W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Zero  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 2137
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 10 Sty '09   Temat postu: Zero Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich użytkowników i dziękuje za pomyślne rozpatrzenie mojego podania.
Mam 16 lat, mieszkam w Łodzi i jestem uczniem 1 klasy LO, tematem NWO zainteresował mnie kolega, który stale męczył mnie "Zeitgeistem" i jak bardzo muszę go obejrzeć (jest to swoją drogą jedyny film o "teoriach spiskowych" jaki widziałem, nie licząc jakichś krótkich na YT, wolę bazować na moich własnych rozważaniach niż nad tym co mi mówią gadające głowy z TVN24/filmów o prawdzie). Zeitgeist niewiele zmienił w moim pojmowaniu świata, już od jakiegoś czasu byłem ateistą i wiedziałem, że 9.11 to "inside job", dowiedziałem się dzięki niemu tylko o jego prawdziwej przyczynie, dotychczas myślałem, że chodziło po prostu o ropę. Zamierzam zostać historykiem/dyplomatą, ewentualnie prawnikiem.
Mój nick pochodzi od bardzo nietuzinkowego bohatera anime "Code Geass", normalnie używam innego na różnego typu forach, ale pisząc na forum o takiej tematyce wolę zachować chociaż to minimum ostrożności ("jeżeli jakieś zabezpieczenie, nawet marne nic cię nie kosztuje, to użyj go").
Interesuje się anime (moje 2 ulubione tytuły to ww "Code Geass" oraz "Death Note"), grami, głownie RTS i RPG oraz literaturą SF i Fantasy.
Najbardziej nie lubię gdy muszę zrobić coś, czego sensu nie rozumiem oraz wszelkiego rodzaju fanatyków, głównie religijnych, aczkolwiek za takim Dawkinsem też nie przepadam.
No i to chyba tyle, ile mam o sobie do powiedzenia, peace brothers (and sisters).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 10 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę powodzenia i wytrwałości w "prawniczeniu". Generalnie większość po poznaniu prawdy (łącznie ze mną Wink) woli się wypiąć na system niż próbować go zmienić na lepsze.

PS. Bo Dawkins to nie ateista tylko antyteista, a to też fanatyzm.

Peace Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 15 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak Pan wyżej chciałbym polecić w swoim temacie polecić 3 anime które bardziej lub mniej związane są z NWO/mentalnością ludzi u władzy, a na pewno gwarantują niezgorszą rozrywkę intelektualną, mam nadzieję, że nikomu to nie będzie przeszkadzać, a więc :
1) Neon Genesis Evangelion - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/12-neon-genesis-evangelion/rec/12 spisek na spisku, niebanalni, tragiczni bohaterowie a to wszystko w mistyczno-mechowym sosie, jeżeli ktoś zrozumie wszystkie wątki za pierwszym obejrzeniem to gratuluję;p. Można obejrzeć na przykład tutaj http://www.neon-genesis-evangelion.kreskowka.pl/video/
2) Death Note - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/895-notatnik-smierci/rec/917 , doskonała opowieść detektywistyczna, świetnie ujmująca kwestię sprawiedliwości za wszelką cenę oraz tego, jakie demony w człowieku budzi posiadanie władzy, w tym wypadku nad ludzkim życiem.
3) Code Geass - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/921-code-geass-hangyaku-no-lelouch/rec/944 , genialnie pokazany, choć zniekształcony obraz dzisiejszego świata, ze świetnie ujętą rolą mediów oraz tym, jak bardzo zajebistym narzędziem do manipulacji masami jest false flag, gorąco polecam, swoją drogą właśnie stąd pochodzi mój nick którego tu używam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 16 Sty '09   Temat postu: Zero Odpowiedz z cytatem

Hej Zero,widzę że mamy podobne zainteresowania Smile
Może skoro interesujesz sie anime to ci coś polecę,wprawdzie nie japońskiego a nawet nie azjatyckiego ale utrzymanego w konwencji.

Słyszałeś kiedyś o niemieckiej animacji "Felidae" z początku lat 90?
Jeśli nie to polecam gorąco,raz z prostego faktu że to chyba jedyny film animowany dozwolony w części krajów od 21 roku życia z powodu chorego-tak,naprawdę chorego-poziomu przemocy i dawki dozowanych widzowi wnętrzności,a dwa...ponieważ to wybitny horror psychologiczny traktujący o eugenice i o tym do czego mogą prowadzić eksperymenty na psychice.
Nie ma tu znaczenia że bohaterami są przedstawiciele tytułowych Felidae,czyli koty,ten film mimo formy ma w sobie takie przesłanie że trzeba trochę czasu żeby je przetrawić.
Polecam,jest na yt chyba;)

A właśnie,pytanko mam jako do speca.Czy koreańskie animacje też podlegają pod anime czy maja swoje osobne nazewnictwo,wiesz może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że Koreańskie komiksy to Manhwa, co do animacji to nie jestem pewien, różnie to zaliczają. A film chętnie obejrzę.
Down: Nie ma sprawy:].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 16 Sty '09   Temat postu: Zero Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za info,właśnie dorwałem pewną koreańską produkcję i maiłem problemy z nazewnictwem.

A przypomniała mi się jeszcze jedna animacja pokrewna klimatem z NWO i ich planami wobec nas wszystkich.
http://www.filmweb.pl/f10740/Plague+Dogs,+The,1982
Równie mocne i brutalne jak Felidae,polecam wszystkim,też jest na yt na dodatek o dziwo w rzadkiej odcenzurowanej wersji.

A w ogole sorry za offtop Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zero
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile