W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tolerancja dla gejow  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4243
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko denerwuje że po hasłami tolerancji wprowadza sie przepisy typu nie możesz go zwolnic bo figurant jest gejem i twierdzi że zwalniasz go z tego powodu. Albo w Szwecji swego czasu było coś o tym na pardonie że jakieś środowiska gejowskie wystąpiły żeby nie używać słów mama i tata w szpitalach tylko opiekunowie. To jest odbieranie wolności heteroseksualnym i oto się rozchodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pod haslem tolerancja nie tylko wprowadza sie prawne argumentacje, tolerancja stala sie marka i jesli korzystasz z innych produktow, czyt: myslisz i wybierasz samodzielnie, stajesz sie potepiany w kazdym wieczornym dzienniku
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest dobry.

mikke28 napisał:
Ostatnio zastanawiam się nad dużą tolerancją dla gejów.W Polsce może nie jest aż tak duża, jednak wystarczy przekroczyć jakąkolwiek Polską granicę i sami wiecie jak jest. Tolerancja to mało powiedziane.

Zgadza się. Bo nastały w końcu czasy tolerancji gdzie każdemu pozwala się żyć.
W czasach biblijnych gej obowiązkowo zginął by od kamieni.
Robimy się powoli normalni. Zachód już a my powolutku za nim.

Cytat:
ale nurtuje mnie pytanie skąd się wzięła taka moda na homoseksualizm, bo to od wielu lat dla niektórych wręcz trendy.

To nie moda. Homoseksualizm istniał od zawsze. Jak już wspomniałem biblia o tym wspomina. Niektórzy filozofowie greccy byli ponoć homoseksualistami, a i niektórzy wielcy Polacy, jak np gen. Józef Bem, i inni.
Homoseksualizm był po prostu ukrywany, gdyż nie był akceptowany społecznie.
Bardzo podobnie jest z inwalidami.
Dawniej niepełnosprawnych i chorych umysłowo rodziny kisiły w domach. Teraz zaczynają się pojawiać na ulicach, jeżdżą na specjalne zającia. Nawet w kościołach robi się podjazdy dla niepełnosprawnych.
Świat staje się po prostu bardziej tolerancyjny.

Cytat:
Tak się zastanawiam, czy nie jest to sposób NWO na ograniczenie populacji, tzn jeden z wielu sposobów, wiadomo ze z takiego sexu nic się nie urodzi.

Chm... całkiem możliwe. Chociaż nie wierzę, żeby to była kwestia mody.
Raczej wrodzone popędy, lub jedno i drugie...

Cytat:
Mam już prawie 30lat i nigdy tak dużo o tym nie słyszałem i niewidziałem jak teraz, poraktycznie co druga koleżanka to bi, często w zakamuflowanym małżeństwie, kumple też ostatnio niektórzy okazują się gejami czy bi..... Hmm o co do cholery chodzi?Smile

Media faktycznie ostro promują homoseksualizm.
Jestem w stanie wymienić z pamięci co najmniej kilka zachodnich filmów o lesbijkach i gejach, i to niedawno nakręconych.
Moim zdaniem ludzi się po prostu przez te filmy uświadamia.
Jak np. chińczyków, film "Córka ogrodnika".
Moim zdaniem uczą nas tolerancji. A że niektórzy biorą sobie to zbyt bardzo do serca i próbują naśladować bohaterów ?...

W każdym razie dobrze, żę ci ludzie się do tego przyznają. A nie kryją się za murami klasztorów, czy gdzie indziej.
Stajemy się powoli tolerancyjni dla innych, to dobry znak.
Oczywiście u wielu widać wrodzoną wrogość, i wstręt do ludzi odmiennych. To naturalne.
Zwłaszcza u Polaków, gdzie widać jeszcze komunistyczne pozostałości walki o przeżycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikke28




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:31, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQatro...jest to jedna w najwartościowszych wypowiedzi,ponieważ nie jest przesyta jadem. Ja kompletnie nic nie mam do gejów jako do ludzi, a czemu? Bo nie mam zamiaru nikomu narzucać stylu życia, czy wtrącać się do czyjejś sypialni, zresztą też nie chciałbym żeby ktoś mi mówił jak żyć, jak i z kim uprawiać sex, czy z kim mam się spotykać.Moje życie, nikt za mnie go nie przeżyje i vice versa. Jednak pojawiły się wypowiedzi, które nie mówią tyle o samych ludziach , co o polityce a to już inna bajka. Również geje mają swoje silne lobby na świecie (jakieś może 5% krzyczących ciotek) i oni bywają kontrowersyjny,pozostała część , w tym moi znajomi to kompletnie normalni ludzie, nieinteresujący się jakimiś paradami, organizacjami itd, normalnie zasuwający do roboty, mający kredyty, własne kłopoty, i gdyby nie to że przedstawiali mi swoich partnerów , w ogóle bym się nie połapał.I szczerze mówiąc życzę im jak najlepiej, mimo że potrzebowałem troszkę czasu,żeby poukładać to sobie w głowie... a teksty jednego kolegi Detro :

" a taki synek co ma dwoch tatusiów przyjdzie do domu i zobaczy jak sie w salonie w dupe cioty(kochani Ojcowe) ruchają i co sobie pomyśli?"

świadczą tylko o jego prostactwie, hmm chociaż sobie myślę że może to z domu zabrane, tzn że z żonka przy dzieciach szaleje,no ale to wtedy higieniczne hehe:)
W sumie żaden normalny człowiek raczej by na to nie wpadł żeby przy dzieciach to robić , gej, hetero, czy ksiądz Wink Chyba że jakiś margines...


-----------------------------------------------------------------------------------------


http://dlaczegotakjest.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gandaryzm!

To już się w pale nie mieści! O tolerancji nie ma juz mowy, teraz będzie kodeks karny!
czytaj poniżej i szczególnie polecam wykład video Pani Inge Thurkauf - po niemiecku



"Children's hospital launches sex change for kids program"!

'This isn't conjecture, it's happening now'

Posted: April 19, 2008
By Bob Unruh

Cytat:
A doctor at the renowned Children's Hospital Boston has launched a new program to drug children to delay puberty so they can decide whether they want a male or a female body, according to a report today in the Boston Globe.

Pediatric endocrinologist Norman Spack, 64, says he started the Gender Management Service Clinic because he found himself encountering 20-somethings who were "transgendered" and in good shape socially, "but they were having trouble getting their physique to conform to their identity.

"I knew the 20-somethings could have better chances of passing if they were treated earlier," he said.

"We don't think that demonic is too strong a word to describe this," said a statement from the pro-family Mass Resistance organization. "It brings us thoughts of the Nazi doctors who thought they were doing good things."

WND has reported previously on some of the controversies prompted by the belief that a man can be born in a woman's body, or vice versa, including in Montgomery County, Md., where county officials have adopted a law that precludes those who provide public accommodations from discriminating based on that "gender identity."


Voters there have petitioned to have a vote on that law because they fear men who "decide" they are female walking into women's restrooms and locker rooms.

"Is this our future?" asked Mass Resistance in a commentary. "Dr. Norman Spack runs a clinic for young children who've 'decided' they are transgendered. Among other things, the clinic administers powerful hormones to delay (or even stop) puberty in order that the children more easily undergo operations that mutilate their bodies to 'change' them to the opposite sex."

"This is going on at the world-renowned Children's Hospital in Boston – not some backwater clinic. This is the elite of the medical profession," the organization said.

In a question-and-answer session with Globe columnist Pagan Kennedy, she starts the apologetic for doing surgery on children by saying, "Little boys sob unless they're allowed to wear dresses. The girls want to be called Luke, Ted, or James."

"Until recently, children with cross-gender feelings rarely received modern medical care – and certainly not hormone shots. After all, who would allow a child to redesign his or her body?" she asks.

But Spack, she wrote, has started a clinic that "is one of the few in the world to give children treatments that change their bodies."

She reports he uses drugs to delay puberty, "granting them a few more years before they develop bodies that are decidedly male or female."

Spack tells the interviewer he's seen "preadolescents" who have been dressing in underwear of the opposite sex "for years."

"The puberty-blocking drugs work best at the beginning of the pubital process, typically age 10 to 12 for a girl and 12 to 14 for a boy," he said. He's based some of his work on a Dutch model for sex-change, and said the recommendations there are age 16 for hormones that forever change a child's body.

But "for others," he wrote, "you lose opportunities if you wait. [One of my patients, a] transgendered girl from the UK, was destined to be a 6-foot-4 male. With treatment, she's going to end up 5-foot-10."

He said such treatments not only change the physical characteristics of the growing children, but also could leave them sterile for life.

"You have to explain to the patients that if they go ahead, they may not be able to have children. … But if you don't start treatment, they will always have trouble fitting in," he said.

"This isn't conjecture," Mass Resistance' commentary said. "It's happening now. And 'transgenderism' is being promoted to kids by homosexual/transgender activists in the public schools."

Children as young as 12 already have been given the treatment.

Meanwhile, LifeSiteNews has reported that Spack previously acknowledged that only about 20 percent of children who claim to have a confusion over their gender hold those feelings in adulthood.

The hospital itself calls the program "unique in the Western hemisphere."

"This will be the first major program in the country that … [is] also welcoming young people who appear to be transgendered and are considering medical protocols that might help them," Spack said.

http://www.worldnetdaily.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=62010



Kto zna niemiecki, polecam ten wykład - video MUST SEE:

Nowe hasło Gandaryzm


"AZK 27/09/2008 Genderismus (Inge Thurkauf) (2008)

Cytat:

"Von der biologischen Revolution zur Gefahr des Genderismus"

Der Begriff "Gender" (auf deutsch Geschlecht) beinhaltet ein neues Menschenbild und unterstellt, dass jede sexuelle Orientierung – heterosexuell, schwul, lesbisch, bisexuell und transsexuell – unabhängig vom biologischen Geschlecht gleichwertig ist und sowohl von der Gesellschaft als auch in der Politik akzeptiert werden muß. Wer sich diesem, dem gesunden Menschenverstand widersprechenden Weltbild widersetzt, muß mit strafrechtlicher Verfolgung rechnen.
http://www.archive.org/details/AZK_080927_Inge_Thurkauf


Tłumaczenie powyższego cytatu na polski:
Cytat:

"Od rewolucji biologicznej do niebezpiecznego Gandaryzmu"

Pojęcie "gender" ( po polsku płeć) zawiera nowy wizerunek człowieka, i zakłada, że każda orientacja seksualna - heteroseksualna, gejów, lesbijek, osób biseksualnych i transseksualnych - niezależnie od płci biologicznej jest równoważna, i musi być zaakceptowana zarówno przez społeczeństwo jak i w w polityce. Kto się temu, nowemu wizerunkowi człowieka sprzeciwia i inny zdroworozsądkowy światopogląd propaguje będzie pociągnięty do odpowiedzialności karnej."
http://www.archive.org/details/AZK_080927_Inge_Thurkauf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej sprawie wypowiadałem się już w wielu tematach, ale nigdy dosyć przypominania pewnych kwestii oczywistych.

Wobec osób o odmiennej orientacji seksualnej powinna obowiązywać tolerancja, o ile nie są to zachowania naruszające czyjąś wolność lub godność, jak również - mówiąc w uproszczeniu - poczucie przyzwoitości. Tolerancja oznacza, że tak naprawdę ja mogę kogoś nie lubić, ale w imię zasad współżycia społecznego pozwalam mu żyć w spokoju, jeżeli nie narusza wymienionych wyżej zasad.

Natomiast w tej całej akcji promocji homoseksualizmu, bo trudno to inaczej nazwać, nie chodzi tylko o tolerancję, lecz o to, żeby na chama zmusić ludzi do polubienia odchyleńców, a na to już nie może być zgody, bo to kogo ja lubię jest moją sprawą wewnętrzną i od tego każdemu na trzy ch... w bok.

Tej homoseksualnej indokrtynacji ma służyć cały system wychowania dzieci już od przedszkola. Natomiast w odniesieniu do dorosłych, narzędziem prania mózgów jest przedstawianie homoseksualizmu jako problemu społecznego lub nawet politycznego, jakim on nigdy nie był. Można wrecz odnieść wrażenie, że homosiów kreuje się na coś w rodzaju nowej awangardy ludzkości, podobnie jak kiedyś proletariat. W celach propagandowych utworzono termin "homofobia", którego mechanizmy stosowania stanowią bliską analogię do określenia "antysemityzm", co nie powinno dziwić, gdyż jego szermierze są tej samej proweniencji co homoseksualne lobby.

Zastanówmy się, czemu tak naprawdę ma to wszystko służyć? Nie sądzę, aby cel depopulacyjny był tutaj najbardziej istotny, bo efekt raczej niewielki i rozłożony w dłuższym czasie. Tę sprawę trzeba widzieć w szerszym kontekście działań NWO, zmierzających z jednej strony do wywrócenia zasad, na których oparta jest cywilizacja wywodząca się z kręgu europejsko-śródziemnomorskiego, a z drugiej strony do pozbawienia ludzi cech ludzkich i przekształcenia ich w bydło robocze, pracujące dla rasy panów. Trzeba sobie bowiem odpowiedzieć jasno na pytanie: czy człowiek pozbawiony tożsamości płciowej jest nadal człowiekiem, czy tylko jakimś humanoidem, żywym robotem?

Może kiedyś tak będzie na Ziemi, jak jest podobno u kosmitów, że wszyscy są hermafrodytami, ale na to trzeba tysięcy czy milionów lat zabiegów inżynierii genetycznej. Na dzisiaj, próbom psychopatów przekształcenia ludzkości w zbiorowość bezpłciowych istot, trzeba dać zdecydowany odpór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qski napisał:
Nie rodzi się gejem. Dziecko nie postrzega swojej orientacji od małego, tylko kreuje się ona podczas dorastania. Ja nie mam tolerancji dla tego typu związków.


Po pierwsze, kazde dziecko potrzebuje wzorcow od meskich i zenskich, wlasnie dlatego, pewnie cie zdziwie, jednostka spoleczna zwana rodzina sklada sie z mezczyzny i kobiety. Brak takich wzorcow moze prowadzic do zaburzen w wychowaniu dziecka.

Po drugie. Udawani roli mezczyzny i kobiety, jak to sie ma w zwaizkach homoseksualnych, nie jest absolutnie zadnym dowodem przekazywania typowych i naturalnych wzrocow kobiety i mezczyzny.

Po trzecie. Neich mi ktokolwiek przedstawi sposob prokreacji w zwiazkach homoseksualnych, wykluczajacych wszelkie sztuczne sposoby. Nie ma takiego! Co za tym idzie, spoleczenstwo homoseklualne nie moze istniec. A idac dalej, utrzymywanie malezenst homoseksulanych w spoleczenstwie, prowadzi w konsekwencji do regresu i degeneracji.

Po czwarte. Tego typu watki o jakies tolerancji to najlepiej zakladac na innych foraach typu forum.holandia2.pl obok pochwaly dla pedofilow i zabijania starych ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muzyczka napisał:
ale skoro MATKA NATURA podjęła decyzję że do spłodzenia dziecka potrzeba kobiety i mężczyzny, a nie geja i geja czy lesbijki i lesbijki - to poprostu nie powinni mieć dzieci.
dlatego jestem w pełni przeciwna możliwości adopcji przez pary homoseksualne.


.... Najzabawniejszym jest fakt że MY faceci widzac dwie lesbijki powiedzmy w "tańcu godowym" odczuwamy podniecenie (nie wszyscy, ale znacząca wiekszosc). Gorzej ma sie z dwoma gejami. Skad to zróżnicowanie? Wydaje mi sie to co najmniej dziwne. Jak to jest z drugiej strony dziewczyny ? Wink Wyprzedzając, tu matka natura co najmniej sie nie popisała, poniewaz "symetria" powinna byc zachowana, a nie jest.

ALE....Matka natura jest DOSKONAŁA, nie musimy Jej poprawiać (choć stale to robimy!). Miłość czy Ci sie podoba czy nie, zupełnie nie zalezy od płci - ZUPEŁNIE. Znów ktoś mówi "co powinno byc, a czego nie powinno" - Ty to masz ustalać? A moze Państwo ? Śmiem twierdzić że pary homoseksualne (dojzałe!) sa w stanie wychowac lepiej potomstwo od wielu par hetero, gdzie jest przemoc/alkohol/i inne dewiacje/ ale ok - dla dziecka jest to STAN NATURALNY!
Świat nie opiera sie na szczescie na bezmyślnym płodzeniu przyszłych pokoleń !

sickboy napisał:

Po pierwsze, kazde dziecko potrzebuje wzorcow od meskich i zenskich, wlasnie dlatego, pewnie cie zdziwie, jednostka spoleczna zwana rodzina sklada sie z mezczyzny i kobiety. Brak takich wzorcow moze prowadzic do zaburzen w wychowaniu dziecka.


Ty wiesz czego dziecko potrzebuje ? Gratuluje ! Powinieneś pisać ksiazki dla przyszłych mam i ojców !
Dziecko potrzebuje OPIEKI i MIŁOSCI, tylko i wyłącznie.


sickboy napisał:
Po czwarte. Tego typu watki o jakies tolerancji to najlepiej zakladac na innych foraach typu forum.holandia2.pl obok pochwaly dla pedofilow i zabijania starych ludzi.


Za to powienieneś dostać NOBLA. "Jakaś" tolerancja ... Jesli stawiasz homoseksualizm obok pedofilii i eutanazji to pozazdrościć, wlasciwie niewiem tylko czego, chyba poczucia humoru matki natury :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sickboy napisał:
qski napisał:
Nie rodzi się gejem. Dziecko nie postrzega swojej orientacji od małego, tylko kreuje się ona podczas dorastania. Ja nie mam tolerancji dla tego typu związków.


Po pierwsze, kazde dziecko potrzebuje wzorcow od meskich i zenskich, wlasnie dlatego, pewnie cie zdziwie, jednostka spoleczna zwana rodzina sklada sie z mezczyzny i kobiety. Brak takich wzorcow moze prowadzic do zaburzen w wychowaniu dziecka.

Po drugie. Udawani roli mezczyzny i kobiety, jak to sie ma w zwaizkach homoseksualnych, nie jest absolutnie zadnym dowodem przekazywania typowych i naturalnych wzrocow kobiety i mezczyzny.

Po trzecie. Neich mi ktokolwiek przedstawi sposob prokreacji w zwiazkach homoseksualnych, wykluczajacych wszelkie sztuczne sposoby. Nie ma takiego! Co za tym idzie, spoleczenstwo homoseklualne nie moze istniec. A idac dalej, utrzymywanie malezenst homoseksulanych w spoleczenstwie, prowadzi w konsekwencji do regresu i degeneracji.

Po czwarte. Tego typu watki o jakies tolerancji to najlepiej zakladac na innych foraach typu forum.holandia2.pl obok pochwaly dla pedofilow i zabijania starych ludzi.


Najciekawsze jest to że ludzie(nie chcę uogólniać więc kieruję to do cytowanego postu i tych wulgaryzmów na poprzedniej stronie) którzy tu dyskutują o NWO, UFO, spiskach, w innych tematach potrafią być tak ociemniali, prostaccy, że aż odechciewa się dyskusji, argumenty (niczym niepodparte) macie na poziomie umysłu dziecka w podstawówce czy gimnazjum.

Pieprzycie o wolności a ludzi którzy wam nie odpowiadają chętnie byście wymordowali co do ostatniego. Obłudnicy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian.87 napisał:

Pieprzycie o wolności a ludzi którzy wam nie odpowiadają chętnie byście wymordowali co do ostatniego. Obłudnicy...


Amen Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie rozumiem jaka tolerancja? Dla jakich gejów? Mnie tam nie obchodzą jakieś wydumane problemy facetów, którym uroiło się, że "kochają inaczej" i którym w związku z tym staje tylko na widok innego faceta. Laughing

Tak, jestem prostakiem. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Ja nie rozumiem jaka tolerancja?


No, nie rozumiesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy polacy mają obsesje na punkcie gejów. mieszkając przez ponad 2 lata w holandii nie nasłuchałem się tyle o gejach co w polskich mediach potrafię wciągnąć w ciągu jednego dnia.

skąd w was takie zainteresowanie gejami? dotychczasowe życie seksualne was już nudzi? proponuję zaliczyć jakiś sex-shop - maja teraz dobre zabawki na te rzeczy Smile

a poza tym to nie jest forum o seksie, więc proszę nie offtopować. bo moja tolerancja dla gejów jest istotnie o wiele wyższa niż tolerancja dla takich pseudo-pruderyjnych świrów jak niektórzy w tym wątku.
jeśli od kilku lat mogę tolerować wasze schizofreniczne wypociny to i gej mi nie zaszkodzi.

powiem więcej: do żydów też nic nie mam Smile
o ile nie napierdalają z rakiet w wózki inwalidzkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mikke28




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to pojechałeś krótko i na temat hehe Smile Ale racja, co kogo obchodzi co robi w wyrku, faktycznie część albo znudzona własnym pożyciem i robią za mohery ,że wszystko bee, sex be, gej be, rząd be hehe Smile Ja sam po świecie troszkę podróżuję, wiele widziałem,i naprawdę bardziej mi się chciało zygać jak płynąłem promem stena baltica do Szwecji, i jakaś parka szalała na maksa (darła gębę że aż niedobrze mi się robiło, zresztą, nawalałem z buta w sufit, żeby się zamknęła Smile niż ludzie, którzy się kochają , chcą być sobie, bez względu na konfigurację. Bo tak naprawdę co was to k... obchodzi kto z kim śpi i co robi...lepiej się martwcie żeby wam brykał jak należy,bez jakiś zabawek typu pierścienie zaciskające pisiola, i żeby wasze kobitki miały ochotę na was Smile I tego wam życzę w tym nowym pełnych niespodzianek 2009r.Smile




--------------------------------------------------------


zapraszam na mojego skromnego bloga i proszę o komentarze

http://dlaczegotakjest.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PragnącyDziałać




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem podobnie jak Bimi do gejów nic nie mam niech sobie żyją jak im się podoba nie wnikam w to. Moim zdaniem zdenerwowanie ludzi wynika z tego że oni strasznie sie z tym obnosza tworząc jakieś parady itp sami sobie szkodzą takim mpostępowaniem.

Ogolnie jestem tolerancyjny ale w sprawie adopcji dzieci przez homoseksualistów nie zmienie stanowiska i jestem na nie no pomyslcie takiemu dziecku mozna zryc psychike przez takie cos, całe życie byłby kimś gorszym dla społęczeństwa niestety tacy już jesteśmy i nie tolerujemy inności.

Ale pomyślicie sami chcielibyście mieć rodzicow gejów??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
sickboy napisał:

Po pierwsze, kazde dziecko potrzebuje wzorcow od meskich i zenskich, wlasnie dlatego, pewnie cie zdziwie, jednostka spoleczna zwana rodzina sklada sie z mezczyzny i kobiety. Brak takich wzorcow moze prowadzic do zaburzen w wychowaniu dziecka.


Ty wiesz czego dziecko potrzebuje ? Gratuluje ! Powinieneś pisać ksiazki dla przyszłych mam i ojców !
Dziecko potrzebuje OPIEKI i MIŁOSCI, tylko i wyłącznie.


sickboy napisał:
Po czwarte. Tego typu watki o jakies tolerancji to najlepiej zakladac na innych foraach typu forum.holandia2.pl obok pochwaly dla pedofilow i zabijania starych ludzi.


Za to powienieneś dostać NOBLA. "Jakaś" tolerancja ... Jesli stawiasz homoseksualizm obok pedofilii i eutanazji to pozazdrościć, wlasciwie niewiem tylko czego, chyba poczucia humoru matki natury :/
[/quote]

Twoja definicja tego co potrzebuje dziecki, z pewnoscia sposobałaby się perdofilom... ale zanim odpowiesz przeczytaj moze, co to są wzroce. To po pierwsze.

PO drugie - jesli myslisz, że postawilem 3 wyzej wymienione zjawiska, bez zadnej podstawy, to znaczy ze kompletnie nie zrozumiales o czym pisalem.
Kazde spoleczenstwo przyjmuje dane zjawiska albo z akcpetacja albo z odrzuceniem. I mam na mysli te zjawiska, ktore dotycza spoleczenstw, a nie przypadkow jednostkowych. I teraz, skoro dane psoleczenstwo uwaza, ze dane zjawisko jest szkoldiwe dla jego rozwoju i egzystencji to je odrzuca i broni sie przed nim. To jest natrualny mechanizm obronny. Skoro dalej uwazasz, ze postawilem na rowni, ot tak sobie, eutanazje, homoseksualizm o pedofile to pokaz mi przyklady spoleczenst, gdzie te zjawiska sa norma i sluza ich rozwojowi (i pamietaj ze o pojedynczych przypadkach nie rozmawiamy).

Cytat:
Najciekawsze jest to że ludzie(nie chcę uogólniać więc kieruję to do cytowanego postu i tych wulgaryzmów na poprzedniej stronie) którzy tu dyskutują o NWO, UFO, spiskach, w innych tematach potrafią być tak ociemniali, prostaccy, że aż odechciewa się dyskusji, argumenty (niczym niepodparte) macie na poziomie umysłu dziecka w podstawówce czy gimnazjum.


Widzisz, to ty trywializujesz znaczenie tych pojec, myslac ze skoro ktos pisze o NWO w taki sposob, to powinien pisac o gejac inaczej. Niby czemu? Nie rozumiem na jakiej podstawie wycigasz, ze ktos jest glupi i ciemny, bo nie zgadza sie z twoim swiatopogladem? Skoro tak, to podaj jakies arguemnty (i wlasnie, czym podparte?) przemawiajace ze homo jets good. A moze sam jestes?

*Aya Sophia - oswiec jeszcze nas, swoja definicja tolerancji, bo mam wrazenie, ze to wlasnie ty nie rozumiesz na czym polega tolerancja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikke28




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PragnącyDziałać... pomyśl ja mialem ojca tyrana, który nas bil, chlał i wieczna bieda, mama wiecznie zastraszona, klepała biedę razem z nami,zero perspektyw, zero pomocy. Fakt udało mi sie skonczyć szkołe,jakoś udało mi sie wyrosnąć na fajnego człowieka, ani alkoholik, ani złodziej, wręcz przeciwnie staram się być przyjacielski, pomagać innym, również finansowo, nawet za kogoś dług spłacam u komornika, bo wiem że ta osoba nie ma szans na spłatę, a komornik zabierze jej tą chałupkę i jej dzieci wylądują w domu dziecka. Nic mnie z nią nie łaczy, po za zwykłą sympatią.A powiem Ci jednego mi brakuje, oparcia w rodzicach i poczucia bezpieczeństwa,również finansowego, mowią o mnie że ja zawsze jak kot na cztery łapy.... ale to nieprawda, mimo że jakoś sobie radzę, to jestem jak statek na pełnym oceanie, muszę tylko na siebie liczyć, bo małe potknięcie i tonę jak tytanik... niedawno straciłem pracę... ale już wypływam na falęSmile Jednak to poczucie, bycia samemu w razie kłopotów,czasami dobija. Dlatego czasem lepiej miec 2 ojcow, 2matki niz koszmar w domu. A najbardziej mnie wkowria jak ludzie mowia... ze spoleczenstwo nie akceptuje, co ludzie powiedzą, proszę was.... życie jest tylko jedno, badzmy pożądnymi ludzmi, i żyjmy w zgodzie z sobą , a nie co inni powiedzą.....


-----------------------------------------------


zapraszam na http://dlaczegotakjest.blogspot.com



------------------------------------------



klikamy w reklamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikke28 napisał:
Bo tak naprawdę co was to k... obchodzi kto z kim śpi i co robi...lepiej się martwcie żeby wam brykał jak należy,bez jakiś zabawek typu pierścienie zaciskające pisiola, i żeby wasze kobitki miały ochotę na was Smile I tego wam życzę w tym nowym pełnych niespodzianek 2009r.Smile


Mnie to nic a nic nie obchodzi, ale niech oni też odpierdolą się ode mnie i nie starają się na chama kazać mi ich lubić, bo jeśli ich nie polubię, to dostanę w mordę określeniem "homofoba". Logika wydarzeń w UE wskazuje, że "homofobia" może zostać potraktowana podobnie jak "antysemityzm" i być może wkrótce doczekamy czasów, że za opowiedzenie kawału o pedałach będą wsadzać w tiurmu, podobnie jak niegdyś w bloku sowieckim za opowiedzenie kawału politycznego.

Powinna zapanować równowaga, tak jak było przez dziesiątki lat gdy nikt nikomu się nie narzucał - homosie uprawiali swoje praktyki i związki po cichu, nie afiszując się z tym, pozostali nie robili im krzywdy, prawnie też nie było to zakazane, co najwyżej tylko krążyły określone dowcipy, ale dowcipy były również o stosunkach hetero, księżach, milicjantach, wojskowych, góralach, mieszkańcach Wąchocka itd., w związku z czym trudno te dowcipy uznać za wyraz martyrologii homosiów. Ta istniejąca dawniej równowaga została naruszona przez wprowadzenie agresywnego z założenia terminu "homofobia" i uczynienie z homoseksualizmu problemu społecznego czy nawet politycznego.

Jeżeli żyjemy w wolnym kraju - nie każcie mi być homofilem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sickboy napisał:
*Aya Sophia - oswiec jeszcze nas, swoja definicja tolerancji, bo mam wrazenie, ze to wlasnie ty nie rozumiesz na czym polega tolerancja.


Dlaczego wypowiadasz się zbiorowo? A oczywiście mieć wrażenia nikt Ci nie broni, to jest tolerancja...

Oczywiście, dziecko potrzebuje matki i ojca, z tym że z Twojego toku rozumowania wynika że nijak nie da się tego pogodzić w "rodzinie" homoseksualnej. Ba! Pewnie zaraz powiesz ze RODZINA to wyłącznie kobieta i mężczyzna...
Proszę zwrócić uwagę na definicje z punktu widzenia socjologii ;] Kwestia ról społecznych, wzorców zachowań rodzicielskich etc. Mam sporo znajomych homoseksualistów - i proszę Cie nie uogólniaj - nie stawiaj tego obok
eutanazji i pedofilii - to po prostu nie fair. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczenie społeczeństwa tolerancji definiowanej w taki sposób jak to się dzieje przy użyciu homoseksualistów to trenowanie mas do posłuszeństwa wobec absurdalnych praw używanych przez jednostki.

Po prostu jeśli porówna się proporcje to widać jak wszystko stawia się na głowie. To nie ma znaczenia, czy chodzi o gejów, czy pigmejów. Chodzi o nauczenie społeczeństw, że mają być posłuszne nowym normom, gdzie małe rządzi dużym. Chodzi o to, aby w imię "tolerancji" masy owiec pozwalały się strzyc, podrzynać sobie gardła itp.

Dlatego potem do miliona owiec przychodzi gość i metodycznie zabija owce tysiącami. Żadna owca nie beknie nawet słówka, bo trzeba być tolerancyjnym. Przecież rzeźnik ma prawo być rzeźnikiem, widocznie tak musi być. Rzeźnik musi mieć równe prawo do bycia innym i do życia po swojemu.

Oto jest nowa wersja absurdalnej tolerancji, której się uczy, warunkuje u owiec posługując się gejami. W rzeczywistości nie chodzi o gejów samych w sobie. Chodzi o całkowite "zaszumienie" zdrowego rozsądku u ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Ja generalnie wychodze w zyciu z zalozenia, ze wszyscy ludzie sa wolni (przynajmniej powinni byc heh..) i moga robic co tylko sobie zapragna, o ile to nie godzi w zadna inna zywa istote.. takze go gejow/lesbijek/bi nie mam nic (...) ...


Mam taki sam pogląd. Niech robią, co chcą, dopóki nie godzą w dobro innych. Niestety wychowywanie dziecka przez dwóch pedałów godzi w dobro dziecka. Lepiej mieć dwojga normalnych rodziców hetero niż dwojga rodziców pedałów czy lesby. I sram na trendy, dziecko będzie skrzywdzone przez nich psychicznie, więc nie powinni mieć prawa do zakładania rodzin. Ponadto wielu pedałów lubi młodych chłopców, coraz młodszych i młodszych. Często wiąże się to z pedofilią. Dozwolony wiek kontaktów seksualnych w Polsce jest od 15 lat, natomiast pojawiły się już inicjatywy ze strony środowisk pedalskich z wnioskiem o dopuszczenie legalności kontaktów seksualnych od 13 lat. Zapytałem wtedy: a może kurwa zechcecie znieść całkiem ograniczenia? Może od 11 lat a później 9, 7 itd? Homoseksualizm jest chorobą psychiczną w pełni uleczalną - tak twierdzi psychologia. Problemem jedynie jest to: trzeba chcieć się wyleczyć, chcieć a nie mówić, że się chce. Inna sprawa: relacje pedałów liżących się na ulicach. Niesmak mnie ogarnia, gdy widzę parę gówniarzy (hetero) liżących się w tramwaju czy na ławce. Namiętny pocałunek jest tak samo intymną sprawą jak seks. Tu nie chodzi o jakieś morały, ale o estetykę. Pewne sfery życia należą do grona zamkniętego, ograniczonego do dwóch osób (lub trzech, gdy ktoś lubi trójkąty), ale nie do kurwy nędzy lizanie się przy publiczności. Wobec tego będzie mnie odrażało lizanie się kogokolwiek na ulicy, bo jest to po prostu nieestetyczne. A w wykonaniu pedałów szczególnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
sickboy napisał:
*Aya Sophia - oswiec jeszcze nas, swoja definicja tolerancji, bo mam wrazenie, ze to wlasnie ty nie rozumiesz na czym polega tolerancja.


Dlaczego wypowiadasz się zbiorowo? A oczywiście mieć wrażenia nikt Ci nie broni, to jest tolerancja...

Oczywiście, dziecko potrzebuje matki i ojca, z tym że z Twojego toku rozumowania wynika że nijak nie da się tego pogodzić w "rodzinie" homoseksualnej. Ba! Pewnie zaraz powiesz ze RODZINA to wyłącznie kobieta i mężczyzna...
Proszę zwrócić uwagę na definicje z punktu widzenia socjologii ;] Kwestia ról społecznych, wzorców zachowań rodzicielskich etc. Mam sporo znajomych homoseksualistów - i proszę Cie nie uogólniaj - nie stawiaj tego obok
eutanazji i pedofilii - to po prostu nie fair. Pozdrawiam Wink


Wypowiadam sie zbiorowo, bo pewnie prezentuje poglady wiekszosci w Polsce. A tolerancja polega na pewnej zasadzie. Otoz, tolerancyjny wobec zjawiska, pogladu, osoby jestes wtedy, kiedy masz waldze, mozliwosci i sposobnosci (legalne lub nie) usunac dane zjawisko, osobe, poglady, a tego nie robisz, bo wlasnie tolerujesz to i "przelykasz" sline, i tolerujesz. TO jest tolerancja. Wielu z was myli tolerancje z akceptacja, co de facto swiadczy dokladnie o tym co pisal GrzeorzP i Cham. TO jest przemycanie nowych zjawisk, w taki sposob by urobic je normalnymi w spoleczenstwie. Jak juz sie uda przemycic i zaimplementowac taki zapalnik w spoleczenstwie, to nie ma problemu juz z dalszymi dziwnymi rzeczami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
Uczenie społeczeństwa tolerancji definiowanej w taki sposób jak to się dzieje przy użyciu homoseksualistów to trenowanie mas do posłuszeństwa wobec absurdalnych praw używanych przez jednostki.

Po prostu jeśli porówna się proporcje to widać jak wszystko stawia się na głowie. To nie ma znaczenia, czy chodzi o gejów, czy pigmejów. Chodzi o nauczenie społeczeństw, że mają być posłuszne nowym normom, gdzie małe rządzi dużym. Chodzi o to, aby w imię "tolerancji" masy owiec pozwalały się strzyc, podrzynać sobie gardła itp.

Dlatego potem do miliona owiec przychodzi gość i metodycznie zabija owce tysiącami. Żadna owca nie beknie nawet słówka, bo trzeba być tolerancyjnym. Przecież rzeźnik ma prawo być rzeźnikiem, widocznie tak musi być. Rzeźnik musi mieć równe prawo do bycia innym i do życia po swojemu.

Oto jest nowa wersja absurdalnej tolerancji, której się uczy, warunkuje u owiec posługując się gejami. W rzeczywistości nie chodzi o gejów samych w sobie. Chodzi o całkowite "zaszumienie" zdrowego rozsądku u ludzi.


Brawo Grzegorzu. Sam mógłbym się pod tym podpisać obiema rękami. Widzę, że "czujesz bluesa" - trzymaj tak dalej i nie daj się zbajerować polit-poprawnym szujom i oszołomom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 10 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sickboy napisał:

Wypowiadam sie zbiorowo, bo pewnie prezentuje poglady wiekszosci w Polsce. TO jest przemycanie nowych zjawisk, w taki sposob by urobic je normalnymi w spoleczenstwie. Jak juz sie uda przemycic i zaimplementowac taki zapalnik w spoleczenstwie, to nie ma problemu juz z dalszymi dziwnymi rzeczami...


No tak, rządy większości - zbiorowa niepoczytalność. Zacznie się geji i lesbijek, później już poleci - sukcesywnie, krok po kroku,powolutku - aż do JEDNEGO WŁASCIWEGO POGLĄDU. Gdzieś to już słyszałem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 10 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
W rzeczywistości nie chodzi o gejów samych w sobie. Chodzi o całkowite "zaszumienie" zdrowego rozsądku u ludzi.


Konkretnie to jaki rozsądek Ci się rozchodzi? Rozsądek małomiasteczkowego zabijaki który widząc idących do kina facetów stawia tezę że czas "przywrócić ład w społeczeństwie" i nie zastanawiając się zbyt długo łapie za bejsbola i idzie ten "społeczny ład" zaprowadzić?
To jest rozsądek? A może rozsądne jest zajęcie się własnymi sprawami a nie włażenie w brudnych buciorach w całkiem prywatne życie innych ludzi? Masz dziewczynę? Chciałbyć, żeby obcy człowiek przyszedł do ciebie i powiedział, że nie możesz się z nią spotykać bo to protestantka/żydówka/czarna/komunistka/arystokratka? Ty masz takie same prawo ingerować w życie 2 facetów jak inni mają w mieszanie się w twoje. Jeżeli chcesz by to ogół decydował kto ma prawo kogo kochać musisz się pogodzić z tym, że to będzie również dotyczyło ciebie! Będziesz mógł decydować kogo mogą kochać inni a jednocześnie będziesz sam uzależniony od widzimisię innych. Zgadzasz się na taki układ?
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tolerancja dla gejow
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile