W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
zamach w rosyjskim CH  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 543
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 26 Mar '24   Temat postu: zamach w rosyjskim CH Odpowiedz z cytatem

Co się stało każdy wie.
Wczoraj na sadolu oglądałem filmiki z zajścia i jeden szczególnie zwrócił moją uwagę, a minowicie ten o którym pisza na o2 - jest w artykule na X.

Cytat:
https://www.o2.pl/informacje/rosja-wiedziala-o-zamachu-szokujace-informacje-w-sieci-7009835949218688a


miało by to sens, gościu wpycha typkę na fotele i siedzi sobie niby robi foty jak gdyby nic, potem nagle jednym chórem zamykają drzwi i się ulatniają.

wywiad z jednym z terro pokazał że bezmózgi totalne , nie wiedzieli kto im daje broń, kto zapłaci itd.. ale przygotowanie bojowe było więc z jakiegoś środowiska bojówkowego zgarnięci skurwysyny. jest na sadolu jak jeden pokazuje tym 3 pozostały jak się gardło podcina. Nie wiem czym się naćpali, ale jak jednak nie to japierdole. W europie mamy teraz miliony obłędno okich i wystarczy dać im broń i nacinąć start.

tu macie ten filmik z X

https://x.com/nexta_tv/status/1772292883560694064?s=20
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 26 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wiem czym się naćpali, ale jak jednak nie to japierdole
A co za różnica człowieku. Ty naćpany byś chciał podrzynać czyjeś gardła ?? ... To jest czyste opętanie, nieważne czy trzeźwy czy nie. Żeby wpaść w taki kołowrotek trzeba mieć bardzo złą karmę . Te typy spod ciemnej gwiazdy zostały wybrane jedynie ze względu na swoje mięśnie i sprane łby. Gdyby kobiety były silniejsze fizycznie - też by się znalały takie chętne. Po prostu ze względu na swoją posturę mają większy współczynnik tchórzliwości, są mniej "pewne", to wszystko.

I żeby nie było że jestem stronniczy : Victoria Nulland, żeńskie ścierwo - cieszyła swój świński ryj z tego powodu. Więc kto tu jest bardziej perfidny? Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 10:56, 26 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o chuj ci chodzi człowieku przypierdalasz się do wyrwanego z kontekstu zdania. masz coś z deklem, nie odpowiadaj mi więcej. niczego wartościowego tutaj nigdy nie zamieściłeś tylko pierdolisz głupoty i zaczepiasz innych. nie trać mojego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 11:00, 26 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie przypierdalam - tylko spokojnie komentuję. Może to ty coś bierzez do siebie co niepowinieneś. Ale jeżeli czegoś nie rozumiesz, albo ja, to może wyjaśnisz co miałeś na myśli poprzez : "ale jak jednak nie to japierdole" . Bo może czegoś faktycznie nie rozumiem w kontekście Rolling Eyes

Cytat:
niczego wartościowego tutaj nigdy nie zamieściłeś
Ten temat ma ledwie kilka minut , a mój wpis jest drugi po twoim pierwszym. Trudno żebym był lepszy od ciebie Idea

to taki sarkazm - jakbyś nie wiedział.
bo jeżeli chciałeś zdezawuować że niczego wartościowego nigdy na tym forum nie zamieściłem - argumentum ad extremum - TO CHUI CI W TEN TWÓJ PIERDOLONY RYJ CWELU, BO JA MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE TY NICZEGO WARTOŚCIOWEGO W CAŁYM SWOIM ZASRANYM ŻYCIU NIGDY NIE ZROBIŁEŚ.

Teraz możesz naprawdę uznać, że się do ciebie przypierdoliłem.


A tu kilka moich postów które zebrały napiwki:
viewtopic.php?p=494249#494249
viewtopic.php?p=491787#491787
viewtopic.php?p=488584#488584
viewtopic.php?p=490027#490027
Napiwki rozdaje się w uznaniu wartości.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 26 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo gdybyś dorzucił do tego kolejne zdanie, które jest rozwinięciem tej frazy to miało by inny wydźwięk. Czyli jeżeli ktoś jest w stanie zrobić to na trzeźwo tzn że każdy z tych lekarzy których przyjęliśmy z otwartymi ramionami do Europy jest gotowy do tego samego.
Może po prostu niedawno nauczyłeś się polskiego, wiesz.. z angielskim też jest taki problem że ze słyszenia BICZ to różnie może wybrzmieć, trzeba znać sens zdania.

Może poproś korepetytora żeby Ci wyjaśnił kilka zasad.

I prosiłem żebyś nie tracił mojego czasu. A i jeszcze jedno, naucz się poprawnie pisać i odmawiać HUJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 26 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejam ciekawą analizę pokazującą, że zamach w Moskwie został wyreżyserowany i zaplanowany https://swprs.org/the-moscow-concert-hall-attack-may-have-been-a-staged-event/

fajnie opisują nieprawidłowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 26 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mnie to zastanawia dlaczego w dzisiejszych czasach gdzie najgorszy nawet telefon ma aparat o potężnej rozdzielczości ludzie jednak wolą kręcić filmy słoikami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 26 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Bo gdybyś dorzucił do tego kolejne zdanie, które jest rozwinięciem tej frazy to miało by inny wydźwięk. Czyli jeżeli ktoś jest w stanie zrobić to na trzeźwo tzn że każdy z tych lekarzy których przyjęliśmy z otwartymi ramionami do Europy jest gotowy do tego samego.
Nie. To nie znaczy. I nie wiem dlaczego niby miałoby to znaczyć.


Cytat:
Może po prostu niedawno nauczyłeś się polskiego, wiesz.. z angielskim też jest taki problem że ze słyszenia BICZ to różnie może wybrzmieć, trzeba znać sens zdania.

Może poproś korepetytora żeby Ci wyjaśnił kilka zasad.
W sumie nie wiem o co ci chodzi Confused



Cytat:
I prosiłem żebyś nie tracił mojego czasu.
Masz prawo prosić. A nawet się oprosić.

Cytat:
A i jeszcze jedno, naucz się poprawnie pisać i odmawiać HUJ
a CO ci się nie podoba hmm? (...Teraz to już się naprawdę przypierdalasz do mnie człowieku Confused )

p.s. ja to w sumie mam beke z tego wszystkiego (nie z zamachu - tylko tego tematu, z początku pomyliłem go sądząc że jest jakimś #pierdolnianym Laughing . Bardzo żałuję że moje luźne gatki odebrałeś jako atak na swoją osobę . Luz ?? )
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 27 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DupaBlada napisał:
Wklejam ciekawą analizę pokazującą, że zamach w Moskwie został wyreżyserowany i zaplanowany https://swprs.org/the-moscow-concert-hall-attack-may-have-been-a-staged-event/

fajnie opisują nieprawidłowości.

Każdy zamach to kwestia planów i dobrej reżyserii Wink . Pytanie tylko kto na tym zyska. W Rosji jest już po wyborach prezydenckich, więc jaki jest sens robić coś takiego po i jeszcze zostawiać świadków, przecież jakby ich wszystkich zlikwidowali to nikt by nie płakał i byłoby jeszcze mniej pytań.
A to że ukraińskie służby przeprowadzają operacje terrorystyczne na terenie Rosji nie jest, żadną wielką tajemnicą, może na prośbę francuzów co im rakietą ruskie setkę najemników ( francuskich ) w hotelu w Charkowie zlikwidowali bodajże w lutym i jakiegoś hrabiego francuskiego zlikwidowali co sobie przyjechał dronami postrzelać, kto wie Wink .

Ktoś powie, że po takim zamach ludzie sami zaczną się zgłaszać na ochotnika i nie trzeba będzie robić poboru. Ale to nie jest problem, pobór jest po to by nie wysyłać zawodowych, a tylko przeszkolonych cywili, bo to wciąż jest tylko operacja specjalna, nie wojna. W dodatku u ruskich jakby Putin powiedział że robi pobór to nie byłoby większego oporu społecznego. Idzie wiosna, czas na ofensywę wiosenno-letnią i odepchnięcie faszystów od morza Czarnego i trzeciej bitwy o Charków ( 1941 pierwsza i 1943 druga ) .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 27 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja argumentacja jest bardzo prosta. Ruscy zrobili to aby przekonać do swojej optyki ludzi krajów NATO.
Każdy wie że, robienie tego dla ruskich jest bez sensu. Ale co innego dla Europy i USA (Anglosasów). Jeśli planują niedługo zaorać Ukrainę.

A wszystko na to wskazuje. ( tutaj pomijam argumentację bo mi się nie chce 3 stron pisać) I wiem że jesteś ogarnięty w temacie.

To łatwiej ludziom z NATO-stanu będzie łyknąć zaoranie ukrinców - jeśli pokażemy że to bydlaki i mordercy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 27 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DupaBlada napisał:

To łatwiej ludziom z NATO-stanu będzie łyknąć zaoranie ukrinców - jeśli pokażemy że to bydlaki i mordercy.

Czyli "zyska" NATO bo pokazali zbydlęcenie bestii i łatwiej przyjdzie im sprzedanie Ukrainy zgodnie z regułą "murzyn zrobił swoje murzyn może odejść",
Amerykanie, NATO osiągnęli dwa wielkie cele, powiększenie struktur NATO o dwa państwa i zerwanie historycznych więzi między Rosją a Niemcami ( tak też na chwilę było w I WŚ i II WŚ ), a Ukraina, w najlepszym wypadku skończy jak III Rzesza, podzielona przez zainteresowane strony.

Kolejna sprawa jest taka, że my mamy tu zachodnie spojrzenie na sprawę, celowe manipulacje półprawdami, podsycanie teorii, bo skoro my tak robimy to ruskie też tak robią.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 27 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierze w teorie o jakiejś moralnej wyższości ruskich. Tak samo jak anglosaskie okultystyczne elity władzy tak samo ruscy wykorzystują spreparowane akty teroru i zastraszanie własnej populacji do wykreowania korzyści geopolitycznych. Sory ale idealizowanie Rosjan jest naiwne.

Kraje NATO - musiały by iść im na rękę i cisnąć w mediach teorię o zaangażowaniu Ukrainy w ten zamach. A tego nie robią.
Jadą z teorią ISIS w mediach. Bez dowodów z uporem maniaka.

Teraz z mediów zejdzie Zamach w Moskwie- bo statek rozjebał most. I to moim zdaniem jest majstersztyk.
Medialne spektakularne zagranie - które zablokuje medialnie informacje z Rosji. I puf zero czasu medialnego na Rosyjski przekaz.

dodatkowo powiem - zarówno NATO jak i Rosja są -tak samo infiltrowani przez żydowskie agencje wywiadowcze.( jak i każdy inny naród.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 28 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DupaBlada napisał:
Ja nie wierze w teorie o jakiejś moralnej wyższości ruskich. Tak samo jak anglosaskie okultystyczne elity władzy tak samo ruscy wykorzystują spreparowane akty teroru i zastraszanie własnej populacji do wykreowania korzyści geopolitycznych. Sory ale idealizowanie Rosjan jest naiwne.


A czy ja wspomniałem o jakiejś wyższości.
Jakiś białoruski bloger NEXTA czy jakoś tak - na usługach Zachodnich - poruszył ten problem ( co oczywiście jest możliwe, jak to że może w nas pierdolnąć wielki kamlot z kosmosu ) i tak powstała kolejna teoria w teorii podsycana przez mające prawie boskie zdolności CIA Smile .
Jest też tak że część tej "prawdziwej" opozycji to są ludzie służący celom tzw Zachodu.



Cytat:
Kraje NATO - musiały by iść im na rękę i cisnąć w mediach teorię o zaangażowaniu Ukrainy w ten zamach. A tego nie robią.
Jadą z teorią ISIS w mediach. Bez dowodów z uporem maniaka.

W takiej sytuacji kraje NATO siedzą tak jak powinny, cicho, bo był to obrzydliwy akt terroru typowy dla banderowskiej ideologii, na który Rosja mogłaby odpowiedzieć nawet zabójstwem Zełeńskiego czy innego ważnego oficjela, a Zachód to co najwyżej mógłby się osmarkać.
Ale tak czy siak konflikt jest ustawiony każdy gra swoją grę, ruskie się nie spieszą bo mają swoje cele , a Zachód swoje cele, powyższy akt terroru ma za zadanie sprowokować zaatakowanego do irracjonalnego tudzież "grubego" odwetu .

Cytat:
dodatkowo powiem - zarówno NATO jak i Rosja są -tak samo infiltrowani przez żydowskie agencje wywiadowcze.( jak i każdy inny naród.)
Bżydale są wszędzie, u nas od ponad tysiąca lat działa agent J, i nawet jeśli nie jesteś w ich klubie to i tak musisz z nimi grać bo oni się liczą.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 949
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 30 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 03 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie to gość wyjaśnił.

Cytat:
Uczynił ten, kto nie odniósł korzyści.


Najtęższe głowy na całym świecie próbują dociec, kto stał za krwawym zamachem w podmoskiewskim Crocus City Hall 22 marca 2024 roku. Jeszcze nie ostygły zgliszcza podpalonej przez terrorystów sali widowiskowej, a już Stany Zjednoczone podały światu do wierzenia dogmat, że zamachu dokonało Państwo Islamskie i Ukraina nie ma z tym nic wspólnego.

W charakterystyczny dla siebie sposób skomentowała ten dogmat rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa zauważając, że tak szybko Amerykanie dowiedzieli się kto dokonał zamachu, chociaż od 60 lat nie wiedzą, kto stał za zamachem na prezydenta Johna Kennedy’ego.

Możliwe, że w Waszyngtonie wiedziano już to zanim doszło do potwornego aktu terroru, w którym życie straciło blisko 150 osób.

Dogmat o niewinności Ukrainy

Spośród wszystkich ekspertów i komentatorów prawie nikt nie pokusił się o bezpośrednie wskazanie kto w istocie może być za tę zbrodnię odpowiedzialny. Generalnie nie dają się oni wciągnąć w szczegółowe dywagacje na temat „sprawstwa kierowniczego”, ograniczając się w zasadzie do podstawowych wniosków.

Na całym Zachodzie w zasadzie przyjęto podaną do wierzenia przez USA wersję, że za zamach na Crocus City Hall odpowiedzialność ponosi Państwo Islamskie. Takie też były pierwsze komunikaty w polskich mediach głównego nurtu i zdaje się, że po dziś dzień na tym poprzestano. W opętanej rusofobią Polsce niektórzy wskazywali nawet na Władimira Putina jako inspiratora tego potwornego aktu terroru, aby rozsierdzić Rosjan, żeby chętniej szli na ukraiński front. Niektórzy komentatorzy, analizując zamach z punktu widzenia potencjalnych korzyści, twierdzili, że sprawstwo kierownicze tego aktu terroru nie pochodziło ani z Rosji, ani też z Ukrainy, szczerze wskazując jednocześnie na zaangażowanie ISIS w przeprowadzenie zamachu.

Rosjanie już wiedzą

Najwłaściwszy kierunek poszukiwań podjęli Rosjanie, którzy dysponując zebranym materiałem dowodowym, mocno wskazują na zaangażowanie Ukrainy w przygotowanie krwawej jatki w Crocus City Hall. W początkowej fazie śledztwa najdalej poszedł szef rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa Aleksandr Bortnikow, wskazując na USA, Wielką Brytanię i Ukrainę jako inspiratorów i organizatorów terrorystycznego ataku na Crocus City Hall. Z ostrożności procesowej nie wskazał jednak konkretnie żadnych osób czy instytucji.

Najprawdopodobniej Rosjanie znają już prawdę na temat prawdziwych sprawców aktu terroru w Krasnogorsku i obecnie są w trakcie zbierania twardych dowodów w tej sprawie. Interesujące będzie, jak oni później zebrany materiał dowodowy wykorzystają.

Logika Rittera

Jest jednak jeden ekspert w problematyce wojennej geopolityki, który wprawdzie nie ma tak szerokiego dostępu do materiałów dotyczących zamachu jak rosyjscy śledczy, jednak nie zawahał się wskazać na wielce prawdopodobnego sprawcę kierowniczego tragedii w podmoskiewskim Krasnogorsku. Jest to Scott Ritter, który w latach 90. ub. wieku był inspektorem MAEA ds. poszukiwania broni masowego rażenia w Iraku.

Wsławił się tym, że jako jeden z nielicznych sprzeciwiał się interwencji USA w Iraku w marcu 2003 roku, wiedząc, że nie ma tam żadnej broni masowego rażenia, co się szybko potwierdziło.

Scot Ritter przyznając uczciwie, że nie ma na to twardych dowodów, jednocześnie analizując wnikliwie okoliczności zamachu, jak też i jego szeroki kontekst, bez wahania wskazuje na Centralną Agencję Wywiadowczą jako sprawcę kierowniczego przeprowadzonego w Krasnogorsku zamachu terrorystycznego.

W swoich dociekaniach dostępnych na kanele RusProNews w znacznym stopniu opiera się na wstępnych wynikach z rozmachem prowadzonego przez rosyjskie służby dochodzenia. Za kluczowy wątek dyskwalifikujący podany przez Amerykanów dogmat uważa sam fakt ucieczki terrorystów z miejsca zbrodni oraz kierunek ich ucieczki, której celem była Ukraina.

Według ustaleń rosyjskich śledczych, napastnicy komunikowali się z kimś na Ukrainie nie daleko od granicy z Rosją, kto miał umożliwić im jej bezpieczne przekroczenie. Udana ucieczka napastników z Moskwy nie była przypadkiem. Rosjanie celowo pozwolili daleko im odjechać, śledząc jednocześnie z kim w tym czasie się komunikowali. Rosjanom jest więc prawdopodobnie znane do kogo napastnicy dzwonili i o czym rozmawiali.

Chociaż kierunek ucieczki jest oczywisty, to jednak kierownicze sprawstwo Ukrainy w przygotowaniu tego aktu terroru wcale nie jest oczywiste, co w jednym z oświadczeń wydawał się sugerować sam prezydent Putin, pytając kto oczekiwał na terrorystów po przekroczeniu granicy.

Ukraina pod kontrolą CIA

Pamiętajmy, że od przewrotu z 2014 roku Ukraina nie jest państwem suwerennym, lecz zarządzanym przez CIA amerykańskim bantustanem i – najdelikatniej mówiąc – żerowiskiem dla międzynarodowej oligarchii finansowej i podporządkowanych im korporacji. Wskazuje też na to, co podkreślają też rosyjscy analitycy, logistyka zamachu, który był bardzo dobrze zorganizowany i sprawnie przeprowadzony.

W Polsce jak i na całym zdominowanym przez Anglosasów Zachodzie skupiamy się na tych czterech nieszczęśnikach, a jednocześnie ignorujemy tych, których kamery nie pokazują, a którzy przygotowali całą logistykę krwawej jatki w Crocus City Hall.

Teatr dla medialnej gawiedzi

Drugim analizowanym przez Rittera wątkiem jest zapodany przez Amerykanów dogmat o odpowiedzialności ISIS za dokonany akt terroru. Aby uwiarygodnić ten dogmat, wmawia się nam, że napastnicy związani byli z Państwem Islamskim Chorasanu, związanym z Afganistanem, Turkmenistanem i Iranem.

Stany Zjednoczone od razu zakomunikowały, że to było ISIS, i że to nie była Ukraina, na co Rosjanie natychmiast trzeźwo zapytali skąd Ameryka to wie i dlaczego Ameryka tak szybko wyszła z tym oświadczeniem? Odpowiedź jest prosta: aby w oczach światowej opinii publicznej uwolnić od winy Ukrainę i zwalić ją na ISIS.

Aby to uwiarygodnić opublikowano fotografię, na której napastnicy na tle flagi Państwa Islamskiego składają przysięgę na wierność organizacji poprzez podniesienie ręki z palcem wskazującym skierowanym ku górze. Tak właśnie czynią terroryści z Al Kaidy czy ISIS przed dokonywaniem aktów terroru. Problem jednak w tym – i zauważył to Scott Ritter – że terroryści z Krasnogorska czynili ów gest lewą ręką, co jest sprzeczne z zasadami islamu, bo zgodnie z zasadami islamu lewa ręka, to ręka nieczysta, którą się nie je i której się nie używa do religijnych obrzędów.

Zapewniam, że fotografia nie jest lustrzanym odbiciem. Oznacza to, że ci ludzie praktycznie niczego nie wiedzą o islamie. Może i określają się jako muzułmanie, lecz nie posiadają głębokiej wiedzy o islamie i związanej z tym wyznaniem symbolice.

Drugą ciekawą osobliwością tej fotografii – na co również zwraca uwagę Ritter – jest fakt, że twarze terrorystów są rozmyte. Podkreśla on, że na wszystkich filmach wideo o terrorystach z Al Kaidy czy Państwa Islamskiego wykonanych przed dokonaniem aktu terroru ich twarze są bardzo dobrze widoczne: „Oni identyfikują siebie imionami i mówią dlaczego to robią. Oni nie ukrywają swoich twarzy, tymczasem ci ukryli swoje twarze.

Dlaczego? Dla prawdziwego terrorysty Państwa Islamskiego, dla prawdziwego terrorysty Al Kaidy ich prawdziwy cel to niebo. Ci faceci nie podążali do nieba, lecz na Ukrainę, co mówi nam wszystko, co powinniśmy wiedzieć o ich przynależności do Państwa Islamskiego”.

Płatni obcinacze głów

Bezpośredni wykonawcy zamachu nie byli wysokiej klasy profesjonalistami, lecz zmagającymi się z banalnymi życiowymi niedostatkami nieudacznikami, którzy mieli na utrzymaniu rodziny. Trzeba być desperatem, aby zgodzić się na dokonanie tak potwornej zbrodni za równowartość 21,5 tys. zł, ryzykując nie tylko schwytanie, ale i śmierć.

„To nie byli terroryści ISIS. Terroryści ISIS strzelają dotąd aż nie skończy się amunicja, a następnie rzucają się w tłum i się wysadzają. Dokonują samobójstwa, stając się męczennikami. Zaś ci faceci robili to dla pieniędzy. To nie byli religijni fanatycy, lecz obcinacze głów, którzy zabijali ludzi dla pieniędzy. Polecono im postępować tak, aby wyglądało to jak ISIS” – podsumowuje Ritter.

Przez Ukrainę do CIA

Rosjanie zwracają uwagę na istotny fakt, jakim było wydanie przez ambasadę USA 7 marca pilnego ostrzeżenia o ataku terrorystycznym, gdzie wymieniono szereg miejsc, włącznie z salami koncertowymi. W ostrzeżeniu podano, że atak może nastąpić w przedziale od 24 do 48 godzin.

Wiadomo już, że w okresie od 4 do 7 marca napastnicy dokonali rozpoznania w Crocus City Hall. Ósmego marca miał tam dać patriotyczny koncert znany rosyjski muzyk o pseudonimie Szaman. Przypuszczalnie właśnie wtedy miało dojść do ataku terrorystycznego, jednak ze względu na podjęte drastyczne środki bezpieczeństwa terroryści odstąpili wówczas od przeprowadzenia ataku, którego celem według Scotta Rittera było spowodowanie chaosu w Rosji w przeddzień wyborów prezydenckich, które trwały od 15 do 17 marca i poprzez to podważenie legitymację Władimira Putina do sprawowania urzędu.

Nie były to rachuby bezpodstawne. Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia 11 marca 2004 roku, a więc niemal dokładnie 20 lat temu w Hiszpanii, kiedy po serii krwawych zamachów terrorystycznych w Madrycie (zginęło 191 osób), kilka dni później w wyborach parlamentarnych władzę straciła określana jako centroprawicowa Partia Ludowa ówczesnego premiera Jose Marii Aznara, która w przeddzień zamachów była zdecydowanym faworytem wyborów, na rzecz Partii Socjalistycznej Jose Luisa Zapatero.

W czyim więc interesie było osłabienie lub nawet obalenie Putina? „Czy to było celem ISIS? ISIS nie ma żadnego odniesienia do rosyjskiej polityki. To jest cel CIA, to jest cel władz Ukrainy, to jest strategiczny cel Amerykanów. Jeśli zapytamy komu ten atak był na rękę to oczywiste jest, że nie ISIS” – uważa Scott Ritter.

Bazy u granic

Amerykański analityk podkreśla, że kiedy ISIS bierze na siebie odpowiedzialność, ogłasza to główne dowództwo Państwa Islamskiego. Tymczasem po akcie terroru w Crocus City Hall zrobiono to za pośrednictwem powiązanej z Państwem Islamskim agencji informacyjnej Amaq. Zwykle dzieje się tak, kiedy oni biorą na siebie odpowiedzialność post factum, co jest kolejnym dowodem na to, że zamach w Krasnogorsku nie był zaplanowany przez ISIS.

„Zaplanował to ktoś inny, kto próbował podłączyć się do ISIS dla zmylenia przeciwnika. Jest to przerzucanie winy z prawdziwego sprawcy na kogoś innego. Był to politycznie umotywowany atak ukierunkowany na zdestabilizowanie wyborów w Rosji. Wiemy, że bardzo zainteresowana była tym CIA i ukraińskie służby specjalne.

Od 2014 roku CIA współpracuje z ukraińskim wywiadem nad stworzeniem do 12 baz wzdłuż ukraińsko-rosyjskiej granicy w celu szpiegostwa, dywersji i innych rodzajów wrogiej aktywności na terytorium Rosji. Jednym z Ukraińców wyszkolonych w tej tajnej sztuce jest Budanow, obecny szef ukraińskiego wywiadu wojskowego i właśnie Budanow prowadzi szereg działań wewnątrz Rosji ukierunkowanych na destabilizację Rosji” – konkluduje Ritter, stwierdzając, że obecnie wszystko wskazuje na Ukrainę jako organizatora okrutnego aktu terroru w Crocus City Hall, a przez Ukrainę na CIA.

W poszukiwaniu casus belli

Możliwe więc, że inspiratorom tego ataku terrorystycznego najpierw chodziło o sparaliżowanie wyborów prezydenckich w Rosji, a gdy to się nie udało o rozbicie poprzez zastraszenie, spektakularnie zademonstrowanej podczas wyborów wewnętrznej spoistości wielonarodowego i wielowyznaniowego rosyjskiego społeczeństwa.

Możliwe, że CIA mierzyła o wiele dalej i jej celem było wyniesienie ukraińskiego konfliktu na poziom globalny. W ten cel doskonale wpisuje się retoryka wielu zachodnich polityków po upadku Awdiejewki, której ukoronowaniem był paryski szczyt z 26 lutego, gdzie debatowano nad włączeniem wojsk zachodnich państw do wojny z Rosją po stronie Ukrainy.

A można to zrobić tylko na dwa sposoby – otwarcie włączając się do wojny po stronie Ukrainy, np. poprzez zaatakowanie obwodu kaliningradzkiego, lub poprzez dokonanie skutecznej prowokacji wobec Rosji przez dostarczenie jej casus belli.

Śledząc wydarzenia już po dokonaniu zamachu i ucieczce terrorystów ku ukraińskiej granicy, chwilami wygląda to tak jakby ktoś chciał, aby Rosjanie dowiedzieli się, że tym kłębkiem, do którego prowadzi nić jest właśnie CIA. O ile do zamachu widzimy pełen profesjonalizm, o tyle po zamachu fuszerka goni fuszerkę, co doskonale wykazał Scott Ritter.

Jednak przy obecnej konfiguracji politycznej w Rosji Anglosasom nie pójdzie tak łatwo. Nawet jeśli Rosjanie zdobędą twarde dowody, że za aktem terroru w Krasnogorsku stała CIA, to dopóki Rosją będzie rządzić Władimir Putin, Rosja nie da się sprowokować, nawet jeśli Amerykanie położą na biurku Putina ewidentny casus belli, bo Rosja gra według własnych reguł.

Jeśli takie byłyby cele zorganizowanej w Krasnogorsku krwawej jatki, to ewidentnie żaden z nich nie został osiągnięty. Można by powiedzieć, że byłby to ten przypadek, kiedy rzymskie powiedzenie: uczynił ten, komu przyniosło to korzyść byłoby nieadekwatne. No chyba, że celem było skompromitowanie Ukrainy, aby Stanom Zjednoczonym łatwiej było wycofać się z przegranej już wojny z Rosją. Ten cel jest bardzo bliski osiągnięcia.

Po trupie prawdy i przyzwoitości

Jeden z gości w programie „60 minut” Olgi Skabiejewej tłumaczył amerykańskie niepowodzenia na rosyjskim odcinku tym, że w USA po upadku ZSRR nie ma już ekspertów od Rosji. Wydaje się jednak, że problem Ameryki leży w zupełnie czym innym, bo w USA nie brakuje ekspertów od Rosji, czego znakomitym przykładem jest Scott Ritter.

Problem Ameryki polega na tym, że dla pozostających w głębokim upadku intelektualnym i moralnym przedstawicieli elit zachodnich prawdziwi eksperci nie są potrzebni i są raczej problemem, a nie zasobem wiedzy i doświadczenia, z którego warto skorzystać. Wynika to z faktu, że w swoich działaniach anglosascy politycy już dawno nie funkcjonują w kategoriach prawdy i fałszu, lecz w kategorii znanej z cywilizacji żydowskiej hagady, która ukierunkowana jest na osiągnięcie celu w oderwaniu od obiektywnych kategorii moralnych, z którymi takie pojęcia jak prawda i fałsz są ściśle związane. Dlatego dla nich obiektywna prawda albo nie ma znaczenia, albo jest zagrożeniem, które należy zwalczać.

Oczywiście, kierując się moralnymi kategoriami, można by poddawać w wątpliwość wszelkie insynuacje, że urzędujący w Langley funkcjonariusze i ich polityczni mocodawcy mogliby się posunąć do przygotowania tak strasznego aktu terroru, którego jedynym doraźnym celem było zabicie jak największej liczby bezbronnych ludzi.

Dla uformowanego na wartościach naszej cywilizacji człowieka wydaje się to niewyobrażalne. Wynika to z tego, że przeciętny człowiek Zachodu, karmiony przez media mitami o prawach człowieka i doskonałości demokracji, wierzy w elementarną prawość ludzi stojących na czele zachodnich państw. Nawet jeśli wie, że są oni skłonni do wielu nikczemności, to jednak nie mieści mu się w głowie, że jest to nikczemność nie mająca granic. Wielu ludzi na Zachodzie nie jest w stanie, a często nie chce uwierzyć, że rządzący nimi ludzie mogliby posunąć się do takiego poziomu okrucieństwa. A jednak jest to jak najbardziej realne.

Nie liczą się z życiem

Wiele fałszywych flag z przeszłości pokazuje, że dla rządzących Zachodem elit, życie zwykłego człowieka nie ma najmniejszego znaczenia. Tak było 7 grudnia 1941 roku, kiedy na ołtarzu politycznych interesów złożono życie 2,4 tys. Amerykanów i tak było 11 września 2001 roku, kiedy na ołtarzu politycznych interesów złożono życie blisko 3 tysięcy ludzi.

Czymże więc jest śmierć blisko 150 niewinnych osób w kontekście założonych korzyści? Niczym, tak jak niczym jest śmierć kilkuset tysięcy Ukraińców ginących w nieswojej wojnie z Rosją. Tak, ci ludzie bez najmniejszych skrupułów mogli zorganizować masakrę w Crocus City Hall w Krasnogorsku, składając na ołtarzu politycznych interesów zarówno życie bezbronnych ofiar, jak i ich oprawców.

Krzysztof Warecki
https://myslpolska.info
https://marucha.wordpress.com/2024/04/02/uczynil-ten-kto-nie-odniosl-korzysci/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


zamach w rosyjskim CH
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile