W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Homeland Security i ostra amunicja  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1113
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 13 Sty '09   Temat postu: Homeland Security i ostra amunicja Odpowiedz z cytatem


_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on swoimi tendencyjnymi pytaniami sugeruje odpowiedz.

ostatnio gryzie mnie jedna mysl..

skoro planuje sie zamach na ludnosc to kto bedzie wykonywal rozkazy? przeciez to tez beda ludzie i nie wiem jaką pałą trzeba byc aby juz w tak wielkim przedsięwzięciu nie sprzeciwstawic sie rozkazom typu mordowanie ludzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będzie ogólna panika i szaber wszystkiego to zobaczysz .Będą strzelać jak do kaczek .
Mnie zastanawia jak oni mogą myśleć ze są anonimowi ? Crying or Very sad
Skoro planowana jest akcja na potężną skalę to też kontrola jest na potężną skalę.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć zgadzam się z treścią, sam sposób prowadzenia rozmowy jakiś dziwny, kobieta bardzo pewnym głosem (jakby czytała z kartki...) o tym wszystkim opowiada a gość bez problemu całość powtarza prawie słowo w słowo a cała rozmowa jakby wydłużana na siłę... ot to tylko takie moje spostrzeżenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę ta rozmowa nie może zostać uznana za dowód. Osoba która mówi jest anonimowa i nie da się zweryfikować czy to co mówi jest prawdą czy nie. Czas pokaże.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jest to jakoś powiązane z tym co mówił powell na temat wydarzeń które mają mieć miejsce 21-22.01? w sumie to jeszcze tylko tydzień i wtedy się przekonamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
on swoimi tendencyjnymi pytaniami sugeruje odpowiedz.

ostatnio gryzie mnie jedna mysl..

skoro planuje sie zamach na ludnosc to kto bedzie wykonywal rozkazy? przeciez to tez beda ludzie i nie wiem jaką pałą trzeba byc aby juz w tak wielkim przedsięwzięciu nie sprzeciwstawic sie rozkazom typu mordowanie ludzi


pranie mózgu i wyćwiczone odruchy w czasie szkoleń. miałem kumpla w zomo Smile opowiadał że po miesięcznym szkoleniu mieli tak wyprane czaszki że na rozkaz zatłukli by własne matki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z poprzednikiem..
prawie kazdy etatowy zolnierz amerykanski od kilku lat musi podpisac papier "ze bedzie zabijal cywilow - nawet obywateli usa - jesli nadejdzie taka koniecznosc, tym bardziej rozkaz".. dodaj do tego żadnych krwi sierzantow, ktorzy w momencie twojego wachania moga cie "kropnac" byc dac przyklad innym.. psycholi w wojsku nie brakuje..
oni sa szkoleni zeby nie miec emocji (slowa mojego kolegi, byłego marines).. obejrzyjcie sobie np film pt "Stop-Loss", ktory pokazuje zycie "veterana"/przestepcy?.. szczegolnie chodzi mi o stan umyslowy tych ludzi.. to co pokazuje to tylko 1/4 tego co sie dzieje naprawde, mowi mi kolega.
kolesie biora ciezkie psychotropy jak ida na przpustke, zajebiscie silne srodki uspokajajce..
nie dziwilo was ze jakis wasz ziom po powrocie z misji jest taki spokojny, nie daja sie sprowokowac, chodza jak nacpani..
myslicie ze zolnierze usa zabijaja irackich zolnierzy? bo z tego co wiem na 1 zabitego partyzanta przypada 10 zabitych cywilow...
ten film swietnie ukazuje jak koles wyrąbal cala rodzine bezbronnych ludzi..nie byl żądny krwi, bal sie i zrobil to co najlepiej umial..

link do filmu http://www.imdb.com/title/tt0489281/
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Homeland Security i ostra amunicja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile