W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Fakty i Mity - tygodnik  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 4861
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 03 Sty '09   Temat postu: Fakty i Mity - tygodnik Odpowiedz z cytatem

http://www.faktyimity.pl
Dla oświecenia przyciemnionych umysłów i nie tylko. Strona oczywiście nie zastąpi gazety, ale zawsze to coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem parę numerów (od czasu do czasu można było dowiedzieć się czegoś ciekawego), ale po tym jak zobaczyłem bicie pokłonów przed Platformą po wyborach oraz w ich archiwum igraszki z Urbanem, to oddałem je na makulaturę. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 03 Sty '09   Temat postu: Re: Fakty i Mity - tygodnik Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
www.faktyimity.pl
Dla oświecenia przyciemnionych umysłów i nie tylko. Strona oczywiście nie zastąpi gazety, ale zawsze to coś.


Dla oświecenia Twojego zaczadzonego umysłu powiem Ci tylko ,że to tygodnik który prowadzi agent SB i który zatrudniał morderce Popiełuszki.

Smacznego.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brukowiec, w dodatku mocno monotematyczny - ile można pisać o jednym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie "światłe" umysły jak Wy, próbujecie mnie oświecić? Rolling Eyes Laughing
Dla mnie nie jest istotne kto kim jest. Dla mnie istotna jest treść tam zawarta. Może autorzy artykułów też są agentami? Wszędzie agenci. Laughing Na forum Prawda pewnie również znajduje się jakiś ezbek, który udaje antykomunistę. Prawda Veritatis i Gnosis?
Ps. Ciekawe dlaczego pod stroną Radia Maryja nie ma ani jednego złośliwego komentarza? Wink
Cytat:
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie /A Mickiewicz "Dziady"/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ? Może z powodu związków między słuchaniem, aprobowaniem takiej kleszej propagandy, a głęboko zakorzenionym posłuchem dla tzw. autorytetów - zwłaszcza, jeśli korelują one (autorytety) z tym, czym skorupka za młodu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Lara
Może najpierw przeczytaj sobie temat o stronie RM, zanim stwierdzisz, że nie ma tam żadnych złośliwych komentarzy. No i może jeszcze zaprzeczysz, że naczelny FiM był agentem? Przecież on sam się do tego przyznał, wypełniając swoje oświadczenie lustracyjne. Smile

W "FiM" ceniłem głównie artykuły nt. sytuacji polskiego wojska w Iraku i Afganistanie. Gdy ten szmatławiec zaczął bronić WSI, stało się oczywiste, skąd mają informacje. Potem doszła jeszcze obrona Mazura, odgrzebanie wywiadu z Urbanem i podlizywanie się nowej władzy - to zadecydowało o zaprzestaniu czytania tej gazety.

Cytat:
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie /A Mickiewicz "Dziady"/

Co Ty robisz? Cytujesz zaściankową polską literaturę? I to autora III części "Dziadów", z tym całym mesjanizmem i zabobonami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 03 Sty '09   Temat postu: Re: Fakty i Mity - tygodnik Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
www.faktyimity.pl
Dla oświecenia przyciemnionych umysłów i nie tylko. Strona oczywiście nie zastąpi gazety, ale zawsze to coś.


Lara...po prostu słudzy buntują się przeciwko swojemu panu..chcą się uwolnić...całe wieki mu służyli a teraz chcą sie usamodzielnić...trochę ciężko to zrobić, jak się posiada majątek wirtualny...banki czy tym podobne a kościół ma prawdziwe bogactwa...i to by było na tyle Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie czytam tego szmatławca od 6 lat, a kiedyś kupowałeś regularnie... powody podobne jak powyżej

w dodatku przyłapałem ich raz na przeinaczaniu i wyolbrzymianiu faktów wiązanych z moją miejscowością i sprzedażą ziemi - napisali 20 % prawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne kim są i ile w tym tygodniku prawdy czy 100% czy 20%. Ponieważ tacy jacy są otwierają ludziom oczy. A jeszcze niedawno tylko nieliczni mieli "zielone pojącie" o tym co Kościół wyprawia. I ja sama byłam tego przykładem. Poza tym nie potrzeba Faktów i Mitów, żeby nabrać odrazy do tej instytucji jaką jest Kościół Katolicki. Wystarczy świadomość istnienia Inkwizycjii. Kościół się nie zmienił, tylko czasy się zmieniły. I gdyby dać Kościołowi warunki, przywróciliby inkwizycję. Komunizm zrobił jedną dobrą rzecz. Trzymał Kościół w pokorze i nie szastał mieniem narodowym robiąc Kościołowi prezenty. Księża naprawdę byli pokorniejsi. Podam przykład na podstawie moich rodziców. Ksiądz nie chciał wziąć od nich pieniędzy za udzielenie ślubu, bo to było w kilka lat po wojnie. A teraz, wyobraźcie sobie księdza który odmawia przyjęcia pieniędzy. Chyba tylko w telewizyjnej Plebanii. Niestety ludźmi czasami trzeba porządnie potrząsnąć, bo nie wszyscy dostrzegają rzeczywistość. Robią z siebie głupków idąc na przykład spowiadać się do księdza który może być znienawidzonym przez niektórych "prawdziwych"i religijnych Polaków, pedałem. Albo co gorsze pedofilem. Cudzołóstwo nazywają grzechem, a sami mają kochanki. Obrzydliwe. Moja babcia nie czytała gazet antyklerykalnych, a zawsze mówiła. Nie dawajcie księdzu pieniędzy. Bo ksiądz tłustą kurę zje i gospodynię po dupie poklepie. Dajcie lepiej biednemu. Moja babcia była bardzo mądrą kobietą i miała poczucie rzeczywistości. Nie była taką jak te mocherowe berety. Ja mam zamiar nadal czytać Fakty i Mity, a Wy chodźcie sobie do kościoła, klękajcie przed pedofilami, spowiadajcie się, dawajcie pieniądze. Co mnie to obchodzi. Very Happy
Cytat:
Na głupotę i ciemnotę ludzką nie ma lekarstwa.

Waha, to co napisałeś to nie jest śmieszne to jest smutne. Im bogatszy Kościół tym biedniejsze Państwo. Wcale nie ma się z czego cieszyć że Kościól ma prawdziwe bogactwa. Uważam że niemoralne jest pomaganie Kościołowi przez Państwo w mnożeniu tych bogactw, kosztem społeczeństwa, zwłaszcza teraz kiedy tyle się mówi o kryzysie i społeczeństwo może się okazać coraz biedniejsze.
Veritatis, cytat Mickiewicza pasuje jak ulał do Polskiej rzeczywistości. Polska jest ciągle zaściankowa.
Ciemnota + głuchota = dziady. I to nam grozi jeśli nie otworzymy oczu i nie rozjaśnimy umysłów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Nie ważne kim są i ile w tym tygodniku prawdy czy 100% czy 20%.

Naprawdę tak mało Cię obchodzi to marne 80%? Wiesz... taki Onet mówi tylko 5% mniej prawdy od dwudziestoprocentowych "Faktów i Mitów". Smile

Cytat:
Ponieważ tacy jacy są otwierają ludziom oczy.

20 procent oczu otwartych? No to raczej możemy mówić o zmrużonych.

Cytat:
Komunizm zrobił jedną dobrą rzecz. Trzymał Kościół w pokorze i nie szastał mieniem narodowym robiąc Kościołowi prezenty. Księża naprawdę byli pokorniejsi.

Powiadasz, że nie szastał mieniem narodowym? Laughing Racja - nauczył Popiełuszkę pokory. Czy Ty naprawdę nie brzydzisz się pisać takich rzeczy? Confused

Co do reszty Twojego posta - czy Ty naprawdę nie umiesz kontrolować tego jadu? Nie umiesz strzelać nim w określonym kierunku, tylko walisz na około robiąc offtop. Tematy o złodziejstwie, przekrętach i zboczeniach Kościoła katolickiego już są. Ten jest - sądząc po nazwie i dziale - tematem o stronie internetowej komuszego szmatławca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Fakty i Mity  - tygodnik
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile