W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wszystkie drogi prowadzą do NWO  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 952
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jest jakaś ideologia która nie prowadzi do rządu światowego ?
TAK- jest taka ideologia (napisz w temacie jaka)
75%
 75%  [ 6 ]
NIE- wszystkie ideologie prowadzą do NWO w tej czy innej formie
25%
 25%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 8

Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 22 Mar '09   Temat postu: Wszystkie drogi prowadzą do NWO Odpowiedz z cytatem

Zaraz wam pokaże że w gruncie rzeczy większość ideologii prowadzi do jakiegoś tworu o charakterze rządu światowego.

Kilka przykładów:

Kościół Katolicki - Średniowieczny uniwersalizm oparty był na dominacji religii chrześcijańskiej w całej niemal europie. Gdzie się dało pokojowo. A tam gdzie się nie dało przy pomocy siły. Cały świat miał być schrystianizowany i podlegać jednej światowej władzy w Rzymie pod zwierzchnictwem Papieża oraz Cesarza.
Wszystko pięknie tyle że Cesarz z Papieżem się pokłócili i mieliśmy wojny o inwestyturę. Ideę te dobiła reformacja w samym kościele i jego rozbicie.

Islam- Głównym celem Islamu jest poszerzanie swojego panowania. Niechętni mają zostać ostatecznie pościnani. Lub jako poddana klasa niższa płacić trybut. Świat Islamu dzieli tereny na ziemi tylko ze względu na występowanie bądź nie występowanie Islamu. Cel ostateczny to doprowadzenie do tego by cały świat był Islamski pod władzą mułłów i Imamów. Prawo religijne ma być jedynym prawem.

Na szczęście to się nie udało ze względu na podziały w samym świecie Islamskim, jak i dzięki temu że zachód jest jeszcze na razie zbyt silny. Aczkolwiek obecnie kraje zachodnie są bezsilne wobec nowej broni Islamistów, jaką jest przyrost demograficzny.



Komunizm -(lub jakaś odmiana socjalizmu)- zakłada gospodarkę centralnie sterowaną. Zniesienie państw narodowych. Sztuczne i nienaturalne zrównanie i ujednolicenie wszystkich. Zniesienie własności prywatnej i praw jednostki na rzecz wspólnoty. W rezultacie nie masz nic i twoje życie nie jest nic warte. Zawsze mogą cię wywieźć do kołchozu gdzie przy głodowych racjach żywnościowych musisz pracować aż padniesz. Oczywiście dla dobra ogółu.
Idea ta na szczęście padła wraz ze związkiem sowieckim. Lecz niestety ostatnimi czasy młodzi i głupi ludzie dają się nabrać na stare hasła.
Niepokojem napawają także socjalistyczne ciągoty samej unii europejskiej.

Podobnym tworem był socjalizm narodowy np. nazizm. Tam również jednostka nic nie znaczyła. A funkcję rządu światowego sprawował by jeden naród, który miał podbić cały świat.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zatem widzimy wyraźnie że po czyjej stronie nie staniecie. Za kim się nie opowiecie czy to lewacy, czy jacyś religijni fanatycy, lub jeszcze coś innego. Wszystkie drogi prowadzą do NWO.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdefiniuj NWO. Inaczej pytanie nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 22 Mar '09   Temat postu: Demokracja Bezpośrednia Odpowiedz z cytatem

moją odpowiedzią na to pytanie (Czy jest jakaś ideologia która nie prowadzi do rządu światowego ?)jest:
- demokracja bezpośrednia
- i decentralizacja (federalizm)
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy do tego co napiszę, pasuje słowo ideologia ale jest to wymierzone przeciwko NWO, a już na pewno zmierza w przeciwnym kierunku:

- badanie pochodzenia i możliwości umysłu i świadomości.
Ja osobiście zryty sceptycyzmem z młodości musiałem poświęcić setki godzin na czytanie, aby zaczęły docierać do mnie takie słowa jak: "świadomość (myśl) kreuje rzeczywistość"

- psychodelia - chociaż na tym polu stawiam pierwsze kroki, wiem że to przeciwność śmiesznego NWO. Na pewno na ten temat napiszą dużo więcej Al Kohol i Toe Negro Phd - nie żałujcie klawiatur chłopaki

- niszczenie na wszelkie sposoby własnego EGO - wiem, że to trudne - jednak możliwe, pozdrawiam
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wszystkie drogi prowadzą do NWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile