W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum zeszło na psy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5025
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o cholera, mam wrazenie, ze chyba zaraz mnie ukamienujecie hahaha

po kolei:

-Free G: skoro jest tysiace razy wiecej dowodow to czekam.. w innym watku masz dowody na to, ze to Ziemia jest centrum wszechswiata, a przeciez oficjalna nauka odrzucila ten koncept wiele lat temu.. a tak poza tym, to pokaz mi gdzie ja napisalam, ze wierze w reptylian...?

-davidoski: czy to miala byc sugestia do mnie? w takim razie to ja bym powiedziala, ze to ty jestes nawiedzony i masz obsesje... tak jestem agentka i placa mi za pisanie na tym forum, bo ludzie tacy jak davidoski ze swoimi 19 postami sa zbyt niebezpieczni oraz zbyt aktywni i mogliby zmotywowac spoleczenstwo do rewolucji.. na tym forum to chyba nie mozna przebywac bez bycia nazwanym agentem.. nawet administratora kiedys ktos nazwal agentem..przeczytaj co ty wogule napisales..

-iaro: no niewiem kto zaczyna impreze tak wczesnie..? chyba licealisci ktorzy musza byc w domu przed 22 Smile ty jak rozumiem jeszcze na kacu, wiec ja z kolei jestem w stanie zrozumiec taki niski poziom komentarza..

Lara: pozostawie juz kwestie twojej nienawisci do Watykanu.. tylko dziwi mnie, ze ktos narzekajacy wkolo, ze nie mozna miec tu wlasnego zdania ktore rozni sie od innych bo od razu laduje sie pod ostrzalem samemu dolacza do 'ostrzeliwujacych' dlatego... ze wlasnie ktos inny ma swoje zdanie..rozumiem, ze poprostu musisz sie przyczepic do mnie bez wzgledu na to co napisze.. jesli sprawia ci to satysfakcje- spoko, cieszy mnie to.. ale stajesz sie juz powoli nudna..

do wszystkich: czy umiecie czytac? przeciez napisalam wyraznie
Cytat:
Szczerze mowiac to do reptylian mam stosunek ambiwalentny.. poszukuje, doinformowuje sie, ale w tej kwestii pozostawiam sobie otwarte opcje..zawsze staram sie wytlumaczyc to sobie racjonalnie..


Czy naprawde uwazacie sie za bardziej oswieconych i rozsadniejszych bo odrzucacie od siebie inne mozliwosci niz te, ktore wam wpojono do glowy? dawniej myslano ze teoria heliocentryczna jest herezja i nazywano wariatami ludzi, ktorzy ja glosili...

jesli wlozycie w cos tak wiele pracy i zapalu co David Icke to chyle czola, ale jak na razie, to niczego takiego nie osiagneliscie zeby wysmiewac jego teorie..
(sorry, za bledy i ogolny chaos ale nie mialam dzis wiele snu..)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
ale nie mialam dzis wiele snu..
Widać.
gerwazjana napisał:
ty jak rozumiem jeszcze na kacu
Nie do końca,przy czym kiedy pisałem tamten komentarz byłem jeszcze lekko skołowany po wczorajszym Smile.
gerwazjana napisał:
Czy naprawde uwazacie sie za bardziej oswieconych i rozsadniejszych bo odrzucacie od siebie inne mozliwosci niz te, ktore wam wpojono do glowy? dawniej myslano ze teoria heliocentryczna jest herezja i nazywano wariatami ludzi, ktorzy ja glosili...
Chodzi o to,że temat był już tyle razy wałkowany,że już naprawdę nie warto Confused .Rozumiem,że nie należy nigdy niczego negować w 100%,jeżeli nie jest pewne,ale tyle razy sprawa reptilian była na tym forum dyskutowana,że po co dalej to rozciągać.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana, gdzie ja się do Ciebie przyczepiłam? Masz chyba jakąś obsesję. To ty się czepiasz każdego kto wyśmiewa reptylian. Nawyzywałaś od najgorszych "bogu ducha winnego" chłopaka, bo się podśmiewał z Arizony. A tak naprawdę to trzeba być naiwnym żeby ślepo wierzyć w to co pierwsza lepsza kobieta mówi, nawet jeśli jest reklamowana przez sławnego Davida Icke. Zwłaszcza jeśli mówi tak okropne rzeczy. Obejrzałam całe to video i bardzo uważnie słuchałam każdego słowa. I co mnie zastanowiło, to że mówiąc o królowej zawsze używała słow "królowa matka". Na początku myślalam że chodzi o starą królową i Icke chyba również tak myślał, bo powiedzial - przecież to taka miła staruszka. Królową matką właśnie zwykło się określać, starą królową. Ale później jak mówiła o Dianie i jej teściowej, ciągle używała słow królowa matka. A przecież na królową Elżbietę nie mówi się królowa matka.Nigdy nie padło słowo Elżbieta. Powiedziała tak: królowa matka i jej syn Karol. Tak naprawdę to nie wiadomo o którą królową chodziło. Dla mnie to jest taka dizinformacja. Słyszałam że w Anglii istnieje takie prawo że nie wolno nic powiedzieć złego publicznie na królową. Potem jeszcze zastanowiła mnie inna rzecz. Arizona powiedziała że podczas tych rytuałów, zadawała sobie pytanie, czy Diana wiedziała o tym że Karol był reptylianem. A później mówiła że Diana doskonale o tym wiedziała bo była zaprogramowana od dziecka. Wink I jeszcze jedna rzecz, gdyby rzeczywiście coś takiego jej się przydarzyło i udało się jej uwolnić, to starałaby się zmienić tożsamość, wyjechać w nieznane a już na pewno nie pokazywać twarzy. A ona conajmniej dwa razy powiedziała miejsce swojego zamieszkania. A to jest niebezpieczne, gdyby rzeczywiście to było prawdą. Nie przekonuje mnie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:11, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana daje trochę czadu, zwłaszcza z tymi jaszczurami.
To co z tego, że kobita była malutka.
Miała forsy jak lodu i mieli ją w sadzić w małą skrzynkę i nieść we dwóch ?
Wiadomo, że zapakowali ją do dużej, bogatej trumny.

A film Zuluguli jest zarąbisty.
Podobnie jak Kacper, lałem ze śmiechu.
Taki nieruchawy trochę ten reptilianin. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiac to tez sie niezle usmialam z tego filmiku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:50, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


wiem, że spamuję, ale nie mogę sobie odpuścić. Skoro podobał wam się tamten filmik, musicie zobaczyć to. Mnie powalił na ziemię, choć nie przepadam, wręcz gardzę przeróbkami - ten jest wyjątkowy Smile Cokolwiek, mi się podoba Very Happy Urzekająca historia, zaiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum zeszło na psy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile