W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielcy nieobecni  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1034
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alien




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 13 Sty '09   Temat postu: Wielcy nieobecni Odpowiedz z cytatem

Witam!

Po ostatnich podróżach po UE nasuwa mi się jedno pytanie. Na żadnym (które udało mi się znaleźć) forum poruszającym tematykę NWO nie występuje temat Islamistów.

Jeżeli poruszamy udział Iluminatów, Żydów a nawet Katolików w tworzącym się Nowym Porządku, jeżeli rozważamy możliwe scenariusze biegu historii, spekulujemy nad formami samoobrony, to nigdzie ale to nigdzie nie znalazłem informacji o jak najbardziej realnym zagrożeniu jakim jest islamizacja Zachodu.

Może gdybym siedział sobie w tym swoim zaścianku (nieźle już zresztą uzbrojony Laughing - przerobiłem karchera na miotacz ognia i jeszcze takie inne) i nie widział w jaki sposób tracimy nasza Zachodnie miasta na rzecz Wschodu to nie napisałbym tego postu. Gro znajomych z Londynu, Paryża, Sztokholmu jest wręcz przerażona rozwojem sytuacji dotyczącej imigracji islamistów. Ich roszczeniowa postawa, buta i nachalność (sam też tego doświadczyłem) wobec rdzennej ludności nasuwa szereg pytań KTO ZA TYM STOI??? Przecież nikt ich tam nie chce, socjal zaczyna być obcinany, bez asymilacji zawsze będą traktowania jak imigranci. Kto ich więc sprowadza? Za czyje pieniądze osiedlają się w Europie? Po co osiedlają się w Europie skoro tak prawdę mówiąc nią gardzą?

Czy nie wydaje się Wam że to NWO którego tak się obawiamy może mieć oblicze teokracji Islamskiej

Cóż, każdy ma chwile zwątpienia czy obraz świata który z takim trudem został wydobyty z mroków niewiedzy jest istotnie zbliżony do prawdy Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 13 Sty '09   Temat postu: Re: Wielcy nieobecni Odpowiedz z cytatem

alien napisał:
Witam!

Po ostatnich podróżach po UE nasuwa mi się jedno pytanie. Na żadnym (które udało mi się znaleźć) forum poruszającym tematykę NWO nie występuje temat Islamistów.


Państwa arabskie odczuwają (raczej słusznie) żal i nienawiść do całego zachodniego świata za to, co im zrobił. A co zrobił? Na przykład akcja "False Flag" w Iranie, gdy BP użyło agentów brytyjskiego wywiadu do zmian w polityce korzystnych dla brytyjskiego przemysłu naftowego. Jednak w polityce państw arabskich są jednostki, które godzą się na warunki współpracy z zachodem (dokładnie współpracą nazywają pomoc w rozkradaniu bogactw naturalnych lub choćby nie przeszkadzanie). Arabowie w dużej mierze zostali skrzywdzeni przez zachód, stąd jest ich mniej w towarzystwach związanych z NWO, ale istnieją na pewno. Taką marionetką jest chyba prezydent Iranu, tak to wygląda. Z jednej strony nieposłuszny wobec zachodu, a z drugiej nic konkretnego nie robi poza jałową peplaniną. Uważam, że stwarza pozory, aby mieć naród po swojej stronie a dokładnie żeby umacniać nienawiść wobec zachodu. Może to chodzi właśnie o podsycanie nienawiści między islamem a zachodem, aby łatwiej wzniecać konflikty, napędzać biznes wojenny, rozkradać ropę. Jak zachód wrzucił do Iranu swój wywiad 40 lat temu i stworzył tajne służby(SAVAK) tak do dziś mają swoje macki.

Cytat:
Jeżeli poruszamy udział Iluminatów, Żydów a nawet Katolików w tworzącym się Nowym Porządku, jeżeli rozważamy możliwe scenariusze biegu historii, spekulujemy nad formami samoobrony, to nigdzie ale to nigdzie nie znalazłem informacji o jak najbardziej realnym zagrożeniu jakim jest islamizacja Zachodu.


Bóg jest jeden, niezależnie jak go nazywamy. Nie bójcie oddawać się czci Istocie Najwyższej tylko dlatego, że instytucje używają różnych znaków, krzyża, księżyca i innych. Podsycanie poróżnień pomiędzy krzyżem a księżycem ma na celu zniszczenie obydwu i w to miejsce włożenie pentagramu.

Cytat:
(...) przerobiłem karchera na miotacz ognia(...)

GENIALNE. Jutro jadę po karchera.

Cytat:
Gro znajomych z Londynu, Paryża, Sztokholmu jest wręcz przerażona rozwojem sytuacji dotyczącej imigracji islamistów.

A ci znajomi to co? Na swojej ziemi są? Gdy nasi wyjeżdżają tam za pracą to nikt nie jest przerażony, ale gdy arabowie przyjeżdżają to od razu wszyscy są przerażeni? Ciekawy sposób rozumowania.

Cytat:
(...) Przecież nikt ich tam nie chce

A naszych chcą... Prawda? Zdumiewające, ale wydaje mi się, że to ksenofobia. Generalizowanie, że NIKT ich nie chce. Niech GB zamknie granice... Co za problem?
Cytat:
socjal zaczyna być obcinany, bez asymilacji zawsze będą traktowani jak imigranci.

Socjal.. Tak największy problem. Wyścig pasożytów-gąsienic, która prędzej dostanie się do rozwiniętego listka. Polak na socjalu OK, arab na socjalu - be! A ilu naszych złodziei udało się do tego kraju, ilu pasożytów? Wielu Polakom jest wstyd za ich współbratymców. Kombinują, kradną, pasożytują. "Homo homini lupus" - sprawdza się z Polakami w Anglii. Mawiają, że na obczyźnie nikt nie jest gorszy dla Polaka niż inny Polak. P.s. To ze słyszenia, bo sam nigdy nie wyjeżdżałem w innym celu niż na urlop.
Co do asymilacji - to dobrze, że ludzie nie wstydzą się swojej tradycji i swojej religii. Nasi wstydzą się pośród protestantów swojej religii rzymsko katolickiej. Czy to właśnie nazywasz asymilacją? Jedzenie tylko prawą dłonią... Niech jedzą lewą.. To też asymilacja? To nie jest ważne! Ważne, by innym nie wchodzić "w paradę", by nie narzucać swoich poglądów, swojej wizji świata. Ważne, by innych nie ograniczać, jeśli nie szkodzą nikomu.

Cytat:
Kto ich więc sprowadza? Za czyje pieniądze osiedlają się w Europie? Po co osiedlają się w Europie skoro tak prawdę mówiąc nią gardzą?

A Ty za czyje pieniądze wyjeżdżasz. Kto Cię sprowadza tam? I Ciebie i islamistów sprowadza to samo - sytuacja życiowa.


Cytat:
Czy nie wydaje się Wam że to NWO którego tak się obawiamy może mieć oblicze teokracji Islamskiej

Nie wydaje się. NWO jak wcześniej napisałem, ma na celu hołdowanie mamonie. Kult pieniądza to właśnie oddanie czci szatanowi. Nie twierdzę, że nie pracuję, że odrzucam pieniądze. Ale nie hołduję im. Kupuję to, co muszę. Nie konsumuję bezmyślnie, nie gonię za najnowszymi komórkami i telewizorami. Nie czczę monety, ale proza życia każe mi ją zdobywać. Na lichwę nie pożyczam, nie sprzedaję siebie i innych, nie kradnę, nie zabieram innym, nie oszukuję. Nie biorę kredytów! Warto przewartościować swoje życie z "mieć" na "być". Wówczas widzimy, jak bezwartościowym jest bieganie za nowymi szmatami, za modą, za szpanem, za coraz nowszymi i droższymi gadżetami. Pozoranctwo, moda, lans.. wszystko to jedno bezwartościowe gówno, abyśmy nie myśleli, lecz chcieli więcej i więcej i więcej. Abyśmy ścigali się do celu, którym jest nicość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham jak najbardziej zgadzam sie z Twoja wypowiedzia.Niestety rzeczywistosc jest smutna na obczyznie polak dla polaka z reguly (z doswiadczenia) jest ostatnia kanalia.Pomocy oczekiwac raczej nie mozna chyba ze druga strona na tym zarobi.Czasami mysle ze kwiat polskosci raczej nie emigrowal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 13 Sty '09   Temat postu: Re: Wielcy nieobecni Odpowiedz z cytatem

Swietny komentarz Cham! Applause widac kolega z postu powyzej powrocil niedawno z emigracji i lyknal to wszystko co mu koledzy Polacy wciaz opowiadali..(nie mowie tego zlosliwie). Z reszta sama wiem z doswiadczenia jacy sa Polacy za zagranica.. zwlaszcza ci w Anglii.. zieja ogniem zlosci i chamstwa! nienawidza wszystkich innych okreslajac ich przy okazji bardzo obrazliwymi epitetami, a sami strasznie sa zakompleksieni w stosunku do Anglikow..w sumie to nie mozna ich winic, bo to TYPOWY ksiazkowy przyklad jak zachowuje sie grupa ktora odczuwa swoja gorszosc w stosunku do innej grupy, to naturalne ze automatycznie znajduja grupe/y przy ktorych czuja sie lepszymi- w koncu sa "Europejczykami" i maja biala skore- co dla Anglikow jest raczej bez znaczenia zwlaszcza w stosunku do takiego biednego kraju w Europie wschodniej jak Polska.. na marginesie chce cie powitac alien, bo widze ze jestes nowy na forum Smile Ciesze sie, ze takie osoby jak ty trafiaja wlasnie na to forum, mam nadzieje, ze po jakims czasie zmienisz troche swoje poglady.. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alien




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:18, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie! Czytam i oczom nie wierzę! Skąd tu tyle osobistych wycieczek!

Lat mam czterdzieściparę, stabilną sytuacje finansową, sporo dołożone i zainwestowane w nieruchomościach, i nigdzie nie zamierzałem wyjeżdżać i a tym bardziej nie powróciłem niedawno z emigracji! Poglądy mam już w miare wyrobione, a mój post jest wynikiem kilkunastoletniej obserwacji, rozmów i analizy wpływów islamu na Zachód.

Do Szwecji jeżdżę do przyjaciół na kiszone śledzie (polecam Wink ) i wędkowanie, w Paryżu i Lume mieszka rodzina mojej żony i chetnie nawzajem się odwiedzamy, a w Londynie mieszka szwagier zreszta rodowity angol, a przyjmuje nas dlatego że zawożę tam swoje dzieci aby w realu uczyły się historii, geografii, klturoznawstwa i sztuki. Co by nie mówić o anglikach to przez kilka stuleci budowania imperium sporo nakradli i większość z tego co nakradli jest właśnie w londyńskich muzeach! Dodatkowo te elementy materialnego dziedzictwa ludzkości są praktycznie zgrupowane na obszarze jednego miasta co w połączeniu ze świetną lokalną komunikacją umożliwia mi w miarę tanią edukację dzieciaków!

Nowy na forum nie jestem, po prostu nie strzepię języka nadaremno...

Co do "europejczyków" to faktycznie czuję większą sympatię do tych o jaśniejszym odcieniu skóry. Niestety jest to spowodowane przykrymi osobistymi kontaktami również i na podłożu biznesowym. Islamiści nigdy nie uznają Europejczyków nawet konwertytów za równorzędnych partnerów. Cała gadanina o tolerancji, równosci i wzajemnym poszanowaniu jest kłamstwem. Islamiści niezależnie od tego gdzie mieszkają traktują zachód, jego kulturę, wartości tylko i wyłącznie jako tereny do zdobycia. Nie udało im sie to militarmie. Uważam więc że spróbowali innej metody. Destrukcja wewnętrzna. Czy tak wielkim błędem jest postawienie pytania za czyje pieniądze powstali Iluminaci? A co się stanie jeżeli postawimy tezę że za pieniądze Imperium Otomańskiego?

Proszę również o odpowiedź w jaki sposób Islamiści zostali skrzywdzeni przez zachód? Czy dlatego że wypędzono tych najeźdźców z Hiszpanii i Bałkanów? Czy krzywdzimy ich pompując miliardy euro do ich petrobanków? Czy krzywdzimy ich zasilając ich gospodarki wpływami z turystyki? A przyczyny i skutki wojny? Czy konflikt nie zaczął sie przypadkiem od zbrojnego starcia dwóch sekt: sunnitów i szyitów? A potem został do tego wciągniety zachód - Irak popierały USA i Europa Zachodnia a Iran popierał ZSRR - a przynajmniej dostarczał broń...

Kwestia socjalu dotyczy w tym przypadku Szecji. Znajomi są emerytami i na własnej kieszeni czują skutki pomagania ciemnoskórym darmozjadom którzy nawet nie próbują podjąć jakiejkolwiek pracy aby dołożyc się do wspólnego podatkowego garnuszka, a na każdą próbę obcięcia darmowych świadczeń i zapomóg wrzeszczą na ulicach że to rasizm i dyskryminacja!!! Byłem widziałem i szpieprzałem przed nimi jakbym miał 20 lat mniej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alien




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za literówki - mam klawiaturę do wymiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:32, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alien napisał:
No nie! Czytam i oczom nie wierzę! Skąd tu tyle osobistych wycieczek!


kolego alien na Twoje słowa:
Cytat:
Kto ich więc sprowadza? Za czyje pieniądze osiedlają się w Europie? Po co osiedlają się w Europie skoro tak prawdę mówiąc nią gardzą?

odpowiedziałem:
Cytat:
A Ty za czyje pieniądze wyjeżdżasz. Kto Cię sprowadza tam? I Ciebie i islamistów sprowadza to samo - sytuacja życiowa.


Nie traktuj tej odpowiedzi osobiście. Miałem na myśli CIEBIE CZYTELNIKU. Celem było wskazanie, aby każdy z nas zastanowił się czego my szukamy tu czy tam, zanim zapytamy o to innych.

Cytat:
(...)Cała gadanina o tolerancji, równosci i wzajemnym poszanowaniu jest kłamstwem.(...)

Jeżeli spotykając kolejnego "odmiennego" zakładasz na podstawie "przykrych osobistych kontaktów", że jest on kolejnym nicponiem (zamachowcem, nierobem, podbijaczem itp), oznacza to, że nie jesteś lepszy i bardziej tolerancyjny od niego. W końcu oceniasz osobę, której nie znasz. Warto przewartościować ten stan rzeczy.

Cytat:
Proszę również o odpowiedź w jaki sposób Islamiści zostali skrzywdzeni przez zachód?

Proszę obejrzyj film "Terrorstorm", szczególnie wątek o obaleniu rządu w Iranie zorganizowanego przez służby brytyjskie. Dużo by o tym pisać. Do tego niesłuszne obciążenie winą za zamachy, oskarżanie o wspieranie terroryzmu itd. Gdzie broń masowego rażenia w Iraku? Poszukaj materiałów na temat talibów w Afganistanie. O zlikwidowaniu plantacji maku przez Taliban. Jak zabrakło towaru, którym handluje CIA, to nagle w Afganistanie znaleźli się terroryści, z którymi trzeba walczyć dzielnie...

Cytat:
Czy krzywdzimy ich pompując miliardy euro do ich petrobanków?

Główni właściciele pól naftowych: TEXACO oraz BP. Miliardy są pompowane, ale przede wszystkim do koncernów zachodnich, nie oszukujmy się. W Wenezueli też lądowały przez wiele lat "miliardy", a ludzie żyli w nędzy. Chavez przegonił korporacje zagraniczne i znacjonalizował bogactwa naturalne. I tam też próbowano zrobić to, co zrobiono w Iranie. CIA się napracowało, ale przewrót się nie udał. Nakręcono na tej podstawie film fabuloryzowany. Czyżby zaległości w lekturze filmowej z działu MULTIMEDIA?

Cytat:
A przyczyny i skutki wojny? Czy konflikt nie zaczął sie przypadkiem od zbrojnego starcia dwóch sekt: sunnitów i szyitów? A potem został do tego wciągniety zachód - Irak popierały USA i Europa Zachodnia a Iran popierał ZSRR - a przynajmniej dostarczał broń...

A co się stało, że Irak był popierany przez USA a później już nie? Czyżby nieposłuszeństwo? Niepokorny Saddam, który nie chciał pozwolić na rozkradanie bogactw naturalnych Iraku? Ja inaczej tego nie widzę. Akcja wojenna zrobiona z premedytacją!

Cytat:
Kwestia socjalu dotyczy w tym przypadku Szecji. Znajomi są emerytami i na własnej kieszeni czują skutki pomagania ciemnoskórym darmozjadom którzy nawet nie próbują podjąć jakiejkolwiek pracy aby dołożyc się do wspólnego podatkowego garnuszka, a na każdą próbę obcięcia darmowych świadczeń i zapomóg wrzeszczą na ulicach że to rasizm i dyskryminacja!!! (...)

Znowu generalizowanie. Czyżby ani jeden ciemnoskóry nie pracował? Czyżby każdy ciemnoskóry był na szwedzkim socjalu? Jeżeli tak, to zwracam honor, jeżeli jednak nie, to jesteś ksenofobem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien widzisz dostałeś klasyfikację :
ksenofob Very Happy

Bo w dzisiejszych czasach to już tylko mamy ksenofobów, homofobów i antysemitów.
Wszystkie te etykietki popularne są w głównych mainstreamowych mass mediach.
To ja dodam swoją etykietę. Bo na forum generalnie lubi się stosować etykiety Think (o przypomniało mi się jeszcze: agenci i oszołomy Very Happy)

Ja sobie dodam swojąVery Happy Razz
Na forum mamy także sporą część polnofobów Very Happy

P.S Co do Islamistów wkleję coś później. Faktycznie temat trochę pomijany na forum.
Cenna uwaga alien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam, ze specjalnie robi sie mieszanke narodowosciowa w kazdym kraju zachodnim na swiecie po to, zeby sie lepiej rzadzilo. Mieszane spoleczenstwo staje sie mniej spojne. Rdzenne Narody zaczynaja tracic na wartosci. Jak potrzeba, to rzady przywoluja zdanie imigrantow i na imigrantach sie opieraja zniewalajac rdzennych obywateli. Ta sprawe trzeba widziec glebiej. Imigranci potrzebni sa wladzy. Rdzenny obywatel nie czuje sie juz tak pewnie, jak wsrod swoich. Zyje w ciaglym zastraszeniu. Wladza wymaga od niego poprawnosci, bo inaczej jest narazony na kary za kazdy sprzeciw wobec kolorowych, ktorzy po prostu denerwuja kazdego rdzennego obywatela. Takie same odczucia mieli Afrykanczycy w takich krajach, jak RPA czy Zambia, gdzie osiedlalo sie duzo bialych. W Indiach tez nie bylo lepiej. Kolorowi w krajach zachodnich tez zaszczepiaja swoja kulture, ktora nie podoba sie rdzennym obtwatelom. Po trochu w tych wszystkich krajach zachodnich wszyscy wszystkich maja dosyc. Tylko rzady sie ciesza, bo moga manipulowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alien




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę abym był ksenofobem gdyż do obcokrajowców, jak i również do przedstawicieli innych grup etnicznych nie odczuwam ani przesadnej sympatii ani też niechęci a tym bardziej bezpodstawnego strachu. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ksenofobia

Natomiast jako wolny, myślący człowiek pozwoliłem sobie zadać publicznie na tym forum zasadnicze pytanie. Za czyimi plecami schowali się ci Wielcy Nieobecni - a mam tutaj na myśli władców Islamu. Jakie mają wobec mnie, mojej rodziny, znajomych i przyjaciół plany? I dlaczego jest to temat tabu?

Co do historii półwyspu arabskiego to nie jest to taka prosta sprawa. Problem bowiem zaczął się już w XIX w. gdy ówcześni mieszkańcy pustyni dorabiali (w pełnej zgodzie z moralnymi nakazami Islamu) na morzu w taki sam sposób jak obecnie dorabiają Somalijczycy i stad kontyngent i wiele bitw morskich w obronie szlaków handlowych do Indii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielcy nieobecni
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile