W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
National Geographic - Pod obserwacją  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 931
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 13 Sty '09   Temat postu: National Geographic - Pod obserwacją Odpowiedz z cytatem

Jako że nie posiadam kanału NG w swoim zestawie, a zachęcony opinią mojej przyjaciółki do obejrzenia tego ciekawego filmu pt. "Pod obserwacją", który wczoraj (12.1.2009r.) o godz.20:00 był emitowany, pytam was, forumowicze, czy ktoś z was oglądał ten film?

Cytat:
W związku z rozwojem cywilizacji wzrasta chęć kontrolowania jej rozwoju. Jedną z metod jest inwigilacja. Dzięki różnym, często niepozornym urządzeniom można poznać najskrytsze tajemnice wybranych osób. Zwolennicy inwigilacji dowodzą, że badanie życia człowieka i sytuacji, w jakich się znajduje, gwarantuje mu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Nie biorą jednak pod uwagę, jak bardzo inwigilacja jest w stanie zmieniać tryb życia przeciętnego człowieka. Filmowcy pokazują najnowocześniejsze techniki, które służą do identyfikowania ludzi oraz obiektów.

za stroną - http://www.teleman.pl/prog-970660-pod-obserwacja.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrze kojarzę to oglądałem ten materiał dużo wcześniej na NG i muszę przyznać że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem do tematu, przedstawiony został bez żadnych ogródek czy pochwalania coraz to intensywniejszej inwigilacji społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sobie myślę, czy może ten materiał będzie dostępny w oryginale? (ang.?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


National Geographic - Pod obserwacją
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile