W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gazety, których nigdy nie zobaczymy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4761
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 12 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prostynick napisał:

A wiecie może czy można wynajmować powierzchnię bilboardów?


Od razu wynajmować:

http://www.bankier.pl/static/att/54000/1862596_2a.jpg

http://www.238x504.net/238x504/billboards/14/krecha.jpg

http://www.rozbrat.org/prasa/foty/matka%20boska.jpg

Trzeba to tylko zrobić sprawnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Fakt' jest najczęściej kupowaną gazetą w Polsce. Podobnie jest z niemieckim 'Bildem' i angielskim 'The Sun'. To sprawiło, że początkowo skłonny byłem wykorzystać nasze brukowce do projektu, lecz po niedługim czasie zmieniłem zdanie.
Powodem jest sam charakter takiej gazety. W oczach już średnio inteligentnego człowieka rujnuje ona każdą informację. Mi osobiście nie zależy na nawracaniu przeciętnego czytelnika Faktu (ogłupiony/głupi, prosty człowiek/prostak), kosztem wyśmiania tematu przez myślących ludzi dzięki czerwonemu logo. Poważne tytuły wyrobiły sobie autorytet, który powinniśmy wykorzystać. Chcąc rozmawiać o Nowym Porządku Świata, nie przebierzemy się za klauna. Wtedy cokolwiek i jakkolwiek byśmy nie mówili, pozostaniemy spaleni. Celem jest przekonanie, a nie odpychanie.

PS
FreeG napisał:

1. Ile gazet zmieniamy?
2. Jakie gazety?
3. Jakie tematy podejmujemy?
4. Kto czuje się na siłach, by napisać tekst imitujący artykuł?


Skorzystajmy z demokracji. Niech każdy angażujący się w pomysł umieści w poście odpowiedzi na te pytania.

Zacznę. Według mnie:

1. 4
2. Gazeta Wyborcza, Dziennik, Rzeczpospolita, Polska
3. 9/11, GMO, NWO x 2 (np. podjęcie tematu elit oraz inwigilacji i kontroli)
4. Nie ja. Zajmę się tylko grafiką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Rozmawialiśmy" na priv z FreeG
Co sądzicie o pdróbkach gazet.
Zrobić inne wymiarem?
Zrobić tylko pierwsze strony?
Zrobić całe własne ?
Jakie macie pomysły i czy ktoś jest w stanie podać dojscia do drukarni gazetowych , gdzie zrobią nam takie "nasze" Mozna zrobić na cyfrowych kopiarko/drukarkach np w formacie A3 , gdzie po złamaniu da nam A4 . Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany tym tematem to na priv .
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wykluczenie drukowania całej gazety nie wymaga dyskusji. Nie jesteśmy do tego przygotowani logistycznie i finansowo. Podróbka pierwszej strony wystarczy.

@zainteresowany - Głównym celem tego projektu, obok informowania, jest zwrócenie uwagi na niepokojące zjawisko, a mianowicie - każda wiadomość przekazana w odpowiedni sposób jest automatycznie wchłaniana przez umysł. Wystarczy, że artykuł lub materiał filmowy opatrzony jest znanym logo. Tak rodzi się manipulacja. Wielkie media wyrobiły sobie autorytet, który pozwala na bezgraniczną dezinformację, ponieważ społeczeństwo wierzy im na słowo.

Na samym początku chciałem tworzyć idealne kopie gazet. Czy jednakże zależy nam na głupkach, którzy nie są w stanie odróżnić oryginału od kopii? Których nie przekonaliśmy, a jedynie oszukaliśmy, czego nawet nie są świadomi? Uważam, że nie. Mógłbym rozmawiać z pięciolatkami o NWO, za każdym razem z pozytywnym skutkiem, lecz bez satysfakcji.

Chciałbym, aby ludzie wiedzieli, że gazeta nie jest prawdziwa, i żeby zaobserwowali na własnych organizmach, że informacje zawarte w artykule podświadomie przyjmują bezkrytycznie. A to, że trafi się paru użytecznych idiotów - dla nas lepiej, lecz nie nastawiajmy się na tą grupę.

- - - - - - - -
Do pisania artykułów zgłosili się już @zainteresowany i @inecki, którym dziękuję za pomoc. Opracowujemy teksty o chipach RFID i globalnym ociepleniu. Jeśli ktoś się czuje na siłach - serdecznie zapraszam. Jest jeszcze dużo do przekazania. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Wy na to, żeby zrobić "Dodatek Specjalny", stylem nawiązujący do wymienianych wyżej oryginałów?

Odpada problem formatu (dodatek może być każdej wielkości), a "dodatek specjalny" ma dużą nośność marketingową. Poza tym w ogóle nie musi padać nazwa oryginału - stali czytelnicy zasugerują się szatą graficzną.

Na razie powinniśmy się chyba skupić na zawartości (treści). Jeśli ktoś chciałby pomóc przygotować "global warming" to zapraszam na priva.
Jeśli ktoś czuje, że może zrobić "global swindle" lepiej niż ja (albo szybciej)- to też proszę o kontakt.

Swoją drogą na stronach prawdy pojawia się zawsze dość dużo gotowych materiałów. Można zwyczajnie dorobić interesujący początek ze świetnym nagłówkiem i po kilku zdaniach dać: "czytaj dalej na stronie 4"
n.p.:
Kto sponsoruje Talibów?!

Cytat:
Terroryści pracujący dla krajów zachodnich
Kirstin Aalen
24 listopada 2008

Wmawia się nam, że kraje Zachodu zrobią wszystko co możliwe, aby wykorzenić Al-Kaidę poprzez "wojnę z terroryzmem". Ale Zachodnie służby wywiadowcze od lat 90. używają terrorystów do wykonywania brudnej roboty w wielu krajach.
czytaj dalej - art wzięty stąd http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5610


Chwilowo mam zasów, a bardzo chciałbym pomóc, dlatego bedę wdzięczny za każdą linijkę tekstu, każdy wykres, każde nazwisko które może mi pomóc. Gdyby ktoś zechciał wypunktować mi co powinno się na pewno znależź w tekście

P.S.
A może czyta to właśnie jakiś dobry publicysta, który chciałby ten jeden raz napisać wszystko tak jak jest, bez oglądania się na иачялнего ? Wink
Wystarczy podrzucić tekst Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietne, chciałbym to kiedyś zobaczyć w druku, a jeszcze bardziej chciałbym coś takiego zobaczyć w TV: http://www.youtube.com/watch?v=NHvTy_fVdJ8 Smile

Brawo Bofain świetnie ci to wyszło thumright
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonik ; było gdzieś to chyba Wink
Bofain : zajebiste, mozesz tego wiecej naprodukowac? Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain dobrze byłoby gdybys jeszcze mógł ta stronke wyborczej jakimś cudem wkleić we wszystkie frontsidy portali typu: onet, interia, wp itp. Applause
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne!

skoro są tu takie zdolne osoby, to może ktoś mógłby spreparować jakąś przewrotną aktualną okładeczkę z wizerunkiem 'zbawcy' Obamy Wink chętnie bym taką wysłała, jako odpowiedź na maila, którego dziś dostałam z komentarzem "tego jeszcze nie było! może naprawdę coś się zmienia!":
Cytat:
> Subject: Obama Administration Requests Info on Planetary Challenges
>
>
> The Obama Administration has asked the "Evolutionary Leaders" to
> communicate about what is transpiring on the planet, and how we can
> change the course of the unprecedented events that are challenging this
> planet. This is a window of opportunity that must be taken! A deadline
> was given for this information to be conveyed to the Obama Administration.

treść całego apelującego maila zamieściłam tu: viewtopic.php?t=6855
przydałaby się jakaś równie dowcipna odpowiedź...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 09 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Smile W zasadzie na szybciora robiłem tą gazetkę bo byłem pod wrażeniem tej fotografi. Czcionka nie jest nawet ta sama co wybiórcza tylko dałem tahomę. Ale końcowy efekt całkiem przyjemny Very Happy


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gazety, których nigdy nie zobaczymy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile