W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Telewizja UE Europartv  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1234
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 16 Lut '09   Temat postu: Telewizja UE Europartv Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy słyszeliście o tej eurokołchozowej tv, ale czasem coś można pooglądać w wolnym czasie, programy tłumaczone są na 20 języków i na szczęście na język polski. W Operze i Firefoxie mi nie działa bo nie mam pluginów, może wy macie, ale nie znalazłem bo szukałem z 2 minuty i mi się odechciało... Wszystko przez to, że używają windows media player od monopolisty MS, a nie otwarte oprogramowanie. Chcą zwalczać piractwo, a sami zmuszają do płatnego oprogramowania.

Strona tej telewizji to http://www.europarltv.europa.eu/StartPage.aspx
U góry możecie sobie zmienić język na polski, a żeby film był z lektorem to pod samym wideo też trzeba zmienić na PL. Dziwnie się zmienia lektora bo przynajmniej u mnie muszę czasem odświeżyć stronę żeby się pokazał pasek z językami. Trzeba próbować najeżdżać kursorem na szary pasek "Ustawienia" i wtedy się pokazuje, a jak nie to trzeba odświeżyć stronę.

Wygląd tego utrudniającego paska

Tu jest jakiś dzisiejszy news...

Cytat:
Wśród innych gorących tematów w tym tygodniu znajdą się programy na temat nowej dyscypliny finansowej w obliczu kryzysu gospodarczego oraz zmian w prawie autorskim.

Co tydzień prezentujemy wywiady z bohaterami doniesień z Parlamentu. W tym tygodniu rozmawiamy z dwojgiem przywódców europejskich Zielonych - włoską posłanką Monicą Frassoni i Danielem Cohn-Benditem, który w poselskich ławach reprezentuje Niemcy o przyszłości polityki proekologicznej w Europie i ich kampanii przeciwko powtórnej elekcji José Manuela Barroso na stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej.

Ogień ostatniego konfliktu w Strefie Gazy jeszcze nie wygasł na dobre; Europarltv pyta posłów "czy uda się przełamać impas relacjach izraelsko-palestyńskich?"

Chorwacja puka do drzwi Unii Europejskiej, tymczasem w Europarltv prezentujemy debatę pod hasłem: "Gdzie leżą granice rozszerzania UE?"


http://www.europarl.europa.eu/news/publi.....ult_pl.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Telewizja UE Europartv
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile