W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Dlaczego nie wspieram Wielkiej Orkiestry   
Podobne tematy
Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy 210
Kim jest Owsiak14
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
29 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 21674
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:45, 15 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taka akcja "nie dawaj na ulicy - pomagaj mądrze" lub coś takiego "by nie dawać menelom na piwo" Myślę że jak PiS dojdzie do władzy to mogli by takiego psikusa zrobić by w dzień kiedy Owsiak gra ze swoją hałastrą kocią muzykę, zrobić akcje konkurencyjną tak jak za komuny gdy na złość komunie ludzie chodzili na kościelne imprezy a nie te Państwowe ( jak były tego samego dnia, inaczej łazili tu i tu ;p )

Lewica by oszalała, Wajda zaczął by tłuc szablą w radziecką lodówkę którą ma jeszcze ze starych dobrych czasów z dobrym poczciwym radzieckim freonem, Wojewódzki przeleciał by Figurskiego sfukany jak pawian myśląc że to Maryla Rodowicz a Tomasz Lis by wypalił że pier*oli Waltera bo ma od niego wyższy stopień w Wielkiej Loży Narodowej Polski ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 29 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

List otwarty do dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Cytat:
List otwarty do dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy



Szanowny Panie Jerzy,



Czy boi się Pan spotkania w studiu TVP? Bo wskazuje na to skandaliczna manipulacja jakiej dokonano 29 stycznia w programie „Pytanie na śniadanie”! W przeddzień emisji zadzwoniono do mnie ok. 13-ej z zaproszeniem do wzięcia udziału w programie. „Chodzi o bezpośrednią konfrontację z Jerzym Owsiakiem” - zapowiedziano. Mieliśmy porozmawiać o różnych aspektach działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był to efekt publikacji mojego artykułu „Święto serca czy pieniądza”, zamieszczonego w „Rzeczpospolitej” 25 stycznia. Zaproszenie do studia przyjąłem! Po pół godzinie jednak usłyszałem, że „zmieniła się konwencja programu, TVP musi dbać o swój wizerunek i zaproszenie jest nieaktualne”. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” 29 stycznia Marzena Rogalska zaprosiła jednak Pana do studia, a na antenie podała kłamliwą informację jakobym odmówił wzięcia udziału w programie! Byłem gotowy do rozmowy! Komuś jednak zależało na tym, abym nie wystąpił! Czyżby Panu?



Krzysztof Świątek


http://tysol.salon24.pl/
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vondagar




Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 29 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owsiaka teraz finasuje TVP, fundując mu podróże po dzikich krajach i nie tylko, nie kapuje tego trendu...

Najpierw Cejrowski (o ile tego jak najbardziej lubie), a jego programy chyba zdjęto za publiczne poparcie Marka Jurka
http://www.bibula.com/?p=9779

a teraz Owsiak podróżnik...
http://film.onet.pl/zwiastuny/0,4027444,267,filmy.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 11 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to już było , ja to dopiero dziś znalazłem :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 11 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"to jest psi obowiązek państwa , żeby z zebranych podatków i składek zapewniało ludziom opiekę medyczną i zapewniało dla niej odpowiedni sprzęt" ...text z 11:58 filmu

a co ja pisałam Wam w temacie viewtopic.php?p=219102#219102
może wreszcie się obudźcie owce!
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 10 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne golenie baranów czas zacząć.
Siema. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiedzieliście o tym, bo ja właśnie niechcący się dowiedziałem: Question


Uniwersytet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Centrum Szkoleniowe Szadowo-Młyn

Złośliwi mówią, że to rezydencja Jurka Owsiaka, sfinansowana za pieniądze z puszek. Wink
Ale co oni tam wiedzą.
Jurek owszem bywa tam, ale nie mieszka.

Cytat:
Na Uniwersytecie WOŚP nie ma profesorów, dziekanów, wydziałów, rektora...

Nazwaliśmy tak ośrodek szkoleniowy dla wolontariuszy WOŚP założony przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w miejscowości Szadowo-Młyn, niedaleko Kwidzyna (na dole strony znajdziesz mapę, która pomoże Ci do nas dojechać).

Uniwersytet to miejsce, w którym możecie zdobyć wiedzę, dzięki której nauczycie się pracy w zespole i będziecie potrafili udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Macie szansę zdobyć kwalifikacje instruktora do pracy z grupą, a także zdobyć specjalistyczne uprawnienia wspinaczkowe, macie okazję doskonalenia swoich umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy na coraz bardziej specjalistycznych kursach.

Aktualnie prowadzimy regularne kursy dla członków Pokojowego Patrolu. Więcej o tych szkoleniach przeczytacie tuta, a także szkolenia dla firm, które chcą przeżyć niesamowite szkolenie integracyjne.

źr: http://www.wosp.org.pl/pokojowy_patrol/uniwersytet_wosp

Uniwersytet qrwa stworzyli. Niezłe jaja Laughing
Mam prawo do krytyki, bo w tamtym czasie (kiedy go budowano) głęboko nieświadomy wrzucałem pieniądze do puszek zmarzniętych dzieciaków tzw. wolontariuszy. Nie wiedziałem, że za moje pieniądze powstają takie cuda.

Jak to ktoś tam powiedział: najłatwiej wydaje się cudze pieniądze na cudze cele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 09 Sty '15   Temat postu: Chuj Wam w Dupę Odpowiedz z cytatem

"Pomimo że społeczne egzaltacje w dniu finałów WOŚP, z tym idiotycznym okrzykiem „Sie ma!”, budzą we skrajne mdłości i zażenowanie, oponentom Owsiaka ma do powiedzenia jedno: chuj wam w dupę. W tę dupę otóż wam chuj, której nie chciało się wam ruszyć, by zorganizować akcję, dzięki której polska służba zdrowia ma dzisiaj nowoczesne oblicze i ratuje wiele istnień ludzkich.

Wasze krytykanctwo wobec WOŚP wynika przede wszystkim z zazdrości, z tego, że nie macie wrażliwości Owsiaka, jego polotu i sprawności organizacyjnej. Co tu dużo gadać: przy Owsiaku wypadacie miernie, malutcy jesteście. Możecie więc sobie jedynie pokrzyczeć i węszyć spisek.

Dla mnie Owsiak może być megalomanem. Opłacany przez swoją fundację, może zarabiać nawet ze dwa albo trzy miliony euro, a przy tym jeździć maybachem. Gówno mnie też obchodzi, czy zespoły grające w dniu finału WOŚP biorą za to kasę, czy nie (to kwestia moralności muzyków). Liczy się wszak wyłącznie efekt Owsiakowych działań. A z tym efektem trudno dyskutować i go podważać. A gdyby te wszystkie Wasze pomstowania pod adresem prezesa WOŚP miały choć milimetr prawdy, już dawno siedziałby w więzieniu. Wam nie chodzi jednak o prawdę. Na robieniu smrodu wam zależy.

Wasze krytykanctwo wobec WOŚP wynika przede wszystkim z zazdrości, z tego, że nie macie wrażliwości Owsiaka, jego polotu i sprawności organizacyjnej. Co tu dużo gadać: przy Owsiaku wypadacie miernie, malutcy jesteście. Możecie więc sobie jedynie pokrzyczeć i węszyć spisek.

Dla mnie Owsiak może być megalomanem. Opłacany przez swoją fundację, może zarabiać nawet ze dwa albo trzy miliony euro, a przy tym jeździć maybachem. Gówno mnie też obchodzi, czy zespoły grające w dniu finału WOŚP biorą za to kasę, czy nie (to kwestia moralności muzyków). Liczy się wszak wyłącznie efekt Owsiakowych działań. A z tym efektem trudno dyskutować i go podważać. A gdyby te wszystkie Wasze pomstowania pod adresem prezesa WOŚP miały choć milimetr prawdy, już dawno siedziałby w więzieniu. Wam nie chodzi jednak o prawdę. Na robieniu smrodu wam zależy."

https://szczaw.wordpress.com/2015/01/06/chuj-wam-w-dupe/
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrońców Owsiaka jest więcej, niestety dołączyła do nich również Janina Ochojska (Polska Akcja Humanitarna):

Cytat:
Janina Ochojska znalazła się w ogniu krytyki, po tym jak na Twitterze umieściła wpis skierowany do przeciwników Jerzego Owsiaka. "Jeśli uważasz że Owsiak czyni zło to podpisz deklarację nieratowania Twojego dziecka tym sprzętem" - napisała założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej. Nie trzeba było długo czekać, aby odezwali się krytycy WOŚP-u. – Pani też uważa, że cel uświęca środki? – pytają internauci.

Im bliżej do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym większa burza wokół sposobu działania Fundacji i Jerzego Owsiaka. W internecie po raz kolejny zaczynają krążyć deklaracje, których posiadacze, na wypadek trafienia do szpitala, mieliby dobrowolnie rezygnować z możliwości leczenia za pomocą sprzętu zakupionego ze środków zebranego przez WOŚP.

Pomysł wypełnienia i noszenia przy sobie specjalnych oświadczeń ma rzecz jasna swoich zwolenników oraz krytyków. Zarówno jedni, jak i drudzy wzięli udział w dyskusji, jaką wywołał wpis Ochojskiej na Twitterze.

Twitter.com

Internauci pytali m.in. o różnice między oceną moralną Jerzego Owsiaka a prawem do korzystania ze sprzętu, który nabyto z funduszy zebranych przez WOŚP. Jeden z komentatorów podkreślił, że do 2011 roku wspierał finansowo Orkiestrę. Dziś, zawiedziony jej działaniami, chciałby zobaczyć rozliczenia na sprzęt medyczny, zakupiony ze środków Fundacji.

Wojciech Wybranowski z "Do Rzeczy" pisze, że "zbiórka Owsiaka odbywa się z olbrzymim zaangażowaniem środków publicznych, na które składają się także krytycy Owsiaka".

Głos w dyskusji zabrała także Jolanta Szczypińska, która chciałaby jawności finansowej Fundacji kierowanej przez Owsiaka. Dlatego apelowała, aby szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej przekonała twórcę WOŚP do przedstawienia publicznych rozliczeń środków, które co roku zbiera.

Ochojskiej bronił Zbigniew Hołdys, który radzi szefowej po prostu... "olewać kwękaczy". Zdanie szefowej PAH podzieliła także dziennikarka Ewa Furtak z "Gazety Wyborczej".

– Popieram pomysł. Krytycy Owsiaka! Macie okazję udowodnić, że naprawdę jesteście gotowi bronić swoich poglądów. Ciekawe, ilu z was odważy się na podpisanie takiej deklaracji? Jakoś wydaje mi się, że odważni to jesteście tylko wtedy, gdy możecie anonimowo wyżyć się na Owsiaku w internecie – napisała Furtak.

I dodała, że często sprzęt pochodzący ze środków WOŚP jest najnowocześniejszą aparaturą w całym szpitalu. – Pomyślcie, czy podpisalibyście taką deklarację i zastanówcie się. Czy naprawdę ten Owsiak nie robi nic dobrego? – pyta dziennikarka.

Istnieje "deklaracja nieratowania Twojego dziecka tym sprzętem"?
A co to jest sprzęt Owsiaka?

Kto jeszcze to popiera? Nietrudno się domyśleć - koszerna:

Cytat:

Wyborcza.pl Gazeta Wyborcza Kraj
Krytykujcie WOŚP? Nie korzystajcie z zakupionego przez nich sprzętu
Ewa Furtak
08.01.2015 01:00


Ciekawie skomentował to Robert Mazurek:
Cytat:
Janko, wiesz, że Cię uwielbiam, pozwól jednak, że zadam ostatnie pytanie. Otóż w Centrum Zdrowia Dziecka widziałem łóżka podarowane przez Fundację Polsatu. Czy muszę zachwycać się „Światem według Kiepskich”, by moja córka mogła być na nich położona?

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/228863-list-otwarty-do-janiny-ochojskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janina
"Jeśli uważasz że Owsiak czyni zło to podpisz deklarację nieratowania Twojego dziecka tym sprzętem" -

to jest Wasz zasrany obowiązek ,aby sprzęt ,który ma ratować życie ludzkie znajdował się w szpitalach nie po to Polacy są okradani w formie podatku ,żebyście se "pałace budowali" tylko po to ,aby każdy Polak oraz każdy Człowiek będący w potrzebie miał godny dostęp do usług medycznych i najnowszych technologi z branży medycznej i to w trybie natychmiastowym!

jakim trzeba być wrakiem psychicznym! ,żeby wydedukować, a następnie wypowiedzieć publicznie sformułowanie:
"Deklaracja Nieratowania Twojego Dziecka"

WSTYD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 18:58, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fundacja Owsiaka i to, że państwo polskie nie potrafi zaopatrzyć szpitali w wystarczający sprzęt, przypomina mi trochę sytuację w pobliskim kościele. Proboszcz co prawda zbiera tacę na utrzymanie kościoła, ale mimo to kazuje ludziom dodatkowo przychodzić, żeby go wysprzątali i zostawili pieniądze na kwiaty i wystrój.

Ma pieniądze z oficjalnego finansowania, ale po co ma wynajmować sprzątaczkę skoro głupki i tak przyjdą i posprzątają.
Podobnie jest ze szpitalami i Owsiakiem. Budżet państwa mógłby wyposażyć szpitale, a nawet powinien. Ale po co mają to robić, skoro głupki są w stanie wydać na ten cel jescze więcej niż płacą w podatkach?

Ja widzę to tak, że ktoś zmusza mnie do oddania ponad połowy swojej wypłaty (pod przymusem) na sprzęt dla dzieci. A następnie mówi mi, że tego sprzętu nie ma i chce żebym dopłacił jeszcze trochę dobrowolnie.
Jest to argumentacja dla idioty.
Dlatego ja jeszcze nigdy złotówki nie dałem. Bo wiem, że to jest przekręt. Zresztą byłem na wykładzie biznesowym, gdzie gość tłumaczył, że jak robić przekręty i unikać podatków, to tylko na fundacjach, tylko trzeba sobie poszukać jakiś "cel użyteczności publicznej", czy jakoś tak. Smile
Ludzie nie rozumieją, że są robieni w wała, bo skoro kasa z z puszek poszła na sprzęt, to znaczy, że kasa z ich podatków poszła w kieszenie polityków lub na coś innego.

Ale o ile rozumiem ludzi, którzy dają, bo chcą, żeby coś się zmieniło, to nie rozumiem tych serduszek, które naklejają na torbach, na drukarkach, na laptopach,
Przecież to takie płytkie i samolubne. Chcesz się komuś pochwalić, że dałeś złotówkę albo pięć złotych. Zero skromności, zero jakiejś przyzwoitości. Najlepiej całą lodówkę i szafki w domu wykleić, może jeszcze na czole powinni sobie przykleić serduszka, żeby wszyscy widzieli jacy to hojni ludzie, jak to płacą na chore dzieci.

No i przychodzi taki hojny dobroczyńca z laptopem do serwisu, serduszek ponaklejane. A jak przyjdzie do zapłaty, to się targuje o pięć złotych, bo drogo i go nie stać. Taki mamy klimat. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:32, 09 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Główne, wiodące hasło WOŚP, rozpowszechniane na plakatach i w wypowiedziach Jurka Owsiaka, mówi że „sprzęt WOŚP ratuje życie dzieci”. Dzięki temu hasłu akcja ma ogromne poparcie społeczne, a także wsparcie mediów oraz samorządów- bo kto by śmiał odmówić ratowania życia i to dzieciom? Tymczasem hasło to jest kompletnie fałszywe…

Jeżeli jakaś instytucja ratuje życie dzieci w Polsce, to nie WOŚP- ale ten wzgardzany, także przy okazji promowania WOŚP, publiczny system ochrony zdrowia. Bo sam sprzęt ani nie leczy, ani nie ratuje życia- potrzebni są lekarze, pielęgniarki, leki, do tego dochodzą koszty utrzymania budynków szpitali, sprzątania, itd. itp… W całym systemie opieki zdrowotnej koszty zakupu sprzętu nie przekraczają 10% wszystkich wydatków.
WOŚP co najwyżej wspomaga ten system. Nie usłyszymy jednak od Jurka Owsiaka, że jego sprzęt sam nic nie może zrobić, powtarza za to na każdym kroku, że „sprzęt WOŚP ratuje życie”, co skwapliwie powtarzają wszystkie media, a za nimi społeczeństwo.

Ale tu można zadać sobie, a raczej Ministrowi Zdrowia pytanie: czy jest w Polsce szpital, którego nie stać na zakup sprzętu, niezbędnego do ratowania życia- a jednocześnie stać go na wszystkie inne koszty związane z leczeniem? Jeżeli są takie przypadki- co jest mało prawdopodobne, skoro zakup sprzętu to tylko 10% kosztów działalności szpitala, a przy jego braku szpital w ogóle nie mógłby świadczyć usług medycznych, a więc nie dostałby pozostałych 90% pieniędzy z NFZ- to Minister Zdrowia powinien podać się natychmiast do dymisji. Bo jak może zabraknąć pieniędzy w wysokości zaledwie 10% całych kosztów? Są lekarze, pielęgniarki, leki- brakuje sprzętu? To oczywiście niemożliwe…

Warto w tym miejscu przedstawić faktyczną skalę działalności WOŚP. Wbrew temu, co głosi Owsiak i inni propagujący WOŚP, nie ma ona wielkiego znaczenia w wymiarze realnym. 60 mln złotych zbieranych corocznie to 1000-razy mniej, niż na ochronę zdrowia wydaje państwo, z naszych składek zdrowotnych. A więc to tak naprawdę ci co płacą składki NFZ chronią i ratują życie i zdrowie, a nie WOŚP i datki na tę organizację.

W polskim systemie zdrowia jeżeli brakuje pieniędzy na ratowanie zdrowia i życia, to przede wszystkim na leki oraz procedury medyczne, czyli wypłaty wynagrodzeń za dodatkowe dyżury lekarskie i pielęgniarskie. Tego jednak WOŚP nie chce uzupełnić, z prostej przyczyny- tylko na sprzęcie można umieścić logo fundacji, by sprzęt stał się zarazem jej reklamą, którą widzą wszyscy pacjenci, co pozwala utrzymywać mit o tym, jak to „sprzęt WOŚP ratuje życie”, „szpitale są pełne sprzętu WOŚP”, itd. itp… To bardzo sprytnie pomyślana akcja, w sensie „dobroczynnego marketingu”.

Ktoś może powiedzieć, że to nieistotne sprawy, bo w końcu cel jest najważniejszy- zebrać jak najwięcej pieniędzy na sprzęt medyczny. Tyle że w przypadku WOŚP dzieje się to poprzez deprecjonowanie publicznej służby zdrowia, poprzez odbieranie jej zasług w leczeniu chorych i przypisywanie ich sobie. Czy cel uświęca wszelkie środki? Nie, bo w tym przypadku może to prowadzić do zniszczenia publicznej służby zdrowia. Bo przecież „jest nic nie warta, bo i tak to Owsiak ratuje życie dzięki zbiórkom pieniędzy”… A wtedy biada chorym, jeśli zostanie im tylko WOŚP…"


http://lewica.pl/blog/foltyn/27471/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 10 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat stąd: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....k_.html#MT

Cytat:
....fundacja nie pokazała pełnej dokumentacji.?


Cytat:
....Mamy swój regulamin i mówimy wyraźnie - cena sprzętu jest tajemnicą. Dlaczego? Ponieważ często firmy z różnych pobudek bardzo obniżają cenę


Musiałbym nie mieć do czynienia z przetargami w sektorze publicznym, żeby nie wiedzieć, że cana dla budżetówki jest średnio dwukrotnie wyższa niż na rynku. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bordowy




Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 67
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:06, 10 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Kaczafim. Uważam, że wszelka działaność propublico powinna być upolityczniona. W innym wypadku wpiera liberalną doktrynę tzw. społeczeństwa obywatelskiego. W rezutacie pokazujemy, że wolnorynkowcy mają racje, że pańśtwo jest niepotrzebne. Dlatego właśnie ani nie uczestnicze w WOŚP, ani w innych tego typu eventach.
Dodatkowo koszty administracyjne działania WOŚP są znacznie większe niż NFZ co całkowicie obala teorie sceptyków wobec państwowej złużby zdrowia: https://twitter.com/piotrszumlewicz/status/422854710240874496
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dlaczego nie wspieram Wielkiej Orkiestry
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile