W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Marsz Wyzwolenia Konopi 23 maja 2009  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2997
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Będziesz w tym roku wspierał Marsz ?
tak
32%
 32%  [ 16 ]
nie
48%
 48%  [ 24 ]
chciałbym, ale to nic nie da
18%
 18%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 49

Autor Wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:56, 07 Maj '09   Temat postu: Marsz Wyzwolenia Konopi 23 maja 2009 Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/ramka/169859/marsz-wyzwolenia-konopi-23-maja-2009

"Jak co roku mam zaszczyt zaprosić was na Manifestacje Pro Legalizacyjna - Marsz ku Wyzwoleniu Konopi!Przez pryzmat minionych lat zapamiętaliśmy was jako sympatyków HempLobby,aktywistów, palaczy, zwolenników legalizacji konopi, bądź osoby w inny sposób popierające zdrową i efektywną politykę narkotykową,

dlatego też chcemy poinformować Was, iż już zaczęliśmy przygotowania do następnej edycji naszej imprezy. 23 maja o godz: 15:00 na ulicach miasta Warszawa całego świata odbędzie się Marszu Wyzwoleniu Konopi - parada legalizacyjna rozpoczynająca się pod Pałacem Kultury i Nauki. Tego dnia mieszkańcy na całym świata spotykają się, by przekazać wszystkim pokojowe przesłanie: „obowiązujące restrykcyjne prawo w stosunku do marihuany trzeba zmienić”. Marsz organizowany jest przez odpowiedzialnych, dorosłych ludzi, którzy domagają się respektowania praw człowieka i zrównaniem statusu alkoholu, konopi i papierosów. Celem manifestacji nie jest namawianie do palenia, lecz pokazanie panującej wśród elit rządzących hipokryzji, oraz faktu, że palacze marihuany są przyjaznymi ludźmi z poczuciem humoru, których nie trzeba się bać, a którzy za swój świadomy wybór wtrącani są do więzień i traktowani jak przestępcy. Chcemy, aby społeczeństwo za akceptowało i respektowało prawo do używania i hodowli konopi. "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna piosenka w tym temacie:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczytna inicjatywa, na marszu nie będę za daleko dla mnie ale jestem z wami!
Patrząc obiektywnie na obecną politykę rządu w sprawie trawy, mam wrażenie, że bez wymiany rządu nie będzie legalizacji. Wystarczy spojrzeć na ostatnią nowelizacje w tej sprawie, która została wprowadzona po cichu pod przykrywką walki z dopalaczami i substancją BZP. W mediach głośno szumiało o BZP dość szkodliwej substancji przypominającej w działaniu amfetaminę. Gdy doszło do nowelizacji nagle po cichu zdelegalizowali także 13 roślin etnobotanicznych o zerowym czynniku szkodliwości, zostawiając resztę chemii dostępną dalej na pułkach i chcę to podkreślić.
Zdelegalizowali nawet takie rośliny, które nie zmieniają stanu psychiki jak Kava Kava, blue lotus, które są stosowane jako afrodyzjaki lub robi się z nich herbatki w medycynie zielarskiej.
Więc się mogę zapytać szczególnie wszystkich zwolenników delegalizacji, czy to jest normalne, czy tak się postępuje zakazując tego co nieszkodliwe ??
Niedawno okazało się, że niektóre firmy produkujące herbatę używają substancji które nagle stały się nielegalne, ciekawe jak ta sprawa się potoczy.
Chora sprawa, chory rząd ale mają w tym swój cel i nie jest nim na pewno ochrona naszego zdrowia, gdyby tak było naprawdę nikt by nie widział dziś alku i nikotyny w sklepach.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrcze szkoda, że we Wrocławiu nie będzie takiej akcji, bo chętnie bym poszedł Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

/edit: kurde pomylilem watki sorry. tak to jest jak sie ma za wiele okien pootwieranych. to mialo trafic tutaj: viewtopic.php?p=93386#93386
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 08 Maj '09   Temat postu: Schwarzenegger: Czas pomówić o legalizacji trawki Odpowiedz z cytatem

mamy po swej stronie terminatora:
Cytat:
Gubernator Kalifornii chce debaty o marihuanie.
Schwarzenegger uważa, że powinno się rozważyć legalizację palenia marihuany w celach rekreacyjnych.

[...] http://hyperreal.info/schwarzenegger_czas_pomowic_o_legalizacji_trawki

"w celach rekreacyjnych" - pierdzielony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co Wam powiem, do dupy takie inicjatywy są.

Całkowicie pomijając fakt, że jak będę chciał to się zjaram, bo koło chuja mi latają restrykcje systemowe dla usłużnych, to pomyślcie przez chwilę na jakich warunkach mogą marihuanę zalegalizować. Dopierdolą podatek, obejmą ograniczeniami i pozwoleniami cały system produkcyjno-dostawczy i skończy się tym, że mafia wyjdzie z podziemia i będzie robić to samo, a nam wzrosną koszta zakupów, bo do tego przyjdzie bulić za akcyzę.

Szczerze mówiąc, chyba wolę szarą strefę taką jaka jest teraz.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Szczerze mówiąc, chyba wolę szarą strefę taką jaka jest teraz.

bez sensu się schizować że cię zaraz jakiś palant w mundurze zatrzyma, postanowi przeszukać i spędzisz najbliższą noc w areszcie.
różnie to bywa - nie ma powodu żeby uczciwy człowiek który nic nikomu nie robi miał się bać policji na którą płaci podatki.
ludzie nie wiedzą, ale mogą sie przekonac że marihuana to nie jest takie zło jak im wmawiali do tej pory. i ze jak ktoś to pali to wcale nic nie znaczy.
moja mama się przekonała to znaczy że każdy polak może Smile wystarczy dotrzeć do tych ludzi poza mediami. bo media nie dadzą.
najważniejsze aby społecznie było to akceptowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z wujkiem(cos kolo 60) cmilem tak ze 3 lata temu i tez nie narzekal i fajne jazdy mial hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
Gdy doszło do nowelizacji nagle po cichu zdelegalizowali także 13 roślin etnobotanicznych o zerowym czynniku szkodliwości, zostawiając resztę chemii dostępną dalej na pułkach i chcę to podkreślić.
Zdelegalizowali nawet takie rośliny, które nie zmieniają stanu psychiki jak Kava Kava, blue lotus, które są stosowane jako afrodyzjaki lub robi się z nich herbatki w medycynie zielarskiej.
Więc się mogę zapytać szczególnie wszystkich zwolenników delegalizacji, czy to jest normalne, czy tak się postępuje zakazując tego co nieszkodliwe ??
Niedawno okazało się, że niektóre firmy produkujące herbatę używają substancji które nagle stały się nielegalne, ciekawe jak ta sprawa się potoczy.

Zerknij tutaj:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=94741741&a=94741741
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo, ktoś rządny prawdy o świecie wejdzie na forum w poszukiwaniu ciekawych materiałów i zobaczy post o pro-ćpunowski. Napewno odrazu nabierze zaufania do tego co tu jest przedstawiane :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalcolmX




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to paranoja, właśnie o to chodzi, żeby wszystkim joint zabrał jaja do własnej odrębności, co najwyżej nastukane społeczenstwo wbije sobie kolejny kolczyk w nos i zrobi tatuaż "free cannabis" i pójdzie kupić coś słodkiego. Każda cywilizacja upada właśnie od momentu rozluźnienia obyczajów i zatracenia kręgosłupa moralnego. Z badań archeologów wynika że w starożytnym Rzymie w dobrym tonie było dać niemowlakowi haszysz, żeby lepiej spał i nie płakał, to było tuż przed upadkiem. Wbijcie sobie do tej bańki wszyscy mega spiskowcy że Holandia jako kraj przezywa przez te jointy totalny socjo-kryzys (nie bez kozery przyjeżdżają do polski autobusy w poszukiwaniu np. spawaczy, sprzątaczek itp., w holandii wiszą plakaty zachęcające ludzi do studiowania bo nie ma kadry menago). Jointy już dawno nie są tabu i każdy kto ma jazdę, że jak spali splifa jest taki cool i ma nieziemsko wyjebane alternatywne pomysły to powiem wam że są tak zajebiście powtarzalne, nijakie i gówno wnoszące do życia pseudo ambient np. jazda na filmowanie, ogólne pierd... o rzeczywiskości, wybrać się po zakupy to już sztuka nie do przeskoczenia bo takie to wyjebane. Ogarnąc co kolwiek z dnia codziennego to odkrycie na miarę nobla... przestańcie bo robicie się w końcu grupą cienkich i bezwartościowych mułków,które z nie potrafią wycedzić z tabunu informacji prawdziwej treści, dokładnie o tym mówił były agent KGB Yuri Bezmenov (Tomas Schuman) tu link do obejżenia (z polskimi napisami):

http://www.youtube.com/watch?v=BBxjPCuxrlQ

http://www.youtube.com/watch?v=HEIcUqgxpVo&feature=related

Więc koniec końców myślicie(my) właśnie w ten sposób o jaki chodzi tym pojebancom...
1. BEZ MOTYWACJI
2. BEZ CELU.
3. PSEUDO WOLNI.
4. NIEODPOWIEDZIALNI
5. WJEBANI W JAKIŚ NAŁÓG (NAWET JEDZENIE)
6. TŁUSTE NIE ZDOLNE DO MYŚLENIA I SILNEJ POSTAWY SPOŁECZEŃSTO.
7. NADMIERNIE TOLERANCYJNE.

Jeżeli nie zagadzasz się tym komentarzem to proszę o własne przemyślenie i sprawdzenie mojej wypowiedzi, bo naprawdę... LOGIKA WYSTARCZY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MalcolmX napisał:
Jeżeli nie zagadzasz się tym komentarzem to proszę o własne przemyślenie i sprawdzenie mojej wypowiedzi, bo naprawdę... LOGIKA WYSTARCZY.

ja się nie zgadzam.
moje przemyślenia powyżej. LOGIKA WYSTARCZY. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście popieram inicjatywę Marszu,
ale obawiam się, że nic to nie da.
Zdelegalizowano właśnie 13 nowych roślin, o czym była mowa, kilka z nich praktycznie o znikomych lub żadnych właściwościach psychoaktywnych.
Jak więc mogą mieć nadzieję, że konopie im zalegalizują ?...

Może zmienimy trochę temat ?
Co zrobić aby zalegalizować konopie w Polsce ?
Ciekawe czy ktoś ma lepsze propozycje?

Marsz jest taki sobie, Politycy zlewają tego typu marsze.

Pierwsza możliwość to taka jak robią górnicy, którzy się jednoczą i przyjeżdżają z pałami do Warszawy w liczbie kilku tysięcy, robią rozpierdol, dostają podwyżkę od rządu i wracają.
Tylko, że w tym przypadku rządowi zależy na górnikach, bo przynoszą konkretny dochód, poza tym jest ich bardzo dużo. Wątpię aby tylu zwolenników konopi się znalazło.

Można też, ci którzy posiadają, rozsyłać po znajomych próbki MJ. Jak połowa społeczeństwa zacznie jarać, to takie marsze będą nieco większe, a i politycy mieliby nieco więcej w porach. Smile

Inna metoda, to skupić się na jednym regionie Polski, skupić w jednej miejscowości samych palaczy. Rozpocząć hodowlę, przepłacić policję, burmistrza i radę tej małej miejscowości albo obsadzić swoimi. Smile, Gdyby stworzyło się miasteczko ludzi myślących podobnie, to siłą rzeczy musiałoby się rządzić własnymi prawami.

Jeszcze inna, to zrobić masowy zasiew konopi przemysłowych w niektórych regionach Polski, konopie te są bardzo tanie, wyglądają podobnie. Gdyby duża ilość osób obsiewała nieużytki, których teraz nie brakuje, to sparaliżowało by to całkowicie pracę policji, i wszelkich służby, a także zwróciło uwagę społeczeństwa, na bezsensowne wydawanie budżetowych pieniędzy na ganianie po polach za krzakami.
A jeżeli by nie ganiali, to krzaki na polach by spowszechniały, i byłby to dobry krok ku lepszemu.

Macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły jak przekonać nasze władze ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły jak przekonać nasze władze ? Smile

wziąwszy pod uwagę tendencje w polityce, zamiast przekonywać nasze władze lepiej chyba przekonać brukselę.
ludzie tego nie dostrzegają, ale myślę, że gdyby nie nasze uczestnictwo w strukturach europy bylibysmy krajem o wiele bardziej totalitarnym. pewnie do teraz mielibyśmy karę śmierci Smile konopie z czasem staną się na powrót legalne, jest to naturalna kolej rzeczy. nie wiadomo kiedy, prawdopodobnie w każdym kraju inaczej. o ile gdy to się stanie będą jeszcze kraje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MalcolmX w zasadzie masz sporo racji. Z tym, że to nie jest tak do końca. Zespół amotywacyjny u palaczy działa w obie strony, bo zbuntować się co prawda nie dadzą rady, ale z wydajnością w pracy już gorzej, a NWO oprócz dążenia do kontroli przejawia daleko idącą troskę o rozwój całej cywilizacji jako ogół (szczególnie pod kątem postępu technologicznego). Innymi słowy przeciętny pothead będzie miał poważny problem z zaprojektowaniem nowego procesora np. co nie jest i nie będzie na rękę satanosmutasom.

Ja myślę, że oni sami nie do końca wiedzą czy marihuana jest pomocna w kontroli tłumu czy nie i stąd eksperymenty typu Holandia. Osobiście legalizacja wydaje mi się odległa historyjką, ze względu na ostateczną nieprzewidywalność palaczy. Ostatecznie pothead może nie mieć siły na uleganie manipulacji, a daleko idący "tomiwisizm" może obrać sobie za cel propagandę systemową i wtedy dupa. Wink


Bimi, widzisz różnica polega na tym, że Ty uważasz, że Policja powinna stać po Twojej stronie, a ja uważam, że Policja nie powinna stać po żadnej ze stron. Ja w zasadzie uważam, że Policja w ogóle nie powinna stać - znaczy istnieć. Tak samo jak podatki zresztą. Mr. Green
Natomiast nie sądzę, żeby legalizacja marihuany miała decydować o powszechnej akceptowalności... ale gdyby tak było, to ja pierdolę takie społeczeństwo, bo to nadal będą Ci sami ludzie, którzy skaczą tak wysoko jak im władza każe. Różnica będzie taka, że teraz będą skakać na haju. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Przesmiewca




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja w zasadzie uważam, że Policja w ogóle nie powinna stać - znaczy istnieć


W sensie, że jakby -czysto hipotetycznie- ktos Ci zabil ojca/brata/syna albo zgwalcil matke/siostre/zone to bys na policje nie poszedl ... tylko co ? zaplakal ? Sorry, ale takie poglądy sa idiotyczne i zle swiadcza o propagatorze owych. Jeszcze sobie hwdp w sygnaturce dopisz, bedziesz cool. Tyle na temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to żeś wyjebał teorię.

zupełnie nie rozumiem po czym wnosisz że ktoś kto pali konopie nie jest w stanie zaprojektować nowego procesora??
albo że nie jest w stanie się zbuntować przeciwko systemowi bo ma "Zespół amotywacyjny" Laughing

znam wiele osób które palą i projektują, i jeszcze więcej takich które palą i buntują się przeciwko systemowi... powiem więcej: tych drugich wśród palaczy jest procentowo nieporównywalnie więcej niż wśród nie-palaczy.

dlatego niestety muszę stwierdzić, że w życiu nie słyszałem większych idiotyzmów.
proponuje ci aqua nie wypowiadać się na tematy o których ewidentnie nie masz pojęcia - dla własnego dobra, w celu zachowania statusu osoby o trzeźwym spojrzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam jak się nazywały takie argumenty oparte na tego rodzaju hipotetycznej sytuacji, ale miały one swoją nazwę. I były z kategorii idiotyczne, bo Przesmiewca, co byś zrobił gdyby policjant zabił Ci ojca/matkę? Nie muszę nosić koszulek chwdp czy robić takich sygnaturek w podpisie. Mój światopogląd jest spójny. Nie muszę siebie dowartościowywać, karmiąc swoje ego poprzez narzucanie innymi mojego zdania. Chcesz - możesz być zwolennikiem gestapo. Wisi mi to i powiewa.

Bimi, wnoszę to po obserwacji swojego zachowania. Głównie, chociaż nie tylko. Ogólnie mój światopogląd opiera się na wnioskach wyciąganych z obserwacji określnych zjawisk, ale zwróć uwagę, że napisałem też o nieprzewidywalności palaczy, tak więc - absolutnie nie twierdzę, że Twoje przykłady nie są prawdziwe. Po prostu, dziwny jest ten świat Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Przesmiewca




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua, byc moze poczules sie zaatakowany - nie to bylo moim zamiarem. Nie chodzi tu o Gestapo. Chodzi o instytucje, ktora ma sobie radzic z "elementami aspolecznymi". Co wg. Ciebie byloby lepsze: Zostawic tak jak jest (chodzi o policje) czy wyjebac policje oraz sądownictwo i rozdac obywatelom broń ?

Co do mj - lubię, aczkolwiek nie przesadzam z tym. Raz na jakis czas spokojnie mi wystarcza, i nie czuje jakiegos cisnienia. Czy liczba palaczy w przypadku legalizacji wzrosnie - nie wiem. Jednak wydaje mi sie, ze dla pewnych osob legalnosc marihuany jest nie oplacalna i wlasnie dlatego legalizacji miec w najblizszym czasie nie bedziemy.



Edytuje jeszcze raz, gdyz chcialbym zauwazyc, ze na fajkach Szekspira znaleziono slady konopii... jak znajde zrodlo - wkleje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Bimi, wnoszę to po obserwacji swojego zachowania. Głównie, chociaż nie tylko.

jak to swojego?
nie jesteś w stanie zaprojektować procesora, ale jakbyś nigdy nie palił to byś był - tak?
no i ten "zespół amotywacyjny", który uniemożliwia ci bunt - to akurat widać po tobie najlepiej Wink

nie sądzisz że swoje tezy zwyczajnie wyssałeś z palca?
że w rzeczywistości nie masz żadnych dowodów ani na to, że palenie osłabia umiejętności projektowania, jak i na to że osłabia wolę walki z systemem?
co innego taki prozac, czy inne w pełni legalne "lekarstwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawi mnie

A czy aby nie jest to termin parady homoseksualistów w Krakowie.

Tak ciekawy zbiego okolicznośći.

Zresztą zobaczymy w TV czy poparcie ziela będzie rónież poparciem parady gejów i lezbijek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawdę sądzicie że mafia zgodzi się na legalizację marychy?
Przecież stracili by na tym miliardy dolców!
Pomyślcie - mają swoich ludzi w rządzie - teraz rośnie im konkurencja na rynku - dają im znać, policja robi wielką akcję przeciwko dragom i bach! Nie ma konkurencji, cena idzie w górę. Wy na prawdę sądzicie, że gangstersi pozbawią siebie sami takiej żyły złota?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesmiewca - ja sobie zdaje sprawę na jakiej zasadzie funkcjonuje dzisiaj policja. Ja tylko chciałbym zauważyć, że problemy, które ona rozwiązuje zostały celowo stworzono przez szajkę NWO w myśl zasady problem/reakcja/rozwiązanie. Pytanie co bym wybrał jest tendencyjne. Nic bym nie wybrał, bo ani nie jestem odpowiedzialny za obecny stan rzeczy w niektórych patologicznych środowiskach, ani nie jestem zobowiązany do popierania policji. Daleki jestem też od rozdawania broni wszystkim, natomiast jeszcze dalszy jestem od zabraniania ludziom jej posiadania.
Reasumując offtopa, pozbawienie obecnego społeczeństwa policji niewątpliwie wiązałoby się z ofiarami i niedogodnościami różnego rodzaju. Nie wiem który proces pochłonąłby więcej ofiar i cierpienia - czy ten pozbawiający ludzi obecnego aparatu pilnującego przestrzeganie "prawa" czy ten, który owy aparat już wprowadził. Pytanie retoryczne, bo to bajka z serii ile diabłów mieści się w główce szpilki. Zresztą ja nawet nie muszę się zastanawiać nad tego typu zagadnieniem, bo nie mam żadnej władzy w zakresie zmiany obecnego stanu rzeczy. Jest jak jest - inaczej nie będzie. Ja się wypisuje z tej bajki i pierdole obie strony. Róbta co chceta.



Bimi napisał:
jak to swojego?
nie jesteś w stanie zaprojektować procesora, ale jakbyś nigdy nie palił to byś był - tak?


Jak patrzę na przebieg mojej indok.. edukacji znaczy się Mr. Green to muszę stwierdzić, że istnieje spora szansa, że gdyby nie palenie - zajmowałbym się obecnie czymś w tym stylu. Nie mogę oczywiście powiedzieć, że mi przykro z tego powodu, bo jestem bardzo zadowolony z tego w którym kierunku potoczyło się moje życie, ale to i tak takie gdybanie jest...

Bimi napisał:

no i ten "zespół amotywacyjny", który uniemożliwia ci bunt - to akurat widać po tobie najlepiej


A, tu mnie masz. Wink


Cytat:
nie sądzisz że swoje tezy zwyczajnie wyssałeś z palca?
że w rzeczywistości nie masz żadnych dowodów ani na to, że palenie osłabia umiejętności projektowania, jak i na to że osłabia wolę walki z systemem?
co innego taki prozac, czy inne w pełni legalne "lekarstwa"


To nie są dowody. To są luźne spostrzeżenia.


Przy okazji, dobrze to obrazuje fragment z książki Narlikara "Struktura Wszechświata"

Cytat:
Astronom, fizyk i matematyk wybrali się na wycieczkę w góry szkockie. Wkrótce dostrzegli pasącą się samotnie na hali owcę.
- Owce w górach są czarne - zauważył astronom.
- Nie można tak pochopnie uogólniać - obruszył się fizyk. - Dysponujesz zbyt małą próbką. Dopiero po dokładnej analizie dużej liczby owiec, i to w całym kraju, można uczynić takie spostrzeżenie. Na razie możesz powiedzieć tylko tyle, że w Szkocji można spotkać czarne owce. Co o tym sądzisz? - zwrócił się do matematyka.
- Niestety nie mogę się zgodzić z żadnym z was - odrzekł matematyk. Możecie tylko powiedzieć, że właśnie zwierzę, tam widoczne, od naszej strony wydaje się być czarne.

_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Jak patrzę na przebieg mojej indok.. edukacji znaczy się Mr. Green to muszę stwierdzić, że istnieje spora szansa, że gdyby nie palenie - zajmowałbym się obecnie czymś w tym stylu. Nie mogę oczywiście powiedzieć, że mi przykro z tego powodu, bo jestem bardzo zadowolony z tego w którym kierunku potoczyło się moje życie, ale to i tak takie gdybanie jest...

spoko - skoro gdybanie to sobie jeszcze pogdybam... mam nadzieję ze nie masz nic przeciwko Smile
gdyby projektowanie procesorów naprawdę było twoja pasją to palenia nigdy by cie od niego nie odwiodło. prędzej brak funduszy na dokończenie studiów.
a jeśli nie jest to twoją pasją to i tak słabe procesory byś projektował - lepiej że sobie odpuściłeś tą ścieżkę kariery. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Marsz Wyzwolenia Konopi 23 maja 2009
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile