W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska hamuje rozwój UE  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2654
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 16 Sty '09   Temat postu: Polska hamuje rozwój UE Odpowiedz z cytatem

Polska państwem roszczeniowym, hamującym rozwój integracji europejskiej, skorumpowanym, nieodpowiedzialnym - taką notkę o naszym kraju można przeczytać we francuskim słowniku UE, do którego dotarł serwis internetowy tvp.info. Autorem notatki jest… Polak.

http://www.bibula.com/?p=5578
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wegiel na raty




Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki sam z niego "Polak" jak z balcerowicza, kwasniewskiego, michnika i spółki
polskobrzmiace nazwisko i płynny język polski to nie znaczy że odrazu Polak
po owocach się tych farbowanych "polaków" poznaje
_________________
...zabiegajcie o własne zbawienie z bojaźnią i drżeniem...
Flp 2:12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to chyba nalezaloby sie takiemu "polakowi" skopac dupe gdzies w ciemnej ulicy. co nie znaczy ze takowy jest rodzynkiem bo jak sie poczyta komentarze na roznych onetach i innych , to widac jak cale rzesze polskojezycznych wstydza sie za polske i to ze sa polakami. podejrzewam, wydaje mi sie ze calkiem slusznie, ze duza ich czesc to nie przedstawiciele koszernej braci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam się z nim zgadzam.
może z wyjątkiem tego "hamowania rozwoju integracji europejskiej".

państwem roszczeniowym - TAK (z wyjątkiem roszczeń w kierunku USA)
hamującym rozwój integracji europejskiej - raczej NIE (chyba że patrzeć na słowa, nie na czyny)
skorumpowanym - TAK TAK
nieodpowiedzialnym - TAK TAK TAK

czy to znaczy że też nie jestem polakiem? Smile
bo jak tak to zajebiście Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 14:40, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska hamuje niedorozwoj unii bo sama chce sie rozwijac:D
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się wstydzę, bo jest za co. I to znaczy że nie jestem Polką? Jak Berlusconi powiedział na Obamę że jest przystojny i opalony, żona Sarkoziego Carla Bruni powiedziała publicznie że się wstydzi za Włochy i cieszy się że już nie jest Włoszką. I nie zauważyłam we włoskich mediach, żeby ktoś ją za to krytykował. A gdyby tak jakaś sławna Polka za granicą powiedziała coś takiego publicznie, zaraz w polskich mediach posypałyby się na nią gromy. Bo my jesteśmy bardzo obrażalskim narodem. A niektórych cechuje taka fałszywa duma z przynależnosci do tego kraju. A przecież nikt z nas nie wybiera kraju w którym się rodzi. I ten kraj nie musi się podobać. Ale żeby zaraz "skopać dupę w ciemnej ulicy" za odmienność poglądów? Shocked To takie typowo rasistowskie. Wstyd. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Ale żeby zaraz "skopać dupę w ciemnej ulicy" za odmienność poglądów? Shocked To takie typowo rasistowskie. Wstyd. Sad

raczej nieodpowiedzialne Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 15:11, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Lara
No i dobrze ze sie obrazamy!!!
Jak Ci dzieko zrobi kupe w domu to sie cieszysz czy ja sprzatasz, czy moze lepiej jak mowi ze nie jest Twoje tylko sasiada, albo jak mowi ze nie chce Cie znac..

pomyslisz sobie co ja wychowalam, no nie?Very Happy

ehhhh, co to lewactwo z mozgu robi:)
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obrażanie się jest bardzo infantylnym zachowaniem.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 11:12, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@M

a jak Ci matke opluja na ulicy, to co zrobisz, powiesz ze to infantylne? i polegnie w potoku flegmy? Very Happy kurwa co z Wami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ptak swojego gniazda nie kala, wiec czasami ma przewage nad czlowiekiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 12:37, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bou
dokladnie, ale ludzie sa juz tak skurwieni ze nie widza nic...
jak Lara ma problem w ojczyznie, to niech wypierdala z kraju.. nie wiem co ich tu trzyma i po jaka cholera ciagle tu puszczaja baki.. nie podoba sie? nara,

chyba bysmy mieli polowe ludnosci kraju z glowy:D

ja chce miec komfort psychiczno estetyczny:D
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikomu nie przeszkadza to jakim słownictwem się operuje na forum? Czy to jest ta polska poprawność? Znieczulica, tchórzostwo i obojetnośc. Piękne polskie cechy. Nic dziwnego że tego typu mendy czują się bezkarne i wszędzie się panoszą. Ja bym te wszystkie rydzykowe, radiomaryjne, pseudopolskie szumowiny wysłała na bezludną wyspę. Niech sobie zakładają własny porządek. A nie psują powietrze innym. A Ciebie Chokebore pijacki szmatławcu /odpłacam Ci pięknym za nadobne/wysłałabym na Syberię, bo takich jak Ty trzeba izolować jako niebezpiecznych dla otoczenia. A Ty Bou, lepiej sama uważaj żeby ktoś Ci nie skopał tej Twojej wszechpolskiej dypy, a może i coś gorszego, bo wydaje mi się że z takim agresywnym podejściem możesz znależć guza. Nie myślcie sobie że jesteście silni. Czujecie sie silni, dopóki rządzi katolicka zgnilizna. Ale przyjdą czasy kiedy to się skończy i będziecie biedni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, osadzasz kogos uzywajac wyzwisk nie wiedzac tak naprawde nic. Ja akurat ani z katolicyzmem ani zadna inna religia nie mam nic wspolnego. jedynie mam zasady ze swoje brudy, piore w swoim domu. jezeli cos jest nie tak albo sie zle dzieje, to nie obnosze sie po ulicy czy sasiadach. a sa tacy co glosza wszem i wobec ze u nich w domu jest syf, zalegly sie pluskwy i jest sodoma i gomora. powoduje to niezdrowa ciekawosc i usmieszki politowania. to samo jest jezeli przeniesc na grunt miedzynarodowy. i niestety swiadczy i wylacznie o osobie, ktora jest autorem tych rewelacji.
Ja ciebie nie obrazam, ani razu nie zrobilam wycieczki osobistej a ty zachowujesz sie wobec mnie jak zmija i w dodatku w taki chamski sposob.
Zastanow sie na przyszlosc, zanim kogos oplujesz, czy tak naprawde masz racje i o co ci chodzi. Myslenie nie boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou napisał:
jedynie mam zasady ze swoje brudy, piore w swoim domu.

masz na myśli: tak jak pani dulska?
to faktycznie bardzo polskie Smile

ja za to wręcz przeciwnie - nie wstydzę się swoich brudów. szczególnie że nie mam ich więcej niż inni.
to już chyba nie jest taki polskie? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou napisał:
no to chyba nalezaloby sie takiemu "polakowi" skopac dupe gdzies w ciemnej ulicy. co nie znaczy ze takowy jest rodzynkiem bo jak sie poczyta komentarze na roznych onetach i innych , to widac jak cale rzesze polskojezycznych wstydza sie za polske i to ze sa polakami. podejrzewam, wydaje mi sie ze calkiem slusznie, ze duza ich czesc to nie przedstawiciele koszernej braci


Shocked Shocked Shocked a ty to jestes kobieta czy mezczyzna? po slownictwie wskazywaloby na to drugie, po nicku- nie wiadomo, a moze jestes obojnakiem..? chyba raczej..

chokebore napisał:
i jak lara lewacka cipo, nie wkrecasz sie? Very Happy
sory nie umiem inaczej:D


Co za prostactwo..

Nauczcie sie pisac jak ludzie na poziomie, bo z takimi komentarzami, to ja wam radze wrocic na stare smieci- czyli na forum onetu.. jestescie nowi- rozumiem, ale kultury osobistej to chyba sie w chlewie uczyliscie..zwlaszcza ty chokebore- matka cie szacunku do kobiet nie nauczyla..?! wspolczuje.. moze tez ja nazywasz cipa?

Oczywiscie, ze mozna sie za Polske wstydzic! ciekawe z czego mamy byc dumni..? Co za hipokryzja..bycie dumnym z czegos, czego samemu sie nie osiagnelo.. zgadzam sie z wiekszoscia co bylo tam napisane, i co teraz Bou, skopal/(a)/(o)bys mi dupe w ciemnej ulicy..? bo ja mam nadzieje, ze wam ktos skopie, w sumie z reszta sami poczujecie bol na tej dupie jak szara polska rzeczywistosc wam ja skopie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou, kto tu obraził pierwszy i kogo? Kto użył słów "cipa lewacka i wypierdalaj". A Ty zwrócilaś mu uwagę za to w poczuciu swojej sprawiedliwości? Inni mogą obrażać mnie, a ja nie mam prawa się bronić? Nie jestem człowiekiem? Tylko ludzie o takich poglądach jak Twoje mają prawo do życia? Zwróć uwagę że to Ty pierwsza sprowokowałaś do tego pisząc o "skopaniu dupy w ciemnej ulicy". Uruchamiasz reakcje agresywne ludzi myślących patologicznie, jak ten Chokeobore. I to się nazywa ta Twoja polska poprawność? To tacy są prawdziwymi Polakami? Ja się właśnie najbardziej wstydzę za takich Polaków. Tacy ludzie są mi obcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chokebroke, jesteś szmatą własnego ego. Porzuć tą iluzję.


Polacy faktycznie są hamulcem integracji i rozwoju. Gdyby nie oni to UE już dawno poszłaby naprzód. Muszę przyznać, że jest to jeden z bardziej nie lubianych przeze mnie "narodów". Mentalność cofnięta o 50 lat w stosunku do co bardziej rozwiniętych krajów. A za Holandią to 100 lat Very Happy
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja was wszystkich pozdrawiam i pytam: po co się tak naprężać i obrażać ?

Więcej luzu Panie i Panowie peace Very Happy

PS a jak juz musicie robić w kierunku adwersarza osobiste wycieczki to biorąc pod uwagę poziom tego forum moglibyście używać bardziej wyrafinowanych zwrotów co przystoi ludzim myślącym np. psi dyndzlu, pokręcona lafiryndo itp.
Od razu ciekawiej by się to czytało niż onetowy poziom kur.., spier..., tu chu... itp.

Np. hunaphu napisał ciekawie: " jesteś szmatą własnego ego. Porzuć tą iluzję. "

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I z czego się tu cieszyć? Z tego że w tym kraju nie można swobodnie głosić poglądów innych niż wszechpoprawne, jak przystało "prawdziwym Polakom". Bo w przeciwnym razie można dostać po dupie w ciemnej ulicy, lub w najlepszym razie zostać nawyzywaną od lewackich.... Oto jak można być dyskryminowanym we własnym kraju za poglądy, nie będąc ani czarnym, ani Żydem, ani innym cudzoziemcem. To się dzieje chyba tylko w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote:"chokebore"]@Lara
No i dobrze ze sie obrazamy!!!
Jak Ci dzieko zrobi kupe w domu to sie cieszysz czy ja sprzatasz, czy moze lepiej jak mowi ze nie jest Twoje tylko sasiada, albo jak mowi ze nie chce Cie znac..

pomyslisz sobie co ja wychowalam, no nie?Very Happy

ehhhh, co to lewactwo z mozgu robi:)[quote/]

Buractwo, zaściankowość i prymitywizm - oto, co mogę powiedzieć o wypowiedziach Lary Smile

Nie podoba się - wypierdalać. Dobre hasło. A co języka - niech każdy używa takiego, jaki mu się podoba, wolny kraj.

Może nie wolny, ale powiedzieć "kurwa" to jeszcze można Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Bou napisał:
jedynie mam zasady ze swoje brudy, piore w swoim domu.

masz na myśli: tak jak pani dulska?
to faktycznie bardzo polskie Smile

ja za to wręcz przeciwnie - nie wstydzę się swoich brudów. szczególnie że nie mam ich więcej niż inni.
to już chyba nie jest taki polskie? Laughing


kto wie, kazdy osadza wg swojego srodowiska.
mialam okazje obserwowac emigrantow w roznych miejscach na swiecie. i zauwazylam jedna prawidlowosc. jezeli dany czlowiek pluje na swoj kraj, niestety obraca sie nie tylko przeciwko danej narodowosci, ale przeciwko niemu samemu. ludzie gardza kims takim. jak inni moga nas szanowac, jezeli sami sie nie szanujemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ojciec Rydzyk o Polakach i brudasach."
www.youtube.com/watch?vnrKpo752Pf8

Ptak który nie brudzi własnego gniazda. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało który. Gołębie na ten przykład potrafią w 3 dni kompletnie obesrać gniazdo.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
@M

a jak Ci matke opluja na ulicy, to co zrobisz, powiesz ze to infantylne? i polegnie w potoku flegmy? Very Happy kurwa co z Wami?


Odpowiem ci twoim słownictwem:
A jak matka skopie ci dupę na ulicy i powie "ty popierdolony bękarcie, nawet nie wiem kto jest twoim ojcem" i jeszcze zamknie cię w komórce bo przeszkadzasz tym, że jesteś. To jej jeszcze podziękujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska hamuje rozwój UE
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile