W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
grafiki, zdjecia, animacje, banery  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 21211
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nawiązaniu do okładki z przed lat Wink .


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ordel, załóż sobie facebooka i zamieszczaj takie pierdoły na wall-u na fb Rolling Eyes Bez obrazy Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:04, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślał by człowiek, że jak będziesz miał 4 posty/dobę to przestaniesz je marnować na pouczanie innych jak mają korzystać z forum. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 07:27, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
@Ordel, załóż sobie facebooka i zamieszczaj takie pierdoły na wall-u na fb Rolling Eyes Bez obrazy Rolling Eyes

Shocked
A ty co , masz jakieś gorsze dni , cyrk już odstawiłeś kiedy tłumaczyłeś @goralowi jakim typem jest @de i to tak tłumaczyłeś by wszyscy inni mogli to przeczytać , bo chyba nie spodziewałeś się , że @goral to skomentuje . To było wchuj słabe , nie wiem śni ci się po nocach @de .

A teraz masz jeszcze jakieś zapędy cenzorskie , no jeszcze bym zrozumiał , że to twój temat i jak @krucza byś się szarogęsił , ale w tej sytuacji to spływa po mnie to co do mnie piszesz .


PS. i daruj sobie te fałszywe uprzejmości na koniec . Ja się nie obrażam w internecie , bo to by było jakieś pojebane Smile .
Jedyne co to mogę być troszkę podirytowany , szczególnie kiedy czytam @gorala , ale widzę że ostatnio to nawet administrację @goral zirytował , więc wszystko w normie Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu @Ordel jak się obruszyłeś, jakbym ci na ogon co najmniej nadepnął Shocked Shocked Shocked

Ja nie miałem na myśli że ty cały czas wrzucasz gówno, tylko że CZASAMI wrzucasz gówno, jakieś "śmieszne obrazki", memy, koszulki, i to mnie striggerowało, po ki chuj? Takich treści jest od chuja na wallu na fb czy na twiterze, a teraz jeszzce na P2. Nie chciałem cie tym obrazić czy zaatakować, tylko zwrócić delikatnie uwagę, i nie pomyślał bym że ty to tak osobiście odbierzesz Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes

A co do tekstu o @deibialu... Przecież to 100% prawdy więc też nie wiem do czego się tutaj przyczepiasz? Ja nie liczyłem na odpowiedź czy rozpoczecie nowego wątku dyskusji, tylko zakomunikowałem z czystej koleżeńskiej dobroci, co to za osobnik i że lepiej się trzymac od niego z daleka. Komunikat jest po to żeby odbiorcy przeczytali i przemyśleli lub wzięli to do siebie, a nie żeby na niego odpowiadali.

Zresztą jak ta poczwara przy każdym możliwym poście mnie atakuje, w każdym temacie przemyca jakąś uszczypliwość pod moim adresem, wtedy to jakoś nikomu nie przeszkadza, a jak ja w jakimś pojedynczym poście raz na jakiś czas przemycę informacje że @deial to poczwara, bo tak w istocie jest, to wielkie halo. Też mi nie wmawiaj że ja co chwila o tej poczwarze piszę, bo zdarza mi się może w 1 na 10 postów że coś o nim wspomnę, a on o mnie w prawie każdym, więc miej miarę do faktycznego rozmiaru zarzutów...

Rozumiem @Ordel że mogłeś się poczuć urażony, choć wcale nie miałem takiej intencji żeby cie urazić, ale wypominanie mi w formie kontrataku konfliktu z innym użytkownikiem forum, to to słabe jest i to słabe w chuj Smile
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Jezu @Ordel jak się obruszyłeś, jakbym ci na ogon co najmniej nadepnął Shocked Shocked Shocked

Ja nie miałem na myśli że ty cały czas wrzucasz gówno, tylko że CZASAMI wrzucasz gówno, jakieś "śmieszne obrazki", memy, koszulki, i to mnie striggerowało, po ki chuj? Takich treści jest od chuja na wallu na fb czy na twiterze, a teraz jeszzce na P2. Nie chciałem cie tym obrazić czy zaatakować, tylko zwrócić delikatnie uwagę, i nie pomyślał bym że ty to tak osobiście odbierzesz Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes


A co miałem siedzieć cicho na twoje cenzorskie zapędy ( tym bardziej kiedy administracja , aż się obruszyła Laughing ) .
Mogłem krótko ; sam sobie załóż konto na fejzbuku i tam znęcaj się nad @de .

Ale to że tłumaczysz innym użytkownikom forum jaki jest inny użytkownik jest w chuj żenujące . Ja to jak podpierdoliłem @pszeka do administracji to chociaż na pw , a administracja i tak miała taki ubaw , że upubliczniła ową wiadomość . To była słaba akcja Smile . Ale dużo mnie nauczyła Very Happy . Teraz , na forum brakuje mi @pszeka jak pewnie nikomu Wink .

Cytat:
tylko zakomunikowałem z czystej koleżeńskiej dobroci

Laughing mdleje ze śmiechu , nie mieszajmy do tego dobroci , człowiek swój rozum ma Wink

Cytat:
Zresztą jak ta poczwara przy każdym możliwym poście mnie atakuje, w każdym temacie przemyca jakąś uszczypliwość pod moim adresem, wtedy to jakoś nikomu nie przeszkadza, a jak ja w jakimś pojedynczym poście raz na jakiś czas przemycę informacje że @deial to poczwara, bo tak w istocie jest, to wielkie halo. Też mi nie wmawiaj że ja co chwila o tej poczwarze piszę, bo zdarza mi się może w 1 na 10 postów że coś o nim wspomnę, a on o mnie w prawie każdym, więc miej miarę do faktycznego rozmiaru zarzutów...

@de co ty mu zrobiłeś że @Azyrena toczą tak ciężkie żale ? Mnie już serce boli , przestań być "uszczypliwym" , z czystej koleżeńskiej dobroci ( ci radzę Wink )


Cytat:
Rozumiem @Ordel że mogłeś się poczuć urażony, choć wcale nie miałem takiej intencji żeby cie urazić, ale wypominanie mi w formie kontrataku konfliktu z innym użytkownikiem forum, to to słabe jest i to słabe w chuj

W chuj słabe jest podpierdalanie i tłumaczenie się koleżeńską dobrocią .
Ja się tym przekonałem i ty się o tym przekonasz .
Nie należy zbyt długo trzymać do kogoś urazy , to się odbija na twojej psychice Wink .
Żal w śmiech obróć , wyśmiej , ale nikomu nic nie tłumacz ( przynajmniej w kwestii innych użytkowników ) .



PS. będę wrzucał co mi się żywnie podoba , nawet administracja nie jest w stanie mnie powstrzymać , jeno trochę może człowieka "spowolnić" Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, skończmy ten temat bo nie warto:

1. Co do @deiala, myśl sobie co chcesz, ale jak ktoś w internecie robi za pseudo-nju ejdżowego guru, i stanowi zagrożenie dla ludzi że ich pociągnie ze sobą w przysłowiowe maliny czy na manowce, to ja tutaj widzę nie tylko przyjemność ale i swój obowiązek żeby takiego szarlatana spacyfikować. To jest JEDYNY powód dlaczego zaatakowałem @deiala, i z tego samego powodu zaatakowałem też ostatnio @moneta (i wielu innych na tym forum)... Jednak różnica casusu @moneta i @deiala jest taka, że ten pierwszy obraził się, zwyzywał pół forum od debili, poliniaków i zombiaków, i poszedł, zniknął, tyle go widzieli... A ten drugi wciąż na forum egzystuje i w akcie vendetty próbuje się mścić, obsmarowując mnie gdzie popadnie, a ja na takie zachowanie godzić się nie mogę. No sorry, @Ordel, nie i już. Ja wiem że ty @Ordel w analogicznej sytuacji to byś drugi policzek nadstawił, ale ja w takiej sytuacji ja ktoś mnie z pięści w ryj uderza, to ja go bejsbolem w łeb i to tak żeby mokra plama z tyłu na ścianie została Wink

Temat wyjaśniony, i skończ mi już tego @deiala wypominać bo robię to co uważam za słuszne i nie będę za to przepraszał.

2. Zaznaczam raz jeszcze, nie chciałem cie zaatakować, nie wiem o co ty się tak do jasnej Anieli obruszasz jakbym ci jakąś krzywdę wyrządził? Po prostu zwróciłem ci uwagę że mnie to lekko triggeruje, i tyle. Myślałem że zareagujesz na to dużo spokojniej, może nawet humorystycznie i odpłacisz mi za to jakąś żartobliwą uszczypliwością jak już niejednokrotnie między nami bywało, lekka uszczypliwość za lekką uszczypliwość... Ale ty sie tak wkurwiłeś że niemal w amok wpadłeś i zacząłeś mi brudy wyciągać jak na rozprawie sądowej Shocked Shocked Very Happy

Skoro masz na to tak osobiście reagować, to uznaj @Ordel że tematu nie było. Nawet jak cie atakowałem w temacie "wielkolehitów" to na to aż tak agresywnie nie reagowałeś, i stąd moje ogromne zaskoczenie twoją reakcją... Rolling Eyes


Cytat:
PS. będę wrzucał co mi się żywnie podoba , nawet administracja nie jest w stanie mnie powstrzymać , jeno trochę może człowieka "spowolnić"


No i dobrze, rób co uważasz. Zwróciłem ci tylko uwagę że w moje opinii to słabe jest to co czasem robisz i pachnie facebookowym wallem, ale nie powiedziałem że ci tego zabraniam Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Skoro masz na to tak osobiście reagować, to uznaj @Ordel że tematu nie było. Nawet jak cie atakowałem w temacie "wielkolehitów" to na to aż tak agresywnie nie reagowałeś, i stąd moje ogromne zaskoczenie twoją reakcją...

A jak miałem zareagować , przez kogoś Smile .
I dlaczego myślisz pod kątem "atakowania" w temacie o Słowianach Germańskich . W temacie prowadzimy krytyczną acz konstruktywną polemikę . Jesteś tym w temacie , czym dla wielu jest @goral w temacie o chińskim wirusie . Inspiracją w poszukiwaniu prawdy Wink . Pomyśl sobie @Az ilu rzeczy by się ludzie nie dowiedzieli gdybyś ty nie zmusił mnie do zgłębienia tematu Wink .


I nic nie zaznaczaj , nie tłumacz się ( wiesz co mówią to tych co się tłumaczą Wink ) , nie chowam urazu bo i o co . Z tym że daruj sobie teksty sugerujące co mam zrobić , bo widzisz kończy się to ciągłym "zaznaczaniem" , a po co to komu potrzebne Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Pomyśl sobie @Az ilu rzeczy by się ludzie nie dowiedzieli gdybyś ty nie zmusił mnie do zgłębienia tematu Wink .


Dobra, dobra, już sobie tak nie schlebiaj Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
[
@de co ty mu zrobiłeś że @Azyrena toczą tak ciężkie żale ?


Powiedziałem mu kilka słów Prawdy, a dysonans poznawczy wywołał u niego taki poziom frustracji, że teraz miota się jak pies chory na wściekliznę. I taki pies owszem kąsa i gryzie wszystko do koła, ale tak naprawdę cierpi, a to kąsanie jest rozpaczliwym wołaniem o pomoc. Tyle, że pies zarażony wirusem jest wbrew swej woli, a człowiek by stać się tvarem musi dokonać, mniej lub bardziej uświadomionego, wyboru. A jak już sobie taki wybrał ścieżkę tvara to i nie dziwota, że dotarł w miejsce, w którym umie tylko ujadać. Ale jak pomaga się choremu zwierzęciu? Najczęściej się je zabija. A co zrobić z tvarem? Separować.

Tvar się miota bo na jakimś poziomie swego istnienia wie, że potrzebuje pomocy i czepił się szamana. Tylko nie umie o pomoc poprosić, więc jej nie dostanie, do póki nie przypomni sobie co to znaczy być cywilizowanym.

Proste. Niełatwe.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Shocked


Beka co nie? Very Happy Laughing

@good why, a może ty byś poprosił o pomoc naszego njuejdżowego guru @debiala, żeby cie na "właściwą" ścieżkę naprowadził, bo ja to chyba nie jestem godzien przyjmować nauk od takiego mędrca Very Happy Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 17 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Zdjecie zrobione telefonem, wiec jakosc nie powala. Ale nie o jakosc chodzi. Juz kiedys o tym pisalem, wiec nie bede sie powtarzal.
Oprocz cmentarza polskiego w Teheranie i budynku polskiego sierocinca w Esfahan to chyba najwazniejsza z rzeczy do ktorym zawsze powracam pamiecia.
Polaczyla nas historia. Tragiczna, to fakt niezaprzeczalny. Ale jakos tak nam z nia do „twarzy”, jakos tak pieknie nas z soba zbratala.
Wielkie podziekowania dla Morteza i Alego, przewodnikow po muzeum poety Ferdowsi w Tous (Mashhad, Khorasan Razavi).
P.S. Excar, to jest wlasnie jedna z tych rzeczy ktorych w necie znalezc nie sposob.
https://kodluch.wordpress.com/2020/05/16.....more-12843
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studenci akademii wojskowej w Teheranie i czytanie na odległość. Smile .








Chłopcy sobie wzrok popsują przy takim świetle Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 25 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


San Apollinare Nuovo w Rawennie, scena rozdzielenia owiec i kozłów, VI w. Jedno z najstarszych przedstawień diabła w sztuce. Niebieski kolor kojarzony był z ciemnością, gnijącym mięsem i innymi nieprzyjemnościami.
W sumie to nie tyle diabeł co Szatan ( upadły anioł ) w wersji Ariańskiej .

Tu info o tej Bazylice ;
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_Sant%E2%80%99Apollinare_Nuovo_w_Rawennie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 06 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murzyni w armii Konfederacji .





Weterani ;









_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 12 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka grafiki ( karykatur ) nawiązujących do obecnej sytuacji w USA ;




























_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 12 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy dożyje czasów kiedy na Murzynka będą mówić Afroamerykanin Laughing





Orwell tego nie przewidział Laughing

Laughing



Laughing

polski akcent Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:44, 13 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murzyni juz sami nie wiedza, czego chca !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 13 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że ty chociaż @gośka wiesz Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 21 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymczasem gdzieś w Turyngii ( BLM jeszcze nie dotarł Wink )


https://colonelcassad.livejournal.com/5965665.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 08 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudysta goni dzika który zajebał mu laptopa ( w Norwegii ) Laughing








https://www.donald.pl/sortownia/5MEyau6q.....z-laptopem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było lekko niesmaczne Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niewolnon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 08:58, 28 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś miał wątpliwości , że elity przeprowadzają nową rewolucje , pod hasłem "Zbudujmy Lepiej" .



A żeby coś lepiej zbudować coś trzeba rozjebać Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


grafiki, zdjecia, animacje, banery
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile