i opiekuje się Tobą. Kocha Cię pomimo wszystko i zawsze będzie kochać i jest to uczucie bezinteresowne. Ojczyzna jest taką matką-macochą, urojonym zwidem kreowanym na potrzeby polityków. Patriotyzm jest wymysłem, bodźcem, który ma zmuszać przynajmniej co niektórych, do pozostania tutaj, życia w biedzie i tułania na naszych skurwysynów w rządzie. Ojczyzna powinna być jak matka, nie jak znienawidzona podłą macocha. Jak kuba bou tak bóg kubańczykom... Więc co mamy dać ojczyźnie w zamian za to, co ona daje nam? Cały czas jej dajemy, zapierdalamy, płacimy vaty, akcyzy, winiety, podatki przeróżne i tak cały czas na tych jebanych darmozjadów. Dajemy ojczyźnie cały czas a ojczyzna nas w dupę rucha ile się da. Powiesili kolejnego gościa w sprawie Olewnika. Kurwie syny na żywo kpią z nas, udają, że wszytko jest OK. Kłamią!!!!! Więc ojczyzna a matka to dwie różne sprawy, nie można ich porównywać. Matka nie pasożytuje na dzieciach. Mit ojczyzny żyje w nas, bo był zaszczepiany pokoleniom od zawsze po to, byśmy wrazie wojny szli ginąć za tych jebanych donaldów, kaczorów czy inne kurwy rządowe. Ale gdyby była wojenka, żadna z tych kurw krzyczących o patriotyźmie nie poszłaby na front. My byśmy poszli, bo "ojczyzna wzywa" wezwaniem do powszechenj mobilizacji. Walczmy o ojczyznę, ale nie o jej dobry wizerunek, ale o to, by w niej było dobrze. Zmieniajmy rzeczywistość, zmieniajmy rząd, zmieniajmy siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:

Ojczyzna jest taką matką-macochą, urojonym zwidem kreowanym na potrzeby polityków. Patriotyzm jest wymysłem, bodźcem, który ma zmuszać przynajmniej co niektórych, do pozostania tutaj, życia w biedzie i tułania na naszych skurwysynów w rządzie. Ojczyzna powinna być jak matka, nie jak znienawidzona podłą macocha. Jak kuba bou tak bóg kubańczykom... Więc co mamy dać ojczyźnie w zamian za to, co ona daje nam? Cały czas jej dajemy, zapierdalamy, płacimy vaty, akcyzy, winiety, podatki przeróżne i tak cały czas na tych jebanych darmozjadów.
Mit ojczyzny żyje w nas, bo był zaszczepiany pokoleniom od zawsze po to, byśmy wrazie wojny szli ginąć za tych jebanych donaldów, kaczorów czy inne kurwy rządowe. Ale gdyby była wojenka, żadna z tych kurw krzyczących o patriotyźmie nie poszłaby na front. My byśmy poszli, bo "ojczyzna wzywa" wezwaniem do powszechenj mobilizacji. Walczmy o ojczyznę, ale nie o jej dobry wizerunek, ale o to, by w niej było dobrze. Zmieniajmy rzeczywistość, zmieniajmy rząd, zmieniajmy siebie.


Zgadzam sie.

Musimy zadac sobie zasadnicze pytanie.. czym tak naprawde jest ojczyzna? wedlug mnie jest to kawalek ziemii ktorych obreb zostal uksztaltowany podczas roznych miedzy-krajowych czy plemiennych wasni, wojen i zmian geo-politycznych na ktorych akurat zdarzylo sie ze zostalismy poczeci.. a jesli siegniemy jeszcze dalej, to ziemia ktora zajeli nasi przodkowie na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" a ta cala wydumana ideologia patriotyczna ma wylacznie na celu przypisywanie 'wznioslych' celow wykorzystywaniu ludzi jako mieso armatnie podczas wojen i nazywanie mordercow 'bohaterami'..o wyskiwaniu jako niewolnikow i zoldzie placonym w postaci podatkow nie wspominajac.. Caly czas slysze w mediach, jak Brytyjczycy z duma i dlonia na piersi wyglaszaja pochwaly pod adresem swoich zolnierzy w Iraku bo oni "to bohaterzy ktorzy walcza za nasz kraj"- to smiac mi sie z tego chce..kompletne pranie mozgu.. niewiem jakim trzeba byc debilem zeby do zabijania malych irackich dzieci i przywlaszczania sobie cudzej ropy robic od razu taka ideologie..a te cale wzniosle piesni i poezje na czesc 'tych co ofiarowali swoje zycie za nasz kraj' oraz hold oddawany podczas lekcji historii, ktorych ucza nas w szkolach to nic innego tylko zwykla manipulacja.. Co nie znaczy, ze ich nie szanuje.. ale sama uwazam ze oddanie wlasnego zycia czy zdrowia za kraj (w konflikcie ktory jest notabene sztucznie wywolany i finansowane sa jego 2 strony, patrz:II wojna swiatowa) jest cena zbyt wysoka, ktorej nigdy nie chcialabym zaplacic.. dla wladcow tego swiata wojna to tylko gierka planszowa, a ja nigdy nie zgodze sie aby byc na niej zwyklym pionkiem..

podoba mi sie zdanie Icke'a w tej sprawie: "urodzilem sie na ladzie, bo w przeciwnym razie bym utonal" Smile kultura i przynaleznosc narodowa to tylko program komputerowy, ktory zostal nam wgrany w ciagu naszego zycia, bo tak naparwde jestesmy tylko swiadomoscia i nie roznimy sie od siebie zupelnie niczym..

Cytat:
Wulgaryzmów BIMI nie zabrania, ale można ich używać w innym celu niż obrażanie użytkowników. Milej by mi było poczytać coś o cipie-Bolku, kurwie Zbigu Brzezińskim czy mendzie Donaldzie:) I o nich piszcie "niech wypierdalają" a tutaj trzymajmy się razem.


tyz racja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:


Więc co mamy dać ojczyźnie w zamian za to, co ona daje nam? Cały czas jej dajemy, zapierdalamy, płacimy vaty, akcyzy, winiety, podatki przeróżne i tak cały czas na tych jebanych darmozjadów. Dajemy ojczyźnie cały czas a ojczyzna nas w dupę rucha ile się da.


to nie ojczyzna cie rucha, sam wspominales szwaba donalda czy zyda kaczora. tacy ludzie administruja, ale to nie jestesmy my- polacy. my sie nie sprzedajemy za dwanascie srebrnikow w moskwie czy brukseli. w jakis sposob ten system dziala, ze nonstop obsadzane sa stanowiska przez wrogow polski - tak ja to widze. podobnie to dziala w innych krajach i mozliwe ze icke ma racje w swoich filmach. wiec nie plujmy na polske i polakow, na takich ludzi jak ty czy ja. ale zrobmy cos co pozwoli obalic ten zlodziejski system
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou ale ominąć w tej wypowiedzi agenta mosadu radzia kurwę sikorskiego, niesiołowskiego debila z cuchnącym oddechem (to Polak ?) czy kurwi pomiot palikota z całym jego debilno-intelektualnym inwentarzem to zapomiałeś? Do tego grono naukowe naszych profesorków i doktorków, chełpiące się swoją karierą naukową i będące na usługach obcych koncernów oraz naszego rządu w uciskaniu i oszukiwaniu ludzi... Nie róbmy tego, nie zapominajmy o tych sprzedajnych kurwach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, ile tych kreatur wymienisz? 500 ? 1000 osob? jak to sie ma do tego zeby pluc na cala polske?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou napisał:
dobra, ile tych kreatur wymienisz? 500 ? 1000 osob? jak to sie ma do tego zeby pluc na cala polske?

jak dla mnie jedna wystarczy, szczególnie gdy jest głową państwa wybraną w wyborach przez większoś polaków Laughing

polska jest niczym - jedynie wrażeniem jaki buduje nasz kraj na arenie międzynarodowej.
jaka polska jest dzisiaj każdy widzi.
skorumpowana, fanatycznie katolicka i zaściankowa. w pełni posłuszna usa.
to już właściwie nie polska tylko amerykański przydupas.

natomiast ja jestem prawdziwym polakiem, wstydzącym się tego co zostało z mojej ojczyzny.
sram na waszą kołtuńska poprawność - i co mi zrobicie pseudo-patriotyczne oszołomy? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jaka polska jest dzisiaj każdy widzi. skorumpowana, fanatycznie katolicka i zaściankowa

Bez stereotypów!! W każdym państwie sie ktoś znajdzie,fanatyk itp. To tak samo jak Hitler mówił o Żydach(wszystkich,bez wyjątku).Nie idźmy uliczką która jest ślepa!
Cytat:
natomiast ja jestem prawdziwym polakiem, wstydzącym się tego co zostało z mojej ojczyzny.

Polak=zawstydzony z powodu animozji,które paradoksalnie zniszczyły Polske?
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Cytat:
jaka polska jest dzisiaj każdy widzi. skorumpowana, fanatycznie katolicka i zaściankowa

Bez stereotypów!! W każdym państwie sie ktoś znajdzie,fanatyk itp. To tak samo jak Hitler mówił o Żydach(wszystkich,bez wyjątku).Nie idźmy uliczką która jest ślepa!

Próbujesz przez to powiedzieć, że nazywanie Niemiec lat 1933-45 "nazistowskimi" jest stosowaniem stereotypów i podążanie ślepą uliczką?
Nie sądzę - tamte Niemcy zwyczajnie były nazistowskie. Nawet jeśli się oszukiwali że nie są.


Cytat:
Cytat:
natomiast ja jestem prawdziwym polakiem, wstydzącym się tego co zostało z mojej ojczyzny.

Polak=zawstydzony z powodu animozji,które paradoksalnie zniszczyły Polske?
Zawstydzony? W żadnym wypadku (zmieniłem zdanie - zbyt pochopnie się wyraziłem) Smile
Raczej zawiedziony, potrafiący wyrazić swoje odczucia - nie wstydzący się ich ani własnego pochodzenia.
Nie widzę w tym niczego niewłaściwego - wręcz przeciwnie. Uważam że obowiązkiem każdego Polaka jest dostrzec wady dzisiejszej polski i walczyć z nimi w każdy możliwy sposób. Jeśli jesteście patriotami powinniście robić to samo zamiast stawiać sobie za priorytet niekrytykowanie Polski.

Każdy kraj ma swoje wady - tylko głupcy udają, że ich jest idealny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:19, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze: jesli ktos nie wie o co chodzi z patriotyzmem powinien sie z tym zapoznac:






po kolejne w kontexcie Polski i transformacji:

http://archiwum.sw.org.pl/pdf/AnatolijGo.....h-1984.pdf

kolejno w przlozeniu NWO na Polske, plus indictro:

http://www.youtube.com/watch?v=dCSbbN4M4LU

http://www.youtube.com/watch?v=OWriKh51X0Y&feature=related

tutaj odniesienie do zdrady, Polski, histori sztuki.. MATEJKO!!



cofnijmy sie to teatru greckiego i opinii witkacego:

"Witkacy nazywał to zwycięstwem etyki nad metafizyką, a przez etykę rozumiał systemy głoszące dążenie do powszechnej szczęśliwości (z marksizmem na czele). Po rewolucji zabraknie osobników zdolnych do przeżywania Tajemnicy Istnienia, postrzegania jego dziwności. Ludzkość nie przestanie istnieć fizycznie, ale przemieni się w syte bydło"

Reraza troche enigmatyki, ekwilibrystyki i metafizyki dla KURWA widac wybranych........!!!!!





nie wiem czemu sluzy ta strona, widze ze spora czesc ma problem z selekcja i wynikowoscia informacji...
a moze nie maja JAJ bo boja sie narazic na wielkim enigmatycznym... umowny sie, totalnie niszowym forum........... moze tez powstalym z jakiegos powodu.. bo to co pisze Bimi, moge odbierac roznie... 50/50, kolejna kontrolowana opozycja? nie wiem!!! Bimi czasem pierdoli!!
jakos mi sie wszystko na gruncie rodzimym zaczyna klucic........
widzicie stany a nie widzicie Polski, analogie sa wprost!!!!

albo ta jakby zapyziala reletywistyka, przeszla wszelkie swoje granice..

ROZDRABIANIE NA DROBE...

ok, podam Wam jeden przyklad od siebie, juz nie chodzi o moje ego, bo ktos cos tam sugerowal...


relatywistyka to (definicja dla IDIOTOW):

zadrukujcie sobie karteczke papieru, formau A4 dla lekkosci wyrazu..
owa kartecze zadrukujcie sobie, od dolu do gory, od bialego do totalnie czarnego.. w grafice komp. nazywa sie to gradientem, acz nie tylko tam...

w fizyce jest to widmo (spctrum)... w naszym przypadku widmo, monochromatyczne... czyli bial0-czarne.......... jakis XVIII wiek

ok, mamy, tak?!!


z drukarki taka karteczke sobie wyciagamy... (dodam dla skonczonych kretynow!!) zadukowana od bieli do czerni, co jeden pierdolony pixelek...


nastepnie owa karteczke ogladamy z daleka, widzac; lewa biala, prawa czarna, lub wymiennie.. nastepnie ta karteczke przyblizamy do oczu, bardzo, bardzo blisko, widzimy szarosc (dla idiotow: srodek gradientu, srodek spektrum) i juz kretyn skonczony, by sie domyslil, wezmy ta karteczke obrocmy prze wlasnymi licami 0 360 stopni, i tak full do extazy...

co zobaczymy? NIC KURWA NIC!!!!!!!!!!!!!!!! SZAROSC!!!!

Wiec mosci Kurwa Panowie, nie trzepcie sie pod siebie....!!!!!!
o to chodzi wlasnie w dystansie!!
I RELATYWUISTYCE!!! zeby ocenic, akcje czy reakcje nie trzeba zbyt blisko patrzec, wszystklo widac KURWA z daleka, jak na dloni.....

ktos mmi ublizal, a powiedzmy leje na to, hipokryta nie jestem, ... moze byc roznie:)

POWIEM RAZ JESZCZE, SKURWIALE, ZGRZYBIALE LEWIZNA I MARKSEM PIZY CZYLI PANIE NA p I l (NAWET MALE L WYGLADA JAK KOLEK) .... POWINNY WYPIERDALAC Z PRZYTULKU KTORYM JEST POLSKA...... RAZA I NA ZAWSZE!!!!!!! DAJCIE NAM KURWA ODROBINE POWIETRZA!!!!!!!!!

MOJE EGO JEST WYJEBANE JAK WYTRYSK SLOA!!! WIEC DAJCIE MI MOSCI GRZYBIARZE SPOKOJ ......


WYPIERDOLCIE MNIE Z TEGO FORUM, JELSI CHCECIE, JEBIE MNIE TO CENTALNIE I NIEAUTORYTARNIE, WIDZE KURWE NA KURWIE I MAM CORAZ MNIEJSZA OCHOTE NA POLEMIKE... A JAK POWIEDZIAL KTOS, KIEDYS ZALANY W TRUPA, NA PRZYSTANU, NA MOSCIE GRUNWALDZKIM, MIEDZY CENTRUM A SKURWIALA PRAGA...

KURWA TO CHARAKTER!!!!!!!!

A KURWY Na l i wszystkie pochodne, powinny oposcic te slabe padoly....
srajcie sobie.... tylko KURWA nie tu, tu jest gowna az nadto.... nie ma juz ochoty w plaw przeplywac wAszego gowna..............

KTOS TYM IGNORANCKIM KOSMOPOLITOM MUSI WYJEBAC SWOJE ALE............


JESTESCIE MARNI I NEDZNI...
MY SIE NA TO NIE NABIERAMY.............. JESTES KURWA NA L(MALE l), ZAWSZONA ALBO ODWSZONA:) LOREWA:d

My walczmy!!!!
juz raz nam zajebali kule w leb..........
ale dzieci oficerow KATYNIA zyja, i za chuja nie popuszcza!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZA SKURWYSYNA!!!!!!!!!!!!!


PRZEPRASZA, ZE MOGLEM OBRAZIC............
WYJEBALI MI POL RODZINY............................................................................!!!!!
ZAWSZE BEDE SIE MSCILLLLLLLLLLLLLLLL, A PRADZIADKA MIALEM NIEMCA...
KOCHANEGO PRADZIADKA,,,,,,,,,, NIE PIERDOLCIE JESLI NIE ZNACIE HISTORII...
A MOJ DZIADEK Z 7 OSOBOWEJ RODZINY, OZENIL SIE Z MOJA BABCIA POLKA..........
BO SIE ZAKOCHALI........... JEST NAS SPORO....W GRONIE... NIE WIECIE KURWA CZASEM CO MOWICIE........................

NIEMCY, SZANOWALI TYLKO TYCH POLAKOW, KTORZY BYLI TWARDZI I SIE NIE BALI........... POMAGALI SOBIE........

A TU NAGLE TAKIE COs NA L. MA CZELNOSC MOWIC,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


ale to na l mialo jedna racje, pijemy, jestesmy niepopawni, zapierdalamy szabla.. Jak stara szlachta, .............. a na SYBERIE to nas dawno temu chcieli wyprowadzic (JAKAS KURWA ZBIEZNOSC?)...


.............albo macie jaja albo nikt nie ma zdania......... KURWA 500 osob czytalo watek a 5 sie... postawialo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby "oko za oko i ząb za ząb" było własciwe, wszyscy bylibyśmy ślepi...To tak na goraco...Daj mi czas do jutra, odniosę się...

Najpierw weź coś na uspokojenie i zacznij trzeźwo myśleć...

PS. Te dwa pierwsze to "Tajny wywiad z byłym agentem KGB" o ile się nie mylę...
Do jutra, mam nadzieje ze nie uszczuplisz grona ;/


Edit : Bimi dobry człowieku, limit ! Smile

Do Pana niżej :

Nie, nie wspomniałeś że z nikim nie gadasz, jak więc chcesz bronić swojej postawy?
Krzykacz z Ciebie i awanturnik, może to i dobrze, trudno powiedzieć ...
To w miarę (z nielicznymi wyjątkami) dobre, kulturalne forum, proszę Cie - nie psuj tego...
Daj ludziom czas na zastanowienie się, rozważenie Twoich i innych racji i wypowiedzenie się
Tym naprawdę więcej osiągniesz, jeśli coś (cokolwiek) jest Twoim celem !

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy Wink


Edit2: Dopóty Polska bedzie głupim krajem a Polacy głupim narodem nie bede sie zastanawiał...
Ah własciwie to nie jestem patriotą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:35, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasza laicka nie sztuka, oglupia ten naróod,,,,,,,,,,,,,,,,,,



cale nieszczescie.............
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:38, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia

WSPOMNIALEM ZE Z NIKIM N IE GADAM?
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Próbujesz przez to powiedzieć, że nazywanie Niemiec lat 1933-45 "nazistowskimi" jest stosowaniem stereotypów i podążanie ślepą uliczką?

Nie,mówie tylko,że posługiwanie sie ideologią która mówi o dobrych i złych narodach jako całość którą trzeba wyniszczyć nie jest dobrym kierunkiem a taki właśnie zastosowano w nazistowskich Niemczech.
Cytat:
Zawstydzony? W żadnym wypadku (zmieniłem zdanie - zbyt pochopnie się wyraziłem) Smile
Raczej zawiedziony, potrafiący wyrazić swoje odczucia - nie wstydzący się ich ani własnego pochodzenia.
Nie widzę w tym niczego niewłaściwego - wręcz przeciwnie. Uważam że obowiązkiem każdego Polaka jest dostrzec wady dzisiejszej polski i walczyć z nimi w każdy możliwy sposób. Jeśli jesteście patriotami powinniście robić to samo zamiast stawiać sobie za priorytet niekrytykowanie Polski.

Każdy kraj ma swoje wady - tylko głupcy udają, że ich jest idealny.

Tutaj sie z Tobą zgadzam! Trzeba krytykować,ba nawet to jest nasz obowiązek i trzeba walczyć z wadami!Tylko nie można popadać w skrajną krytykę/gloryfikację własnego kraju,trzeba w miarę możliwości starać sie poprawiać mentalnie ect.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:52, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 MOICH OSTATNICH WPISOW NIE BYLO...
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska hamuje rozwój UE
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile