W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Radzę dobrze usiąść w fotelu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1797
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 24 Lis '09   Temat postu: Radzę dobrze usiąść w fotelu Odpowiedz z cytatem

... i wsiąść głęboki oddech i zabrać się za lekturę, wiem że jesteś osobą głęboko zaangażowaną w sprawę, nie wiem do jakiego stopnia udało się Wam zagłębić w króliczą dziurę, ale to co przeczytacie nie jest raczej materiałem dla przeciętnego czytelnika "Nieznanego Świata". Moim zdaniem tekst dobrze by było po cichu podesłać co poniektórym. To nie są rzeczy do szerokiej masowej wiadomości, mówię to z pozycji socjologa, z drugiej strony jeśli nie można obalić tego materiału to trzeba go zacząć tłumaczyć na Polski póki jeszcze możemy i powoli rozpuszczać, jeśli prawda ma nas wyzwolić to nie widzę innej drogi, wszystko pozostałe będzie półprawdą i stratą czasu.

Na początku podchodziłem do tego sceptycznie, ale im więcej szukałem i drążyłem tym bardziej się utwierdzałem w przerażeniu że to może być ostateczna odpowiedź na wszystkie dręczące ludzkość pytania, Powiem Wam że mam niezłego pietra, ale jeśli to rzeczywiście jest prawda to czas się zacząć modlić i to na skale ogólnoświatową i jednocześnie trzeba to zacząć upubliczniać i zapomnijcie że nas ktoś poklepie ręką po plecach, raczej zrobią to nożem.

Strona z której to wziąłem ma wiele innych zagadnień, papierkiem lakmusowym były definicje Codex Alimentarius - są bezbłędne, i ani słowa nie ma w nich o Rimie Laibow (dr Verkerk powiedział mi, że to kukiełka służb specjalnych, takie plotki już chodziły wcześniej, te środowiska które się na nią powołują albo robią to z niewiedzy albo manipulują i wprowadzają ją do "obiegu" świadomie tsk jak popularny wśród młodzieży Zeistgeist) Na stronie o niej ani słowem a więc autor oddziela ziarno od plew, natomiast napisali o Scottcie Tipsie i jego ekipie których notabene chyba będziemy gościć w Polsce (jak dobrze pójdzie). Generalnie jak tam wejdziecie, to są tam rzeczy na głowę bijące każdą ogólnie dostępna teorie spiskową. Ostrzegam, można się nieźle spietrać, więc weźcie głęboki oddech i nie dajcie się strachowi bo na pewno się pojawi.

http://educate-yourself.org/mc/casboltagent1chap.shtml
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent2chap.shtml
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent3chap.shtml
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent4chap.shtml
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent5chap.shtml
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent6chap.shtml

(mam backup na dysku)

Poniżej jest film który polecam zobaczyć, film ten wyjaśnia oś sporu o role Watykanu w naszym życiu, film ten dla osób które nie boją się kojarzyć faktów, będzie oczywistym potwierdzeniem (nie wprost) rzeczy zawartych w powyższych linkach, wykazaniem czarno na białym dlaczego biblia mówi prawdę o świecie i co przez te "opowieści" próbowano w miarę delikatny sposób przekazać ludzkości, oraz czemu z takim pietyzmem niszczy się wszelkie religie - będące w rzeczywistości bramą do prawdy i wyzwolenia, jednak nie mówi się tam tej prawdy do końca, jest to zarezerwowane dla niektórych, którzy przebrną przez tą ciernistą drogę i okażą się na tyle wytrzymali by móc ujrzeć prawdę i nie umrzeć ze strachu.

http://www.Przemiana.org/filmy/wino_babilonu.avi

Dla lekkiego poprawienia nastroju:

http://benjaminfulford.com/secretgoverment.html

(w razie uznania prześlijcie to dalej)

Pozdrawiam
Szewczyk Dratewka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja mam wrażenie, że ty za bardzo się podniecasz różnymi rzeczami. Szczególnie, kiedy masz sensacyjne materiały, niemożliwe do zweryfikowania i napisane przez nieznanych ludzi. Materiał o kontroli umysłu, na poziomie Davida Icke, czyli żadna nowość. Każdy sobie dopisuje swoje elementy, które będą bardziej charakterystyczne dla autora. Ja tam z krzesła nie spadłem. Pamiętaj że wszystko co ma styczność z wielkimi projektami kontroli umysłu, nie piszę już konkretnie o tym tekście bo jego wiarygodność jest zerowa, trzeba czytać i rozumieć przez pryzmat samej kontroli umysłu. Ponieważ nie masz pewności w jakie maliny jesteś wpuszczany. Na tym właśnie polega kontrola umysłu. Także weź napij się szklanki zimnej wody i pozbieraj się z podłogi.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu Veith. Szewczyk, na socjologii mieliście pewnie zajęcia z doktryn politycznych i prawnych, a i lizneliście nieco historii. Zachęcam Cię do sprawdzania zdanie po zdaniu Veitha, także w wykładzie "Tajne Agendy" i "Zmieniając Biblię" (tam np roi się od błędów i nadinterpretacji).
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Znowu Veith. Szewczyk, na socjologii mieliście pewnie zajęcia z doktryn politycznych i prawnych, a i lizneliście nieco historii. Zachęcam Cię do sprawdzania zdanie po zdaniu Veitha, także w wykładzie "Tajne Agendy" i "Zmieniając Biblię" (tam np roi się od błędów i nadinterpretacji).


Nie mówimy o "Zmieniając Biblię" czy "Tajne Agendy", mówimy o filmie pt. "Wino Babilonu" - nie zmieniaj tamtu na inny, a to że ktoś czasem ukradnie butelkę mleka z pod drzwi nie oznacza że gdzie indziej nie przeprowadzi staruszki przez pasy, nie wylewaj dziecka z kąpielą.

...poza tym to nie Veith jest w tym wpisie najważniejszy, materiału jest na kilka godzin czytania, z czasu Twojej odpowiedzi wnioskuje że tekstu nawet nie liznąłeś, więc zanim zaczniesz komentować zapoznaj się z materiałem, inaczej dyskusja nie ma sensu.

5k18a napisał:
Wiesz ja mam wrażenie, że ty za bardzo się podniecasz różnymi rzeczami.


Masz prawo mieć takie wrażenie.

5k18a napisał:

Szczególnie, kiedy masz sensacyjne materiały, niemożliwe do zweryfikowania i napisane przez nieznanych ludzi.


Kopernik też był kiedyś nieznany i niemożliwy do zweryfikowania, nie popadaj w ignorancje.

5k18a napisał:

wszystko co ma styczność z wielkimi projektami kontroli umysłu, nie piszę już konkretnie o tym tekście bo jego wiarygodność jest zerowa, trzeba czytać i rozumieć przez pryzmat samej kontroli umysłu. Ponieważ nie masz pewności w jakie maliny jesteś wpuszczany. Na tym właśnie polega kontrola umysłu. Także weź napij się szklanki zimnej wody i pozbieraj się z podłogi.


Panie dzieju, dopracuj ten cytat a może Cię na Masona drugiego stopnia wezmą prosto z marszu, nadawał byś się na gościa co mówi: "Król wcale nie jest nagi, to tylko Wasze sprośne myśli, kontynuujcie zakupy, Alkaida, Alkaida, Alkaida,Alkaida, Ptasia grypa, Stocznie, Alkaida, Alkaida,Alkaida ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż sęk w tym, że umysł otwarty na nowe idee, nawet na spiski nie znaczy bezkrytyczny. Z tego co widzę to łykasz wszystko co znajdziesz na necie. A nie słuchasz tego co mają do powiedzenia twoi adwersarze. Odpowiedziami tego typu:

SzewczykDratewka napisał:
Panie dzieju, dopracuj ten cytat a może Cię na Masona drugiego stopnia wezmą prosto z marszu, nadawał byś się na gościa co mówi: "Król wcale nie jest nagi, to tylko Wasze sprośne myśli, kontynuujcie zakupy, Alkaida, Alkaida, Alkaida,Alkaida, Ptasia grypa, Stocznie, Alkaida, Alkaida,Alkaida ;]


Ucinasz dyskusje i zostawiasz ją na poziomie szkoły podstawowej. bo w tym momencie, nie chce mi się dalej dyskutować. A nie jest to spowodowane siłą twoich argumentów tylko i wyłącznie bezsensem takiej wymiany słów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5k18a napisał:
Cóż sęk w tym, że umysł otwarty na nowe idee, nawet na spiski nie znaczy bezkrytyczny. Z tego co widzę to łykasz wszystko co znajdziesz na necie. A nie słuchasz tego co mają do powiedzenia twoi adwersarze.


Gdybyś zaznajomił się z tematem zanim zaczniesz wyrokować o jego wartości to wtedy byś miał pozycje do wydawania opinii, nie zrobiłeś tego, materiału jest na 2/3 godziny czytania a ty swoją opinię wydałeś po kilkunastu minutach od założenia topicu, nie powiedziałeś też że znasz tą sprawę (czyli jej nie znasz), i z góry ją skreśliłeś bez żadnej na jej temat wiedzy - i Ty (z taką postawą) chcesz mnie pouczać? ;]


5k18a napisał:

Odpowiedziami tego typu:

SzewczykDratewka napisał:
Panie dzieju, dopracuj ten cytat a może Cię na Masona drugiego stopnia wezmą prosto z marszu, nadawał byś się na gościa co mówi: "Król wcale nie jest nagi, to tylko Wasze sprośne myśli, kontynuujcie zakupy, Alkaida, Alkaida, Alkaida,Alkaida, Ptasia grypa, Stocznie, Alkaida, Alkaida,Alkaida ;]


Ucinasz dyskusje i zostawiasz ją na poziomie szkoły podstawowej. bo w tym momencie, nie chce mi się dalej dyskutować. A nie jest to spowodowane siłą twoich argumentów tylko i wyłącznie bezsensem takiej wymiany słów...


Jak można dyskutować z gościem który nie zna tematu dyskusji bo z góry go skreślił "bo tak" bo zobaczył okładkę książki i stwierdził że zawartość musi być głupia, ktoś tu coś o szkole podstawowej mówił czy mi się zdawało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:06, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Znowu Veith. Szewczyk, na socjologii mieliście pewnie zajęcia z doktryn politycznych i prawnych, a i lizneliście nieco historii. Zachęcam Cię do sprawdzania zdanie po zdaniu Veitha, także w wykładzie "Tajne Agendy" i "Zmieniając Biblię" (tam np roi się od błędów i nadinterpretacji).


Może jakieś konkrety, bo tak jakoś się nie popisałeś podczas dyskusji np. z Prawdziwym!
Skoro się tak roi od błędów, to z pewnością nie będzie dla ciebie problemem przekonać wszystkich, że nie rzucasz bezpodstawnych oskarżeń i unikniesz tym sposobem łaty "wiejskiego głupka"!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:36, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem pierwszy rozdział w sumie z nudów, po dotarciu do tego fragmentu "If you hold a glass or a shell to your ear, the static-like hissing sound (like the sound of rushing air) is the glass or shell acting as a container and “capturing” the radio sound waves that the brain is giving off." - LOL. Jestem niemal pewny że nie chce zaprzątac sobie głowy głupotami..chyba że znajdę parę godzin na dobrnięcie do końca - jak na razie coś a'la Tom Clancy, tudzież inne działo z gatunku sensacji Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:
Gdybyś zaznajomił się z tematem zanim zaczniesz wyrokować o jego wartości to wtedy byś miał pozycje do wydawania opinii, nie zrobiłeś tego, materiału jest na 2/3 godziny czytania a ty swoją opinię wydałeś po kilkunastu minutach od założenia topicu, nie powiedziałeś też że znasz tą sprawę (czyli jej nie znasz), i z góry ją skreśliłeś bez żadnej na jej temat wiedzy - i Ty (z taką postawą) chcesz mnie pouczać? ;]


Widzisz przeczytałem tyle ile dałem rady. A kiedy już nie wytrzymałem tych pierdół to się poddałem. Jakość merytoryczna tego tekstu jest o kant dupy rozbić. I absolutnie zgadzam się z JimmyB. Jeżeli łykasz takie głupoty, to nie mamy wspólnej płaszczyzny do dyskusji. Równie dobrze możemy rozmawiać o masowej hipnozie na podstawie wypowiedzi Ickea o gadach. Sory ja w tym momencie się wycofam i zostawiam piaskownicę dla ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JimmyB napisał:
Przeczytałem pierwszy rozdział w sumie z nudów, po dotarciu do tego fragmentu "If you hold a glass or a shell to your ear, the static-like hissing sound (like the sound of rushing air) is the glass or shell acting as a container and “capturing” the radio sound waves that the brain is giving off." - LOL. Jestem niemal pewny że nie chce zaprzątac sobie głowy głupotami..chyba że znajdę parę godzin na dobrnięcie do końca - jak na razie coś a'la Tom Clancy, tudzież inne działo z gatunku sensacji Wink



Bardziej jak heros + startgate + erwin Wink
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pcl napisał :

Cytat:
Może jakieś konkrety, bo tak jakoś się nie popisałeś podczas dyskusji np. z Prawdziwym!
Skoro się tak roi od błędów, to z pewnością nie będzie dla ciebie problemem przekonać wszystkich, że nie rzucasz bezpodstawnych oskarżeń i unikniesz tym sposobem łaty "wiejskiego głupka"!


Zwłaszcza chodzi o brednie n/t Biblioteki Aleksandryjskiej i relacjonowanie dokonań filozofów greckich, oraz kilka innych. Swoją drogą, jeśli nie jesteś zbyt czujnym, to Veithowi udało się przekonać Cię że jest nieomylny Wink

Dratewka :

Czytałem, czytałem. Bardzo przyjemny fragment:
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent2chap.shtml

Wygląda mi to po prostu na mocno naciągane;)
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
pcl napisał :

Cytat:
Może jakieś konkrety, bo tak jakoś się nie popisałeś podczas dyskusji np. z Prawdziwym!
Skoro się tak roi od błędów, to z pewnością nie będzie dla ciebie problemem przekonać wszystkich, że nie rzucasz bezpodstawnych oskarżeń i unikniesz tym sposobem łaty "wiejskiego głupka"!


Zwłaszcza chodzi o brednie n/t Biblioteki Aleksandryjskiej i relacjonowanie dokonań filozofów greckich, oraz kilka innych. Swoją drogą, jeśli nie jesteś zbyt czujnym, to Veithowi udało się przekonać Cię że jest nieomylny Wink


Nie ma ludzi nieomylnych!

Ja jednak poproszę o konkretne rozwinięcie tego zwłaszcza i może kilka innych przykładów, skoro jest ich tak wiele to wal!
Nie pisz ogólnikowo. Co jest konkretnie nie tak i dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
pcl napisał :

Cytat:
Może jakieś konkrety, bo tak jakoś się nie popisałeś podczas dyskusji np. z Prawdziwym!
Skoro się tak roi od błędów, to z pewnością nie będzie dla ciebie problemem przekonać wszystkich, że nie rzucasz bezpodstawnych oskarżeń i unikniesz tym sposobem łaty "wiejskiego głupka"!


Zwłaszcza chodzi o brednie n/t Biblioteki Aleksandryjskiej i relacjonowanie dokonań filozofów greckich, oraz kilka innych. Swoją drogą, jeśli nie jesteś zbyt czujnym, to Veithowi udało się przekonać Cię że jest nieomylny Wink

Dratewka :

Czytałem, czytałem. Bardzo przyjemny fragment:
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent2chap.shtml

Wygląda mi to po prostu na mocno naciągane;)


Są tam różne rzeczy, trochę straszne trochę śmieszne, jednakże, jeśli pominąć parę szczegółów tworzy to przerażającą całość, wiem że to się w głowie nie mieści, ale to nie moja wina że mam(y) takie ograniczone głowy, dużo przecież pracy w to poszło byśmy je takie właśnie mieli - pozamykane i odrzucające wszystko co nie zostało 30 razy powtórzone w GW czy TVN ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Radzę dobrze usiąść w fotelu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile