W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum zeszło na psy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5024
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:49, 28 Gru '08   Temat postu: Forum zeszło na psy Odpowiedz z cytatem

A mozna raczej powiedziec ze na reptylian.
Ostatnio czytam to forum i nie wierze ze ludzie lapia sie na takie bzdury.
Myslalem ze takie metody oglupiania to jeszcze tylko w przeczkolu moga sie sprawdzic ale niestety sie mylilem Crying or Very sad

Zastanawiam sie czy wogole warto sie jeszcze na tym forum wypowiadac?

Ale mysle ze moze znajdzie sie jeszcze ktos co samodzielnie mysli wiec pisze ten chyba juz moj ostatni post tutaj.

Wiec David Icke jest dezinformatorem i manipulatorem w najczystszej postaci zreszta tak samo jak Jan van Helsing.

David Icke w tym co przekazuje podaje conajmniej 90% prawdy i pozniej dodaje ta przyslowiowa lyzke dziekciu na beczke miodu dla wprowadzenia dezinformacji.

I dziala to tak ze ci co nie uwieza w reptylian beda smiali sie tez z calej reszty ktora jest prawda a ci ktorzy uwieza zostana osmieszeni i jak tylko w towazystwie zaczna o tym opowiadac nie beda traktowani powaznie a nawet beda traktowani paranoicy i beda tracic zajomych.
Dla tych co uwiezyli ma David Icke zajebiste metody walki, - siedziec na dupie i zmieniac wibracjie na wibracjie milosci.

Przy tym to mi sie wydaje akcja irackiego dzienikaza ktory usilowal przydzwonic Bushowi kapciem w rylo za cos z sesem.

Bo to co proponuje wam David Icke jest podobne co juz od tysacleci owieczka bylo wpajane " udeza cie w policzek nastaw drugi " i miłój nawet swojego wroga.
Na moje to on wam kaze jeszcze dupe wystawic zeby wam elita pozadnego kopa zasadzila za glupote.

Pamietajcie to co ci kolesie rozpowrzechniają wiekszosc jest prawda bo mistrz w kłamaniu wie że część tego co mówi musi być prawdą żeby zdobyć zaufanie.

Zadaniem tych ludzi jest sianie dezinformacji i karmienie ludzi jakimiś chorymi sprawami tak żeby człowiek czuł się jak najbardziej bezsilny i nawet jak będzie znał jakąś prawdziwą tajemnicę to i tak nikt mu nie uwierzy, zauważcie że po 11.09 nie ma tendencji do negowania nawet najbardziej prawdopodobnych teorii spiskowych tylko ośmieszanie ludzi którzy w nie wierzą.

Swietlistym tego przykladem jest prowadzony od lat program doswiadczen na ludziach w USA i UK z uzyciem roznych substancji chemicznych i promieniotworczych umieszczanych chirurgicznie czesto jako inplanty w glowie.
Ludzi do tego celu usypia sie gazem i pod wplywem narkotykow instaluje wspomienia uprowadzenia przez UFO z ich wlasnego domu.

I taki gosciu potem jest uwazany za wariata a nawet jak cos jego lekaz w jego ciele znajdzie jest to zaraz rekwirowane a on wiezy ze to UFO na nim doswiadczenia przeprowadzalo.

Ludze wygodnie jest wiezyc ze to kosmici wami zadza bo nie trzeba ruszac dupy.
Ale tak nie jest elicie zalezy zebyscie tak mysleli bo wtedy moga dalej dzialac i nic nie pokrzyzuje ich planow.

Jak by reptylianie wami zadzili to byscie juz dawno siedzieli wszyscy w klatkach jak kroliki
a nie lazili po calej planecie jak jakas plaga.

I moja dobara rada jak bedziecie dalej bezkrytycznie sluchac Davida Icke

To juz za niedlugo elita wam takie wibracjie zafunduje ze sie z rozumem nie polapiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:25, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix.. to miejsce nazywa sie 'forum' nie bez powodu... tu dyskutujemy o swoich roznicach swiatopogladowych, a nie tchorzymy wsadzajac glowe w piasek tak jak ty.. nie zgadzasz sie z tymi, ktorzy wierza Davidowi Icke? spoko.. to przedstaw racjonalne argumenty aby ich przekonac do swojej racji.. bezsensowne jest stwierdzenie- 'forum spada na psy, bo istnieja na nim ludzie, ktorych pogladow nie podzielam..' na tym polega dyskusja ludzi wyksztalconych i na poziomie aby dojsc do wspolnego konsensusu, szanujac wzajemne roznice, a nie uciekac..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:39, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zastanawiam sie czy wogole warto sie jeszcze na tym forum wypowiadac?


Manix nie siej defetyzmów.

A sprawę z reptylianami zostaw w spokoju, bo to jest równie prawdopodobne jak istnienie duchów, grupy bilderberg, illumianti, czy tego, że obecny papież jest mordercą, a nawet tego, że lądowanie na Księżycu to fake. Wierz sobie w co chcesz. Ja Ci wiary zmieniać nie będę, bo choćbym Ci obruchem faktów przez łeb pociągnął Ty i tak nie zmienisz zdania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:54, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadopierdy to dla Icka wygodna przykrywka, dzieki temu nie czepiaja sie go jak Jonesa. Teraz idzie w polityke, do sejmiku czy gdzies tam kandyduje.
A co do jego agenturalnej osobowosci, dla niektorych to czlowiek musi umrzec, zostac zabity w 'dziwnych okolicznosciach' nawet jesli zabija go golebie odchody lecace z nieba, dopiero po smierci taki ktos staje sie guru nie? Szkoda bo w ten sposob tracicie sporo ciekawego info. Co z tego ze ciagle mowi o gadach, wiadomo ze nie istnieja, wazna jest cala reszta Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:42, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech sobie reptylianie istnieja i maja sie dobrze, ja ma to gdzies. Ale takiej ciemnoty mi nikt nie wcisnie ze sprawuja wladze na ziemi "Przebierajac sie za ludzi".
Jak by tak bylo to by inaczej wasze zycie wygladalo zapewniam was ze w najlepszym przypadku z jaskin byscie nie wyszli.
A reptylianie napewno nie mieli by takiej potrzeby zeby sie za "ludzi przebierac".

Ziemia jak naraze żądzą bezwgledene elity skladajace sie wylacznie z ludzi i wiezcie mi oni nie sa glupi i potrafia wami manipulowac.

Elicie zalezy zebyscie czuli sie bezsilni tak bylo od tysiecy lat albo przywodcy przypisywano nadprzyrodzona moc boska albo ze sa prowadzeni przez samego boga i tak dalej zeby biedne owieczki drzaly ze strachu przed potega wladcow.

Cytat:
Manix.. to miejsce nazywa sie 'forum' nie bez powodu... tu dyskutujemy o swoich roznicach swiatopogladowych, a nie tchorzymy wsadzajac glowe w piasek tak jak ty.. nie zgadzasz sie z tymi, ktorzy wierza Davidowi Icke? spoko.. to przedstaw racjonalne argumenty aby ich przekonac do swojej racji.. bezsensowne jest stwierdzenie- 'forum spada na psy, bo istnieja na nim ludzie, ktorych pogladow nie podzielam..' na tym polega dyskusja ludzi wyksztalconych i na poziomie aby dojsc do wspolnego konsensusu, szanujac wzajemne roznice, a nie uciekac..


Sorry gerwazjana ale dlamnie to wlasnie jest tchorzostwo i chowanie glowy w piasek wdawanie sie w glupie dyskusje prowadzace do niczego i w ten sposob wypalanie swojej pozytywnej energi.

Dlamnie to rodzaj nowoczesnej modlitwy ktora konkretnie gowno daje.

Zamiast isc za przykladem tego reportera ktory zdobyl sie na to zeby rzucic butem i w ten sposob wyrazil swoje niezadowolenie.

Powiedzcie mi wyznawcy Davida Icke co konkretnego radzi wam on robic zeby zmienic obecna sytuacje i pokonac ta zbrodnicza elite ktora codzienie wyzyskuje i zabiaj ludzi?

Oprucz tego ze macie siedziec na dupie, wypelniac sie miloscia i czekac na zmiane wibracji?

Bo tak to mi sie nawet gadac z wami niechce, nic mie tak nie wkuza i nie zalamuje jak ludzka glupota.

Niewiem jak wy ale jak ja slysze ze mam siedziec i nic konkretnego nie robic bo to wszystko samo zniknie a tymczasem elita moze sobie spokojnie bezkarnie dzialac to mi sie zaraz alarm wlancza.

Tez sobie to przemyslcie.

PS"

gerwazjana podoba mi sie twoj podpis "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego to nie jestem do konca pewien" - A. Einstein"

Dodal bym jeszcze ten cytat Stanislawa Lema:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem na forum od dawna, ale poza całkiem dziwacznymi teoriami jest tu dużo ciekawych informacji. Gdyby nie to forum nie zauważyłbym w sieci różnych informacji, a to o napromieniowaniu żywności, lub codex alimentarius, o pewnych faktach z holokaustu, itp.
Nie znalazłbym też sam wielu ciekawych filmów.
Co prawda sam też nie łykam za bardzo historii o ufo i reptalianach, ale traktuję to jako jedną z możliwości, o której warto przeczytać. Co nie znaczy, że trzeba od razu w nią wierzyć na sto procent. Obejrzałem jakiś kawałek filmu z Ickiem i troszkę mi zabrzęczał dzwonek antymarketingowy, gdy już na początku filmu była powtórzona kilka razy informacja o jego książkach (żeby je kupić).

Ale poza tym forum jest ok, aczkolwiek faktycznie trzeba uważać na te łyżeczki dziegciu. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni wierzą w reptylian, inni uważają, że 9/11 to była wewnętrzna robota. Są tacy co nadają paru roślinom mistyczne właściwości - co by nie powiedzieć Boskie. Niektórzy są przekonani, że byli porwani przez UFO. Część twierdzi, że do 2012 90% ludzi naszego globu szlag trafi - albo przez GMO, albo przez nibiru, albo przez wprowadzenie stanu wojennego. Jedni oskarżają watykan o współpracę z elitami, inni są podręcznikowymi chrześcijanami. Są tacy co myślą, że Free Energy mogą sobie zrobić z pralki, a ja np. uważam, że planety rosną, a Big Bangu nigdy nie było.

Gdyby wszyscy znali ten sam punkt widzenia - nawet gdyby miała być to stuprocentowa prawda to mielibyśmy sytuację analogiczną do tej na początku wszechświata - gdzie wszystkowiedzący twór zainicjował reakcję w wyniku której powstają miliardy form życia, a każda uważa, że wie wszystko najlepiej Wink


Ale nawet i ten punkt widzenia przez niektórych będzie nazwany nawinością - bo przecież są i tacy, którzy w Boga w ogóle nie wierzą, a życie powstało przez przypadek.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fred




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdzeniem, że "forum schodzi na psy" kreujesz się na sędziego i wyrocznie.
Nie potrafisz zaakceptować faktu, że nie wszyscy ludzie myślą tak jak Ty.

David Icke to tylko jeden z poszukujących prawdy. Nawet jeżeli w niektórych sprawach
się myli to nie można bezpodstawnie mówić, że celowo wprowadza ludzi w błąd.

Osobiście nie wierzę w niektóre tematy przez niego przedstawiane,
ale też nie mam zamiaru wyśmiewać ludzi, którzy w nie wierzą.

"Błądzić jest rzeczą ludzką", a tylko ten nie popełnia błędów, który nic nie robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix, myślę że nie doceniasz roli miłości. Uwierz mi, że miłość jest zdolna powstrzymać każde zło. KAŻDE. O ile tylko Ty nie zejdziesz na ścieźke zła. Bo to od Ciebie się zaczyna. Grzech powoduje reakcje łąńcuchową. Zastanów się nad tym głęboko, a zrozumiesz to.
W tym zgadzam się z Ickiem.


Cytat:
nie zgadzasz sie z tymi, ktorzy wierza Davidowi Icke? spoko.. to przedstaw racjonalne argumenty aby ich przekonac

racjonalny argument to taki, że nie ma ŻADNYCH dowodów na istnienie reptylian itp. Przedstawcie mi jeden racjonalny argument, powiedzcie o drugim to będe skłonny drążyć temat. A to co mówi Icke to według mnie mieszanina prawdy z fikcją. Ładna bajeczka dla naiwnych. Uczcie się ludzie z historii. Wielu było takich którzy działali w podobny sposób. Żeby ludzi przekonać trzeba wymieszać kłamstwo na którym najbardziej nam zależy z prawdą. Dokładni jak to napisał Manix
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix widze ze masz atak alergii na reptylian hheheeh denerwujesz sie ze ludzie łapią sie na lep takich teorii i pacyfikowani w ten sposob siadaja wygodnie na dupach czekajac az sytuacja sie sama rozwiaze. mozliwe ze po to to zostalo wymyslone, ale wcale tez tak byc nie musi. osobiscie osiagnalem juz etap ze nie odwaze sie stwierdzic ze swiat jest taki a taki, a to i to jest mozliwe a tamto juz nie. widzisz kazdy dostrzega w innych swoje wlasne wady. ciebie drazni inercja. pytanie brzmi - co ty takiego zrobiles w walce z rzekomym nwo, aby pozwolic sobie wytykac innych palcami? Manix prosze cie nie odbierz tego jako atak na twoja osobe bo prawda jest taka ze jestes jednym z nielicznych ludzi ktorych posty zawsze czytam z ciekawoscia. chce ci tylko w ten sposob przekazac cos co sam odkrylem calkiem niedawno - nie ma innych, jestes tylko ty sam. chcesz cos zrobic to zrob to i nie ogladaj sie na nikogo. chcesz uzdrowic swiat to zrob porzadek ze swoim wlasnym zyciem. daj przyklad a inni za toba sami podaza. tylko musisz to zrobic w "realu" - w internecie jest tylko mentalna masturbacja Laughing albo jeszcze inaczej - internet to taka forma technologicznego swiata astralnego - nazwijmy go technoastral heheh wszystko co tu sie dzieje ma zaledwie posredni wplyw na swiat materii. idee tu dojrzale musza zostac wdrozone fizycznie przez nas - bo nikogo innego nie ma. z innej strony swiat ma nature fraktalna wobec czego ty jako jeden z elementow samopowtarzajacej sie matrycy podejmujac jakies dzialania wplywasz na zasadzie rezonansu na wszystkie byty. im wiecej ludzi zacznie cos robic tym wiekszy rezonans - ot i caly sekret hahah Cool tak wiec powtarzam: chcesz aby cos bylo zrobione - zrob to sam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
Gdyby wszyscy znali ten sam punkt widzenia - nawet gdyby miała być to stuprocentowa prawda to mielibyśmy sytuację analogiczną do tej na początku wszechświata - gdzie wszystkowiedzący twór zainicjował reakcję w wyniku której powstają miliardy form życia, a każda uważa, że wie wszystko najlepiej Wink.


Chcesz przez ten cytat powiedzieć, że jednak prawda nie jest najważniejsza ? Takie mam wrażenie, kiedy to czytam. A może już sami nie wiecie, czy chcielibyście żyć w spokoju, bez zakłamania - czy też wiecznie użerać się ze "złymi" tego świata ?

Manix, bardzo dobry post otwierający. Nie uważam jednak, że forum schodzi przez reptilian na psy. Po prostu zmierza w kierunku science fiction - i to nie najlepszej próby.
Znacie taką książkę Colina Wilsona "Pasożyty Umysłu" ? To jest dopiero science fiction !!

ps: Proponowałem zresztą stworzyć dział z paranauką czy parapsychologią, science fiction czy różnymi innymi mniej lub bardziej pożytecznymi urojeniami. Reptilianie i Icke mieliby tam swoją własną niszę, gdzie nie byłoby sensu wchodzić im w paradę.

ps2: Przeciwstawianie przekonań co do słuszności wiary w reptilian, zwątpieniu w oficjalne zapisy dotyczące 11/9, są niesmaczne i po prostu trącą głupotą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Chcesz przez ten cytat powiedzieć, że jednak prawda nie jest najważniejsza ? Takie mam wrażenie, kiedy to czytam. A może już sami nie wiecie, czy chcielibyście żyć w spokoju, bez zakłamania - czy też wiecznie użerać się ze "złymi" tego świata ?


Prawda? A jaką my prawdę o świecie jesteśmy poznać z mózgiem wykorzystywanym w kilku procentach i pięcioma zmysłami. Pewnie, że prawda nie jest najważniejsza. W naszym przypadku możemy mówić co najwyżej o dążeniu do prawdy.

Życie w spokoju. Życie bez zakłamania. Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Przecież to są frazesy. Nigdy nie będzie spokoju i nigdy nie będzie życia bez zakłamania. Ludzie sami siebie okłamują, a co dopiero innych.

Co ja miałbym w życiu robić jeżeli nie przeciwstawiać się złu? Załóżmy, że wyeliminujemy całe zło. I co dalej?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie umiem skomentować Twojego postu, bez zagłębiania się w sprawy osobiste. Czyli, komentarza raczej nie będzie, a po co spekulować, gdy zamiast zwrotu "byt nieświadomy", ciągle używa się określenia "zły".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum jest na niskim poziomie nie ze względu ma tematykę, ale na brak kultury. Nie panuje tutaj dobra atmosfera. Raczej negatywna atmosfera. Odnoszę wrażenie że jeden dla drugiego jest wilkiem. Wystarczy że ktoś wyrazi jakąś niepopularną opinię zaraz jest atakowany i to czasami brzydko. Co tu dużo gadać. Jest dużo wrogości i braku szacunku dla drugiego. Poza tym ciężko jest tutaj dyskutować. Bo gdzie się zbierze czterech Polaków, tam jest pięć punktów widzenia. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al kohol ostatnio mnie rozbrajasz swoimi postami Shocked
Jestem pod wrażeniem Twojej jakby to ująć... Twojej werbalizacji Twoich przemyśleń , a następnie nietuzinkową inteligencją przelaną na słowa i pisanych na forum.

Przypuszczam ,że zakminisz o co mi chodzi Very Happy
Dałabym ci soga za Twój ostatni post gdyby była taka możliwość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj się z Tobą Lara zgodzę. Pisząc cokolwiek niemal pewnym jest, że ktoś wyrazi negatywną opinię na ten temat. I to często w sposób niemiły. Nie widzę jednak sposobu na poprawę tego. W końcu forum tworzą użytkownicy. Administrator nie ma zbyt wiele do powiedzenia w tej kwestii, niestety.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum ma ponad 3 lata a żaden z was tu się wypowiadających nie jest na nim jeszcze nawet jednego roku.

proponuje nie wypowiadać się na tematy o których macie tak blade pojęcie. i nie siać mi tu defetyzmu Smile
jak każdy zastosuje się do tych prostych zasad to forum będzie o wiele trudniej zejść na psy (cokolwiek to znaczy) Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nikt tutaj nie sieje defetyzmu Wink

Nie znam lepszego forum o tej tematyce i zależy mi na nim. Jednak trzeba przyznać, że atmosfera między użytkownikami nie jest najlepsza. Nie wiem jak te forum wyglądało wcześniej, gdyż zaglądam tu zaledwie od 3 miesięcy. Po obejrzeniu kilku filmów w końcu zdecydowałem się na sprawdzenie tego "prawda2.info" reklamowanego na ostatnich klatkach Very Happy
Jednak pisanie o tym, że forum zeszło na psy to za mocne słowa.
Co do tych reptilian to nikt nie zmusza nikogo do przyjmowania tego za prawdę. Osobiście nie wierzę w żadnych gadoludzi i im podobnych, ale nie mam nic przeciwko, kiedy ktoś o nich pisze. Jednak jak tu ktoś kiedyś wyskoczył z monetami przedstawiającymi dinozaury jako dowodem ich panowania to nie mogłem wytrzymać Very Happy

Bimi wiem, że byłeś temu przeciwny, ale zastanów się może nad stworzeniem działu w stylu "UFO, gady i inne gromady", to będzie przynajmniej porządku trochę Very Happy
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się z tym, że forum zeszło na psy, chociaż gady również mnie drażnią.

Uważam natomiast, że taka dyskusja (temat) jak tutaj jest potrzebna, ponieważ może wnieść raczej tylko coś pozytywnego, dlatego ocena 5.

Te oceny chyba są po to żeby ustosunkować się do tematu, a nie oceniać poglądy autora, pozdrawiam.
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix chciałes zablysnac lub sie wywyzszyc bo nie wierzysz w reptalian?
Szacunek zyskasz podejmując poważne tematy i ciekawe fakty a nie krytykując gówniane sprawy bez dowodów.
Tak tylko w polityce mozna zaistniec ale tutaj w wiekszosci sa ludzie myslacy i piszac taki temat obrazasz i umniejszasz innym. To ze takie tematy sie pojawiaja nie znaczy ze kazdy w nie wierzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szalenie to może nie zabrzmieć, Icke po części może mieć rację Razz! Tzn. jemu chodzi o to, że prawdziwą kontrolę nad tym całym budowaniem New World Order mają byty, kontrolujące człowieczych architektów tego systemu. W jego przypadku są to gadopodobne stwory. Moim zdaniem NWO to nic innego jak przygotowanie zaplecza na przyjście Antychrysta i całą resztę apokaliptycznych proroctw, które się realizują na naszych oczach. Stąd top elita NWO to mogą być ludzie opętani przez demony. Ostra teoria Very Happy !!!

Czy jest dezinformacyjnym agentem? Raczej wątpię. Jak ktoś śledził jego historię i to jak przez wiele lat po swoim publicznym wystąpieniu, w którym ujawnił swoje matrixowe teorie, był powszechnie w UK wyśmiewany, wytykany palcami i jakie skutki miało to także dla jego rodziny to opowiadanie, że celowo sieje taką gadzią propagandę jest raczej przesadą. Wątpię, aby NWO aż tak inkubowało sobie dysinfoagenta i on sam wystawił się na tego typu sytuację przez te wszystkie lata.

Manix! Myślę, że nie powinieneś zamykać się tak od razu na wszelkie takie spekulacje, jak bardzo niedorzecznie by obecnie brzmiały. Pomyśl, czy wcześniej nie uznałbyś za totalną paranoję historię o tym jak elity władzy, uczestniczą w pogańskich obrzędach oddając pokłony jakimś starożytnym bogom jak np. Bohemian Groove? Albo, że mają jawne powiązania z sektami satanistycznymi i praktykują sami kabalistyczne obrzędy. Coś mam przeczucie, że rzeczywistość może się okazać dużo, ale to dużo bardziej pokręcona niż tylko to, że paru żądnych władzy dziadków chce spełnić swoje autorytarne ambicje. Być może to całe racjonalne, materialistyczne podejście, które nam tak sprzedawano przez te lata było jedynie po to aby ukryć przed sheep'ami pewną sferę poznania dającą przewagę top elicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Ickem jest jak z Biblią trzeba go odczytywać nie do końca dosłownie Laughing

podobno chodzilo mu o to, że szereg ludzi ma w sobie gadzią osobowość, zimnokrwistość etc

patrząc na to co się dzieje w Stanach czy Izraelu i Gazie można dojść do wniosku że ma rację, że istnieją ludzie, którzy nie są ludźmi tylko zwierzętami mordującymi innych dla własnych egoistycznych celów

ja bym na koniec roku przefiltrował zawartość i powrzucał cześc watkow do smietnika Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami widzicie, że dezinformacja udaje się elitą w 100%. Rozwiązań może być wiele, np.

- NWO jako fundamenty fo przyjścia antychrysta
- antychryst i cała apokalipsa/bibilia napisana na potrzeby NWO
- rok 2012 transformacja
- rok 2012 na potrzeby elit/antychrysta
- wmieszane w to wszystko istoty pozaziemskie
- całkowicie inne rozwiązanie, którego nasz umysł w tej chwili nie jest w stanie zrozumieć

Pomieszanie z poplątaniem. My widzimy pewne fakty, składamy puzzle. Chcemy pokazać puzzle ludzią, jednak jakie jest/będzie rozwiązanie??? Myślę, że rozwiązanie leży właśnie w naszych rękach/umysłach. Wynalezienie tv, internetu do masowego przekazu informacji, do wizualizacji/urzeczywistniania w dobie elektroniki bardzo im pomaga. Nigdy to nie było takie łatwe jak jest teraz. Wszechobecne symbole, przekazy. Szukamy/myślimy jakie jest/będzie rozwiązanie, pomagamy je tworzyć. Proponuje obserwować/informować/"zmuszać" ludzi do samodzielnego myślenia o faktach teraźniejszych, jednak ważne by odbywało się to bez wywoływania strachu(to jest trudne). Ta sama technika, 2 różne cele. Rozwiązanie przyjdzie prędzej czy później...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie forum zeszło na psy, tylko forumowicze, którzy chcą zaakcentować swoją obecnośc na forum, aby się pokazać i wbrew swojej woli pokazać innym, że są dla tego forum wartościowi.

p.s To nie gady Voltar tylko " zaprogramowani " ludzie , szkoleni przez CIA , poprzez użycie LSD ( kryptonim MK-ULTRA ). Ludzie ci są szkoleni, aby zabijać a potem nie pamiętać ( amnezja ) tego co się wcześniej dokonało. Tak zrobiono z Robertem Kennedym Juniorem. Zabił go " człowiek CIA "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam na myśli tych co wydają polecenia, a nie asasynów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum zeszło na psy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile